שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלות להיכרות ראשונה Eli Dom/God

ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 17 בפבר׳ 2020
ArchAngel​(שולטת) • 17 בפבר׳ 2020
איה74 כתב/ה:
בעיקרון - ממש לא.
אנשים יכולים לשקר ביודעין.
יותר גרוע שהם משקרים קודם כל לעצמם.
בסופו של דבר מה שקובע זה המעשים.
מי שלא קשוב(ה), נחמד(ה) ומתחשב(ת) בשלב ההכרות לא יהיה/ תיהיה ככה גם במיטה ובטח לא בבדסמ.

יש שאלות טובות שכדאי לשים לב אליהן, כמו כמה פורנו השפיע על התפיסה? אבל אני בספק עם אנשים כנים עם עצמם. כמו שאמרתי צריך לבדוק פער בין מילים למעשים.

אהבתי בעיקר את "במקרה של פרידה איך תתנהג"
זה בא עם ערובות? בטחונות? צד ג' שערב?

וואו, כל כך!
אף אחד לא יענה על השאלות האלו את האמת. כלומר, אני נוטה להאמין שרוב האנשים הם לא שקרנים פתולוגיים, אבל עדיין כל אחד מנסה לשווק את עצמו (גם באופן לא מודע) באופן שיציג את עצמו באור הכי חיובי, כי המטרה בהכרויות היא למצוא חן וסוג של "לשכנע" את הצד השני לבחור בך.
מי שמטריד מינית לא יענה את האמת על השאלה "מה את/ה חושב/ת לגבי הטרדות מיניות והטרדות בכללי?"
מי שמצלם אנשים בלי רשותם לא יענה את האמת על השאלה "האם צילמת פעם בלי רשות נשלט/ת או שולט/ת?".
מי שמתנהג כמו חרא בזמן ריב לא יענה את האמת על השאלה "איך את/ה מתנהג/ת בריב?"
מי שמגיב בצורה ילדותית או אלימה לא יענה את האמת על השאלה "אם אסרב לבצע משימה איך תתנהג?"
וכן הלאה...

וזאת לא רק תוצאה של ניסיון לשיווק עצמי כך שהצד השני יבחר בך.
באופן כללי הרצון שלנו לא ליצור לעצמנו רושם שלילי והשאיפה שלנו לתפוס את עצמנו כאנשים עם ערך חיובי טבועים כל כך עמוק בתוכנו, עד כדי שגם בתוך הראש של עצמנו אנחנו אוהבים לספר לעצמנו כל מיני נרטיבים חיוביים לגבי ההתנהגויות שלנו ולספק להן כל מיני רציונליזציות שיוצאו אותנו טובים בעיני עצמנו.
מי שמושפע מפורנו, מי שרואה בסאבים שלו שקי אגרוף, מי שבוגד וכו'.... תמיד יסביר לעצמו למה המעשים שלו הם בעצם לא כאלו נוראיים, ואולי אפילו חיוניים. הוא יאמין שהוא "לא כמו השאר", שהמניעים שלו טהורים ושונים, וככה גם יציג את עצמו בפני כל מה שישאל אותו שאלה לגבי זה.

בקיצור, הדרך לקבל מענה על שאלות כאלו היא לא לשאול אותן אלא להתבונן בהתנהגות של האדם שמולך בכל מיני מצבים ולהגיע למסקנות שלך לבד.
אני גם לא הייתי ממליצה לשאול את השאלות האלו בפני עצמן מהסיבה שאם באמת נפלת על מניפולטור, אתה פשוט נותן לו "תסריט" שהוא יכול לעקוב אחריו ולהונות דרכו אותך.
הרי מהשאלות האלו קל להבין איזה קווי אופי אתה מחפש בפרטנר בשביל לסמוך עליו, וכך הוא יכול להתאים את עצמו לדמות מסוימת שדרכה יוליך אותך שולל.
פשוט תנהלו את האינטרקציה, תצרו כימיה ותראו לבד עם מי יש לכם עסק.
ואם אתם לא סומכים על מישהו ולא בטוחים האם כדאי להמשיך באינטרקציה איתו, שאלות מתוך שאלון לא יעזרו לסמוך עליו יותר- פשוט נתקו קשר אם האינטרקציה מרגישה לכם כל כך מפוקפקת.
תסמכו על התחושות שעולות בכם כתוצאה מהאינטרקציה עם האדם שמולכם יותר מאשר על נתונים טכניים מסויימים, ובטח יותר מאשר על מילים שקל להוציא מהפה, ויש נטייה להשתכנע בהן בקלות כשהן בדיוק מה שרצינו לשמוע.
הרבה מתעללים או שקרנים הם אנשים שאפשר לסמן עליהם "ווי" על כל נתון טכני, והם תמיד עונים את התשובות שנעים לנו לשמוע ולא מספקים הסברים לגבי מה באמת הם חושבים עלינו או מתכננים לגבינו. כך שלהתעכב על רשימת שאלות סביב נתונים טכניים או כוונות לא באמת יועיל לסנן אותם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני פבר' 17, 2020 4:54 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Rogo
Rogo • 17 בפבר׳ 2020
אגב בסוף מקבלים ויזה לארה"ב.
    התגובה האהובה בשרשור
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 17 בפבר׳ 2020
Dan_Kap כתב/ה:

2. במידה וכן, האם אפשר לדבר עם שותפ/ה לשעבר שהיו איתך בכזו מערכת יחסים וכיום הם/ן לא?

אתה לא רציני.
Snitch
Snitch • 17 בפבר׳ 2020
או שאפשר פשוט לשוחח כמו בני אדם רגילים...?
-X-
-X-
-X- • 17 בפבר׳ 2020
המשך:
-כמה טרנינגים של אדידס יש לך?
-אוהבת לשתות?
-אהבת את השטיח קיר שלי?
-שתדעי שאני מעורב בביזנס גדול... וזה לא בשביל כל אחת...
-הנה... תרכיבי את הקלצ' הזה בפחות מדקה... זוז!
-אני בוטח בך... לכן הבאתי חמוצים תוצרת בית...
-בטח שאבוא לפצח איתך גרעינים שחורים בפארק ולשחק בדוראק...
ג'ינג'ר41
ג'ינג'ר41 • 17 בפבר׳ 2020
נטשתי אחרי קריאת השאלה החמישית.
בפועל, אם מישהו ישאל אותי, אפילו רק שלוש- כבר אנטוש.
מתיש
ולא נכון בעיני.
אגב, אם כבר שאלון- אולי היה רצוי לחובבות הז'אנר לנסח אותו כמבחן אמריקאי?

אני מאמינה בשיח,
שוטף וזורם,
ואם הוא מתקיים ניתן ללמוד ממנו הרבה יותר, מה גם, שיש דברים שלא באמת צריך לדעת על ההתחלה. לטעמי.
שלגי
שלגי • 17 בפבר׳ 2020
לרגע חשבתי ש SM ART החליף ניק..
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 17 בפבר׳ 2020
שכחת לכתוב שיש לציין שלושה ממליצים או ממליצות או גם וגם icon_smile.gif