סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי קינק.

Novocane​(שולטת)
לפני 4 שנים • 23 בפבר׳ 2020

משחקי קינק.

Novocane​(שולטת) • 23 בפבר׳ 2020

משחקי תפקידים קינקים שכוללים תפקיד שיש בו הירככיה כלשהי, אבל בסשן הנ"ל אין בהכרח אקטים של שליטה. האם זה נחשב כשליטה לטעמכם?

(לדוגמה משחקים משחק שבו המורה מפתה את התלמיד והוא זורם)
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אם המשתתפים מרגישים א-סימטריה, מרגישים הבדלי מעמד וכח, אז זו שליטה.
על עצמי אין לי איך לענות, לא שיחקתי משחק כזה. לא ממש מדליק אותי, בלי קשר לאיזה קטגוריה זה
philosophic john​(שולט){ginny}
philosophic john​(שולט){ginny} • 23 בפבר׳ 2020
שליטה/הישלטות היא לאו דווקא עניין של אקט כזה או אחר. היא עניין של דינמיקה. הדינמיקה יכולה להתבטא בצורות רבות ושונות - וזה כבר תלוי בפרטנרים.

בדוגמא שנתת, תאורטית יחסי-הכוח ברורים. אבל בפועל, השאלה מי יוביל ומי יובל פתוחה לגמרי.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 23 בפבר׳ 2020
לא ממש... בייחוד ששליטה לא באמת מצריכה איזשהו אקט פיזי. לא סקס ולא משחקים ולא אביזרים.
לב חופשי​(אחר)
לב חופשי​(אחר) • 23 בפבר׳ 2020
ברור שכן. אם את מניעה עת הסיטואציה שולטת בה, זו שליטה לכל דבר ועניין
Red stormy
לפני 4 שנים • 24 בפבר׳ 2020
Red stormy • 24 בפבר׳ 2020
שליטה מבחינתי לא קשורה לאקט פיזי מסויים, אלא לדינמיקה שמתרחשת.
יכולה לעשות מין קינקי עם אנשים אבל זה לא יהיה שליטה גם אם יש בזה כאב ומה שמכונה "סשן", ומנגד יכולה להרגיש נשלטת ולמטה גם בלי אקטים של כאב.
SmartandObedient​(נשלט)
לפני 3 שנים • 21 במאי 2020

Re: משחקי קינק.

SmartandObedient​(נשלט) • 21 במאי 2020
Queen Lolly כתב/ה:

משחקי תפקידים קינקים שכוללים תפקיד שיש בו הירככיה כלשהי, אבל בסשן הנ"ל אין בהכרח אקטים של שליטה. האם זה נחשב כשליטה לטעמכם?

קודם כל אני אמריקאי במקור אז תסלחו לי בבקשה אם העברית היא לא 100%.

אני חושב ששליטה היא גם צריכה להיות פיזית וגם מנטלית. בשבילי, יש הרבה אקטים שנראים על פניהם שהם אקטים של שליטה, אבל מבחינתי שליטה אמיתית כולל מידה מסוימת של אי-הסכמה. לא מדובר באי-הסכמה מוחלט, אבל כדי להיות ״שליטה״, צריכים את זה. למען דוגמה, אם שולטת אומרת לנשלט לנשק כפות הרגליים ויש לו פוט פטיש והוא רוצה לעשות את זה בכל מקרה, אז זה לא ממש נחשב ״שליטה״ מבחינתי למרות שהאקט עצמו נראה כ״שליטה״.
אביר האור​(שולט)

Re: משחקי קינק.

אביר האור​(שולט) • 21 במאי 2020
Queen Lolly כתב/ה:

לטעמי האישי כן.
גם אמת או חובה עם משימות קינקיות נחשב שליטה

ברור.
תלוי במשימות ובמשחק עצמו.
Kitty frank
Kitty frank • 21 במאי 2020
רק מזכירה שמשהו לא חייב להיות 100 או 0. חוויות הן קצת סלט, רק צריך למצוא את האיזון הנכון (: