ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משקפיים בסשן

סווריןן
לפני 3 שנים • 8 ביולי 2020

כן אבל

סווריןן • 8 ביולי 2020
"לי לא מפריע להיות בלי משקפיים אפילו שאני חצי עיוור בלי. אהבתי כשהיא הייתה מורידה אותן ממני בעדינות ושמה בצד."

סבבה, דיפ. אבל כתבת לי פעם שבמקביל לקטע עם המשקפיים, הפריע לך מאוד כשהיא הייתה בועטת לך בהליכון ומפילה אותך לריצפה, כך שיש ויש...
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 8 ביולי 2020
תראה, בסוף מצאנו פיתרון והייתי מתאמן על ההליכון על שש, זה גם יותר מתאים לי, גם אי אפשר ליפול וגם הרבה יותר מאתגר מסתם לרוץ על ההליכון.
נשלט צנוע​(נשלט)
נשלט צנוע​(נשלט) • 8 ביולי 2020
בתור ילד לפני קבלת הסטירה נדקשתי להוריד את המשקפיים, זה חיבור מעניין גם היום. כמו הריור של פבלוב....
say it right{פררו מריר}
say it right{פררו מריר} • 8 ביולי 2020
למה לא לתאם מראש ולשים עדשות במקום? (בתור אחת עם משקפיים, לדוגמא עם המסכה שמה עדשות)
BonitaApplebum
BonitaApplebum • 8 ביולי 2020
למה לא עדשות -
אין כמו העצירה באמצע, עמידה על ארבע על המיטה וגישוש אחרי עדשה שנפלה כמו חולד עיוור.
תמיד תורם לסליז
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 9 ביולי 2020
אכן שאלה טובה, כיוון שאני אוהבת אשכנזים חנונים, הרכבת משקפיים זה דווקא נורא סקסי מבחינתי אצל נשלט בזמן סשן.
לייזי
לפני 3 שנים • 10 ביולי 2020

Re: כן אבל

לייזי • 10 ביולי 2020
סווריןן כתב/ה:
"לי לא מפריע להיות בלי משקפיים אפילו שאני חצי עיוור בלי. אהבתי כשהיא הייתה מורידה אותן ממני בעדינות ושמה בצד."

סבבה, דיפ. אבל כתבת לי פעם שבמקביל לקטע עם המשקפיים, הפריע לך מאוד כשהיא הייתה בועטת לך בהליכון ומפילה אותך לריצפה, כך שיש ויש...

🤦🏼‍♀️🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂
מזכירה לעצמי לא לספר דברים שיחזרו אלי בעתיד... בוכה מצחוק... חחחח
לייזי
לייזי • 10 ביולי 2020
חלק מהתגובות פה עוררו לי את שק הדמעות מרוב צחוק... חחח סורי...

בגדול חשבתי על קשירות.
הבנאדם קשר אותי ולא הצליח להתיר אותי כי לא ראה..
אז קודם הדליק אורות ואפילו פנס של הנייד, והרכיב משקפי קריאה....
זה היה משעשע לאללה, כאבה לי הבטן מרוב שצחקתי.

מסקנה- קשירות עד גיל מסויים, לא כשאתה כבר קשיש...... 😏😂
סווריןן

סווריןן • 10 ביולי 2020
לייזי כתב/ה:
סווריןן כתב/ה:

🤦🏼‍♀️🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

שמח שזה מצחיק אותך, ליזי. אותי זה קצת פחות משעשע. היה למשל שרשור דומה, פעם, שביקשו סיפורי קקולד. אז בתמימותי סיפרתי איך בת הזוג שלי הזמינה אותי אליה, והגעתי בקלנועית שלי, ואז היא הציגה לי את החבר שלה, ודרשה שאצא ואשטוף את הקלנועית שלו בזמן שהם עושים מה שהם עושים יחד (שניהם נפטרו מאז בשיבה טובה).
את חושבת שזה עבר כאן בלי הערות נבזיות מבני עשרים?
כשדיפ ואני נפגשים לביסקוויטים ותה של חמש, אנחנו מתלוננים ביחד על ההטיה הגילנית של האתר הזה - כאילו שבדסמ נגמר בדלתות של משען.

בגלל שנפגעתי מהתגובות אז על הקלנועית, אני נמנע מלמספר דברים טריים, ומספר רק זכרונות של דברים שעשיתי לפני מספר עשורים - כשהייתי בן חמישים.
לייזי
לפני 3 שנים • 11 ביולי 2020

לייזי • 11 ביולי 2020
סווריןן כתב/ה:
לייזי כתב/ה:
סווריןן כתב/ה:

🤦🏼‍♀️🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

שמח שזה מצחיק אותך, ליזי. אותי זה קצת פחות משעשע. היה למשל שרשור דומה, פעם, שביקשו סיפורי קקולד. אז בתמימותי סיפרתי איך בת הזוג שלי הזמינה אותי אליה, והגעתי בקלנועית שלי, ואז היא הציגה לי את החבר שלה, ודרשה שאצא ואשטוף את הקלנועית שלו בזמן שהם עושים מה שהם עושים יחד (שניהם נפטרו מאז בשיבה טובה).
את חושבת שזה עבר כאן בלי הערות נבזיות מבני עשרים?
כשדיפ ואני נפגשים לביסקוויטים ותה של חמש, אנחנו מתלוננים ביחד על ההטיה הגילנית של האתר הזה - כאילו שבדסמ נגמר בדלתות של משען.

בגלל שנפגעתי מהתגובות אז על הקלנועית, אני נמנע מלמספר דברים טריים, ומספר רק זכרונות של דברים שעשיתי לפני מספר עשורים - כשהייתי בן חמישים.

נכנסתי לפרופיל שלך...
יש מקומות שמתייחסים אליך כאישה. זה קצת בלבל אותי.

והבלוג!!!!!
וואו.
נותרתי ללא מילים.
בכולופן, לגבי השאלה שלי...
אני נהנית מאנשים שיודעים לספר סיפורים, שנונים, בעלי חוש הומור.
סליחה אם לא הבנתי את הקונטקסט שבו ענית לי.