סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים - שאלה: שולטת רוצה להתנסות בחווייה של נשלטת ולהשתגע ע

philosophic john​(שולט){ginny}
לפני 4 שנים • 26 בינו׳ 2020
philosophic john​(שולט){ginny} • 26 בינו׳ 2020
ההבדל בין אישה ונילית שרוצה לתת את השליטה בה לאדם אחר לזמן מוגדר לבין שולטת מנוסה שרוצה לעשות את זה, הוא בכך שהשולטת מגיעה עם נסיון - והוא עתיד להקשות עליה.

כמו כל דבר בבדס'מ צריך לנהל דיאלוג על ההשלכות של הנסיון הזה. על הציפיות שהוא מביא. על הכבלים התודעתיים שהוא יוצר. כדי שאפשר יהיה ליצור חוויות כמה שיותר אותנטיות ומשחררות ומעיפות.

'להשתגע' זה דבר מאוד אישי. יש מפתחות לחוויות כאלה. המסע לאיתורם הוא מסע משותף. כאן יש למי שהתנסתה בבדס'מ יתרון גדול על הונילית. היא ראתה את זה קורה לאחרים תחת שליטתה. היא יודעת מה היא מחפשת ואולי גם תדע לסייע לשולט בבחירת הנתיבים העדיפים. בדיאלוג כזה יש כמובן אתגר - האם היא מסוגלת לדבר מהמושב האחורי או שהיא כל הזמן תנסה לשלוח ידיים אל ההגה.

זה באמת לא משנה אם זה פגישה, יום או שבוע - החשוב הוא שמלכתחילה זה מוגדר כמשהו זמני. הזמניות היא היבט חשוב מאוד של המבט האנושי על החוויה. אישית, אני חושב שהזמניות יכולה לאתגר לא פחות מהנסיון. וגם על זה חשוב לדבר ולהבין את ההשלכות.

בשורה התחתונה, האתגר העיקרי שעומד בפני שולטת שמחפש משהו כזה הוא לשכנע שולט פוטנציאלי שהיא באמת ובתמים מתכוונת למה שהיא אומרת - כי הויתור על כוח השליטהלמי שהתנסה בו - הוא לא דבר קל.
אמון מלא
אמון מלא • 26 בינו׳ 2020
לטעמי בכל אדם יש מן השולט כמו גם מן הנשלט , הכל עניין של כמה בנוח אנחנו עם עצמנו ועם האדם שמולנו.
הרבה שולטים רואים בשולטות ככיבוש מועצם , איזה שהוא רצון לשלוט בבלתי נינות לשליטה... אליהם אל תלכי , הם מאוננים.
בגדול לדעתי הבדסמ שלך הוא שלך , אם את מוצאת אדם שמרגיש לך שאת מעוניינת להעביר את השליטה לידיו - הרווחת.
זה לא אומר דבר על היותך שולטת , רק על הביטחון שלך בעצמך.
תהני.
בוורלי
בוורלי • 26 בינו׳ 2020
הגדרות זה פאסה....
עניין של דינמיקה וכימיה
מבט ישיר ללב
לפני 4 שנים • 31 בינו׳ 2020
מבט ישיר ללב • 31 בינו׳ 2020
התשובה שלך נמצאת בגוף השאלה, בדיוק כמו בהרבה תחומים שונים בחיים שאדם לא חושב בכלל שהוא מתאים למשהו אחר עד שיום אחד הוא מנסה אותו (ולפעמים זה קורה בטעות) ואז מגיע המשפט המוכר "איפה הייתי עד היום" ומשם הכל נראה אחרת, ואולי זה יכול לחזק את ההפך שאת במקום טוב ועושה באמת את מה שאת הכי אוהבת.

אני חושב שלהגיד שמי שהוא כזה ויתנסה במשהו אחר הופך אותו לזיוף זה פחות נכון להגיד, זה יכול רק לפתוח עולם חדש!

בקיצור, לא תנסי, לא תדעי icon_smile.gif
Aya'ss​(טרנסית נשלטת)
לפני 4 שנים • 28 בפבר׳ 2020
Aya'ss​(טרנסית נשלטת) • 28 בפבר׳ 2020
rosewood כתב/ה:
שולטת יכולה בכיף לנסות דברים חדשים.

אבל שולט שרוצה לנסות להיות נשלט רק מוכיח שהוא זיוף ולא הדבר אמיתי. כי שולט זה בגנים. זה מלידה.

למה לדעתך יש הבדל בין שולטת ושולט לא הבנתי....
זאבון פטיש
לפני 4 שנים • 29 בפבר׳ 2020
זאבון פטיש • 29 בפבר׳ 2020
שולטת על גברים יכולה להיות נשלטת של נשים בקלות.

שולט יכול גם להחליף צד, זה תלוי באיזה קשר הוא נמצא ואיזה סטיות יש לו וזה לא אומר שהוא נשלט!!!

הגישה של עלק שולט שהופך לנשלט לא כזאת נכונה, סאדיסטים רבים הם דו קוטביים ולחלק יש פטישים ניגודיים.

אם אני מוריד לך דם בסדרות של הצלפות אז אני שולט?

אם בא לי להריח לך את התחתונים וללקק בית שחי אז נשלט?

אם עומד לי הזין מלראות אותך רועדת ממני ואני מגיע לפריקה נפשית רק מגרימת כאב אז אני שולט?

אם אוהב לקבל בתחת ושישתינו לי בפה אז נשלט?

פגשתי לא מעט סדיסטים אלפא בחיים שלי, הם הרבה יותר פתוחים מינית והמקום שלהם משתנה לפי הצרכים והם לא מתחלפים בשום צורה.

(יש לי חבר כזה שמקבל מבחורה אחת ויש לו 3 סאביות, זאת שנותנת לו יודעת היטב שכל תזוזה לא נכונה מקפיצה אותו ולרגע היא לא חושבת שהוא נשלט שלה)

יש לרובם מערכות יחסים שונות, יכולה להיות להם נשלטת סאבית מוחלטת ונשלטת לייט יותר ואיתה הם מרגישים יותר פתוחים לסקס הפוך.

אלפא זה אלפא בכל מצב, רק שצריך לשים לב לאופי הקשר..
אסור לדעתי לקיים סטיות הפוכות עם סאבית, זה חינוך הפוך.
אני לא יכול לדרוש מבחורה לספוג אותי ושעה אחר כך לזיין אותי.

יש לי סאבית שסופגת המון כאב, מצטבר אצלה מידי פעם הצורך לפרוק זעם ולשם כך מזמינה נשלט וגם אז היא צריכה שאני אצפה בה ואגיד לה מה לעשות והיא ממש לא הופכת לשולטת רק מוציאה קיטור אלים.
WhoreDaddy
לפני 4 שנים • 29 בפבר׳ 2020
WhoreDaddy • 29 בפבר׳ 2020
הגדרות הן דבר חמקמק ולא יעיל. כל אחד ומה ואיך שהוא אוהב. במקרה שלי, יותר מאשר ההגדרה של מתחלף איננה מתארת אותי טוב, אני מעוניין לא לפחד מהגדרות וקונוטיות. יש פה כמה שמגדירים את עצמם נשלטים, ווואלה, נראים הכי אלפא שבעולם. בין אם אתה אוהב (בין השאר) לציית לפקודות או שאתה רוצה לקבל בתחת אבל רק לפי איך וההוראות הספציפיות שלך, אתה לא צריך לפחד מהלייבל נשלט או מתחלף.