סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה אירוטית סשן אוראלי

↑ ↓
ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 חודשים • שבת, 1 באוגוסט 2020, בשעה 15:47
ArchAngel​(שולטת) • שבת, 1 באוגוסט 2020, בשעה 15:47
אני מבינה למה ישנה הנחה שטקסטים כאלו לא ישנו שום דבר.
הרי פוסטים כאלו נפתחים על ימין ועל שמאל למרות שתגובות כשלי נכתבות פעם אחר פעם, אז נראה שלא משנה כמה מסבירים את זה לא מתרחש שום שינוי בעניין.

כשאני כותבת תגובות כאלו אני לא מתיימרת לשנות את העולם ואפילו לא את כותב הפוסט עצמו.
אני קודם כל כותבת בשביל לפרוק את רגשותי בעניין.
ובדיוק בגלל שאני כותבת את רגשותי ולא סתם איזו נזיפה טכנית או הסתלבטות, יש אנשים שזה נוגע בהם. לאו דווקא כותבי הפוסטים שהגבתי להם אלא בעיקר הקהל שקורא את זה.
והקהל הכי מהותי שפונה אלי בעקבות פוסטים כאלו אלו שולטות צעירות/חדשות חסרות ניסיון שזה "עשה להן סדר בראש", לדבריהן, וגרם להן לשים את האצבע על מה בדיוק מפריע להן ביחס של נשלטים כאלו אליהן.

אמנם שולטות קולטות שמשהו פה מסריח גם לפני שנתקלו בי, אני לא מגלה להן את אמריקה בעניין שהיחס הזה לא באמת נעים להן, אני רק מחדדת להן את התחושות שהרגישו, מארגנת שברירי מחשבות שעברו להן בראש במשפטים קוהרנטיים, נותנת להן שם ותוקף.
וזה מהותי, כי כשאין לך את הניסיון וטרם נתקלת בטקסט שמסביר למה בדיוק מה שעובר עליך זאת לא רק תחושת בטן אלא התנהגות שיטתית שיש בה תהליכים מסוימים, נורא קל להיות במקום שנשלט כזה מצליח לתעתע בך.

כשאת שולטת חדשה שעוד לא מכירה את הניואנסים, קל ליפול לאשליה שאת אולי את "מלכה" באיזשהו מקום. שאולי הוא באמת מעריץ אותך אם הוא "מוכן" לחטוף ממך בתחת או "לסגוד לגופך" ושאר מכבסות המילים שהם מפעילים על אקטים שנועדו לספק אותם כשאת לא נלקחת בחשבון בכלל.
כשהוא קורא לך בתארי אצולה, למרות שמעולם לא התעניין במה שזה גורם לך להרגיש, כשהוא מציע לך "פינוקים" כי הוא מרגיש צורך לשחד למרות שמעולם לא רצית, נורא קל לחשוב שאולי זאת לא כפיה, שתלטנות או פשוט התנהגות מניאקית כי הוא הרי "מתחנן" במקום לנסות להכריח אותך בצורה ישירה ובוטה כפי שהיה עושה שולט או סתם ונילי דושבאג.
מהפידבקים לטקסטים האלו שאני כותבת, אני רואה שזה גורם לשולטות צעירות לראות את התמונה בצורה פחות מעורפלת ולהציב גבולות בצורה יותר ניכרת.
אז גם אם נשלטים ימשיכו להיות חראות הן לפחות לא יצרבו מהבולשיט שלהם.

הדעה שהצד הנשלט יכול לפגוע בצד השולט היא חדשה יחסית. הדעה הותיקה יותר היא שזה הפוך.
הרי כשולט מתייחס בצורה מחפיצה לנשלטת זה ברור מאליו. הוא יגיד לה "כלבה על ארבע" מבלי שהוא מכיר אותה, והזלזול יהיה גלוי על השולחן.
אמנם יש שולטים שינסו לטשטש את זה קצת בטיעון שהם "מנטורים" או איזה משהו "חינוכי" יומרני אחר, אבל ניכר כששולט חרא הוא חרא. את השתלטנות, ההתנשאות, הבוז, וההחפצה קשה לפספס.
הטקסטים שמדברים על התופעה הם רבים יותר מאלו שכתבתי אי פעם על נשלטים, והתחילו לעלות לשיח כלובי כתופעה עוד הרבה לפני שדנו באותו היקף על היחס הבעייתי שנובע מנשלטים.
ההנחה שיש לשולטים פוטנציאל להיות בצד הפוגע חזרה על עצמה מספיק פעמים עד שהשתרשה והפכה להיות כה מובנת מאליה, למרות שבטח גם אז בתחילת הדרך היו כאלו שטענו "שככה זה ואי אפשר לשנות דבר", וזאת הסיבה שכיום לא צריך לחזור על זה לעיתים כל כך קרובות כמו מול נשלטים.

