בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לסרס 50 אחוזים מהבנים בלידתם.

israelislave
לפני 4 שנים • 6 בפבר׳ 2020

לסרס 50 אחוזים מהבנים בלידתם.

israelislave • 6 בפבר׳ 2020
תארו לעצמם שילדיכם חוזר הביתה יום אחד מהתיכון ומספר לכם שהמורה דיברה היום על סירוס בחקיקה של 50 אחוז מהגברים בעולם.

שוב, אני חוזר, המורה בתיכון העלתה בכיתה "תאוריה" ע"פ העתיד חייב להיות "מטריארכיה", כלומר שלטון נשי מובהק ובין הדרכים להגיע ל"עולם הנהדר הזה" יש צורך בחקיקה שתביא לסירוס 25% מאוכלוסיית העולם, כולם זכרים, כלומר 50 אחוז מהזכרים שיוולדו בעולם כולו יסורסו בלידתם.

ההגיון של המורה כפי שהסבירה בעצמה : " אם נסרס ילדים מייד אחרי הלידה הם לא יוכלו לגדול ולהתרבות וגם תמנע יצירת הורמונים מסוימים שבעתיד היו מעניקים להם כוחות פיזיים"

ואם לא די בכך מוסיפה המורה ש "הקומוניסטים בעבר גם רצו לעשות זאת אבל לא הצליחו לייצר את החקיקה המתאימה - ולכן - הפכו לדיקטטורות|"

יש עוד הרבה מהגיגיה של המורה, בקישור בתחתית הפוסט.

חשוב להוסיף, המורה הזו אינה אחת שברחה מבית משוגעים וגם לא מוקצה מחמת המיאוס, היא לא פחות מאשר חברת מועצה בעיר Puerto Del Rosario, Canarias, Spain באיים הקנריים, ספרד, ומכהנת מטעם מפלגת הפועלים הסוציאליסטים בספרד. PSOE

מאז שהדברים נאמרו והתפרסמו המפלגה התיצבה מאחורי המורה שכאמור, חברה בכירה במפלגה ומכהנת במועצת העיר פוארטו דל רוסריו מטעמה.

ואם אתם חושבים שמדובר במקרה בודד אתם טועים. אלו הניצנים הראשונים של עליית דרגה במלחמת המינים, המלחמה שהקומוניסטים הבולשביקים בכסות "סוציאל דמוקרטים" מטפטפים לתוך השיח החברתי דרך מערכות בשליטתם, מערכות החינוך, הרווחה והעיתונות ולפני שנשים לב מה שהיה בלתי נתפס עד לא מזמן יהפוך להיות ה Main Stream" בשיח הציבורי, בעודנו עומדים מופתעים ולא מבינים מאיפה זה צנח עלינו.

הבעיה בעולם המטורף הזה היא שאנשים מדברים יותר מדיי על דברים שהם לא יודעים ומבינים בהם מעט מדיי ושרבים מעמידים פנים ששכחו את מה שידעו בבירור עד אתמול.

אל תגידו שאין סימני אזהרה. יש ועוד איך. החל מ"יצירת המופת" הפמיניסטית "סיפורה של שפחה" דרך ספרה של ואלרי סולאנס, "מניפסט החלאה" אותו ניתן לקרוא בלא אחר מאשר אתר "האגודה הישראלית ללימודים פמיניסטים ולחקר המגדר", מן תנ"כ פמיניסטי

להזכירכם את דבריה של מירב מיכאלי על החשיבות לפרק את התא המשפחתי, הילארי קלינטון "צריך כפר (או קולקטיב) כדי לגדל ילד"

בפוסט הבא בנושא: למה צריך לקצץ לגברים את איבר מינם בכמה סנטימטרים אחרי כל לידה של זוגתם.

