סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שהשולטת חזקה יותר פיזית

ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • 8 ביוני 2020
ArchAngel​(שולטת) • 8 ביוני 2020
האנשה עצמית כתב/ה:
ארק - צודקת לגמרי.
ואגב, מה שיכול להשפיע על מאזן הכוח הפיזי הוא שימוש באביזרים.
מחבל ועד מנעול ואזיק.

כן, אבל כשההיתרון הפיזי מגיע מתוכי, בגלל מי שאני ולא בגלל שהשתמשתי באביזר חיצוני שהחליש את הגבר שמולי ורק לכן זכיתי לגבור עליו, זה נתפס הרבה יותר מדליק בעיניי.
מעדיפה להרגיש את הכוח באמת בידיים שלי, תרתי משמע.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 8 ביוני 2020
זה פחות פיזיבילי לדעתי... אם כי ללא ספק, כשהיתרון מגיע ממך זה מדליק ברמות אחרות.
גם אם את עשויה "להפסיד".
-X-
-X-
-X- • 8 ביוני 2020
כוח פיזי זה לא הכל.
יש פשוט תחומים שבהן רוב הסיכויים שספורטאיות מקצועניות טובות יותר מגבר ממוצע.
לדוגמה: באחד מימי הגיבוש בצבא יצא לי לשחק נגד קבוצה מקצוענית של נשים בכדורסל. היה לנו מאוד קשה לשחק נגדן.
כמובן שהפסדנו, לפחות היה קרב טוב.
דוגמה 2: היה לי קשה להוריד מקצוענית בהורדת ידיים, אפילו שפיזית היה הרבה יותר קטנה. ואני לא מה"חלשים". יש חשיבות ענקית לטכניקה.
דוגמה 3: קרב מגע וכו'.

אבל בכוח פיזי נטו, של יעני כוח חדר כושר לא חושב שיש בארץ אישה כזאת. וגם אם כן, היא לקחה כל כך הרבה טסטוסטרון שזה סוג של שינוי מין הורמונלי.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
סיפור קצר ומשעשע- הכרתי פעם בטינדר עולה חדש מ-שוויץ, גבוה שרירי וחתיך והיתה המון כימיה.
בדייט השלישי הוא מספר לי שהוא בתול, (לא האמנתי בהתחלה). אבל, ככל שהוא מתקדם הוא מספר לי שלא הצליח לעמוד לו עם בחורה, כי מה שתמיד הדליק אותו זה סשן היאבקות, בו הבחורה באמת נלחמת בו ומביסה אותו.
אז כן, יש שזה מדליק אותם, אני דווקא אוהבת נשלטים שנראים יותר חזקים ממני כי הם הכי יפים כשהם על 4.
מפית​(אחר)

ארצ' .. המון זמן

מפית​(אחר) • 8 ביוני 2020
ArchAngel כתב/ה:
אני שואפת להיות חזקה פיזית ומתאמנת בשביל זה (ואגב, ממש לא צריך להיראות כמו באדי-בילדרית מנופחת בשביל זה). ואני גבוהה יותר או כמעט באותו הגובה מול הגבר הממוצע בישראל.
אני מרגישה שזה הופך את השליטה שלי ל"מציאותית יותר", כי הנשלט שמולי באמת לא יכול לגבור עלי ולא רק מעמיד פנים לצורך הסשן שיש לי כוח עליו.
גם אם אין שימוש בכוח פיזי במהלך הסשן, הידיעה שהגבר שמולי לא מעמיד פנים כשידו על העליונה והוא שיכול להוריד אותי בכאפה אם רק יתחשק לו, שזה שבידיים שלי לרתק אותו אם רק יבוא לי והוא באמת לא יוכל לעשות כלום לגבי זה (כמובן שאכבד מילת ביטחון בעניין, אבל עצם הרעיון...), מדליקה אותי מאוד.

קודם כל שמח לראות אותך פה ממש, דבר שני, איך באמת מתקדמים האימונים.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 8 ביוני 2020
בימי הבניים שלטו בכוח.

החזק שלט שרד ודברו היה החוק.

אולי בגלל זה המילה "כניעות" לא מתחברת לי או באה לי בטוב.

לטעמי אנחנו חיים בעולם של התמסרות.

הכוח הפיזי לא חשוב לא רלוונטי.

ואני אוסיף לכוח את עניין החוכמה הצלחה עושר נראות

אם כוח היה משמעותי בשליטה אז כל השאר בטח היו חשובים גם. והם לא.

הכי חשוב זה אדם מול אדם אחד רוצה שיתמסרו לו והשני רוצה להתמסר

והם מצאו את האחד אחת שהם רוצים ומוכנים להיות תחתיו מהסיבה שלהם

לפעמים זו סיבה מטומטמת לפעמים שגויה ולפעמים נכונה.

אבל בסופו של יום הבחירה להתמסר היא שלהם.

כוח לא משמעותי כמו כל השאר.
נשלט חושני​(נשלט)
נשלט חושני​(נשלט) • 8 ביוני 2020
הפיל קשור בשלשלת ובקל היה יכול לשבור אותה ולברוח. אלא מה? כשהיה ילד היה קשור באותה שלשלת ואז לא היה בכוחו לשבור אותה ולכן הוא נשאר בהרגשה כזאות ואינו יודע שעכשיו נשתנה הדבר.
לכן יתכן שנשלט הוא יותר חזק משולטת, אבל יש כאלו שאינם מרגישים את זה אלא מרגישים יותר חלשים. ובפרט אם יש לה אופי וביטחון עצמי יותר חזק מהנשלט.
מצידי יש לי רק שרירים בלי שומן ואפילו הכי אני שוקל 70 עם גובה של 178. לכן בקל אני מרגיש יותר חלש משולטת ובאמת כך אני אוהב, להשאיר כל הכוח והשליטה לחמדת לבי כי זה המתנה שאני נותן לה.
ומכל מקום אני יותר מדי ריגשי בישביל להשתמש בשום אלימות ואני לא מרגיש בזה חולשה או חיסרון אלא מעלה כי זה באה מרצון פנימי להטיב. גבר שבוכה כשצריך לבכות, שמעדיף להיות מהנעלב מלהיות מהעולבים, זה קשה אבל זה מראה על עדינות הנפש ועל רצון לא פחות חזק מהשולטת לשלוט כי יותר קשה לשלוט על עצמו מלשלוט על אחרים.
ואני אמרתי קצת כי הנושא הוא ארוך ויש הרבה להגיד.
נב: אם יש שולטת מוכנה להגן עלי, אני חותם מיד (צחוק)
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 8 ביוני 2020
זה מוסיף, בדיוק באותה המידה שההפך אינו גורע.
יש משהו מעורר בידיעה שגם ללא אביזרי ריתוק, או רצון משלך,
היא יכולה לגרום לך לעשות כרצונה.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 8 ביוני 2020
זה מושך אותי בהחלט, אבל נראה לי די נדיר כי אפילו כשהגבר מתחת לממוצע והאשה מעל מבחינת כושר, עדיין יש פער גדול לסגור מבחינת כוח.
פנטזיה שיש לי זה שאני אצטרך לעשות משהו שיעייף אותי, כמו אימון מפרך או עבודה פיזית, ואז כשכבר אין לי כוח, השולטת תוכל להשתלט עלי בלי שאוכל להתנגד.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 8 ביוני 2020
זה לא אכפת לי אם היא חזקה ביחס אלי או חלשה..