אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהום ואני ב״בואו לאכול איתי״

Venus in Furs{תהום}
לפני 4 שנים • 24 בפבר׳ 2020
Venus in Furs{תהום} • 24 בפבר׳ 2020
Zord כתב/ה:
החזקתי 10 דקות...התוכניות האלו בעייתיות בשבילי.

גם בשבילי...🤪🧛🏿‍♂️🦄
Madame T​(שולטת)

מכירה את התוכנית

Madame T​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2020
וצופה בה כולל הפרקים שלכם icon_smile.gif

נראה לי, שהתכנית הזאת יותר מאשר היא תכנית קולינרית מענינת מבחינה סוציולוגית (מבחינתי בכל אופן), שלא לדבר כמובן על שי אביבי המתבל
את האירועים בהערותיו המשעשעות והקולעות...

מה שמעניין אותי לדעת, מאחר שאני מכירה אתכם (אי שם לפני המוןןן שנים icon_smile.gif) - מה בעצם הניע אתכם ללכת לתכנית הזאת (מעבר לרצון לזכות בכרטיס טיסה לאיטליה)?
משהו שמסקרן אותי האמת לגבי כל המשתתפים בתכניות האלו.
Venus in Furs{תהום}
היוש Madame T🌹

שאלה טובה,
יום אחד ביולי שעבר התקשרה אלי תחקירנית אאוט אוף דה בלו והזמינה אותנו לאודישן.
לא יודע איך הגיעה אלי. אמרתי לה שאבדוק עם תהום ואחזור אליה, כי זכרתי שפעם תהום ניסתה להתקבל למאסטר שף.
הלכנו לאודישן בלי הרבה ציפיות ואחרי יומיים הודיעו לנו שהתקבלנו והצילומים עוד שבועיים.
מבחינתי עשיתי את זה בשביל תהום, וכדי ״לפגוש את עצמי״. זו היתה תקופה שהרגשתי די דעוך ומדוכא וחשבתי שאקשן שכזה עשוי להזכיר לי את הצדדים היותר מוחצנים באישיות שלי, מה שאכן קרה אבל בדרך די טראומטית.
בנוסף חשבתי שאם אולי נכיר בזכות זה פרטנרים חדשים לעניינים רומנטיים ומיניים זה יכול להיות בונוס נחמד.
הכרטיס טיסה לאיטליה לא היה פאקטור בכלל, לא חשבתי שנזכה ואם נרצה לטוס לאיטליה אנחנו לא צריכים טובות מאף אחד בשביל זה, והטיול שנתכנן לעצמנו יהיה קרוב לודאי הרבה יותר מוצלח ממה שזוכים בו בתכנית.
Madame T​(שולטת)
תיארתי לעצמי, שהכרטיס לאיטליה לא היה הדבר המרכזי שעניין אתכם (אם כי זה תמיד נחמד icon_smile.gif ).

מן הסתם בוחרים בתכניות כאלו באנשים שיש שוני ביניהם מבחינת רקע וכד', כדי ליצור אינטראקציה ו'אקשן' בתכנית, מעבר לאוכל עצמו.
בכל אופן היה משהו מעניין, לדעתי, שטלי אמרה לך שם - היא אמרה לך שאתה לא מוכן או קשה לך לקבל מישהי ששונה ממך על שמרנותה ודעותיה המקובעות
(כגון אותה לירז) בעוד שאתה שואף ורוצה שיקבלו אותך כפי שאתה.
חומר למחשבה, לא?...
Boy Toy
Boy Toy • 24 בפבר׳ 2020
הסבירות שיווצרו חברויות מהתוכנית הזו מאוד נמוכה, כשההפקה לוקחת באופן מכוון זוגות ששונים אחד מהשני באופן קיצוני על מנת ליצור עניין ולעיתים (די תכופות) פרובוקציה.
זה היה פורמט התוכנית לכל אורך הדרך כבר מהעונה הראשונה.
Venus in Furs{תהום}
Madame T כתב/ה:
תיארתי לעצמי, שהכרטיס לאיטליה לא היה הדבר המרכזי שעניין אתכם (אם כי זה תמיד נחמד icon_smile.gif ).

מן הסתם בוחרים בתכניות כאלו באנשים שיש שוני ביניהם מבחינת רקע וכד', כדי ליצור אינטראקציה ו'אקשן' בתכנית, מעבר לאוכל עצמו.
בכל אופן היה משהו מעניין, לדעתי, שטלי אמרה לך שם - היא אמרה לך שאתה לא מוכן או קשה לך לקבל מישהי ששונה ממך על שמרנותה ודעותיה המקובעות
(כגון אותה לירז) בעוד שאתה שואף ורוצה שיקבלו אותך כפי שאתה.
חומר למחשבה, לא?...

