סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יונה וולך שנדמה היה שרצחה את הפוליטקלי קורקט המאוס

להבה חשופה
לפני 3 שנים • 17 ביוני 2020
להבה חשופה • 17 ביוני 2020
חינוך, ראשיתו מהבית, בית ההורים שבו גדלו ו"חונכו" אותן נערות .
איפה ההורים של אותן נערות?. על איזה חינוך אותן נערות גדלו?
אחד האבות ,בא וטען אחרי שהעניין התגלה ..": רצחו לה את הנפש.."

תרבות שחונכו? (טיק טוק וכ"ו).
אם, חינוך של ההורים טוב, שום תרבות חברתית קלוקלת, לא תגרום לנערות קטינות!! להגיע לדירה, בה נמצאים 2 כדורלגנים (או יותר).
הו, אז הנפש שלהן לא הייתה נרצחת.

מה חשבו? שהן באות לשחק מונופול?.

אותן, נערות אינן תמימות.

להבה חשופה.
the rain song
the rain song • 17 ביוני 2020
רחמנות על הכדורגלנים האומללים.
נערות בנות 15 שנולדו להורים שלא יודעים איך לחנך אותן, שנחשפו בגלל זה לתרבות האפליקציות הנלוזות ומקדישות את חייהן בלפתות גברים בוגרים.
בניגוד לשאר בני העשרה שפותחים את הבוקר עם מוסף הכלכלה של הארץ ועסוקים כל היום בחיפוש מזור לכאבי העולם.
BonitaApplebum
BonitaApplebum • 17 ביוני 2020
כמה שלשול מילולי בשרשור אחד, זה יוצא דופן!

הן לא סתומות, הן ככהנ ידעו טוב מאוד מה הן עושות, אבל וואלה הן בנות 15. בנות 15, גם אם הן אחראיות למעשיהן, הן לא בעלות שיקול דעת שנמצא בשיאו.

אז כן, הכדורגלנים צריכים לקחת אחריות ולוודא את מי שמולן. באמת, תעודות זהות מזויפות, פיתויים?
הרי כל אדם עם התפתחות מוחית תקינה ידע לזהות תוך שיחה של חמישה משפטים אם מי שעומדת מולו היא בת 15 או 18, זה לא כזה קשה.

ההורים - אין שום קשר בין חינוך לבין מה שקורה בפועל. להלן חצי מהנוער בעולם שההורים שלו בטוחים שיושב ללמוד לשיעורים אך בפועל מפיל אסיד במחסן.

וסתם עצה - יונה וולך לא פרצה את הפוליטיקלי קורקט. היא משוררת חביבה אבל לא היחידה ובטח לא הטובה ביותר בארץ, אולי המוכרת ביותר. לדחוף אותה בלי קשר לא מעלה את הרמה של ההודעה.
Mוטי​(אחר)
Mוטי​(אחר) • 17 ביוני 2020
הפרשנות די פשוטה.
גם אם הילדות הגיעו עירומות ורטובות אל השחקנים ודחפו את פניהן לזין שלם, זה לא משנה דבר - האחריות היא על הצד המבוגר. מה לא ברור בזה?
החוק פשוט וברור, כל אחד מכיר אותו, ואם הכדורגלנים ידעו שהם מזיינים קטינות - מגיע להם לשבת בכלא.

חלק מההתבהמות של החברה שלנו נובעת מזה שהתרגלנו להיות מונהגים ע"י עבריינים ומואשמים בפלילים. זה גרם לנו לשכוח את הדבר הפשוט מכל - יש לקיים את החוק!

ולגבי החינוך של הקטינות מהבית - ממש לא מעניין אותי במקרה זה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יונ' 17, 2020 12:56 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 ביוני 2020
איך אנחנו מתים על הדברים האלה. גם סקס, גם מפורסמים וגם תחושת נעלות מוסרית על החינוך וההתנהגות של אחרים? Sign me up please!

אולי כדאי לשם שינוי פשוט להמתין עד שיתברר מה קרה שם. האם הנערות הציגו תעודות זהות מזויפות וטענו שהן בוגרות מכפי גילן? האם הכדורגלנים בכלל טרחו לברר מה גילן? מה הנערות חושבות ומרגישות כלפי יחסי המין עצמם וכלפי הפרסום שלהם? בעיניי אין אפשרות לגבש דעה מבלי לדעת את התשובות לשאלות האלה.
porcupine
porcupine • 17 ביוני 2020
BonitaApplebum כתב/ה:
הרי כל אדם עם התפתחות מוחית תקינה ידע לזהות תוך שיחה של חמישה משפטים אם מי שעומדת מולו היא בת 15 או 18, זה לא כזה קשה.

