לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נושא לדיון - גברים נשואים, האם הם אכן יותר נחשקים, ואם כן למ

אביר האור​(שולט)
לפני 3 שנים • 7 במאי 2020

נושא לדיון - גברים נשואים, האם הם אכן יותר נחשקים, ואם כן למ

אביר האור​(שולט) • 7 במאי 2020
כשהייתי גבר נשוי זה היה עובדה.
כל פעם שמישהי נאה היתה רואה את הטבעת על האצבע שלי
היא היתה חייכנית אליי יותר.
הרגשתי הרבה יותר נחשק ומחוזר, והיו גם לא מעט הצעות בפועל.

עכשיו כשאני גרוש - חשבתי שאני אקבל בערך פי חמש יותר הצעות,
ושבחורות יתחילו איתי פה ושם כמו בזמן שהייתי נשוי.
זה לא קרה.

האם זה נכון שגבר נשוי הוא יותר נחשק, יותר מחוזר על ידי נשים,
או שזה שטויות במיץ עגבניות ואני צריך ללכת לישון.

אשמח לדעתכם, גברים נשואים, נשים - וכל השאר.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 7 במאי 2020
לפני כמה ימים מישהי פרסמה בבלוג שלה על זה,
"נשים שרואות גבר נשוי זה מדליק אותן בגלל שמישהי לא סתם לקחה אותו, יש כבר מישהי שבחרה אותו והיא כבר יודעת מה הוא שווה"

גם לי הרגיש שהייתי במערכות יחסים וזה היה ידוע לנשים, רמת הפלירטוטים שלהן הייתה גבוהה יותר, עד כמה זה נכון אני לא יודע.

בכל מקרה תמיד אתה יכול לענוד טבעת למטרות מחקר מקיף icon_wink.gif
Butterfly Effect
Butterfly Effect • 7 במאי 2020
טבעת על האצבע מסמלת אצלי גבר שלא פנוי לשום קשר, וזה קו אדום מבחינתי. לא מקבל ממני שום חיוכים או פלרטוטים, להיפך; מרגישה צורך ליצור דיסטנס מסויים בינינו.
בלי קשר (טוב נו, אולי קצת)-נשואים, מאורסים, במערכת יחסים, בקשר מחייב- לא אצלי. גם אם הקשר פתוח, לא מרגישה בנוח לעשות את זה. בין אם אני ארצה או לא יש גורם שלישי במשוואה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 במאי 2020
ובכן, הגבול הכי נפוץ באתר הזה הוא נשואים.
גם במציאות, הרבה נשים, במיוחד בישראל השמרנית, לא ממהרות לגשת לגבר שניכר עליו כי נשוי בגלל שמתהלך עם טבעת או כי מדבר ללא הרף בחיבה על אשתו, ובטח שלא נדלקות ממנו רק בגלל היותו נשוי ותו לא.
אבל מה שכן, נשים יטו להימשך ולחזר אחר גברים שמשדרים נינוחות וביטחון, ואת תחושת הנינוחות הזו נוח לגברים נשואים להותיר בהן יותר מאשר לגרושים, ואסביר:
גברים גרושים נוטים לחפש קשר חדש (לאו דווקא קשר רציני, ולו רק למטרות מין) וזה גורם לרבים מהם לשדר חוסר נינוחות, במקרים מסוימים אף נואשות מסוימות אם הם פועלים ממש מתוך דחף למלא את החלל שנוצר מהגירושין. וזה מרתיע, או לכל הפחות לא מוסיף במיוחד לתחושת המתח המיני.
גבר נשוי, לעומת זאת, לא "לחוץ" להכיר אף אחת, ולכן הוא נינוח והרבה יותר קל לו לשדר ביטחון וחוסר תלות באישה שעומדת מולו, ויש נשים שמדליק אותן לראות גבר כזה, ומבלי להתכוון הוא בולט להן בעין מתוך סביבה של גברים שלחוצים להכיר פרטנרית, ומרוב הביטחון שמשדר קל להן לעשות רציונליזציה ללמה "במקרה שלהן זה דווקא מוסרי" ולהתגבר על "הקו האדום" שנלווה למחשבה על היותו נשוי ולגשת אליו בכל מקרה.
במילים אחרות, סטטוס נשוי הוא לא מה שמוסיף למשיכה, אלא ה state of mind שמתלווה בדר"כ למי שמחזיק בסטטוס הזה. אם תהיה נשוי שמשדר שהוא צמא לקשר, אתה ממש לא תוסיף לעצמך נקודות זכות רק בגלל שקלטו שאתה עונד טבעת.
    התגובה האהובה בשרשור
אביר האור​(שולט)
AlphaPower כתב/ה:
לפני כמה ימים מישהי פרסמה בבלוג שלה על זה,
"נשים שרואות גבר נשוי זה מדליק אותן בגלל שמישהי לא סתם לקחה אותו, יש כבר מישהי שבחרה אותו והיא כבר יודעת מה הוא שווה"

גם לי הרגיש שהייתי במערכות יחסים וזה היה ידוע לנשים, רמת הפלירטוטים שלהן הייתה גבוהה יותר, עד כמה זה נכון אני לא יודע.

