אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביום שאחרי הקורונה

Gabriel​(אחר)
לפני 4 שנים • 28 במרץ 2020
Gabriel​(אחר) • 28 במרץ 2020
רייב בטבע!
-X-
-X-
-X- • 28 במרץ 2020
נשאר בבית 👍
benchi
benchi • 28 במרץ 2020
הולך לפאב הקרוב אל ביתי וגומע מלא בירות
LittleVenti​(נשלטת)
LittleVenti​(נשלטת) • 28 במרץ 2020
איפגש עם החברות הכי טובות
אסע לים או לבר
ופשוט אנשום
Vampire Princess
Vampire Princess • 28 במרץ 2020
סיבוב יערות, קשתות ולהידקר הרבה פעמים
בס ד
לפני 3 שנים • 1 באפר׳ 2020
בס ד • 1 באפר׳ 2020
לנסוע לירושלים.
לצאת לדייט עם חברתי.
לחבק חברים.
הפיה טינקרבל​(שולטת)
לפני 3 שנים • 6 באפר׳ 2020
אמא שלי בת 83. אלמנת צה"ל, מ73, ניצולת שואה, דמנטית, גרה בביתי בקומה נפרדת אבל שדלת עץ מפרידה ביננו, ואני שומעת אותהמדברת עם מטפלת סיעודית 24/7. כל כך קרובה וכל כך רחוקה. בכל פעם שאני רואה אותה, היא מגישה לי את המצח לקבל נשיקה. היא לא מבינה למה אני לא מנשקת אותה עכשיו. אז היא חולמת עליי וקוראת בשמי בשנתה. זה קורע את נפשי לגזרים.
ביום שאחרי, אני מבטיחה לך אמא, שאנשק ואחבק אותך, תוכלי שוב לנצח אותי ברמי קוב. אלביש אותך במיטב המחלצות ואקח אותך ליום שלם מחוץ לבית. מתגעגעת לחבק אותך הכי בעולם. מתגעגעת לשבת איתך בשולחן השבת. אמא שהיא הילדה הקטנה שלי. מחר אני אכין את הגיפילטע פיש ואין כמו הכדורים המושלמים שהיא מגלגלת. זה עוד נשאר לה. אבל אני לא אוריד אותה למטבח איתי. אני פוחדת עליה. אז נשיקות לאמא.
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 6 באפר׳ 2020

COVID 19 message

Sm Art{☆Sm} • 6 באפר׳ 2020
הרבה ,הרבה,אנשים הסתובבו פה ,עד לא מזמן בעולם ,וחשבו והחליטו להם ,שהעולם הזה ,שייך ,להם ,ולאבא שלהם,ולאימא שלהם , יחד עם המחשבה הזאת שהתעצמה בלבם ,התנהגותם גם נראתה ,ונשמעה ,היטב ,
ראינו אותם ,מתעופפים להם ,במחלקות עסקים ,יושבים במסעדות פאר ויוקרה,שותים יין ,ונוגסים בנתחים ענקים ,של בשר .ראינו אותם עם הלפטופים הניידים שלהם ,שותים קופה ,כאדוני היוניברס ,בכל קרן רחוב ,"יושבי הקרנות " הבטלים ומבוטלים ,אילו שביטלו את האחר ,מפאת עצמם ,ותאבונם כי רב הוא ,
לאותם אנשים ,שלחו {שליח } מלאך -{בעל מלאכה } בדמות אדם ,אילם ,שמוכר בובה ,ב10 שקלים
כל אילו ,שבחרו ,להתעלם מאותו מלאך ,שליח ,שאתגר אותם ,לתרום 10 שקלים
עכשיו ,בעידן הנוכחי ,יחושו התעלמות זהה ,ביחס לממדי ,התיאבון ,בו התנהלו חייהם ,למן היום בו נוסדו ,ועד לאותו יום ,בו ה מלאך ,שליח ,COVID 19 ,הגיע ,אל פתח ביתם

הCOVID 19 למי שטרם מזהה ,הוא אותו ,אילם ,שניגש אליכם במסעדה ,אילם ,והציע לכם לרכוש בובה ב 10 שקלים
ה 10 שקלים ,הללו ,היו ,יכולים ,להציל את חייהם -בעתיד ,הלא נראה לעין ,באותה עת

מי שאמר : וצדקה ,תציל ,ממוות
הוא התכוון לכך ,