סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לאינטלגנטים -

L U C I F E R
לפני 3 שנים • 17 במאי 2020
L U C I F E R • 17 במאי 2020
Sm Art כתב/ה:
הפרדוקס האמיתי הוא התפיסה שבני האדם הם אויבי הטבע .סדר עולמי זה קונספציה משתנה של הון ושלטון.
כל תורת דילול האוכלוסין הגיעה כבר מדארווין ,שאגס לא התקבל מהבחינה המדעית .
הכפירה מוליכה, לרוע!! שוב,הכפירה ,מובילה, אל,הרוע.
ביל גייטס אמר שעם חיסונים, יהיה אפשר לדלל 15 אחוז מאוכלוסיית כדור הארץ .
תורת האילומניטי, מקורה בכשפי, מצריים העתיקה...אנטלגנציה, היא מידע מהפכני ..
הנאה ,זה תא במוח ,שאוכל לאדם ,את כל הממון ,והזמן ,שלו .בהבל.

איפה קראת את זה? איך זה בכלל היגיוני בראש שלך? אין פה מילה אחת היגיונית ממה שאמרת.

1. איך האדם יכול להיות אויב הטבע אם האדם הוא חלק אינטגרלי מן הטבע. האם כאשר צונאמי, רעידת אדמה, וולקנו, טורנדו, הוריקן "הורסים" את הטבע הם נחשבים לאויבי הטבע? נכון, העידן התעשייתי של האדם הביא להרס רב של יערות גשם, של מיני בעלי חיים ושל שכבת האוזון, אך עם זאת, הטכנולוגיה של האדם היא גם זו ששיפרה ויכולה לשפר אף יותר את הטבע למימדים עצומים שלא ניתן לתאר אם רק כל המוחות הגאונים היו נרתמים למשימה ואם העולם היה מונהג על ידי אנשי שמאל נאורים, מוכשרים, אינטליגנטיים המחויבים לשרת את רצון הכלל מאשר ימין קפיטליסטי וחמדני שחושב על כסף ומעוניין לשרת רק את רצון הפרט (עצמו).

2. העולם שלנו נשלט על ידי אליטות קפיטליסטיות ימניות של שוק-חופשי פרדטורי. האג'נדה שלהם היא להשתית את הקפיטליזם של שוק חופשי בצורה גלובלית ולהפריט את המדינה עד כמה שניתן על מנת והשוק ישלוט על הכל בעוד והמדינה והממשלה (הגורם היחיד שיכול לעמוד מול השוק, התאגידים והבנקים הקפיטליסטיים) יבוטלו. אין שום דבר חדש בזה. זה היה מאז ומתמיד. אם כבר, סדר עולמי חדש אמור להיות ההפך לחלוטין מן הגיהינום שקיים כרגע בעולם. אז מי בשכלו הישר והשפוי יתנגד לסדר עולמי חדש?

3. שכח מדארווין, כל תורת האבולוציה שלו כושלת והופרכה ממזמן. הנה טיפ ממני - שכח מדארווין ותלמד לאמארקיזם, תודה לי אחר כך.

4. הכפירה מוליכה לרוע? תגיד ידידי, קראת אי-פעם את התורה? נראה לי אתה חי קצת בעולם אחר.

5. יש לך וידאו של ביל-גייטס אומר זאת או שקראת כתבה קונספירטיבית באתר מפוקפק של אנשים קונספירטיביים ומפוקפקים?

6. תורת האילומינטי? תורת האילומינטי היא מתמטיקה ידידי, לא כשפים. אם אינך יודע דבר על האילומינטי, למה לזיין את השכל באינטרנט?

7.
Black Mirror
Black Mirror • 17 במאי 2020
אתה לא קינדר הכי בואנו....
Snitch
Snitch • 17 במאי 2020
Trajan כתב/ה:
יש משהו מעט אירוני בלכתוב לא נכון את המילה "אינטליגנטי."

