לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטים - לגבי זוגיות.

MyLexicon
לפני 3 שנים • 12 באוג׳ 2020
MyLexicon • 12 באוג׳ 2020
ניסיון זה דבר חיובי וגם ניסיון רע זה ניסיון שאפשר ללמוד ממנו.

אני יודע שאני נשמע זקן, אבל גם לגיל יש תפקיד ותהליכים מבשילים לפעמים רק אחרי גיל 30. בבטח בבדסמ שצריך להכיר במגבלות הכוח ולהניח את האגו בצד גם אם נראה שאין התמסרות מלאה, אלא יש מציאות שחזקה יותר מהפנטזיה.

אל תדאג, אם היא תהיה בסדר עם עצמה ותדע לנסח בשביל עצמה והסביבה מה טוב לה, היא תדע למצוא את מי שיעשה לה טוב.
BelGoat​(שולט)

Re: שאלה לשולטים - לגבי זוגיות.

BelGoat​(שולט) • 12 באוג׳ 2020
Offspring כתב/ה:
שלום לכל השולטים שקוראים כאן, אשמח להתייעצות קטנה,
יש לי ידידה נשלטת שנים, היא צעירות, אמצע 20ים כזה, היא הייתה עם כמות לא מבוטל של גברים, שולטים, של סדיסטים שעשו בה כחפצם, "סתם" נצלים, דושים ועוד, מדובר על כמות של מאות לדעתי. עברה בערך הכל מהכל, כולל אורגיות, משחקי אונס, וכו'.
היו לה מערכות ארוכות עם שולטים, אבל מעט מידי, לא מעבר לשנה, ותמיד זה היה "פתוח" (לי המילה "פתוח" = מתישהו יגמר בטוח).
היא מאוד יפה, רזונת, חכמה ויש לה לב זהב + מגיעה מ"בית טוב". אקדמאית.
לאחרונה פתחה ליבה בפני, ואמרה שהיא רוצה להיות עם אחד, "שיקח אותה ברצינות", אני מרגיש שהיא בכיוון של להתברגן, אבל גם אני וגם היא יודעים שלנצח היא תיהיה בידיסמית, זה חלק בלתי נפרד ממנה. שפכתי בפניה את כל הקלישאות המוכרות, "לכל סיר מכסה" "בסוף יגיע האחד", כאלו...

לאחר מכן, נותרתי אני עם עצמי בדירתי, והמחשבה לא עזבה אותי:
"מי יקח אותה?" , וזה ממש לא בקטע מזלזל, אלא שאלה כנה. אם אני מסתכל על זה רגע בצורה אובייקטיבית, של מישהו ש"אינו מהקהילה", ברור לי לחלוטין שאף ונילי לא יוכל לספק את הצרכים שלה, ובטח לא יהיה מסוגל לקבל את העבר שלה, אז זה בערך פוסל אחוז דיי שמן מהאוכלוסיה, ואם אני מסתכל על אוכלוסיית השולטים, גם פה, הרוב תפוסים, או במערכות יחסים של שנים, ואני בטוח, פשוט בטוח! שיש את נושא העבר שלה, אני מכיר גברים, העבר של הבת זוג חשוב להם. אז גם מהחתך היחסית נמוך הזה, הורדנו עוד כמות לא מבוטלת.

ועכשיו אתם, ואני מבקש שתנסו להיות שניה כנים עם עצמכם, עד כמה העבר, והעובדה שהבחורה צריכה את הקיצוניות, משפיעה על בחירתה כבת זוג פוטנציאלית לlong run, כזו שיהיה אפשר להקים איתה בית, כזו שאולי תיהיה אמא של הילדים שלכם יום אחד?
האם הייתם נותנים לזה צ'אנס, או שמלכתחילה לא הייתם נותנים ללב שלכם להיפתח?

תודה מראש למשיבים.

יש כל כך הרבה דברים בפנים
אבל יש שני דברים חשובים שאני חושב שאתה צריך לקחת מזה:
1. אם מישהו יתאים לה וירצה אותה שום דבר לא ישנה - גם אם היא כוכבת פורנו שעשתה 5000 גברים.
2. קשר פתוח או פוליאמורי הוא פתרון גם אפשרי (לא מתאים לכולם כמובן)
אפשר לקיים קשר ראשי עם ילדים ונילי - ולהחזיר את הצורך הבדסאמי שלה מבחוץ - להיפך אני רואה בזה משהו בריא יותרץ

השוק בעייתי - אבל אל לך להגיד דברים כמו - מי ירצה אותה - - להיפך היא בת 20+ שנראית טוב ומנוסה מאד במיטה - מי לא ירצה מציאה כזו?
J-Bond​(אחר)

J-Bond​(אחר) • 12 באוג׳ 2020
בוקר טוב.
מבחינתי, אני קודם כל "בוחן" אותה כאדם, כאישה.
זה מה שמעניין אותי.
מנוסה מבחינה מינית ו/או בדס"מית, יותר או פחות, זה משהו שלא רלבנטי בעיניי, בוודאי ובוודאי שלא בתחילת ההיכרות/קשר.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 3 שנים • 15 באוג׳ 2020
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 15 באוג׳ 2020
זה קצת מעודד לקרוא את התשובות. אני לפעמים מרגיש גם, שאני סחורה פגומה ולא ייתכן שאמצא אישה למערכת יחסים רצינית כזו שיש לה גם יסוד בדסמי. בטח שלא בגיל שלי. מעודד לראות שיש כאן אנשים שהחיים שלהם דווקא כן הלכו לכיוונים האלו. הם עדות חיה למה שכן אפשרי.

אותי באופן אישי מרתיע ניסיון מיני כל כך רחב. אני נרתע מזה מהכיוון הדי מביך והדי שכיח, שאני חושש שלא אוכל לספק אותה. זה היה משהו שהתקיים ברקע של כמה מערכות יחסים שהיו לי בעבר עם נשים שגם, שכבו עם מאות אנשים ובכל מיני סיטואציות שאני לא התקרבתי אליהן בכלל. בכל אופן, הרתיעה לא נובעת מתפיסה של נשים כאלו כפגומות, אלא דווקא מתפיסה שלי עצמי כפגום. מהניסיון העבר שלי, נראה שזה מרתיע אותי אבל בסופו של דבר לא מונע ממני לצלול לקשר.

מעבר לזה, אם היא צעירה ויפה וטובת לב, נראה לי שיהיה לה מגוון של בחורים טובים לבחור מהם, ושגם אחרי כל הסינונים התיאורטיים, הרבה בני זוג פוטנציאליים טובים.

נראה לי שהדאגה לחינם.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 3 שנים • 15 באוג׳ 2020

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 15 באוג׳ 2020
Offspring כתב/ה:
שלום לכל השולטים שקוראים כאן, אשמח להתייעצות קטנה,
...
לאחר מכן, נותרתי אני עם עצמי בדירתי, והמחשבה לא עזבה אותי:
"מי יקח אותה?" , וזה ממש לא בקטע מזלזל, אלא שאלה כנה. אם אני מסתכל על זה רגע בצורה אובייקטיבית, של מישהו ש"אינו מהקהילה", ברור לי לחלוטין שאף ונילי לא יוכל לספק את הצרכים שלה, ובטח לא יהיה מסוגל לקבל את העבר שלה, אז זה בערך פוסל אחוז דיי שמן מהאוכלוסיה, ואם אני מסתכל על אוכלוסיית השולטים, גם פה, הרוב תפוסים, או במערכות יחסים של שנים, ואני בטוח, פשוט בטוח! שיש את נושא העבר שלה, אני מכיר גברים, העבר של הבת זוג חשוב להם. אז גם מהחתך היחסית נמוך הזה, הורדנו עוד כמות לא מבוטלת.

ועכשיו אתם, ואני מבקש שתנסו להיות שניה כנים עם עצמכם, עד כמה העבר, והעובדה שהבחורה צריכה את הקיצוניות, משפיעה על בחירתה כבת זוג פוטנציאלית לlong run, כזו שיהיה אפשר להקים איתה בית, כזו שאולי תיהיה אמא של הילדים שלכם יום אחד?
האם הייתם נותנים לזה צ'אנס, או שמלכתחילה לא הייתם נותנים ללב שלכם להיפתח?

תודה מראש למשיבים.

מצטער, אבל לא הבנתי מדוע אתה חושב שהרקע, הניסיון וההעדפות שלה ימנעו ממנה למצוא שותף לחיים לטווח ארוך?

גילויי נאות - נשוי ובמערכת יחסים עם פלאפ ב-21 השנים האחרונות, מאז שנפגשנו על כוס קפה אחרי שהכרנו בערוץ הצ'אט ב-IRC של כלובי, לפני הקמת הכלוב.