לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדש מחפש ידע

Hungryexplorer
לפני 3 שנים • 3 ביוני 2020

חדש מחפש ידע

Hungryexplorer • 3 ביוני 2020
שלום לכולם, אני חדש כאן ומחפש ידע.
אני שולט בבת הזוג שלי ורוצה להבין יותר איך לבנות סיטואציות. האם יש כאן מישהו/מישהי מנוסים שיוכלו לחלוק איתי מנסיונם?
בנוסף, האם יש מאיפה לשכור ציוד "גדול" יחסית. למשל, שנינו רוצים לנסות שימוש בכלוב, אך לא רוצים לקנות אחד בשלב זה, כי אולי לא יתאים לנו בסופו של דבר.

תודה
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 3 שנים • 3 ביוני 2020
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 3 ביוני 2020
Ollie​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 4 ביוני 2020
Ollie​(נשלטת) • 4 ביוני 2020
היי, ברוך הבא. ממליצה לך להתחיל לקרוא חומר קיים יש המון מה ללמוד מדברים שכבר נכתבו.

חוץ מזה, לאחרונה נפתחה קבוצה בדסמית לחדשים בתחום, שרוצים ללמוד וגם להתחיל להכיר אנשים מהקהילה. אתה יכול לחפש אותה בפייסבוק. היא נקראת "הצצה לעולם הבדסמ".
רמפול
רמפול • 4 ביוני 2020
הזהר מאד במה שאתה לוקח מהקהילה הזאת. העיסוק פה בבדסמ הוא קליני, יבש, מנוכר. שוט, הצלפה, תנוחה, קשירה. החשיבות של מה שתלמד כאן הוא כאין וכאפס לעומת החשיבות של תקשורת טובה, התקדמות איטית והתמקדות במה מה עושה לשניכם טוב, ולא במה שרשום באתר כמו הכלוב, שלצד הרבה דברים טובים יש בו גם לא מעט אספקטים מפוקפקים.
    התגובה האהובה בשרשור
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 4 ביוני 2020
יש פה הרבה טכני, זה נכון. אבל יש פה המון אנשים טובים ואיכותיים, שאתה יכול ללמוד מהם המון. יש פה זוגות בדסמים (כמונו), וגם יחידים האמת, שכותבים על החוויות שלהם, עם המון רגש ושיקוף של תקשורת בדסמית בריאה ובונה.

מסכימה שאין תחליף לתקשורת כנה.
אבל יש הרבה טוב בללמוד גם מאחרים. צריך רק לדעת לסנן.
InternalSunshine​(שולטת)
לפני 3 שנים • 5 ביוני 2020

Took the words right outta my mouth

InternalSunshine​(שולטת) • 5 ביוני 2020
רמפול כתב/ה:
הזהר מאד במה שאתה לוקח מהקהילה הזאת. העיסוק פה בבדסמ הוא קליני, יבש, מנוכר. שוט, הצלפה, תנוחה, קשירה. החשיבות של מה שתלמד כאן הוא כאין וכאפס לעומת החשיבות של תקשורת טובה, התקדמות איטית והתמקדות במה מה עושה לשניכם טוב, ולא במה שרשום באתר כמו הכלוב, שלצד הרבה דברים טובים יש בו גם לא מעט אספקטים מפוקפקים.

Bless.
תקשורת טובה ונכונה, בקצב שלכם. תדברו, תחלקו את החוויה האישית-פנימית שלכם אחד עם השני.
אין יותר בריא מזה.
שיהיה המון בהצלחה!