מתי לאחרונה נתקלנו בפוסט של "איפה אני משיג נשלטות שמעבירות סשן שבו הן יורדות מולי על ארבע? מי רוצה לכוון אותי לאחת?".
זה מובן מאליו שזה פוגעני ומגוחך, ואין לשולטים שום דרך להסוות את זה בטענות של "היא בעצם המלכה פה".
אף שולט לא יטען שהוא בעצם מעריץ או שהוא בכלל החלש "שנתון לחסדי הצד השני" כמו שעושים נשלטים מול שולטות.
גם הטענות שהם "בעצם מנטורים שדואגים לשלומן" הופרכו מזמן ככל שטקסטים בנושא חזרו על עצמם, אז גם מאחורי התירוץ הזה פחות מהם מרגיש בנוח להתחבא.

אני חושבת שככל שדעה מסוימת מושמעת לעיתים קרובות יותר כך יש יותר הזדמנויות שאחרים יבחרו לאמץ אותה, ושהיא תפיל אסימונים רבים יותר.
יש נשלטים שגם אם הם לא היו הנמענים הישירים של התגובות שניסחתי, שהעידו בפני שזה שינה להם משהו בתפיסה, כי זאת הייתה בין ההזדמנויות היחידות שבהן קיבלו הסבר כלשהו מה שולטות באמת מרגישות.
הרי העולם הפמדומי המיינסטרמי סובב סביב סיפוק צרכי הגבר- בפורנו שמופקו סביב חווית העונג שלו, בהשכרת שירותי הגשמת פנטזיות עבורו... והקונטרה היחידה שהם מקבלים ליחס הזה הוא חוסר מענה שנורא קל לתרץ עם טיעונים בסגנון "היצע וביקוש", שהפך לכה פופולרי. כלומר שהם מאמינים ששולטות באמת נדלקות מהיחס הזה ופשוט כבר מצאו מישהו שהספיק לכתוב להן רגע לפניהם בדיוק את אותו דבר וזאת בטח הסיבה שלא ענו להם.

לפעמים כשמישהי מסבירה לך למה אתה רחוק להיות "עבד" כמו שהתרגלת לחשוב ושאתה בעצם הרודן של הסיטואציה זה משנה לך משהו בחשיבה, במיוחד אם זה ההפך ממה שאתה מפנטז להשיג.
זאת הנקודה שבה אתה כבר לא יכול לתרץ לעצמך שיש מישהי שאוהבת את זה ושלא עונים לך רק בגלל שלא פנית מוקדם יותר. התגובות האלו והלייקים הרבים להן עושות סדקים בסרט הפורנו שנשלטים כאלו חיים בהם.
ואמנם הם לא ישתנו בין לילה אחרי קריאת טקטסט כזה, אבל ככל שיתקלו יותר בדומים, כך ירגישו שהם לא יכול להתחמק בקלות מלהכיר באמת.

הפעם האחרונה שנשלט שקל מחדש ושינה את ההתנסחות שלו בכלוב בעקבות תגובה שכתבתי הייתה לפני כמה ימים בפוסט מקביל שבו הוא לא הבין למה עונים לו רק מתחזים ולא שולטות אמיתיות.
אז זה עובד לפעמים, ואם "רגעי הלפעמים" האלו ימנעו מעוד טיפה נשים ולהרגיש לו טיפה פחות אוביקטים במרחב הזה- אני את שלי עשיתי.
The Spade​(שולט)
לפני 4 חודשים • שבת, 1 באוגוסט 2020, בשעה 18:10
The Spade​(שולט) • שבת, 1 באוגוסט 2020, בשעה 18:10
חברים אומנם הכל נכון ואני מסכים עם רוב הדברים שארק אומרת כאן, אבל התופעה לא מתרחשת רק אצל נשלטים, מה עם נשלטות שבאות עם רשימת דרישות לא חסר גם כאלו, ככה שלצערי מדובר בתופעה נפוצה בכל המרחב האינטרנטי שבה אנשים לא יודעים איך לייצר עניין.
deepThinker
לפני 4 חודשים • שבת, 1 באוגוסט 2020, בשעה 18:47
deepThinker • שבת, 1 באוגוסט 2020, בשעה 18:47
בלי לקרוא לעומק תגובות קודמות,
מדובר גם בעניין תרבותי.
נשלטים שלא הבינו (ולא מנסים להבין) איך מתנהלים באתר הזה לעומת אתרים אחרים בהם מקובל לשאול דברים כאלה, וחושבים שגם כאן ישנן מלכות בתשלום שמעבירות סשנים. שולטים לא מתבטאים כך לרוב כי שליטה בתשלום לא נפוצה אצלם.


נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוג' 01, 2020 6:56 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
deepThinker
לפני 4 חודשים • שבת, 1 באוגוסט 2020, בשעה 18:51
deepThinker • שבת, 1 באוגוסט 2020, בשעה 18:51
.
Bagel
לפני 4 חודשים • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 15:53
Bagel • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 15:53
לא ברור לי למה נוזפים פה במי שמבקש אקט ספציפי. הרי חלק מהפתיחות פה קשורה לפנטזיות שמבוססות על חיפצון. אנשים רוצים לחפצן את עצמם - להפוך לכרית או שטיח - והם גם מחפצנים אחרים - הופכים נשים ל״מלכות״ ״שולטות״ וכן הלאה. הכל פה מיני וכן, יש הרבה חיפצון, אבל זה בסדר. למה אנשים מיד נפגעים ותובעים שכולם פה יתייחסו אחד לשני כאל בני אדם?

יש שילוב בין החיפצון המיני ולבין התייחסות לבני אדם. אתה גם בן אדם, או בת אדם וגם חפץ בפנטזיה של מישהו. מה כל כך קשה לקבל את זה? למה מי שמגיע לפורום הזה בכדי למצוא מפלט מקשיי היום יום והחברה שלא מבינה אותו, צריך לקבל פה קיטונות של בוז ואצבעות מאשימות? כי הוא אמר שהוא אוהב שיושבים לו על הפרצוף?

אני לא אוהב את כל ההתחסדויות האלו, תנו לאנשים להיות קצת סילי, קצת סליזי, קצת יחפצנו אתכן, זה בסדר, זוהי פרקטיקה סבירה לגמרי בעולם של קינק ופנטזיות. זה שיש אנשים שלא מסוגלים לראות את הבן אדם מאחורי המשחקים, זה כבר סיפור אחר. התגובות החינוכיות כאן ממש לא לעניין לדעתי. זה עניין פוליטי, הרצון ליצור קהילה הרמונית ומכבדת ומנומסת, ואני מתנגד לפוליטיקה הזאת. מי שאוהב שנעל דורכת עליו יכול לכתוב על זה כאן ואינו צריך להתייחס בכלל לעובדה שלנעל יש רגל אנושית ושאליה מחוברת אולי אישה עם רגשות ומחשבות... מותר לנו להחפיץ הכל בתוך הפנטזיה המינית, לא הכל כל הזמן צריך להיות קשור למציאות ולחוקי ההתנהגות וההתייחסות המקובלים או הרצויים.
ממתקינקי
לפני 4 חודשים • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 16:05
ממתקינקי • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 16:05
ארכאנג׳ל היקרה,

אני חושב שההשקעה שלך בנושא ברוכה, וכן הסברת יפה מדוע בכל זה יש תרומה כלשהי לקהילה בחזרה על אותם הסברים ולא מתוך רצון להתנשא, או ״להיכנס״ בכל מי שנמצא במקום שלדעת הוא כרגע מוטעה. רק סבלנות יכולה לעשות שינוי. וככל שיש יותר אנשים שבמקום לגדף, או לכתוב בצורה מעליבה, בוחרים לכתוב משהו מחוץ לאגו שלהם, באופן שיביא באמת תועלת לקוראים מסוים, אז יהיה שינוי מדורג.

