סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יונה וולך שנדמה היה שרצחה את הפוליטקלי קורקט המאוס

Snitch
לפני 3 שנים • 17 ביוני 2020
Snitch • 17 ביוני 2020
משעשע אותי שנותנים את הדוגמא של טיק טוק ושות', כראיה לכך שבנות 15 של היום הרבה יותר בוגרות מפעם. סבתא שלי יצאה לעבוד כבר בגיל 12 והתחתנה בגיל 15 במרוקו, אמא שלי התחתנה בגיל 17 וכד'. לטעון שילדות שכל היום נמצאות במרחב וירטואלי ומעלות סרטונים עם תנועות מוזרות של חולי טורט, הן יותר בוגרות מאשר הסבתות שלנו שניהלו משפחה ונחשפו לקושי של החיים עצמם בגיל צעיר, זה פשוט טיעון מגוחך (ולמען האמת גם ממש מלחיץ) שמנסה בכוח להוציא אותן בתור פתייניות בוגרות עם כוחות על.
אם נזרום על אותה לוגיקה, אז לא רק שלא הייתי מוריד את גיל ההסכמה מ-16, אלא מעלה אותו ל-36 icon_smile.gif

לגבי השחקנים עצמם, הייתי ממתין עם עריפת הראשים. אם הם אכן הוטעו לגבי הגיל ונאמר שהן בנות 18 בערך, אז אי אפשר לבוא אליהם בטענות חוקיות, אולי רק בטענות מוסריות וגם זה לא בטוח
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 17 ביוני 2020
Sm Art{☆Sm} • 17 ביוני 2020
המדובר הוא בבעילה אסורה ,או ,שבהסכמה .
בכל מקרה הכדורגלנים 2 מליגת העל ו1 מהליגה הלאומית.
2 הבועלים מליגת העל ,והבועל מהליגה הלאומית.
אזי יש לנו כאן 3 בועלים שבעלו שניים .
יש לנו 2 בעילות בהסכמה .וחשד לבעילה אחת אסורה.
3 בועלים,על 2 נבעלות.
האופציה של לחתן אותם ,את הבועלים עם הנבעלות,לא תתממש .
מפני שיש בועל נוסף..
אני חושב שבאלכוגול היה ,"חומר המדמה "MDMA.

אני חושד גם שלפריזדנט קצב ,שמה המזקירה חומר המדמה MDMAבנס קפה שלו .

אני תוקף.את סוגיות הבעילות האסורות.
שמה הנבעלות ,הן אילו,ששמו לבועלים ,את החומר המדמה ,וזה גרם להם לאבד את הראש,ולבעול.

ככה עשו גם לראש הזמר המזרחי אולי .
איתי בהשפעת החומר המדמה ,רפה לו השכייל והתקשה
לו השמוק,

אין דרכים להוכחה אם נשים שמות לגברים חומר המדמה בכוס המשקה ,שכן ,בכול אופן מדוע כל עניין הבעילות דלף,שאם לא כן מצד הנבעלות שפתחו רגליים.

יכול להיות שהן היו תחת לחץ חברתי.
יכול להיות הורמוניקה .
רומנטיקה לא היתה שמה .
יונה וולך לא אשמה .במקרה של בעילות אסורות 2020.
טוקמנטוס טורפס זה גם קיים בכנסיה הספרדית

שיש שמה מגעים אסורים בין כמרים לנזירות.
כומר הוידוי יודע על הטוקמנטוס טורפס שמתרחשים ברחבי המנזרים ובכנסיות בספרד,סאן סבסטיאן ,ופורטוגל.

איפה שיש זכרים יהיה טוקמנטוס טורפס.
ואיפה שיהיו נקבות יהיה טוקמנטוס טורפס והן יספרו לחברות על הטוקמנטוס טורפס שהיה אמש ,ועם מי היה .

בעילות בהסכמה ,שלא בהסכמה הן טוקמנטוס טורפס.
וזה פשוט אסור .
אסור לפתות בחורות שיפתחו רגליים.
כי אחר כך הם מספרות הלאה או לאב המנזר ,או לפוליסיה.

הפוליסיה בחקירות רוצים לדעת בדיוק להיכן נבעלו הנבעלות ואם היה גם מאחורה ,או ,רק ,מקדימה .
לא נעים ...