יהיה מזעזע

https://www.youtube.com/watch?v=fgrFdtHWtQU
Audhild{Agnar}
Audhild{Agnar} • 6 בפבר׳ 2020
אולי תנוח?
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לא הבנתי. יש לך בעיה עם השיח?
הייתי מאוד שמחה אילו ילד תיכוניסט היה מגיע הביתה ומספר לי משהו כזה. הדעה שלה מייצרת שיח אמתי, הרבה יותר אמתי מסיסמאות של פמיניסטיות שאנחנו שומעים בעתונות. שיח שמאפשר לגבש דעה, מבטל דיקלום ויוצר צורך בחשיבה רציונלית. ברור שאפשר רק להזדעזע ולהתעצבן, אבל אפשר להשתמש בדעות מהסוג הזה למען מטרה חינוכית. אני רואה בתקרית הזאת שיעור נדיר, אחד מהבודדים שיש לו את הזכות להקרא מועיל גם בפן החינוכי.
איה74
איה74 • 6 בפבר׳ 2020
מיליוני נשים שעברו ועדין עוברות מילה, או שכפות הרגליים שלהם נקשרו או "שרק" כוסו במלבושים, בין עם זה חיג'אב או פאה. פולוגמיה (אבל רק לגברים, למרות שגם פה דפקו את האשכנזים), עד לפני 100 שנה בלי זכות לרכוש או בחירה או חשבון בנק. עדין חלק בלי רשיון נהיגה, אפליה בשכר, זיוף תןצאות בתרגיל שילוב בשריון בגלל החרדים (מעניין שאת המידע הזה לא הבאת), בג"צ אחרי בג"צ למען הזכות למות ולהפצע בשביל המדינה ורצח על רקע כבוד המשפחה.
אבל יש מורה אחת בספרד שאמרה, ואנחנו גם לא יודעים באיזה הקשר זה נאמר, אבל ללא ספק, מדובר בעלית מדרגה.
פראנסס
פראנסס • 6 בפבר׳ 2020
רק שאלה - בסין עדיין הורגים / נוטשים תינוקות ממין נקבה?
פייה{O}
פייה{O} • 6 בפבר׳ 2020
סופסוף מזימתנו להשתלט על העולם ולהכחיד את המין הגברי מצליחה!! 🤩💪🏽

תפחדו, חמודים, תפחדו מאוד...
תחת אש
תחת אש • 6 בפבר׳ 2020
🥴
israelislave
ברייה כתב/ה:
לא הבנתי. יש לך בעיה עם השיח?
הייתי מאוד שמחה אילו ילד תיכוניסט היה מגיע הביתה ומספר לי משהו כזה. הדעה שלה מייצרת שיח אמתי, הרבה יותר אמתי מסיסמאות של פמיניסטיות שאנחנו שומעים בעתונות. שיח שמאפשר לגבש דעה, מבטל דיקלום ויוצר צורך בחשיבה רציונלית. ברור שאפשר רק להזדעזע ולהתעצבן, אבל אפשר להשתמש בדעות מהסוג הזה למען מטרה חינוכית. אני רואה בתקרית הזאת שיעור נדיר, אחד מהבודדים שיש לו את הזכות להקרא מועיל גם בפן החינוכי.

לגמרי, קודם כל להוכיח למי שעדין לא מאמין מה התוצאה של הפמיניזם דור 3 פרי האידאולוגיה הבולשביקית קומוניסטית שהמשוגעת הזו לא לבד והיא רק מבטאה באמירה את מה שנשים רבות מדי חושבות, מה שהרבה זכרים אומללים מצטרפים לו משעמום או אפס גבריות, מה שהיום לגמרי מופרך ל99 אחוז מהאוכלוסיה מסתנן כמו סרטן והורס כל חלקה טובה שנותרה.

בחיים לא האמנתי שאחשוב כך ובטח לא שאכתוב את זה, אבל כנראה שההצלה תגיע דווקא מהדתיים והחרדים שבשלב מסויים יתעוררו וינהיגו פה מכת נגד שתחוזק ע"י ה" WOKE" הגברי שתעלים את כל שרידי הפמיניזם ותחזיר את כולכן לתקופת האבן.

דומה שהטרוף עלה לכן כל כך לראש שאתן כבר עוורות מלראות שהצלחתן, יש שוויון, ולא רק שוויון אלא יתרונות ברורים לנשים, כמו רכבת שהגיעה לתחנה הסופית ובמקום לשחרר קיטור ולעצור פתאם פותחת מצערת ונכנסת בכל כוחה ברציף ורומסת כל מה ומי שעליו

לא נותר לי אלא לאחל לך שצאצאייך יהיו בין הראשונים שיחוו את תוצאות ה"שיח האמתי" הזה.
israelislave
Audhild כתב/ה:
אולי תנוח?

בקבר.

בעלך עוד אולי יספיק להודות לי שלא נחתי. או הילדים שלך.
israelislave
These Foolish Things כתב/ה:
רק שאלה - בסין עדיין הורגים / נוטשים תינוקות ממין נקבה?

זה בדיוק מה שקורה כאשר ממשלות מתערבות בילודה, מי לחיים ומי למוות\סירוס.

אסור לעודד שום חקיקה מהסוג הזה. שלטון מרכזי זה רעה חולה שמוטב מעט ממנה ככל האפשר. בל נשכח שאפילו משטר טוטאליטרי מתחלף מתישהו ולא לנצח חגיגה. וכשמכת הנגד מגיעה היא נוראית ואכזרית.