אני חולק עלייך
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 17 ביוני 2020
צריך את הכדורגלנים האילו לתפוס אותם בשערות ראשם ,ולהכריח אותם להתחתן עם שני הנחדרות ונבעלות .
האנסים חייבים ,להנשא ,לנאנסות.
כמו"כ ,להערכתי הם עשו על הנערות שטיק ,כאשר הם שמו להם בדירנקען ,איזה שהוא ,מטריאל כימיסטרי, שעושה לפושטקיות משוטטות, חשק ,למין .
זה ידוע הכדורגלנים מריצים שורות ,
בלי מטריאלס כימיסטרי, לדעתי הפושטקיות, הנאנסות, לא היו פותחות את הרגליים שלהן.
צריך לשלוח את שני הפושטקיות הללו לבדיקה יסודית,אצל גניקולגען, לוודא ולבדוק ,האם גשעפטן שלהן,זה היה פעם ראשונה ,או שהן לא היו בתולות,בעת המשגל נסוג שביצעו בהן ,2 הכדורגלנים.
צריך לזמן את הורי הכדורגלנים. וצריך לזמן את הורי הנערות למפגש היכרות, ולבחון האופציה לחתן אותם שם כולם .

דרוש הסבר מצד הורי הנערות, מדוע הם מאשרים לנערות צעירות ,להסתובב בלילה ,ולהזדווג ללא אישור מההורים.

הורי הכדורגלנים,והכדורעגלנים, עליהם,לשלם,"דמי בושת" להורי הנערות ,בגין ,אינוס, שוד הבתולים,ושם רע ,ואות קלון שהם נושאות על גבן, מעתה ואילך.

הכדורגלנים צריכים להתנצל .ולעשות כל שביכולתם ולהתחתן עם הנאנסות.
במידה ,הכדורגלנים יסרבו להנשא לנערות שפתחו רגליים.
יש לשקול האפשרות,להפחיד אותם ,בסירוס זמני ,ואז אתן תראו באיזה מהירות הם יסכימו להתחתן עם הנאנסות .

על הורי הכדורגלנים,יהיה לממן את כל הוצאות החתונה .
ועל הורי הכלות, יהיה לממן את עלויות האירוסין, ו 7 ברכות .

יש גם לשקול, אמצעי נוסף ,של לשלוח אותם לאיזה רבי בצפת ,שיעשה להם "תיקון" ,מחילה ,על שאנסו 2 בנות ישראל ,שלא חטאו, ולא פשעו ,בגין ,הספק ,שמא ,היו ,תחת השפעת חומרים כגון .
כוח המדמה ,הלא הוא בלעז" MDMA.
או כוח המפעיל דוגמת ," de deville powder Cocaine
זה ידוע שכדורגלנים יש להם בקבוק זכוכית קטן עם ראש מוזהב ,וכפית מוזהבת ,בכיס .

יש הרבה אנשים תמימים ,שהולידו ילדות ,אבל הילדות,שנולדו להן כולן היו מציגות טאחעס שלהן האפליקציות כמו טיק טוק או איינסטעגרם.
אוי לעניים שכך רואות, בושה וחרפה ,איך בנות של יהודי
נציגות טאכעס מעל האפליקציות, והרבה מנובלים בערב הסעודית ,נוגעים בעצם שם למטה ,אתן יודעים לאיפה אני מתכווין, והכול בגלל האפליקציות הללו .

יש לחץ חברתי,על הכדורגלנים ,ויש לחץ חברתי על זמרים מזרחיים ,ויש לחץ חברתי על נערות צעירות.
כולם אוהבים טאכעס ,וכולם ממתי שמחשיך מחפשים אקשיין.
זה פשוט מצב מפחיד ,להסתובב היום ברחובות ,אם אני בחורה בת 15 עם טאכעס חדש,ויונג יונג טאכעס,צריך שיהיה לו ביטוח, ושמירה מיוחדת .כיום.
the rain song
זאלופון כתב/ה:
איך אנחנו מתים על הדברים האלה. גם סקס, גם מפורסמים וגם תחושת נעלות מוסרית על החינוך וההתנהגות של אחרים? Sign me up please!