אממ, נוט פרילי, לא.
אני לא איימתי לזרוק אותה מהבית שלי, לא אמרתי שלא מעניין אותי לשמוע את הדברים שהיא רוצה להגיד, ולא נכנסתי לה לדברים שוב ושוב. כמו כן אכלתי מהאוכל שלה, רקדתי למוזיקה שלה, הקשבתי לדברים שלה ושאלתי שאלות במטרה לשמוע תשובות.
רק בסוף אחרי זמן רב שספגתי את הצעקות שלה התפרצתי בחזרה, מה שהוכח כאפקטיבי מולה.
אפשר כמובן להגיד את זה על כל דבר, שבעצם השחורים הם אלו שלא מוכנים לקבל את הגזענים, ושההומואים הם אלו שמתקשים להכיל את ההומופובים, והפמינסטיות למעשה מפלות את השוביניסטים לרעה ופוגעות בזכות המטרידנים להטריד.

אני חושב שהיתה צביעות והתחסדות בעמדה הזו שטלי הציגה, גם אם על פניו זה נשמע כמו דרך אמצע סבירה.
Madame T​(שולטת)
When you put it that way...
כן, צודק מסכימה בהחלט עם מה שכתבת לעיל.

לפחות היתה לכם חוויה, טובה יותר, טובה פחות, מכל דבר בחיים לומדים משהו.
ובכל מקרה, נהניתי לצפות בכם icon_smile.gif
אנאלון​(נשלט)
לפני 4 שנים • 25 בפבר׳ 2020

הקריין זה הדבר הכי טוב שם

אנאלון​(נשלט) • 25 בפבר׳ 2020
wiz כתב/ה:
הרסתם אותי

כלוב

דאנגן

קשרים קשירות

ונוס ותהום

זכיתי להכיר אותכם

והקריין

עף על עצמו יותר מידי

מז"ט על הנישואין
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 25 בפבר׳ 2020
Sm Art{☆Sm} • 25 בפבר׳ 2020
טוב,נו ,ראינו את ה2 פרקים ,היום ,אני ,ושני ,ידידות שלי ,מלכות סדו ,פעילות ,בדירה בתל אביב,
מפגש קלאסי ,בין הווניל, אל ,הבדס"מ .
הכל צפוי ,והכול ידוע מראש .
מי שחושף ,את חיי חדר המיטות שלו ,יחטטו לו במגירות.
תהום מזל דגים ,וונוס,מזל מאזניים.
מיקרה קלאסי ,של חיבור בין 2 נשמות ,על ההיבט ,הטיפול,ותומך של זה בזו ,וזו בזה .
האשה היחידה ,שיכולה לשלוט ,ולהבין ,את בן מזל מאזניים.היא בת מזל דגים.
המאזניים ,יודע לשכנע ,ומאמין בצדקת דרכו .בגלל ,זה הוא כה ,פגיע ,ורגיש.
כי יש לו את הכלים ,להסביר את הדרך שלו .הוא פגיע מאוד ,לציניות ,במיוחד אם זה מגיע ,מצד אשה נקבה .
גברים ,לא יעזו,להתעמת ,עם מזל מאזניים,כי בשל נועם הליכותיו, גם אם יהיה חריג ,,הוא יקבל ,מהם ,תמיכה, אפילו בעצם השתיקה שלהם ,הם יביעו ,כלפיו, יראת כבוד .
הגברת בתוכנית ,שאמרה את שאמרה ,דיברה נקי ,ללא פילטרים.כי ,היא לא שייכת לעולם הבדס"מ .
יש אנשים שלא שייכים הבדס"מ, בדומה ,לרוב ההורים, של אנשי הבדס"מ .
כפי שההורה שלך ,אתה לא תלך ותשכנע אותו ,שאתה בדסמ"י,מוצהר וכ'ו.
כך ,לא תמיד זה יצליח לשכנע ,וניל ,בדרכך הבדסמית .
והיא אמרה זאת מהצד שלה ,שאמרה ,שזה כמו 2 ילדים שנתקעו על ימי בית הספר ,שלהם .
הבדסמ",הוא בועה ,
ובבועה הזאת ,כאשר היא מתערבבת עם חיי היום יום ,והקריירה .
אזי ,יהיו דעות לכאן ,ולכאן.
כאשר הבדס"מ ,נותר בגדר ,חיי הפרט ,של האדם .
והעירוב שלו,הוא אל מול אנשים זהים, לאותם תחומי פעילות בדסמי'ם,אז תהיה פחות מפורסם, ותפגע פחות.