צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ענבל

nicknose​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 26 בפבר׳ 2020
nicknose​(מתחלף) • 26 בפבר׳ 2020
deepThinker כתב/ה:
מצטערים, העונש שלך זה שוקולד מנטה
(איזה אנשים מוזרים יש בכלוב).

כןןןן after eight כזה
או ללבוש צווארון גולף שלוש שעות בשמש
סווריןן
לפני 4 שנים • 27 בפבר׳ 2020
סווריןן • 27 בפבר׳ 2020
מטפורה כתב/ה:
סווריןן כתב/ה:
19 דקות לקח לך להגיב? 19???

זכרי בבקשה את המספר הזה. 19...

19 זה בסדר אבל תזכור שאנחנו עושים אך ורק funishmenting. אם אתה צריך רעיונות, אז חיבוקים מוחצים או קוביות שוקולד צ'ילי או ליקוקים במקומות מדגדגים בי, כולם יהוו יחידות מדידה הולמות.

נשלטת דמיקולו יש לי... לא להאמין שפתחת את זה מול כולם כאן בפורום - שאספר לכולם על הפעם הראשונה שהגעתי עם מזוודה מלאה בכל טוב: מגלבים, שוטים, מסור חשמלי... ואז שמעתי לראשונה את המושג הנאלח הזה, funishment.... ועניין קוביות שוקולד...
למה, מטפורה, למה את לא יכולה להיות נשלטת קונבנציונלית? מה רע בקצת סטירות, יריקות וקללות? מה, זה מוגזם??? מה ביקשתי???
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 27 בפבר׳ 2020
אתה סתם מתנהג כמו ילד מאוהב, מטפורה היא כמו האליענה שלך בגירסת הנשלטת..
מטפורה
מטפורה • 27 בפבר׳ 2020
יו, חושב עמוק, אני לא יודעת אם להיות מוחמאת או מבוהלת מההשוואה.
בעצם אני יודעת.

אבל תבין, בראש שלי (ובלב שלי, ועוד) סווריןן הוא כמו כמו מין כזה מחזיק מפתחות מר-גמיש כזה שהייתי רוצה לשאת איתי ולמולל בשעות פנאי, התרגשות או מצוקה.
בפועל, במציאות העובדתית, על-אף שכאמור אני רואה בו את דמות האבוש הפוש-אובר הרך-והמוקסם האולטימטיבי, הבחור אף פעם לא נענה לחיזוריי העקשים! פשוט לא מעוניין להיות מחזיק מפתחות! גו פיגר.

אני אמשיך לנסות. אם הוא צריך שאני אירק, אסטור ואקלל אותו, זאת אעשה.
סווריןן
לפני 4 שנים • 28 בפבר׳ 2020
סווריןן • 28 בפבר׳ 2020
"הבחור אף פעם לא נענה לחיזוריי העקשים! פשוט לא מעוניין להיות מחזיק מפתחות! גו פיגר.

אני אמשיך לנסות. אם הוא צריך שאני אירק, אסטור ואקלל אותו, זאת אעשה."

לא נורא... מותר שבאתר הזה, בין כל השולטות המוצפות אדומות מחפצנות מתישות, יהיה גם נשלט יחיד בלתי מושג ...
מטפורה
מטפורה • 28 בפבר׳ 2020
(ברור, אחי. לגמרי הרמתי לך בקטע כזה. הרי כשצריך להעביר כאן נקודה אני בדרך כלל נסוגה להומור של היפוך מגדרי. אבל החיבה היא אמתית, כמובן. icon_smile.gif ועכשיו נחזיר לדיפ את השרשור שלו).
סווריןן
סווריןן • 28 בפבר׳ 2020
צודקת. ראיתי שהוא העלה מחדש את הבלוג שלו וגם עוד פרקים מהסיפור הזה שלו... אז תודה לכל מי שלחצו עליו כאן... כנראה שאין גבול למה שחנופה יכולה להשיג ... גם כשמדובר בסוטה...
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 28 בפבר׳ 2020
לא, מטפורה, אל תשאירי אותי איתו לבד !
im for you​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 6 במרץ 2020
im for you​(נשלטת) • 6 במרץ 2020
דיפ שלא תעיז לעצור....
המקום של השיתוף הזה כול כך אישי וזה מדהים להציץ לעולם שלך...
💞
סווריןן
לפני 4 שנים • 6 במרץ 2020
סווריןן • 6 במרץ 2020
אני גם בעד, דיפ, למרות שהפרקים הראשונים עשו לי את זה יותר -- הגלישה ליוגה בפרק האחרון הייתה לי קצת too much אני מודה. אבל אי אפשר שלא להעריך את הפרוייקט שלקחת על עצמך... ונחמד לנסות לנחש איך הגעת למצב שאתה מנקה את הדירה שלה ושל בעלה.