אולי כדאי לשם שינוי פשוט להמתין עד שיתברר מה קרה שם. האם הנערות הציגו תעודות זהות מזויפות וטענו שהן בוגרות מכפי גילן? האם הכדורגלנים בכלל טרחו לברר מה גילן? מה הנערות חושבות ומרגישות כלפי יחסי המין עצמם וכלפי הפרסום שלהם? בעיניי אין אפשרות לגבש דעה מבלי לדעת את התשובות לשאלות האלה.

אני באופן אישי בכלל לא מתה על הדברים האלה.
לא בגלל הסקס ולא בגלל הפרשי הגילים. ובטח לא בגלל רגשות הנערות כלפי הסיפור. באופן אישי אפילו אגיד שאני בכלל לא בטוחה שנגרם כאן איזה משבר בלתי הפיך כפי שמנסים להציג.
מה שמרגיז אותי כל פעם מחדש זו הגישה לגברים.
אנשים מבוגרים שכבר אמורים לדעת להגיד "לא" במקרים גבוליים. ועצם זה שצריך לבקש תעודת זהות, זה גבולי בעיני. בכלל לא קשור אם היו תעודות מזוייפות.

תמיד מנפנפים בזה שהנערות רצו. בטח שהן רצו. אני גם בטוחה שהן יודעות המון על העולם ועל סקס. אבל בגלל זה בדיוק אדם מבוגר אמור להגיד להן - לא.
ותמיד מציגים את הגברים כחסרי אונים וישע. פיתו אותם... הם לא יכלו להתנגד... למה להתנגד בכלל? חלום לשכב עם נערה צעירה.
לפי הגישה הזאת אפשר להוריד את גיל ההסכמה של נשים לגיל 13, בכל זאת, יש להן טיק טוק כבר.
ואת גיל ההסכמה של הגברים צריך להעלות לגיל 50. כי מסתבר שהם לא יודעים להפעיל שיקול דעת, הם לא מסוגלים להיות אחראים לפני זה.
אז - אז נאשים את הנשים.

ואני באמת שואלת כאן את הגברים - לא מפריע לכם שתמיד מציגים את המגדר שלכם ככאלה אפסים??
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 ביוני 2020
אני לא חושב שגבר בן 26 חייב להגיד "לא" לסקס עם בחורה (שהוא מאמין ש)בת 18. הוא לא חטיאר כמוני, שאין לי מה לחפש לא עם בת 18 ובטח שלא עם בת 15. וגם אני, שכנראה חכם ומנוסה יותר מאותם כדורגלנים, לא חושב שהייתי בהכרח מזהה שנערה שטוענת שהיא בת 18 היא בעצם בת 15. אם היא גם היתה מראה לי תעודת זהות, כנראה שהייתי פשוט מקבל את דבריה כפשוטם. הרי המבוגר הנצלן הוא זה ש"אמור" לשקר לה בשביל סקס, לא להיפך.

גם אני לא מבין מה הקשר אם הנערות רצו או לא. למה שלא ירצו? נכון שהן מתחת לגיל ההסכמה החוקי, אבל כולנו הרי יודעים שההורמונים מתחילים להשתולל הרבה לפני שהמחוקק הרשה להם. זכותן לרצות, וגבר בוגר שיודע שנערה בת 15 רוצה לקיים איתו יחסי מין אמור לשלוט בעצמו ולסרב. הבעיה היא כאשר הן משקרות בנוגע לגיל שלהן. במקרה כזה הגבר לא יודע בנות כמה הן ולמעשה הן מדיחות אותו לדבר עבירה מבלי ידיעתו. ושוב, אני ממש לא בטוח שההבדל בין בת 18 לבת 15 הוא תמיד כה ברור. בעיניי אלה כמו גם אלה נראות ילדות. בעיני בחור בן עשרים ומשהו, אני מניח שאלה כמו גם אלה עשויות להיראות כפרטנריות לגיטימיות.
the rain song
תשאל אותן מה העניינים.
אם הם יתלננו על המורה למתמטיקה הן כנראה בנות 15
אם הן יתלוננו על המפקד בצבא, אפשר לשער שהן גדלו קצת.

יש הבדל עצום בין 15 ל- 18. מספיק לדבר איתן 3 דקות.
הייתי שם, אני יודעתicon_smile.gif