סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני לא רוצה לזיין אף אחת מכאן

רמפול
לפני 3 שנים • 19 ביולי 2020
רמפול • 19 ביולי 2020
היה נעים להכיר, לא מחפש icon_smile.gif
R.I.P.

בלי ציניות: אני יכול להבין אם אתה לא מחפש להתחיל ישר במשהו מיני, אבל זה בכל זאת אתר בדסמ, שהקונטקסט העיקרי שלו מיני, אז אולי אתה מחפש את מה שאתה מחפש במקום הלא נכון. נשמע שיהיה לך יותר מתאים בג'יי-דייט, או מה שהצעירים בימינו משתמשים בו כדי להכיר פרגיות.
ממתקינקי
לפני 3 שנים • 19 ביולי 2020
ממתקינקי • 19 ביולי 2020
רמפול היקר

אם אתה טוען שהנורמה כאן היא שנשים מסיתות את ההתכתבות לנושא מיני, הרי זה לא מה שקורה בפועל כך שכל התזה שלך נשענת על משענת קנה רצוף, אז השתמשת בדרמה הנ״ל לשווא.

הנורמה היא דווקא שאם אני לא לוקח את ההתכתבות לתוכן שמציג לכאורה ששני הצדדים רוצים לשכב זה עם זה, אז זה לא קורה בכלל ולכן לא ברור על מה הדאגה הרבה אותה אתה מביע.

כפועל יוצא, החריגה מהנורמה חייבת להיות שהצד השני יסית את ההתכתבות לתוכן שמתאר רצון שלי לשכב עמו, אחרת כל המקרים היו הנורמה.

בפועל, אין כל סיבה לבצע סימולציה בטקסט של מיניות בין הצדדים, מפני שלא קמו עדיין התנאים לכך, קל וחומר כאשר לא רק שהצדדים לא נפגשו מעולם, לא ראו זה את זה מעולם, כל סימולציה כזאת הרי היא מבוססת על דימיון מודרך שהקשר בינו לבין מציאות ריאלית אינו קיים.

לפיכך, אם כבר יש קשר בין התייחסות של צד אחד לזיין צד אחר בהתכתבות לבין מפגש בין הצדדים ומימוש זה או אחר של מין ביניהם, הרי הקשר הזה הוא דווקא הפוך. דהיינו, מי שהעניין שלו בסייבר-סקס גובר על העניין שלו להכיר אדם חדש דרך כל השלבים הטבעיים (כן אדוני, במיוחד כפי שהדבר היה מתבצע בג׳יי-דייט לפני שני עשורים חחח) הוא מעיד מה סדר העדיפויות שלו ולאיזה טווח החשיבה שלו מגיעה.

בהשאלה (כי כאן הנושא הוא התכתבות ולא מפגש) היה לי בעבר גם סטוץ שהוביל למערכת יחסים, אבל זה החריג מהנורמה ולא הנורמה.

יתר על כן, זה שאין סייבר סקס בין הצדדים לא אומר שאין להם כל דרך לבדוק האם הם באותו ראש מבחינה מינית. מעבר לכך שיש פה פרופילים ובלוגים שבהם אנשים מספרים על עצמם, אפשר להעלות נושאים כאלה גם מבלי להתייחסות לרצון של צד אחד לשכב עם השני. למשל, למרות שאין לי כל כוונה לשכב איתך רמפול, אני עדיין יכול לקיים איתך שיחה שבה נוכל לגלות אם אנחנו אוהבים את אותם דברים בסקס, או לא.

אנוח על משכבי בשלום icon_smile.gif
כחש​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 20 ביולי 2020
כחש​(נשלטת) • 20 ביולי 2020
אתה לא שלחת לי הודעה עם כותרת בעלת אופי מיני (מדי) ומלל (רב מדי) של מה אתה מחפש בסקס?
מניחה שהמטרה הייתה לבחון אם אענה באופן מיני וכך תוכל לסנן אותי.. עכשיו מובן לי.
זה או שמישו פרץ לך לחשבון, מציעה לך לבדוק זאת, תמיד צריך לוודא שאתה מוגן ובטוח.
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
כחש היקרה

מה שעשיתי והתגובה שלך לגביו דווקא מחזקים עוד יותר את העקרון שכתבתי עליו. זה לא באמת משנה באיזה צד של המשוואה אני. כשאדם שמנסה למשוך לכיוון מיני (כפי שאני עצמי עשיתי במקרה שציינת) לרוב ישיג את ההפך (ייחסם, לא יהיה שיתוף פעולה איתו) או לכל הפחות יקיים רק תקשורת שהיא סייבר סקס עם הצד השני עד שאחד הצדדים יאבד עניין באינטרקציה, ובכך יסתכם העניין.

בלי קשר, אני באמת לא רוצה לזיין אותך. לא אז וגם לא עכשיו. אני לא מכיר אותך, ואם פניתי אלייך כדי לבצע סקר על הפנטזיה שיש לי והדבר גרם לך להרגיש שזה נעשה על רקע אישי, הרי אני יכול להבטיח שזה לא.

מכיוון שאותו סקר לא הוביל לתוצאות מעניינות, איבדתי בו עניין.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 ביולי 2020
אני בטוח שכחש מרגישה הרבה יותר טוב עכשיו כשהיא יודעת שמאחורי הפנייה האינטימית אליה לא היתה כל התעניינות אישית כנה בה כשלעצמה, למרות שיש מצב שהיה לה חשד כזה גם קודם, אבל מה עם שאר יושבי הכלוב? לא מגיע להם לדעת את תוצאות הסקר?
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
לא יודע, הסקר הזה עורר כל כך הרבה אנטיגוניזם מצד כל מיני לוחמי חופש בכלוב, שכל תגובה שלי כאן תעורר עוד זעקות של הקוזאק הנגזל, כך שכנראה שיושבי הכלוב ייאלצו לעשות סקרים משלהם.
rosewood
rosewood • 20 ביולי 2020
מזכיר לי את הסקר שעשיתי "מה התגובה של נשים באתר לדיק פיק ללא הקשר".

התוצאות היו מפתיעות.
ממתקינקי
ממתקינקי • 20 ביולי 2020
איזה באסה, עכשיו גם אני אשאל סקרן לתוצאות icon_smile.gif
כחש​(נשלטת)
כחש​(נשלטת) • 20 ביולי 2020
אכן אני מרגישה קצת יותר בטוחה עכשיו שאני יודעת שלא מדובר ב"גבר חתיך שהתענוג שלו זה לרדת לאישה שעות" ואני אף גאה בתוצאה שלי לגבי הניסוי המצוין לעיל. תודה אביר האור icon_smile.gif
רמפול
רמפול • 20 ביולי 2020
למדתי הרבה מהשירשור הזה. עכשיו תסלחו לי, אבל אני הולך לשלוח ניסויים ל-350 נמענות ...