סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי עבד אדון

מטפורה
לפני 3 שנים • 3 באפר׳ 2020
מטפורה • 3 באפר׳ 2020
שמחה מאד שאת לא חלק מתנועת הרדוקציה של נשלטים ל"אמיתי" ו"לא אמיתי". icon_smile.gif זה כבר חדשות טובות.

לא הייתי מציגה את החששות, תחושת חוסר נוחות או אפילו עלבון שיכולים להתעורר אצל נשלט כ"רצה ארבע סטירות ולא קיבל". אני מאמינה שזו לא באמת הייתה הכוונה שלך, ושאת יודעת שתחושת ההחמצה והפספוס של נשלט לנוכח פער בין מה שהוא מרגיש שנכון ואותנטי לסיטואציה לנוכח מה שקרה בפועל יכולה להיות עזה וצורבת, בעיני לעתים גם מוצדקת. שולטים מפספסים דברים, וזה לעתים תפקידם של נשלטים להראות להם את זה.
אני לא נכנסת לסוגיית הפער בין פורנו למציאות משום שזו באמת בעיה חמורה בפאמדום, כפי שאמרתי, לדעתי פאמדום קצת מורכב יותר מכל מיני סיבות. בכל זאת אני מציעה לא לראות בבעיה הזו את חזות הכל. לכל הפחות זה לא ככה במיילדום.

אז כן, יכול להיות שיש את פרק הזמן הזה שבו הנשלט באופן טוטאלי של ובשביל השולט, אבל אני הצעתי לכותב הפוסט (שבכלל לא איתנו ולא מאזין לנו) לפתוח את השיחה הזו אחרי ה"סשן" ולהגיד, ולשתף, ואפילו לבקש ולהביע אכזבה. יכול להיות שיש לו קייס, למה לא (אגב, לא מזמן הקפיצו פה פוסט ישן ומוצלח בעיני של נשלט אחר שהתרעם על הסטנדרטים הירודים של יחס לנשלטים במיילדום של גייז. לכי תדעי, אולי זה דבר).

בנימה יותר אישית, אצלי זה לא ככה. אין פרק זמן בו "רק הוא מחליט". אני לא אוהבת שלוקחים ממני דברים שאני לא מעוניינת לתת ברצון, ואני לא אוהבת שמנסים "להכניע" אותי בדרכים שנראות לי לא שייכות.
היום ראיתי פוסט מהמם של איזו שולטת, היא אמרה שהיא מחפשת שולט לפנטזיה שיש לה, של אקט שליטה מאד ספציפי. היא רוצה לקבוע הכל, את הקצב, את התנאים. ביקשה שיחסכו ממנה את ה"אבל את שולטת", "אבל זה לא באמת נשלטת". חיזקתי את ידה בתגובות. היא צודקת. צריך לשחרר מהקבעונות האלה.
אני יודעת שאת התכוונת לדבר על נושא קצת אחר, אבל בעיני ולדעתי זה ה-עניין, וה-בעיה במיילדום בכלוב.
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני 3 שנים • 4 באפר׳ 2020
זאב פטיש{סאדיסט} • 4 באפר׳ 2020
טלי35.. יש עוד אופציה לדעתי

מה אם הנשלט עוד לא התעצב מספיק ועדיין מגלה את עצמו?

מה אם הוא יגלה עם הזמן, שלהיות עבד ניקיון בלבד לא מספק אותו ואו הרף עולה והצורך לסיפוק גדול יותר ומתגבר?

ראיתי לא מעט נשלטות שהתחילו איתי בקטע אחד ועם הזמן התפתחו לקטעים וסטיות שונות.

היתה לי נשלטת שרק רצתה להיות קשורה לכיסא ולחטוף מעט פליקים, מאז היא למדה להנות מאנאלי ואוהבת חשמל

למדה שיש עוד תנוחות שמגרות אותה ואף התחילה לחשוק במגע נשי.

