אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה כאן ואשמח לדעת משהו

spankindan​(שולט)
לפני 3 שנים • 15 ביולי 2020
spankindan​(שולט) • 15 ביולי 2020
הוסיפי מייד בהתחלה, אפילו בניק, את המילה לסבית. אם זה לא יעזור, שום דבר לא יעזור...
כל דבר אחר לא עובד בכלוב בו יש כל כך הרבה יותר גברים מנשים...
------------
------------ • 15 ביולי 2020
Aya'ss כתב/ה:
בתכלס נראה לי שזה כמו בזוגיות רגילה כאן. את מדברת יוצאת לדייטים מכירה את מי שמולך ובסופו של דבר לא תמיד יש התאמה וממשיכים לחפש. הטיפ היחידי שיש לי להביא לך זה תהיי בראש פתוח וזה עניין של זמן
אז בהצלחה

התכלס בסופו של דבר תמיד צודק icon_smile.gif
------------
ג'ין גריי-סאמרס כתב/ה:
בקשר לפניות מגברים-
תורידי את ה"ביישנית וחדשה"
תוסיפי "שוקלת מעל 150 קילו וחיה בריאת ברזל".

זה יוריד לך סביבות ה 30% פניות מגברים.

חחחחחח
אבל אני הבחורה הכי חמודה בעולם ורחוקה שנות אור מהתיאור הזהה

אבל הוספתי בגבולות גברים... נקווה שזה יעבוד
------------
DanisNotaStoner כתב/ה:
הטיפ הכי גדול שאני יכולה לתת לך זה לא להינעל על למצוא זוגיות *כאן*. יש המון בחורות שם בחוץ, הרבה יותר מבאתר הזה, רק הקאץ' הוא שהן וניליות.....לעת עתה. את בת הזוג הנוכחית שלי הכרתי בעולם שבחוץ, כונילית. היא לא ונילית יותר icon_smile.gif
בסוף תפגשי מישהי שתשלים אותך בחדר המיטות, זה תלוי רק בך וברמת הפתיחות שלך לשיחות בנושא עוד בשלבי היכרות מוקדמים. אפשר תמיד לגשש ולראות מה היחס של הפרטנרית הפוטנציאלית לקינק שלך, וכל עוד הוא ניטרלי-חיובי - אפשר לטפח אותו עוד.
מסכימה שתמיד נוח וכיף יותר להתחיל מערכת יחסים שמלכתחילה בנויה סביב הקינק שלך, but we cant have nice things, ויוצא שרוב האוכלוסיה נוטה להיות ונילית. ולכן, תפקידנו המוסרי הוא לחשוף את הפרטנרים שלנו לעולם הזה ולשאוב אותם פנימה :^)

אני עוד לומדת את העולם בעצמי לאט לאט
כל פרנטנרית ונילית רק מכבה אצלי את הניצוץ הזה
ועד שזה כבר קורה
זה רק כדי לספק אותי ואי אפשר לחזור על זה שוב בזמן הקרוב icon_sad.gif

אבל אני בהחלט מבינה את כוונתך
אמשיך לי לאט לאט

תודה לך!
------------
סווריןן כתב/ה:
המלצה שלי: פרסמי בפורום 'בנות על בנות' מודעת הכרות במסווה של שאלה על איך להכיר. זה יתן לך יותר חשיפה ממודעת הכרות רגילה. תקבלי פניות ותמשיכי משם...

חשבת על ההמלצה לבד? icon_smile.gif
ממתקינקי
ממתקינקי • 15 ביולי 2020
אני זוכר שלפחות הייתה אופציה פעם לא להיכלל בתוצאות חיפוש. זה יוריד לך אחוז משמעותי מפניות הגברים (אם כי לא הכל, כי הם יגיעו לפרופיל שלך גם דרך פוסטים וגם דרך רשימת המחוברים). אבל זה כמובן מצריך ממך ליזום פניות. יחד עם זאת, זאת הדרך הטוה ביותר למצוא את מבוקשך: ליזום פניות ולא לחכות שיפנו אלייך.

כדי לחזק את הטיפ שנתנו לך, בפרופיל ארוך גברים עלולים שלא להגיע לגבולות. עדיף לך לכתוב דווקא בהתחלה משהו כמו:
== לסבית, לא מעוניינת ולא מתייחסת לפניות של גברים ==

אלו שבכל זאת ייפנו אליייך יהיו כאלה שלא קוראים פרופיל בכלל ופונים סדרתית, או מתחכמים.

אבל זה גם משהו.

אבל באמת אולי כדאי שכולכן כאן בשרשור תארגנה פניה לכלובי שיוסיף את זה לאתר. אין שום סיבה שלסביות תסבולנה באתר הזה רק בגלל שיש פה חוסר מטורף של איזון מגדרי ולא מעט תסכול מיני.
David King​(שולט)
לפני 3 שנים • 14 בדצמ׳ 2020
David King​(שולט) • 14 בדצמ׳ 2020
לפעמים גם סבלנות ישנה וטובה תסייע...
האבירה על הסוסה הלבנה לא מגיעה בתדירות כה גבוהה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 14 בדצמ׳ 2020
וושי כתב/ה:
או פשוט תרשמי . אני גבר
זה יסיים סופית את הפניות אלייך

חחחח נראה לך???

הם מפסיקים חצי שנה אחרי שהם בקבר