סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות בדסמית

איה74
לפני 3 שנים • 10 באוג׳ 2020
איה74 • 10 באוג׳ 2020
אפשרי להכיר פה אנשים, גם כאלו שמחפשים "משהו רציני".
אני לא חושבת שהכלוב הוא מקום יותר גרוע מקבוצות פייסבוק או אתרי הכרויות למינהם. סה"כ אנשים הם אנשים.
צריך לדעת לברור, וגם איזו אנרגיה לשדר.
אני יכולה להגיד שהזוגיות שלנו היא אמיתית, עם כל האספקטים. בדסמ נשאר בתחומי חדר המיטות בלבד.
NewS
לפני 3 שנים • 10 באוג׳ 2020
NewS • 10 באוג׳ 2020
בהחלט אפשרי, כשולט ניהלתי קשר זוגי אמיתי ורגשי עם שולטת בהדדיות מלאה בה אני הצד השולט , תיאום ציפיות מראש...

כנ"ל עם נשלטות , הכול בסוף אנשים ...
fancy​(שולטת)
לפני 3 שנים • 11 באוג׳ 2020
fancy​(שולטת) • 11 באוג׳ 2020
]טרחתי להכנס לפרופיל של השואלת.

השואלת לא כותבת על עצמה כלום. רק פנטזיה מינית. מתארת שהיא רוצה גבר נישלט. ובכך זה נגמר.

הדיון היה פה 1000 פעם ונשאר זהה.

אם כל מה שאת מספרת על עצמך זה פנזטיה מינית. איזה מין גבר רציני יפנה?[/quote]

"בחורה נאה בת 34 מעוניינת בנשלט , מעניין ונאה. גיל 32-37 . רווק ללא. אני מדגישה ללא ילדים.
מעוניינת בנשלט רציני שלא מחפש לעבור לעבור מאחת לאחת, שרוצה מלכה אמיתית ומישהי שיעריץ ויתעצם יחד איתה. קשר רציני ואמיתי.
אני רוצה קשר יותר משאני רוצה אותך קשור."

איפה אתה רואה פנטזיה מינית?
פירטתי יפה מאוד במה אני מעוניינת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 12 באוג׳ 2020
האם את רוצה שננתח פה ביחד את הפרופיל שלך? אפשר, בכיף, אפילו יש לי הצעות לשיפור, רק מוודאת שבא לך על זה.
fancy​(שולטת)
לפני 3 שנים • 12 באוג׳ 2020

כן

fancy​(שולטת) • 12 באוג׳ 2020
בכיף אני אשמח אבל רק בפרטי. לא פה.
Property of Dame R​(נשלט)
לפני 3 שנים • 17 באוג׳ 2020
Property of Dame R​(נשלט) • 17 באוג׳ 2020
אני רק צופה מהצד פה באתר, ונמצא בזוגיות בעלת מרכיבים בדסמיים כבר 14 שנה. היא ממש לא התחילה כאן באתר, אבל היא כן מאפשרת לי לתת כמה תובנות.

התמזל מזלי שבת הזוג שלי נהנת לשלוט ואני נהנה להשלט, היא נהנת להכאיב ואני נהנה מהכאב, היא אוהבת לגמור ואוהבת שאני לא, אני נהנה להיות בין הרגליים שלה ונהנה כשהיא מונעת ממני.

אבל...
זה לא כל יום וכל היום, כי יש גם עולם שלם שהזוגיות הזו צריכה להתקיים בתוכו. יש ימים ושבועות, ואפילו חודשים, שפחות מתחשק.
לפעמים קצת חולים, לפעמים יש אתגר משמעותי בחיים שצריכים בו תמיכה של בן הזוג. לפעמים פשוט לא מתאים.

בנוסף. זה לא התחיל כמו מה שצמחנו אליו. לא מהיום הראשון היא נעלה אותי בכלוב והצליפה בי השוט.
לא מהיום הראשון היא גידלה ציפורניים כדי לשרטט אותי שם למטה מתי שמתחשק לה.

צמחנו לזה. גילינו יחד מה טוב לנו. אנחנו חוקרים גם 14 שנה אחרי.
פתאום גילינו לאחרונה שלפתוח כל כמה ימים את הבוקר במקלחת בה אני על הרצפה והיא מרוקנת עליי את הפיפי של הבוקר זה כיף לשנינו.

לקח לנו חודשים רבים מתחילת הזוגיות עד שהיא חזרה הביתה בחורף עם מגפי עור חדשים לחורף, בתמימות מוחלטת, וראתה אותי מתנפל על הרגליים שלה ומנשק אותן.

והנקודה שלי היא, אפשר להגיע לזוגיות קינקית וכיפית ומטריפת חושים.
אבל אם לא היה בינינו חיבור עמוק, אם לא היינו שם אחד בשביל השני, אם לא היינו פתוחים זו מול זה עם הפנטזיות שלנו, זה לא היה מחזיק.
כי כמה שנרצה לברוח מזה, בסוף יש את החיים עצמם, בסוף אנחנו זקוקים לכתף תומכת, בסוף יש הרבה בזוגיות מעבר לחרמנות.

וכצופה כאן מהצד, אנשים שמחפשים רק אדם אחר שיספק אותם באופן אינסטרומנטלי, יעניק להם איזה מענה לפנטזיה קינקית, לא יוכלו לנהל מערכת יחסים רצינית.

אולי אני טועה, אולי יש כאן אנשים שהשתעבדו לחלוטין או מחפשים מאה אחוז להיות נשלטים או שולטים. אבל ממה שאני קורא כאן... זה לא ממש קיים.
fancy​(שולטת)
fancy​(שולטת) • 17 באוג׳ 2020
תודה לך על תגובתך המפורטת והכ"כ הגיונית🙏
אני מסכימה עם כל הנאמר בעיקר כשכתבת שבסוף יש את החיים עצמם ומה שמחזיק זה חיבור עמוק וזה הרבה מעבר לחרמנות/פנטזיות קינקיות.
fancy​(שולטת)
fancy​(שולטת) • 17 באוג׳ 2020
תודה לך על תגובתך המפורטת והכ"כ הגיונית🙏
אני מסכימה עם כל הנאמר בעיקר כשכתבת שבסוף יש את החיים עצמם ומה שמחזיק זה חיבור עמוק וזה הרבה מעבר לחרמנות/פנטזיות קינקיות.
האקסלי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 21 באוג׳ 2020
האקסלי​(נשלט) • 21 באוג׳ 2020
כולי תקווה שאפשר למצוא זוגיות אמיתית ומתפקדת שכוללת את האלמנט הזה. אני חושב שתקשורת זה הדבר הכי חשוב. אני מגדיר את זה כשותפות, כשישנה שותפה בכירה. כמו שאמרו כאן לפניי, זה קודם כל זוגיות בין שני אנשים, ושליטה אח"כ.
אני אשמח למערכת יחסים שבה שנינו יושבים ומדברים, מחליטים באילו מקומות בחיים יהיה וניל ובאילו שליטה, וכמובן שעם הזמן משנים את זה ועושים אופטמיזציה בצורה שמתאימה לשני הצדדים. אני לא יודע איפה אני יכול למצוא דבר כזה. אנשים ותיקים בכלוב אמרו לי שלא אמצא את זה פה, וברור לי שהסיכוי נמוך אפילו עוד יותר למצוא את זה באפליקציה גנרית מלאת וניל.
אם יש למישהו טיפ בשבילי, תגיבו לי חופשי בפרטי או בפומבי.