ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהו הסשן הכי נועז/מטורף שלכם?

ארץ החלומות​(נשלט)
לפני 3 שנים • 25 באפר׳ 2020
ארץ החלומות​(נשלט) • 25 באפר׳ 2020
Pollux כתב/ה:
אני לא ממש אוהב את המונח סשן כי אני לא מאמין שהשליטה שמורה רק למפגשים ומתחילה ומסתיימת בזמנים שאנחנו נפגשים.
אבל אם אצטרך לבחור זה יהיה סשן ארובטיקה, לקחתי נשלטת שלי לטיסה כשאני מטיס את המטוס הרבה פעולות חדות, פניות, פניות גלגולים, ירידה מהירה וחדה ונסיקות מעניינות.
כל מה שססנה 172 מסוגל לעשות.
לאחריו הקשר שלנו רק העמיק אבל לא הצלחתי שוב לארגן סשן שכזה יותר לצערי.

כמה עולה טיסה כזאת? אני גם רוצה. בקטע תעופתי לגמרי אגב
אשמח לכל הפרטים (זמן מחיר כל סוגי התרגילים וכו')
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 25 באפר׳ 2020
ארץ החלומות כתב/ה:
Pollux כתב/ה:
אני לא ממש אוהב את המונח סשן כי אני לא מאמין שהשליטה שמורה רק למפגשים ומתחילה ומסתיימת בזמנים שאנחנו נפגשים.
אבל אם אצטרך לבחור זה יהיה סשן ארובטיקה, לקחתי נשלטת שלי לטיסה כשאני מטיס את המטוס הרבה פעולות חדות, פניות, פניות גלגולים, ירידה מהירה וחדה ונסיקות מעניינות.
כל מה שססנה 172 מסוגל לעשות.
לאחריו הקשר שלנו רק העמיק אבל לא הצלחתי שוב לארגן סשן שכזה יותר לצערי.

כמה עולה טיסה כזאת? אני גם רוצה. בקטע תעופתי לגמרי אגב
אשמח לכל הפרטים (זמן מחיר כל סוגי התרגילים וכו')

בעיקרון זה היה בתקופה שהיה לי רישיון טיס אזרחי, אז לא הייתי צריך לשלם לטייס icon_wink.gif
שעת מנוע עלתה אז בערך 900 שקל פלוס מינוס.

אז אלו בערך העלויות
.
אביר האור​(שולט)
אביר האור​(שולט) • 25 באפר׳ 2020
בגדול היו לי כמה כאלה.

אחד מהם - סשן עונש מהמלכה עם שתי מלכות שהיא הכירה מהאיזור שלי (בלעדיה) שנגמר באופן לא צפוי וקצת מבאס.
השני - סשן עם שולטת שלא הכרתי ולא ראיתי לפני כן, שבו היא דאגה להסיר לי בשעווה חמה את כל השיער בישבן בביצים ובזין.
השלישי - סשן עם נשלטת שמעולם לא ראתה אותי או פגשה אותי, והגיעה לצימר עם כיסוי עיניים עליה ובעמידה על ארבע עם טוסיק מובלט לכיוון הדלת,
וכל זה בלי שהיא ראתה תמונה שלי או נפגשה איתי לכוס קפה.