בכל מקרה תמיד אתה יכול לענוד טבעת למטרות מחקר מקיף icon_wink.gif

לכל הרוחות... חייב להיות כאן ריגשון של נקרע מצחוק...
כ ל ו ב י !!!!
אביר האור​(שולט)
ArchAngel כתב/ה:
ובכן, הגבול הכי נפוץ באתר הזה הוא נשואים.
גם במציאות, הרבה נשים, במיוחד בישראל השמרנית, לא ממהרות לגשת לגבר שניכר עליו כי נשוי בגלל שמתהלך עם טבעת או כי מדבר ללא הרף בחיבה על אשתו, ובטח שלא נדלקות ממנו רק בגלל היותו נשוי ותו לא.
אבל מה שכן, נשים יטו להימשך ולחזר אחר גברים שמשדרים נינוחות וביטחון, ואת תחושת הנינוחות הזו נוח לגברים נשואים להותיר בהן יותר מאשר לגרושים, ואסביר:
גברים גרושים נוטים לחפש קשר חדש (לאו דווקא קשר רציני, ולו רק למטרות מין) וזה גורם לרבים מהם לשדר חוסר נינוחות, במקרים מסוימים אף נואשות מסוימות אם הם פועלים ממש מתוך דחף למלא את החלל שנוצר מהגירושין. וזה מרתיע, או לכל הפחות לא מוסיף במיוחד לתחושת המתח המיני.
גבר נשוי, לעומת זאת, לא "לחוץ" להכיר אף אחת, ולכן הוא נינוח והרבה יותר קל לו לשדר ביטחון וחוסר תלות באישה שעומדת מולו, ויש נשים שמדליק אותן לראות גבר כזה, ומבלי להתכוון הוא בולט להן בעין מתוך סביבה של גברים שלחוצים להכיר פרטנרית, ומרוב הביטחון שמשדר קל להן לעשות רציונליזציה ללמה "במקרה שלהן זה דווקא מוסרי" ולהתגבר על "הקו האדום" שנלווה למחשבה על היותו נשוי ולגשת אליו בכל מקרה.
במילים אחרות, סטטוס נשוי הוא לא מה שמוסיף למשיכה, אלא ה state of mind שמתלווה בדר"כ למי שמחזיק בסטטוס הזה. אם תהיה נשוי שמשדר שהוא צמא לקשר, אתה ממש לא תוסיף לעצמך נקודות זכות רק בגלל שקלטו שאתה עונד טבעת.

כתבת את מחשבותיי מילה במילה.
אני מאוד אוהב את יכולת הניתוח שלך...
תודה!!!
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 7 במאי 2020
לא כל כך מסכים עם ארק.
לפני כמה שנים, עבדתי עם מישהי ממש יפה, אבל אפילו בוקר טוב לא היתה טורחת לומר.
באחד מהסופ"שים נפגשנו במקרה כאשר אני עם החברה, מחובקים.
ביום ראשון, כאילו נתקלתי באחת אחרת.
מה שלומך, מה נשמע, איפה אתה הולך לאכול צהריים.
מישהי שבמשך חצי שנה כמעט, דיברה איתי רק שהיתה חייבת בקשר לעבודה ...
סָטירה​(אחרת)
סָטירה​(אחרת) • 7 במאי 2020
לא הייתי פוסלת אפשרות שמה שחווית בעבר לא היה ממש פול-און פלרטוט שמשקף כוונה להכיר, אלא אולי חביבות פשוטה בין זרים. לפעמים קל יותר לתקשר בחופשיות עם אדם שמראש לא מחפש להכיר (או לפחות, שזו ההנחה לגביו). באינטראקציה עם פנוי השאלה 'האם הוא מנסה להתחיל איתי?' תרחף באוויר ועלולה להרתיע נשים שלא מעוניינות להכיר. חשוב למשל על מערכת היחסים בין אישה לבין בן זוגה של חברתה - במצב כזה האישה תרגיש בנוח לנהוג בחביבות, לצחוק מבדיחות ואולי להיות פגיעה יותר, כי הוא באופן ברור לא מנסה להתחיל איתה ואפשר להוריד מגננות.
אפלטוניות בין גברים לנשים (שנפוצה מאד אצלנו ואולי בשאר הארץ, ובתרבות הכללית, פחות) היא דבר מורכב ועדין ומעניין ומועיל. כדאי להתנסות בו, ולו רק כדי לחוות סיטואציה בה אנחנו פנויים מנטלית לתקשר בדרכים חלופיות.
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 7 במאי 2020
ואין מקרים שבן הזוג של החברה מנסה להתחיל עם חברתה הטובה ביותר ?
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 7 במאי 2020
סָטירה כתב/ה:
לא הייתי פוסלת אפשרות שמה שחווית בעבר לא היה ממש פול-און פלרטוט שמשקף כוונה להכיר, אלא אולי חביבות פשוטה בין זרים. לפעמים קל יותר לתקשר בחופשיות עם אדם שמראש לא מחפש להכיר (או לפחות, שזו ההנחה לגביו). באינטראקציה עם פנוי השאלה 'האם הוא מנסה להתחיל איתי?' תרחף באוויר ועלולה להרתיע נשים שלא מעוניינות להכיר. חשוב למשל על מערכת היחסים בין אישה לבין בן זוגה של חברתה - במצב כזה האישה תרגיש בנוח לנהוג בחביבות, לצחוק מבדיחות ואולי להיות פגיעה יותר, כי הוא באופן ברור לא מנסה להתחיל איתה ואפשר להוריד מגננות.
אפלטוניות בין גברים לנשים (שנפוצה מאד אצלנו ואולי בשאר הארץ, ובתרבות הכללית, פחות) היא דבר מורכב ועדין ומעניין ומועיל. כדאי להתנסות בו, ולו רק כדי לחוות סיטואציה בה אנחנו פנויים מנטלית לתקשר בדרכים חלופיות.

את מנסה לרמוז כאילו אם מישהי עושה לי לייק זה לא בהכרח אומר שהיא רוצה לשכב איתי???