צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות מרדניות כבר בשלב ההיכרות

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 16 ביולי 2020
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
ואם אני כבר בשוונג, בילי, הרי אתן לך דוגמאות וניליות מחיי. לא נולדתי אתמול, הגם זה מאוד מתבקש לדמיין זאת מאחורי מסך.

היו גם בנות שהתחילו איתי על הצד העוקצני יותר. כאלה שהייתי נכנס למועדון למשל ומישהי הייתה אומר לי ״יא מכוער״ מבלי שאפילו הסתכלתי עליה. וכן, גם במקרה הזה הייתי חייב להתחכם ולענות לה ״לפחות אני לא מכוער מבפנים כמוך״. הפסדתי זיון, כי אם הייתי ממשיך עם הנרטיב שלה אז היא בעצם ניסתה להתגרות בי? אולי. אבל לא בא לי להזדיין עם כזאת.

זה הטבע שלי. אבל זה העניין, מדובר על מישהו שאפילו לא שמתי לב לקיומה כשנכנסתי, והדרך היחידה שלה לקבל ממני תשומת לב הייתה פרובוקציה.

זה פשוט לא מושך אותי. וברור לי שיש אנשים שדווקא זה הכי מדליק אותם.

ועוד מקרה שזכור לי, עברתי ברחוב ומישהי זרקה לעברי ״וואי וואי איזה גבות״ וצחקה. עצרתי, חזרתי אליה ומול חברותיה שאלתי ״כן, מה הבעיות שלך עם הגבות שלי?״ והיא ענתה ״ממש לא, הן דווקא ממש יפות בעיניי״. ושוב, זה לא עשה לי את זה. האינטרקציה הזאת לא סקסית בעיניי. מבחינתי זאת עוד ערסית מטומטמת, ואין קשר ביני לבינה.

והיו עוד הרבה מקרים שהייתי נוסע במונית שירות והיו מצטרפות לשם גם בנות. והיה איתי חבר טוב שהיה אפילו יותר אגרסיבי בתגובות שלו ממני. הן היו מנסות (לא כולן, לא מכליל) למשוך תשומת-לב באמצעות פרובוקציות והוא פשוט היה עושה מהן צחוק. זה היה הספורט שלו. ואני שתקתי, כי הוא התמודד איתן לבדו מצוין יותר טוב ממה שאני אי פעם אוכל. יש דגים הרבה יותר גדולים ממני.

אז יש מצב שאני כן יודע מה אני אוהב ומה לא.
בילי ג'ין​(שולטת)

אני מבינה שאתה לא יכול להבין, זה בטח מעצבן

בילי ג'ין​(שולטת) • 16 ביולי 2020
לדעת שיש משהו כאן שאתה לא יכול לראות כי אין לך את הכישורים לכך.

מבאס.

עכשיו תקשיב טוב, עלית כאן על משהו, ציינת שאינך יכול להמשך אל מישהי שלא נמשכת אליך.
זו הבנה חשובה שאם תתעסק בה תוכל לצאת לדרך חדשה.

הבט, אתה משתמש בנשים כמו שאנשים משתמשים במראה, את בעצמך אומר שאתה לא יכול להמשך אל מי שלא נמשכת אליך,
כלומר שאתה נמשך אל עצמך, צריך חיזוקים לעצמך, וטיפוס שכזה אין לו מקום לראות מישהו אחר.

הן לא ״בראטיות״ תבין, הן לא.
הן לא מרדניות, הן לא משחקות פנטזיה של חצופות, הן לא במשחק בכלל.

לצערי בדרך כלל שיח עם אנשים כמוך הוא שיח של חרשים, אין מה לעשות, זה מה יש.

הלוואי שתבין לעומק מה שמנסים להגיד לך כאן, העולם שלך יתהפך ותבין דברים שלא מבינים משם.

בהצלחה ידידי,
סיימתי, רות סוף.
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
״הלוואי שתבין לעומק מה שמנסים להגיד לך כאן, העולם שלך יתהפך ותבין דברים שלא מבינים משם.״

כי יש לך תזה, ואת חייבת אבל חייבת לצאת צודקת, גם במקרה הזה שלך. ואת תשתמשי בכל הטיעונים הכי מפותלים, וגם בהגיון מעגלי כדי לשכנע את מי? את עצמך.

״הבט, אתה משתמש בנשים כמו שאנשים משתמשים במראה, את בעצמך אומר שאתה לא יכול להמשך אל מי שלא נמשכת אליך,
כלומר שאתה נמשך אל עצמך, צריך חיזוקים לעצמך, וטיפוס שכזה אין לו מקום לראות מישהו אחר.״

כלומר לשיטתך, אם אישה כותבת בגבולות בפרופיל שלה משהו כמו ״רק גברים מעל 180״ או ״רק גברים שחומים״ או ״רק גברים דו-מיניים״ או ״רק גברים עם קעקועים״ אז זה אומר שאם במקום לנסות את מזלי אני בוחר לא ליצור עמן קשר אזי טיפוס שכמוני אין לו מקום לראות מישהו אחר מלבד עצמו.

