אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשירה בגשם

אשליית האפס המוחלט​(מתחלפת)
לפני 4 שנים • 24 בינו׳ 2020
ברייה כתב/ה:
איך אפשר להיות מוכנים? הרי כל גוף מגיב אחרת לסיטואציה. מישהי תרעד מקור כי קר לה והיא יכולה להמשיך כך עשר דקות ויותר ומישהי אחרת תרעד מקור ואחרי שתי דקות תאבד את ההכרה. אתה הרי לא עומד שם עם מד חום רקטלי ולא בודק את חום הגוף שלה ואת המהירות בה הוא יורד. מספיק שההמוגלובין בדם יהיה נמוך כדי שהגוף יכנס למצב של שוק. אפילו העובדה שהיא דילגה על הארוחה באותו יום עשויה להוות פקטור קריטי. או לגימה ממשקה אלכוהולי שגרם להרחבה של כלי דם.

אני חושבת שמדובר בסכנה הרבה יותר מוחשית מסתם פולניות היסטרית. יש כאן גורם שאין לך עליו שליטה. זאת לא היד שלך ולא השוט שלך שאתה יכול לווסת את הצלפתו ולעצור בין הצלפה להצלפה. הדרך היחידה להיות מוכנים היא להצטייד בערכה שכוללת לא רק מספריים ומעיל אלא גם אינפוזיות ודפיברילטור.

מעתה...כל שולט צריך שיהיה לו מד חום רקטלי בתיק הציוד.
ואפשר לעשות את הסשן הזה בחצר של חדר מיון של אחד מבתי החולים בארץ. icon_smile.gif
ובנימה קצת יותר רצינית...
עשיתי סשן כזה בעבר וזה היה מ ד ה י ם.
אצלי בבלוג...
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=566481&blog_id=2027
איה74
לפני 4 שנים • 24 בינו׳ 2020
איה74 • 24 בינו׳ 2020
עדיף מד חום רקטלי מאשר כזה ישר לכבד....
בוורלי
לפני 4 שנים • 29 בינו׳ 2020
בוורלי • 29 בינו׳ 2020
ואיך הרגשת עם זה סוורין?
סווריןן
סווריןן • 29 בינו׳ 2020
איך הרגשתי מונה? כך:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=106181&postid=723243

זו שהייתי איתה, ממש לא נרתעה להשתמש במחלתי כאמצעי לדרדר אותי עוד יותר. כתבתי גם על זה בבלוג, אבל לא בא לי לשתף גם את זה שוב פעם עכשיו. בואי נאמר שהייתי עם אדם שהמושג 'גבול' היה מבחינתה בדיחה...
בוורלי
בוורלי • 29 בינו׳ 2020
אני מצטערת לשמוע... מאוד...
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 29 בינו׳ 2020
לא רואים, אבל תמונת הקשירה בתחתית הפוסט הזה צולמה בגשם:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=957999&blog_id=100570

היה קפוא, ואני סובלת מקור הרבה יותר מהממוצע. והחבלים כמובן נרטבו, אז באמת השחרור היה קשה יותר מהרגיל.
אבל אני לא חושבת שזה ברמה של סיכון (אפילו לא סיכון קל). לא יותר מהסיכון ללכת לעבודה ביום של גשם.
עשינו את הקשירה קצרה יותר ממה שהיינו עושים אם לא היה גשם, ומיד אחרי שהוא שחרר אותי הוא עטף אותי בשני מעילים.
זה היה מאתגר הרבה יותר מקשירה בתנאי הבית, עם חימום, אבל זה לא היה מסוכן יותר. או, לפחות, אני די בטוחה שהפער ברמות הסיכון בין קשירה ביתית לבין הקשירה הזו, בכמעט-עירום בגשם, הוא קטן משמעותית מהפער ברמות הסיכון בין סשן הצלפות רגיל ובין לא לעשות שום הצלפות בכלל.

הקשירה כשלעצמה (בלי קשר לעירום ולגשם) מסוכנת. קשירות הן דבר מסוכן.
PussyHell
לפני 4 שנים • 30 בינו׳ 2020
PussyHell • 30 בינו׳ 2020
אני היחידה שזה נקרא לה נחמד?
מניחה שזה תלוי פשוט במשך הזמן ומה קורה אחר כך כי צריך לדאוג להעלות את הטמפרטורה...
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 30 בינו׳ 2020
במדיסון סקוור גרדען בניו יורק ,בשעה 5 בבוקר מצאו ה NYPD ,גבר קשור לעץ ,כשהטוסיק שלו חשוף, וצבוע בספריי ורוד עם נצנצים.
הוא טען בחקירה שחבריו השאירו אותו ככה מאתמול בלילה בחצות .
הפנטציון הזה של לקשור בחורה או בחור או בחורינה ,לעץ ,זה פנטציון מאוד פופולרי ,במוחות של הנקשרים.
זה לא פנטציון של שולטים, זה הפנטציון של הנשלטות שמשדרת את זה בטרנספורמציון מוחי ,למוח של השולט היבש והמשעמם.
ומי שמשדר את הפנטציון, למוח של הנשלטות , בשביל שתשדר את זה למוח של השולט ,זה ה SM ,בכבודו ובעצמו.
הוא אוהב לצפות באיך מענישים נשלטות .
לכל פנטציון שבא בתשדיר במוח ,זה יש כתובת ,ומי ששלח את הפנטציון זה ה SM .

ה SM ,זה לא מעניין אותו אם יש גשם ברד קרח שלג ברקים ,או ,רעמים.הוא רוצה אקסטרים.
כי האקסטרים,יביא קרמה על מי שקשר את האובייקט.

זה מהלך ,בתוך מהלך ,שיגרור מהלך עתידי .
וזה בעצם מה שקרה לאותו אחד שמצאו אותו קשור לעץ במדיסון סקוור גרדען בניו יורק שהשוטרים התירו אותו מהעץ כאשר הטוסיק שלו היה צבוע בספריי בצבע פינוקי לורקס.
אגב, מי שהיה קשור לעץ ,היה שוטר GAY ,עמית שלהם מה NYPD.
בוורלי
בוורלי • 30 בינו׳ 2020
PussyHell כתב/ה:
אני היחידה שזה נקרא לה נחמד?
מניחה שזה תלוי פשוט במשך הזמן ומה קורה אחר כך כי צריך לדאוג להעלות את הטמפרטורה...

לא יןדעת לי דלקת ריאות נשמעת פחות נחמד..