איזה מהשלושה ניראה לכם הכי מטורף?
סוס האש​(מתחלף)
סוס האש​(מתחלף) • 25 באפר׳ 2020
אז ככה..
זה היה לפני שנים.. (13-14 בערך..)
עוד בתקופת היזוזות, הייתה לי קבועה שידעתי שהיא קינקית אבל לא יצא לנו להתנסות..
הלכנו יחד לבריכות חמות בדרום הארץ לשחייה לילית.
לא היו המון אנשים ואחרי קצת התגפגפות במים היא שאלה במבט מרושע אם בא לי לנסות משהו מעט קינקי..
אמרתי לה שאני פתוח להצעות והיא הוציאה מהחזיה של בגד הים חוט דק וקצר, קשרה קשר של לולאה מתהדקת ואמרה בחיוך מתגרה "שם את זה מסביב לאשכים"..
אחרי זה הולכתי אותה בבריכה כשהיא צפה על הידיים שלי צפה בבריכה והקצה של החוט אצלה בידיים במשיכות קלות שנמשכו למשיכות חזקות יותר ויותר עד שבאחת הפעמים ממש כאב לי אז משכתי לה את השיער והכנסתי לה את הראש לתוך המים..
כמובן ששילמתי על זה ביוקר אבל זה כבר סיפור אחר..

זו הייתה הכניסה שלי לעולם שכנראה לעולם לא אצא ממנו יותר..
הפיה טינקרבל​(שולטת)
לפני 3 שנים • 26 באפר׳ 2020
הוא איש חשוב שנסע לחול בענייני עבודה. שלחתי אותו לקנות 3 תחתוני נשים חוטיני סקסי, שבחרתי איתו בוידאו וכל בוקר הוא לבש מה שבחרתי לו תחת חליפה. אחרי יום הוא התרגל לחוט בישבן אז הוספתי פלאג.

השני, נכנס אחריי לשירותים בארומה כביש החוף, הוריד תחתון, לבש את שלי, כולל התחתונית, והיה מוטרף מחרמנות כל הכנס שלו. היה שלב שהוא ליקק את התחתונית בוידאו. ממש נהנתי.
המלקה החרדית​(שולטת)
יער בן שמן בין השמשות
העבד קשור לעץ עירום
אני קושרת קשירות אחרונות...
מתחילה את הסשן

פתאום יש פשיטה על היער
אולי 100 שוטרי מג"ב מצטרפים לחגיגה
שואלים אותנו מה אנחנו עושים שם

עניתי שבדיוק כמוהם נהנים
העבד שלי חרדי
אני חרדית
העבד עם זין זקור נהנה מהחיים
וכולם מסתכלים עלינו

שאלתי אם הם נשארים? כי אין מספיק חבלים...
יש לציין שהם ברחו...
אבל צחקו ששמעו את ההצלפות...

היה כיף!
אנאלון​(נשלט)
אנאלון​(נשלט) • 26 באפר׳ 2020
הפיה טינקרבל כתב/ה:
כשוגר מאמא, לקחתי אותו לחנות אביזרי מין ומדדתי עליו את המוצרים. כולל מצבטים עם פעמון. ליד המוכרת באופן בלתי משתמע לשתי פנים. .. כן כן.. גם רכשתי לו.

בתחילת דרכי כנשלט הלכתי עם המלכה שלי לחנות לקנות לה סטרפאון, האמת לא מדדנו את ההתאמה אבל המוכר דווקא נהנה מהקטע שהיא מגישה לו את המוצר ואני שילמתי
אנאלון​(נשלט)
אנאלון​(נשלט) • 26 באפר׳ 2020
בנוס כתב/ה:
עם ארבע שפחות ושני עבדים אחד מהם עם תחת של פיל.

איך נראה תחת של פיל?
אבל להיות בסשן רב משתתפים/ות בהחלט מעניין
evedon4​(נשלט)
לפני 3 שנים • 27 באפר׳ 2020
evedon4​(נשלט) • 27 באפר׳ 2020
היתה לי שולטת מאוד סאדיסטית וקשה, היינו בארוע משותף והיא ראתה אותי מדבר עם מישהי.
כמה ימים לאחר מכן אצלה בבית היא אזקה אותי בידים וברגלים ומשם התחילה בחקירה של מספר שעות כואבת באופן מיוחד.
אני לא יודע אם זה הסשיין הכי טוב שהיה אבל זה הסשן שנחקק לי בזכרון הכי חזק בשל היותו כל כך טוטאלי ואמיתי.