סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

והיה ואני מרימה את הכפפה...

SWAY
לפני 3 שנים • 3 ביולי 2020
SWAY • 3 ביולי 2020
לא יודע אם זה יהיה דומה לOWK (שם היו מלכות בתשלום, עסק כלכלי, צילום של סרטים, אקסטרימיות אחרת, וכו') יותר כמו פליי פארטי ארוך.
הלוואי שזה יקרום עור וגידים, הכל עניין של השקעה כספית. ככל שהתשלום יהיה גבוה יותר כך יותר סיכוי שזה יקרה ויהיה ברמה גבוהה.
בשביל וילה או כמה צימרים מבודדים ושיהיו ברמה מספקת, שינוע ציוד, ארוחה טובה אלכוהול וכו' צריך לשלם. וכן גם בשביל שמי שיגיע יהיה רציני, ולא יבוא רק מתוך עניין וסקרנות. כמו כן הגבלה של מספר העבדים. וWELL PROTOCOLED כפי שגייגר ציינה.

כל הכבוד לך בהחלט יוזמה מבורכת , את מלכה, גם במובן הונילי של המילה icon_smile.gif
טלי35​(שולטת)
לפני 3 שנים • 4 ביולי 2020
טלי35​(שולטת) • 4 ביולי 2020
תודה. הדיוקים וההצעות הספציפיות חשובות.

הראש שלי עובד על זה ככל שאני מתקדמת קוראת את השרשור ההוא.

יש לי תחושה שזה יקרה.
טלי35​(שולטת)
SWAY כתב/ה:

הלוואי שזה יקרום עור וגידים, הכל עניין של השקעה כספית. ככל שהתשלום יהיה גבוה יותר כך יותר סיכוי שזה יקרה ויהיה ברמה גבוהה.
בשביל וילה או כמה צימרים מבודדים ושיהיו ברמה מספקת, שינוע ציוד, ארוחה טובה אלכוהול וכו' צריך לשלם. וכן גם בשביל שמי שיגיע יהיה רציני, ולא יבוא רק מתוך עניין וסקרנות. כמו כן הגבלה של מספר העבדים. וWELL PROTOCOLED כפי שגייגר ציינה)

א. מבינה מה שאמרת לגבי הסכומים. נראה לי שאתה צודק. בעיקר בשביל שאפשר יהיה לעוף עם הדמיון ועם התפאורה מסביב - והכי חשוב שמי שיגיע וישתתף אכן יהיה רציני.

ב. אני לא רואה בעיה גם בלהרוויח כל עוד הכל הגון והוגן.
HeatCliff​(נשלט)
HeatCliff​(נשלט) • 4 ביולי 2020
הייתי שמח ממש להגיע לכזה טלי-לנד.

השוק פנוי לגמרי ממתחרים...החדרים לשעה שמוצעים לא מצליחים לתת חווייה מלאה, ממה שאנחנו ניסינו לפחות.
טלי35​(שולטת)
חחח טלי לנד. אהבתי (:

אני מחפשת איזו חווה נטושה.
משהו שיאפשר לשלב גם פינוקים כמו בריכה וגקוזי וגם צינוק/ כלוב.
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 4 ביולי 2020
הכל גם תלוי בכמות המשתתפים שאת מעוניינת שיהיו.
יש וילות מהממות בצפון, סביב בריכה, לרוב, שיכולות לאכלס לשינה בסביבות הארבעים איש.
יש בהם לא מעט חדרים, לרוב. ג'קוזי, מקלחת בכל חדר וכו'.
היינו פעם באחת כזאת שאפילו הייתה בה קומת ילדים שיכולה הייתה בשניה להפוך לקומת עבדים..
ייאאאא
אלופה את! שיצליח לך.
❤️
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 4 ביולי 2020
מצטרפת לתגובה מעל לגבי וילות בצפון - כאחת שגרה באיזור מאוד תיירותי בצפון הרחוק, יכולה להעיד שיש פה מבנים עצומים בגודלם. ודווקא עכשיו בטח אפשר להשיג דילים טובים עם המצב...
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 4 ביולי 2020
מעניין, אני בעניין
טלי35​(שולטת)

תשלחי לי פרטים?

Zohe כתב/ה:
הכל גם תלוי בכמות המשתתפים שאת מעוניינת שיהיו.
יש וילות מהממות בצפון, סביב בריכה, לרוב, שיכולות לאכלס לשינה בסביבות הארבעים איש.
יש בהם לא מעט חדרים, לרוב. ג'קוזי, מקלחת בכל חדר וכו'.
היינו פעם באחת כזאת שאפילו הייתה בה קומת ילדים שיכולה הייתה בשניה להפוך לקומת עבדים..
ייאאאא
אלופה את! שיצליח לך.
❤️