כל כך התאפקתי לכתוב את זה בעצמי!
אין ספק שזאת התגובה הכי חשובה כאן
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לא, זה משתפר. עכשיו לאמארקיזם ודרווין הופרך.
מי אתם? איפה אתם לומדים את הדברים האלה? איזה סדר עולמי? איזה ממשלות נגד קפיטליזם?

מה קורה לאתר הזה?
קנקן​(אחר)
קנקן​(אחר) • 17 במאי 2020
כל מי שחושב ש-Sm Art ו-Illuminator הם שני ניקים שפתח אותו אדם כדי שיוכל להתווכח עם עצמו שירים יד (ויתן לי לייק).
A-paradox
A-paradox • 17 במאי 2020
דרקן יא ציקלופ .

זה מקום לאנשים אמיצים , שמוכנים ללכת מעבר לנורמה המשעממת שהחברה חיה בה , מעבר לניוון מוח המזויין הזה אל מול הטלוויזיה .

יש אנשים שאשכרה חושבים . ומפעילים את השכל שלהם ⁦- בעצמם - ואותם אנשים לא נותנים למדענים , רבנים , פוליטיקאים , לקבוע להם איך לחשוב או מה נכון ומה לא . הם חוקרים בעצמם .

ולכן אני מעריך אותם כי הם אמיצים . אפילו sm עם כל השטויות שהוא מדבר הוא לפחות מנסה לחקור בעצמו .

אבל אתה - דרקן - אתה חתיכת ציקלופ חסר הבחנה וחסר אומץ שרק יורד על אנשים . אתה רוצה להבין ולדעת ולחקור תעשה את זה בעצמך !! במקום לרדת על כולם . יא אפס . יא כלומניק אחד . סעמק .
A-paradox
A-paradox • 17 במאי 2020
ודרך אגב אין שום קשר בין זה שאני כותב עם שגיאות לבין חכמה .

יש אינטלקט . ויש אינטליגנציה .

ראיתי המון טיפשים מוחלטים שיש להם אינטלקט מפותח .

איטליגנציה אמיתית נמצאת בלב . לא בראש .
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
the paradox כתב/ה:
דרקן יא ציקלופ .

זה מקום לאנשים אמיצים...
ולכן אני מעריך אותם כי הם אמיצים...

אבל אתה - דרקן - אתה חתיכת ציקלופ חסר הבחנה וחסר אומץ שרק יורד על אנשים .

טיפש ( כמו רובכם )

וצדקתי כי רובכם הגבתם כמו טיפשים ) .

זה ידוע שלכבשים תמיד יש מה להגיד על הזאב ..

ואתה טיפש כי אתה חושב שמי שאתה זה משהו אחר ולא אתה

אמנם אתה עדיין טיפש ומאמין בכל מיני סיפורי סבתא שהרבי הטיפש מספר לך

אני בכוונה עושה פרובוקציה בשביל הכיף

כל אלה ציטוטים של פרדוקס טוב הלב, שרק מנסה לחקור, ודרקן מפריע לו. פרדוקס, מה אתה לוקח קשה? שכחת שאין משמעות? שאתה לא קיים?
הנה, קח אותי. אני כבר מזמן הבנתי שאני חופשי להיות אני, לא משנה מה אחרים יגידו. אולי כדאי שתיישם את מה שאתה מטיף?
A-paradox
A-paradox • 17 במאי 2020
אני לא טוב לב . ולא רע לב . אני בסנטר .

אני מבין שעדיין אתה פגוע אז תקשיב .. בתאכלס אני גם טיפש .. בדיוק כמוכם .. סתם היה לי טריפ אגו שחשבתי שאני יותר טוב מכולם קורה לי הרבה .

אבל היי זה לא הקטע של השולט ?

לשחק אותה יותר טוב מכולם ?

זה הכל משחק .לא יותר מזה .

ואתה ממש לא מפריע לי לחקור .. בהצלחה