סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות מרדניות כבר בשלב ההיכרות

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 15 ביולי 2020

נשלטות מרדניות כבר בשלב ההיכרות

ממתקינקי • 15 ביולי 2020
אני אישית מאמין שכאשר אין לאדם מספיק אפשרויות בחירה, אותו אדם נוטה לתת צ׳אנסים לאנשים שהדינמיקה איתם (כבר בשלב ההתכתבות כאן, שאין ממש כימיה, קשר עין, אין בעצם די כלום) לא עושה לו חשק להמשיך. אני יודע על עצמי שככל שהולכים אחורה בזמן, הייתי יותר אדם כזה.

בגילי ה״מופלג״, אני אישית מוצא שאם מישהי מציגה את עצמה לפניי כנשלטת, אבל מרגיש לי שכבר בשלב מוקדם של ההתכתבות מולי היא ״בוחנת את הגבולות״ באמצעות התחכמות או חוצפה או התרסה, הפרשנות האישית הסובייקטיבית שלי אותה זה שיש מולי סוג של נערה מתגברת, וההקשר של ״חינוך״ נשלטת כזאת מרגיש לי כמו הורות, וזה מוריד לי.

אבל זה יותר מזה. אני מודע לטקטיקה של ״קשה להשגה״ והיא קשורה לתפיסת הערך בידי בני-אנוש. במקרה זה, אדם שמייצר קשיים רק כדי ליצור רושם שהוא נדיר, כי אוטוטו ההזדמנות חומקת. אני מודה שזה היה מפעיל אותי בעבר, אבל זה כבר פשוט לא עובד יותר.

וכן, ברור לי שיש פה פוטנציאל למאבק, להראות לה מי הבוס, להראות לה שאני סבלני מספיק עד שאכניע אותה, ולכל הדרמה הזאת, אבל זה כבר לא מפעיל אותי, אני פשוט נוטה לעבור הלאה במקרים כאלה.

כל מי שרוצה לקדם את הדיון, מוזמן.
Mary Jane
Mary Jane • 15 ביולי 2020
מהצד אתה נשמע כמו גבר נשוי בעל משאבים מוגבלים ודחף לא מוגבל לממש, ובמהירה. אבל זו רק הפרשנות הסובייקטיבית שלי (:

בכל אופן, הכי טוב שתתרכז במה ובמי שעושה לך את זה, ולא במה שמוריד לך, בזמן שאתה ״לא מחפש״.
    התגובה האהובה בשרשור
''''''''''
'''''''''' • 15 ביולי 2020
שמע, אתה אוכל ת'ראש. גם פה, גם בצ'אט. רק תלונות ובכיינות.
ממתקינקי
ממתקינקי • 15 ביולי 2020
Mary Jane כתב/ה:
מהצד אתה נשמע כמו גבר נשוי בעל משאבים מוגבלים ודחף לא מוגבל לממש, ובמהירה. אבל זו רק הפרשנות הסובייקטיבית שלי (:

בכל אופן, הכי טוב שתתרכז במה ובמי שעושה לך את זה, ולא במה שמוריד לך, בזמן שאתה ״לא מחפש״.

החלק הראשון של תגובתך, הוא מבחינתי ירייה באפילה ואפילו לא אנסה להעמיד אותך על טעותך, כי זה לא באמת מעניין לא אותך, ולא אף אחד כאן.

החלק השני של תגובתך, קשור למאיזה מקום אדם מגיע. האם הוא מתוסכל מהחיים שלו? האם הוא מחפש בריחה? האם אינו מסופק מינית ומחפש למצוא פרטנרים לפורקן מיני במסווה של נישה מיוחדת כמו בדס״מ? האם הוא מתייחס לכל מה שהולך פה כסוג של משחק מחשב אינטראקטיבי, כזה שאתה מודע לכך שברגע שאתה סוגר את המחשב, יש לך חיים אחרים לגמרי. בכל מקרה, אני מסכים שזאת אחלה דרך לחיות, כאשר אינך מחוייב להשיג תוצאה מסוימת, ואינך תלוי בהשלכות או במילים אחרות: לא נואש.

נ.ב.
בלי כל קשר, יש לך רגליים יפות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יול' 15, 2020 6:55 pm, סך-הכל נערך 3 פעמים
ממתקינקי
ממתקינקי • 15 ביולי 2020
NobleSavage כתב/ה:
שמע, אתה אוכל ת'ראש. גם פה, גם בצ'אט. רק תלונות ובכיינות.

תחת
מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 3 שנים • 16 ביולי 2020
מל(ק)ה​(שולטת) • 16 ביולי 2020
זה שהן לא נופלות לרגליך לא אומר שהן מרדניות.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
כל הכבוד, נשמע שצמחת. יישר כח.

אבל ת'יודע... זה די נדיר שאנשים מתנהגים כך או אחרת בתור "טקטיקה". רובנו פשוט מתנהגים איך שיוצא לנו. לפעמים הפגנת חוסר עניין היא באמת פשוט חוסר עניין.
"מרדניות כבר בשלב ההיכרות" נשמע לי כמו אוקסימורון. אם זה שלב ההיכרות, אז במה יש למרוד? עוד אין מסגרת בכלל. זה לא מרד כשזה לא כלפי סמכות.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 16 ביולי 2020
אני אוהב מאד נשלטת מתחכמת וחוצפנית, אבל כשכבר יש לזה על מה להיבנות. כשזה מגיע בהתחלה של ההתחלה, דפוס שזכור לי מהעבר הרחוק, זה מעולם לא ישב טוב אצלי.
בעיניי זו המקבילה הנשלטת לשולטים שהמילים הראשונות שלהם לאישה שאין לה שום קשר איתם הן "על ארבע, כלבה". עבורי, בתחילת היכרות אין מקום להפגין שליטה ואין מקום למרוד בשליטה - כי עוד אין שליטה. יש שני אנשים זרים שטווים משהו ביניהם. מי שמנסה לבחון אם אתה "יכול עליה" בשלב הזה, מכניסה אותך לתפקיד שעוד לא החלטת שאתה רוצה להכנס אליו ואין לך על מה לבסס אותו.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 16 ביולי 2020
זאלופון אני יכולה לחתום שההודעה הראשונה שלך לנשלטת שונה מאד מהודעה ראשונה שכותב הפוסט שולח.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 16 ביולי 2020
פוסט על "נשלטות מרדניות" ממישהו שנמצא ברשימת החסומים שלי בגלל הפנייה שלו אליי מלפני שבוע (שלא קיבלה מענה, "מרדני" או אחר). אני אפילו לא יודעת למה הם עדיין מצליחים להפתיע אותי.