לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקשר התחיל במילים: "מלכתי, אני רוצה להעביר לך כסף"

נסיכת הלילה​(שולטת)
לפני 3 שנים • 6 ביולי 2020
נסיכת הלילה​(שולטת) • 6 ביולי 2020
כן כן כל אחד וכוס התה שלו אבל שני דברים.
1. אכן נמאס שכשמדברים על בדס"מ שומעים קודם כל על ניצול כלכלי.
2. גם לחובבי הניצול הכלכלי (לא רק אבל בפרט) צריכים להיות גבולות כמו בכל דבר. להשתלט למישהו על חשבון הבנק ולהביא אותו למצב מזעזע זה כבר לא בדס"מ בעיניי.
    התגובה האהובה בשרשור
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 6 ביולי 2020
יש פער מאוד גדול בין כמה שסוג השליטה הזאת מתרחשת בפועל, לכמה שאנשים באמת מאוד אוהבים ומתחברים לזה.

יש המון נשלטים. רובם יעדיפו שליטה לא כלכלית, אבל חלקם מתפשרים על כלכלית כי זה מה שיש

יש מעט שולטות, חלקן מנצלות את הביקוש הגבוה לשליטה לכיוןן של שליטה כלכלית, ספק אם זה מה שבאמת מה שמרטיט להן את הישבן.

ברור שיש תמיד גם כאלו שאוהבים את זה באמת, ואני לא חושב שצריך לאסור על אף אחד לעשות את מה שהוא רוצה.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 6 ביולי 2020
לא קראתי את הכתבה ובכל זאת אגיב - שימוש כלכלי בהחלט מדליק אותי בנסיבות ותנאים מסויימים.

הבעיה היא שזה כזה טאבו מטורף שזוכה לקיתונות בוז פה (ובכלל), שגם אם הייתי רוצה לא היתי יודעת מאיפה להתחיל ואיך לעשות את זה "נכון" ו-"הוגן" בדסמית.

בעסה קצת.
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 6 ביולי 2020
טלי יקירתי, מה אכפת לך מה חושבים על זה? על כל דבר שמישהו כאן יעשה ימצאו מה להגיד. את הרי מספיק רגישה וחכמה לא לחצות גבולות אנושיים (לאו דווקא בדסמיים), אז לכי על מה שיעשה ל-ך טוב.
אביב נעורים
לפני 3 שנים • 7 ביולי 2020
אביב נעורים • 7 ביולי 2020
חדלות אישים שמובילה לחדלות פרעון icon_smile.gif
לפחות נשארים עם הפריון icon_smile.gif
טלי35​(שולטת)

מרגיש לי

טלי35​(שולטת) • 7 ביולי 2020
נסיכת הלילה כתב/ה:
טלי יקירתי, מה אכפת לך מה חושבים על זה? על כל דבר שמישהו כאן יעשה ימצאו מה להגיד. את הרי מספיק רגישה וחכמה לא לחצות גבולות אנושיים (לאו דווקא בדסמיים), אז לכי על מה שיעשה ל-ך טוב.

שצריך פה בדסמ אחראי ומודע.
שכמו שלא עושים משחקי חניקה ככה סתם - גם את הנושא הזה כדאי שאלמד את הפרקטיקות ושיהיו "כללים אתיים"'.
מישהו אמר אחריות השולטת?
the rain song
the rain song • 7 ביולי 2020
טלי, אולי בתור התחלה תקראי את הכתבה ותפרגני למי שמנסה לשבור את הטאבוicon_smile.gif אולי גם על הדרך יצא לך החשק מהנושא, זה לא נשמע כזה להיט. או שאולי סתם תקבלי רעיונות.
לא שהכתבה הזאת היא האורים והתומים של משהו אבל אפשר לראות שם שכמו כל דבר בחיים, זה יכול להגיע בכל מיני אופציות.
יש את השליטה בתוך זוגיות ארוכת שנים שבה נבנה אמון ובטחון וכל זה והיא מוצגת כמו סוג של עזרה בניהול החיים והכסף ויש את אלו שפועלים כמו בכותרת.
וזה אפילו מגיע מהצד שמבקש לשלם. אפילו דוגמה של מיילדום נתנו שם. בהנחה ויש אמת במשהו שם.