אני יכול להוסיף שבני-אדם הם לאו דווקא יצורים שמתעקשים לעשות משהו בדרך מאוד מסוימת כי ככה ״בא להם״ וזהו (זה מתאים לאנשים ילדותיים). הם אמנם הולכים לפעמים עם ״הראש בקיר״ לתקופה מסוימת ואז הם יותר פתוחים לשמוע מה לא היה נכון בגישה שלהם עד כה, ואיזה שינויים כדאי להם לשקול כדי להשיג *יותר תוצאות במציאות*.

אפשר לראות את זה כמעט אצל כל אדם, שבתחילה מטפס על עץ מסוים ולאחר מכן יורד ממנו.
the rain song
לפני 4 חודשים • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 16:06
the rain song • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 16:06
חלילה נוזפים.
רק מסבירים לו למה הסיכוי למצוא את מה שהוא מחפש קטן עד זעיר.
פנטזיות זה סבבה ומעולה וכן ירבו.
אבל להתלונן למה אין שולטות שעונות לו או לבקש עזרה למצוא אותן?
ובכן... אתה מבין את כוונתי, אני בטוחה.
Mistress Tamarao{לא מחפשת }
לפני 4 חודשים • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 17:31
Mistress Tamarao{לא מחפשת } • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 17:31
מה אני כבר יכולה להגיד שלא נאמר לפניי?
בפניי עין בלתי מזוינת אפשר לחשוב שאנחנו מתקיפים נשלט חסר נסיון ובעצם נגרום לו לברוח.
בשביל אנשים שפה כבר מספר שנים (אני 6), אפשר כבר לפי הדרך שבה מתבטאים להבין מאיפה הפנטזיות של אותו אדם באות ואיך הוא רוצה לממש אותן.
בסופו של דבר זה אתר להכירות בדסמי״ת, רובנו לא מלכות בתשלום ולא מחפשות נשלט שבורח אחרי מפגש אחד.
ככה גם אנחנו בוררות ממליון ההודעות שנשלחות אלינו מי באמת שווה תגובה.
זה למה כשמישהו כותב לי משפטים כמו: מחפש שולטת שתיקח את חיי המין שלי, מחפש מישהי שתחדור אליי, מחפש מישהי לכיף; אז אני מגחכת, מוחקת ונקסט.
אנחנו לא כלי לקיבול פנטזיות.
אם היית רושם שאלה כמו: ״אני מאוד אוהב לסגוד לנשים ולהעריץ את גופן, אשמח לקבל עצות איך אני יכול למצוא מישהי שתתאים לי ותרצה שאהיה הנשלט שלה״, היינו מתייחסים לזה טוב יותר.
מילת המפתח היא רצון.
ועוד משהו קטן, כבר אמרתי לארכ, כמה שאני מתה על התגובות שלה שבאמת מסכמות את מה שאנחנו כולנו חושבות ותורמות לשולטות צעירות בכלוב.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 חודשים • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 18:47
ArchAngel​(שולטת) • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 18:47
Bagel כתב/ה:
. מה כל כך קשה לקבל את זה? למה מי שמגיע לפורום הזה בכדי למצוא מפלט מקשיי היום יום והחברה שלא מבינה אותו, צריך לקבל פה קיטונות של בוז ואצבעות מאשימות? כי הוא אמר שהוא אוהב שיושבים לו על הפרצוף?

למה אתה מתאר אותו כקורבן תמים, כאיזה איש קשה יום שהחיים מתאכזרים אליו והעולם לא מבין?
רוב הסיכויים שיש מולנו סתם בחור חרמן, עם חיים רגילים, בלי מאבקים מיוחדים שכתב את הפוסט כשיגרד את הביצים בנחת על הספה בבית.

החברה ממש לא "לא מבינה אותו" כשיש לו פטיש ממש לא שנוי במחלוקת שאפילו אין לו צורך להגביל עצמו לעולם הבדס"מ בשביל לממש.
הוא מעוניין במין אוראלי עם טוויסט של קשיחות, משהו שכל ונילית אם ראש פתוח לא תהסס להתנסות בו. אין פה שום דבר קיצוני שפולט אותו לשולי החברה והופך אותו למסכן חסר ברירות שעשית ממנו.
הדבר היחיד שמשאיר אותו בודד, שמונע ממנו למצוא אישה שתרצה להתנסות איתו, זה רק היחס המרתיע שלו לנשים.