או אם אישה כותבת לי משהו כמו ״די חפרת, אתה כותב המון״ אז דווקא אני צריך לרצות אותה. או אם אישה מתנהגת בצורה ילדותית, במקום ללכת לפי הלב שלי ולהסיק שלא בא לי להכניס לחיים שלי ילדה ולהשקיע בה עוד זמן, אני צריך לראות גם אותה, את הצרכים שלה או השד יודע לאיפה עוד התזה שלך מגיעה.

או אם אישה מספרת לי שמה שעושה לה את זה הוא שולט רכושני, אחרת היא מאבדת בו עניין ואני יודע שלא בא לי ולא מתאים לי לפחות לא בשלב זה בחיים להיות רכושני. ובמקרה כזה דווקא כן נמשכתי לחיצוניות שלה, אבל הבנתי שאני לא מעוניין להפוך את עורי, רק כדי שהזין שלי יהיה בתוך ואגינה ששייכת למישהי יפה עם גוף יפה, אבל שאינה חולקת איתי את אותה מטרה.

אז לפי ההגיון שלך, אני צריך לאמץ את השיטה שאת מציעה ״כמו תוכי״ כי את זאת שמחזיקה את האמת בביצים, ואני אגלה דרך חדשה, כי הרי הדרך הנוכחית שלי היא דרך ייסורים.

האם את שמה לב לפחות במקום מסוים שאת נמצאת בראש של עצמך, ממשיכה וממשיכה לספר סיפור עליי תוך כדי שאת מתייחסת במה שאני כותב רק לקטעים שמחזקים את התזה שלך ומתעלמת מהאחרים?

״הן לא ״בראטיות״ תבין, הן לא.
הן לא מרדניות, הן לא משחקות פנטזיה של חצופות, הן לא במשחק בכלל.״

סבבה. הן סתם אנשים שמעצבנים אותי, שגורמים לי לרצות לסיים את השיחה מולם, ודי. אולי אני פשוט לא מתאים להן? אולי לא מתאים להן איזה אחד שכותב על דברים לעומק, ובעקרון הוא די פלספן? אולי לא מתאים להן מישהו בחיים אבל בחיים לא ירצה זוגיות איתן, ומצהיר על כך בצורה מפורשת? אולי מישהי כזה לא טוב להן ובכלל לא בריא להן?

על איזו דרך פאקינג חדשה את מדברת? את נשמעת כמו איזה מטיף משיחי. בחייאת.
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 16 ביולי 2020
אח... כשאנשים לא מסוגלים אפילו לראות את עצמם - שרשור הזוי מסוג זה נוצר...
שלגי

Re: אני מבינה שאתה לא יכול להבין, זה בטח מעצבן

שלגי • 16 ביולי 2020
בילי ג'ין כתב/ה:
לדעת שיש משהו כאן שאתה לא יכול לראות כי אין לך את הכישורים לכך.

מבאס.

עכשיו תקשיב טוב, עלית כאן על משהו, ציינת שאינך יכול להמשך אל מישהי שלא נמשכת אליך.
זו הבנה חשובה שאם תתעסק בה תוכל לצאת לדרך חדשה.

הבט, אתה משתמש בנשים כמו שאנשים משתמשים במראה, את בעצמך אומר שאתה לא יכול להמשך אל מי שלא נמשכת אליך,
כלומר שאתה נמשך אל עצמך, צריך חיזוקים לעצמך, וטיפוס שכזה אין לו מקום לראות מישהו אחר.

הן לא ״בראטיות״ תבין, הן לא.
הן לא מרדניות, הן לא משחקות פנטזיה של חצופות, הן לא במשחק בכלל.

לצערי בדרך כלל שיח עם אנשים כמוך הוא שיח של חרשים, אין מה לעשות, זה מה יש.

הלוואי שתבין לעומק מה שמנסים להגיד לך כאן, העולם שלך יתהפך ותבין דברים שלא מבינים משם.

בהצלחה ידידי,
סיימתי, רות סוף.

שיש לך סבלנות...
קבלי ח"ח
ממתקינקי
ממתקינקי • 16 ביולי 2020
בילי בהחלט נשמה טובה שלא מפספסת הזדמנות לעשות מצווה. אפילו כשלא צריך (מקרה אבוד, בתול מלידה עד זקנה, מסמך אנושי מזעזע).

No good deed goes unpunished

בבדס״מית זה נשמע יותר טוב.
L U C I F E R
לפני 3 שנים • 17 ביולי 2020

בולשיט פוזיטיבי

L U C I F E R • 17 ביולי 2020
Mary Jane כתב/ה:
מהצד אתה נשמע כמו גבר נשוי בעל משאבים מוגבלים ודחף לא מוגבל לממש, ובמהירה. אבל זו רק הפרשנות הסובייקטיבית שלי (:

בכל אופן, הכי טוב שתתרכז במה ובמי שעושה לך את זה, ולא במה שמוריד לך, בזמן שאתה ״לא מחפש״.

אם כולם היו מתייחסים רק במה שטוב ללא שום הרהורים פילוסופיים במה שרע, העולם הזה היה רק עוד יותר גרוע ממה שהוא כעת. איפה בתגובה שלו נפגעת, שלא הצלחת לקבל אותה כמו שהיא?