לא כל אדון הוא באמת מתאים לכל נשלט וגם יש הרבה אדונים בכאילו..
tauren
tauren • 4 באפר׳ 2020
ואלה? נשמע לי כמו ניצול.

עבד מנקה זה דבר מאוד ספציפי וצריך להתחבר לזה. אבל שזה מתחיל בצורה אחת והופך להיות צורה אחרת אס זה מרגיש כאילו כבר הוא לא מעוניין בעבודה שלו אלה בשירותים שהוא נותן.

עכשיו, הרעיון שעומד מאחורי שליטה זה שתמיד יש אינטראקציה. גם שאין דיבור או קשר, זה מבליט את הקשר והחיבור.

אם אתה מרגיש שאין יותר חיבור אז אתה צריך לדבר איתי מחוץ לתפקיד והמשחק. להגיד לו שלא ציפית לזה ומה הוא חושב או מציע לעשות.

יש הרבה אדונים שידעו גם לשחק בך וגם לתת לך לנקות
טלי35​(שולטת)

אבל... כתבתי שלדבר וששיח זה הבסיס

טלי35​(שולטת) • 4 באפר׳ 2020
זאב פטיש כתב/ה:
טלי35.. יש עוד אופציה לדעתי

מה אם הנשלט עוד לא התעצב מספיק ועדיין מגלה את עצמו?

מה אם הוא יגלה עם הזמן, שלהיות עבד ניקיון בלבד לא מספק אותו ואו הרף עולה והצורך לסיפוק גדול יותר ומתגבר?

ראיתי לא מעט נשלטות שהתחילו איתי בקטע אחד ועם הזמן התפתחו לקטעים וסטיות שונות.

היתה לי נשלטת שרק רצתה להיות קשורה לכיסא ולחטוף מעט פליקים, מאז היא למדה להנות מאנאלי ואוהבת חשמל

למדה שיש עוד תנוחות שמגרות אותה ואף התחילה לחשוק במגע נשי.

לא כל אדון הוא באמת מתאים לכל נשלט וגם יש הרבה אדונים בכאילו..

כתבתי את זה כמה וכמה פעמים.
ו... גם שסבבה לסיים קשר אם הוא כבר לא מתאים.
וושי
וושי • 4 באפר׳ 2020
זה לא שייך לשליטה זה יותר בסיסי.
אתה רוצה אותו והוא אדיש אליך
עכשיו אם זה מדליק אותך סבבה
ואם לא
תעשה חושבים מחדש
על מהי הסיבה לאדישות שלו
MasterBanger-שולט​(שולט)
לפני 3 שנים • 4 באוק׳ 2020
MasterBanger-שולט​(שולט) • 4 באוק׳ 2020
אני מאמין שצריך לעשות תיאום ציפיות מראש (אפשר גם במהלך הקשר בזמן שמגדירים מראש) ברגע שהגבולות והמינונים די ברורים (אין מאה אחוז) אתה כן אמור לשחרר ולתת לו להוביל.
באיזשהו מקום אם הוא אדון אמיתי הוא גם ירצה לתת לך מה שטוב לך גם אם זה לא תמיד.
עצה נוספת, גם כשאתה ״מתלונן״ תעשה זאת בנועם ותפרגן לו על מה שכן כיף.

אם אתה מחפש אדון דבר איתי.
דרושה משרתת לזוג
לפני 3 שנים • 4 באוק׳ 2020
דרושה משרתת לזוג • 4 באוק׳ 2020
עבד שהחליט להיות עבד לאדון
לא שואל שאלות ועושה צה שטוב לאדון שלו.
לי היה אדון שהיינו חיים ייחד והיו מספר ימים שהוא בכלל לא היה בבית והוא היה מנהל אותי מחול אם זה ניקיונות.גמירות.שירות של חברים שלו.
עבד אמיתי מתמסר ולא שואל שאלות מיותרות