אין שום השוואה לחניקות או לכל אקט פיזי אחר. אין פרקטיקה חוץ מאולי "אפשר להעביר לך כסף" לעומת "אפשר בבקשה להעביר לך כסף".
גם את הכללים האתיים כל אחת יכולה להחליט. רק מן הסתם לא מומלץ לעבור על החוק.
לא צריך להיות גאון בפיננסיים ותואר בכלכלה כדי למנוע מאנשים לפשוט את הרגל.

הדוגמה בסוף שניתנה בכתבה על אותו אחד שנכנס לחובות וכרטיס האשראי שלו נחסם יותר מפעם אחת לא קשורה לכללים אתים.
כל אדם שנותן לפטיש שלו לשלוט לו בחיים צריך עזרה של פסיכולוג או איזה איש מקצוע.
מי שהזכיר אנשים שמתפשרים ומסכימים לעניין רק כי "אין ברירה" - גם להם מומלץ להעזר בעזרה מקצועית ולקבל קצת שכל ישר וחיזוק לאופי.

הנושא הזה מבוסס חד משמעית על צורך והסכמה הדדיים. תחושת ההשפלה והניצול מגיעים מאותו מקום שהשפלה וניצול מגיעים מכל תחום אחר בבדסמ.
כולל אותו גירוי מיני שעליו דיברו שם. למרות שאת הנקודה הזאת לא ממש הבנתי כי לא כתוב לאן מופנה הגירוי הזה, איפה הוא מוצא פורקן. בכל זאת, לשלוח למישהי 500 ש"ח רק כדי לקבל מענה וירטואלי, זה לא בדיוק סקס סוער.

בחו"ל הנושא הזה הרבה יותר נפוץ על פי הכתבה. אני לא יודעת להגיד אם זה אכן כך, לא מכירה את הנושא הזה אבל אני כן יכולה להעיד שהפעם הראשונה שאני נתקלתי בזה היה דרך סדרת טלוויזיה אמריקאית מיינסטרימית לחלוטין ולא היה שם שום שיפוטיות לנושא.
טלי35​(שולטת)
מסכימה איתך ריין. תוהה על אותן נקודות שהעלית.

(מודה שלא כל כך עניין אותי לקרא את הכתבה. התחלתי וזה היה נשמע מלא התבכיינות ופופוליסטיות ולא כזה מרגש... בטח לא מה שיש לי בראש כשאני מפנטזת על פינדום)
Ofan

Re: מרגיש לי

Ofan • 7 ביולי 2020
טלי35 כתב/ה:
נסיכת הלילה כתב/ה:

שצריך פה בדסמ אחראי ומודע.
שכמו שלא עושים משחקי חניקה ככה סתם - גם את הנושא הזה כדאי שאלמד את הפרקטיקות ושיהיו "כללים אתיים"'.
מישהו אמר אחריות השולטת?

שליטה כלכלית זה אחד הנושאים הכי מגניבים - דווקא בגלל שהם בטאבו. גם בכל דבר צריך להיות שפוי, ובהסכמה. יש כמובן סכנה של ניצול יתר - אבל זה המצב החריג (כמו אדם נשך כלב). הניצול הכי שכיח, שצריך מאוד להיזהר ממנו הוא כמובן ניצול ה״שולטת״ והפיכתה לזונה. למעשה, 90% מיחסי השליטה בכסף הם זנות, וכן הם לא שליטה בכלל אלא פרודיה על שליטה. מה שהכי מעניין אותי זה איך אפשר לשים את הגבולות כך ששני הצדדים יהנו ושולטת לא תרגיש זולה.
טלי35​(שולטת)
היטב ניסחת אופן.
מסכימה איתך.