סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משקפיים בסשן

לייזי
לפני 3 שנים • 6 ביולי 2020

משקפיים בסשן

לייזי • 6 ביולי 2020
כל מי שעשיתי איתו סקס, והוא מרכיב משקפיים, הסיר אותן במיטה. מה לגבי סשן? נניח יש לך משקפיים בעובי תחתית בקבוק ערק, מסירים אותם או נשארים עמם?
גבעות​(נשלט)
גבעות​(נשלט) • 6 ביולי 2020
תלוי באקט. ההעדפה האישית שלי היא להסיר כשהן בסכנה או מפריעות (למשל בשביל לסטור) ואז להרכיב מחדש.
כשאין לי שליטה על הידיים אז אני מעדיף להסיר לחלוטין, למרות שלעתים נדירות גם קשרתי אותן בחוט מאחורה בשביל שיחזיקו במקום מבלי להחליק.
תלוי גם במקום. בבית בד"כ ירדו, במסיבות או בנוכחות זרים יישארו על הפנים.

אמנם אני לא עיוור ברמה של תחתית בקבוק ערק, אבל אני כן חייב לציין שהסרת המשקפיים על ידי השולט/ת משרתת עבורי את אותה תחושה של אבדן/מסירת השליטה לאחר. בראות הנמוכה קורים דברים בתוך הראש, התעסקות בפרשנות מוגברת של המטושטש והרחוק. אני רואה את הגוף אבל אני לא יודע אם יש קשר עין, ואין לי יכולת לקרוא את הרגשות בפרצוף. זה חזק ומפחיד, ומסייע להיכנס לסאבספייס הפרטי שלי.
זה עוד נדבך של משחק בחושים שכולל כיסויי עיניים, מסיכות, וכיו"ב.
    התגובה האהובה בשרשור
BonitaApplebum
BonitaApplebum • 6 ביולי 2020
הדבר השנוא עליי הוא כשמורידים לי ישר את המשקפיים.
יש להם מטרה מסויימת, אני פאקינג עיוורת. בבקשה אל.
אלא אם כן מדובר על פעולה מסויימת, נניח אם סוטרים לי או משהו כזה, אז באמת רצוי שלא יהיו עליי.
Animus
לפני 3 שנים • 7 ביולי 2020
Animus • 7 ביולי 2020
אני מוריד לנשלטת את המשקפיים באמצע אקט.
קרה לי לא פעם שמהשקפיים נפלו באמצע על המיטה ומחצו אותם או יותר גרוע מזה, התנפצו על הריצפה.
בשביל כל פעולה אחרת אני מתחשב ומתנהג אקסטרה זהיר.
Master Maor​(שולט){הפוכית}
לפני 3 שנים • 7 ביולי 2020
מחדד ומרחיב בעיקר ל BonitaApplebum.

בדרך כלל בסשן פיזי אני שם כיסוי עיניים, בחלקים גדולים של הסשן. מכאן ברור שהמשקפיים יורדים. ראשית הנשלטת צריכה להרגיש בטוחה (ואני מדבר על משהי שכבר איתי 10 שנים !), לאחר מכן אני מוריד משקפיים ושלב מאוחר יותר אשים כיסוי עיניים. אם כי לפעמים הוא מציק ואז מסיר אותו. בכל מקרה משקפיים זה דבר רגיש ושביר, וגם כואב אם נוגעים בהם לא נכון, אי לכך הם יורדים. לטעמי חוש הראיה מוריד ברוב הפעמים מהאינטנסיביות של הסשן.

אם הסשן כרוך בפעולות אקטיביות מצד הנשלטת, או מנטלי ברובו או אז המשקפיים צריכים וחייבים להשאר. למשל מתן חוקן שלאחריו את צריכה לרוץ (או לזחול) לכוון השרותים / דוש וכדומה.
Yet again
לפני 3 שנים • 8 ביולי 2020
Yet again • 8 ביולי 2020
לגמרי נשארות, לא משנה מה הסשן דורש המיגרנה שאחרי לא שווה את זה בכלל אלא אם כן מעורב כיסוי עיניים.
לא מתאים לדום? בעיה שלו. אני לא משחק בעיניים
סווריןן
סווריןן • 8 ביולי 2020
יש הטיה גילנית בשאלה. חלקנו מתמודדים גם עם עזרים נוספים. אשמח אם תרחיבו את התשובות לשאלה כך שיכללו גם הוצאה של מכשיר שמיעה ושיניים תותבות... אצלי, למשל, כשהיא מורידה לי רק את המשקפיים והתותבות, זה עובד יופי. ... חוץ מלראות את עצמי במראה כשהיא מוליכה אותי ברצועה או משהו כזה, שבלי המשקפיים זה הופך ללא מגרה בעליל...
אבל אתוודה שבלי המכשיר שמיעה אני לפעמים לא מצליח לשמוע את ההוראות שלה, ואני גם מחמיץ חלק מהאמירות המשפילות יותר שלה...
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 8 ביולי 2020
לי לא מפריע להיות בלי משקפיים אפילו שאני חצי עיוור בלי. אהבתי כשהיא הייתה מורידה אותן ממני בעדינות ושמה בצד.