לבחור פשוט תחושת זכאות שבה הוא מאמין שאם משהו מחרמן אותו זכותו להתייחס איתו לנשים איך שבא לו, כמו לאוביקטים שאמורים לשרת לו את הפנטזיה, שהוא לא יטרח לדבר אליהן ולו קצת בשביל ליצור ולו נוחות מינימאלית שדרושה לכך שאישה תרצה בו בתור פרטנר מיני פוטנציאלי.
כל זה לא מעניין אותו, הוא מעדיף להתייחס לנשים כמו לחוג במתנ"ס כל מי שרק רוצה יכול להירשם ולהשתמש בו, ואז מתפלא "למה אין אף אחת בעניין".

אם אתה מתעקש על כך שמותר לכולם לכתוב מה שבא להם, אז זה דו-כיווני. אם לו מותר לכתוב הכל, אז גם לנשים מותר להגיב הכל במקום לספוג את זה.
מה הפלא שאחרי שהוא כותב טקסט כזה הוא יגע לנשים בנקודות רגישות והן גם יסבירו לו למה בדיוק האופן שבו הוא כותב יבטיח לו הכל חוץ מסשן?

ומה זה התירוץ הזה שיש אנשים שהחפצה היא הפטיש שלהם?
זה שיש למישהו פטיש מסיום לא נותן לו לגטימציה להתנהג איך שבא לו ובטח שלא על חשבון אחרים, גם אם נניח מדובר בפטיש סופר נדיר שהוא מרגיש בודד לגביו.
פטישים מגשימים בהסכמה עם מי שמעוניין בכך. אין לאף אחד זכות להתייחס לאחרים כאילו הם אוביקטים למצות דרכם את הפנטזיה המינית שלו לפני שנוצרה הסכמה ביניהם.
ואם הוא יתעקש על להמשיך להתבטא כאילו אחרים כן, ושזה מותר לו כי לדעתו קיומו של פטיש כזה או אחר נותן לו איזה free pass, שלא יתפלא שאנשים מתעצבנים אליו.

יש כל כך הרבה דרכים לדבר על החוויה שלך, הפטיש שלך, הקשיים שלך בלמצוא פרטנרית להגשים הפנטזיות שלו.
כל כך הרבה דרכים שאם היה נוקט בהן ומדבר על *החוויה שלו* במקום על *איך אני משיג בחורה שתספק אותי מבלי שהיא בכלל מעניינת אותי*, כי היה אכפת ולו קצת להפגין מעט סבלנות לתחושות של אחרים, אז היו מגיבים אליו בחזרה באותה הסבלנות.

זכותו לבחור באיזה התנהגות שהוא רוצה, אבל שיזכור ש"כשאתה בוחר את ההתנהגות, אתה בוחר את ההשלכות שנלוות אליה".
אז שלא יתפלא שנשים לא ממהרות להימשך אליו וחברות כלוב לא ממהרות לחבק אותו.
מתהפך
לפני 4 חודשים • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 18:51

Re: שליטה אירוטית סשן אוראלי

מתהפך • ראשון, 2 באוגוסט 2020, בשעה 18:51
Starboy כתב/ה:
יש כאן מלכות שמעבירות סשן אוראלי של ירידות למלכה וישיבה על הפנים? (בכל תנוחה/צורה/דרך)
או אנשים שיכולים לכוון אותי למלכות כאלה?

תודה לעוזרים icon_smile.gif

כל אשה.
תשמח שגבר ילקק אותה. בכל המקומות.
הן רוצות את זה וצריכות את זה כמוך.
כדי שזה יקרה היא חייבת לראות אותך פנים מול פנים.
גם אתה חייב לראות אותה .
אם אתה רוצה שזה יקרה באופן מיידי אתה חייב לצאת לשטח ולהתחיל עם נשים.
ואז תגלה שכל הנשים שתפגש איתן יעבירו לך סשן אוראלי.
דרך האינטרנט זה לא יקרה..