בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההבדל בין ניוש לזלזול בנשים

שנאוצר​(נשלט)
לפני 3 שנים • 14 באוג׳ 2020
שנאוצר​(נשלט) • 14 באוג׳ 2020
אכן ניוש הוא זלזול בנשים והקטנה שלי נשים במובן מסוים.
אבל ישנה השפעה של ההקשר של איך הדברים נעשים. יכולה להיות בקונטציה מסוימת אישה שולטת פמיניסטית שמלבישה נשלט בבגד נשי מחפיץ וחושפני מאוד, והיא למעשה באותה סיטואציה רוצה לשלוט על מה שלפי ראות עיניה החברה דרשה ממה ללבוש.
בכך זה הופך למשהו טיפה מורכב יותר, אפילו שהיא משתמשת באביזר ״נשי״.
לא רק ניוש, אבל גם תחומים אחרים של הבדסמ אולי קצת מתסבכים את המחשבה באותו נושא.
סטראפאון למשל ? ״ אני עכשיו זו עם הזין. אני מזיינת אותך״ למה את לא יכולה לזיין אותי עם הכוס שלך, ועדיין לשלוט עם הנשיות שלך?
גם קקאהולד, או סתם מישהי שולטת שנהנית מכמה גברים בעוד יש לה נשלט שנאמן רק אליה. האם היא זקוקה לגבר נשי ולא מספיק גבר גבר לידה, בעוד שהיא עדיין נמשכת גם לגברים ״גבריים״ ?. או שהיא פשוט שולטת שיש לה יותר סוגים של גברים סביבה כי היא שולטת, וזה ההיבט של העוצמה שלה?

רק מציין שניוש זו לא פנטזייה של נשלטים במובן הקלאסי. זו פנטזיה שאני באופן אישי ראיתי בעיקר אצל שולטות.
Alas
Alas • 14 באוג׳ 2020
אין כמו לעקר ולסרס פנטזיות ומימוש עם דיון פסאודו אינטלקטואלי.
לפעמים פשוט צריך ורצוי לאפשר לדברים להיות מה שהם.
זה משנה אם את "זונה קטנה" מנוישת או אישה?
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 14 באוג׳ 2020
אני גם חשבתי על זה המון וזה הפריע לי בהתחלה.. ובדיוק כמו שכתבת, נדיר מאד שראיתי גבר שמשפיל אישה בזה שהוא מדמה אותה לגבר.
אבל היום אני מסתכלת על זה אחרת.
קודם כל, גברים ונשים הם שונים. אנחנו מגיבות אחרת מהם לאותה סיטואציה בדיוק.
ההשפלה היא לא עצם זה שהם הופכים להיות נשים, אלא, היא מעצם זה שהם מפסיקים להיות גברים. זאת ההשפלה האמיתית. ומה לעשות, הכי רחוק מגבר זו אישה.
אני חושבת שגברים רואים את עצמם אחראים על הביטחון שלנו, הנשים, ובכללי של הקרובים שלהם, להגן ולשמור עלינו. הם רואים את עצמם כ'חזקים' בקשר מול האישה שמולם, כסלע. וברגע שאנחנו לוקחות מהם את הפסון הזה, זה כאילו לקחת מהם את המהות שלהם. ועוד מי לקחה את המהות שלהם? האישה, זאת שבפניה הם אמורים להיות הכי חזקים, יציבים ושומרים.
לנשים לעומת זאת, אני חושבת שיש פחות 'פאסון' מול הגבר. האישה היא במקום יותר חופשי בתוך הקשר (כל קשר מול גבר).
מתארים את זה כאילו הגבר הוא המיכל שמחזיק והאישה היא המים בתוך המיכל. אישה היא פעם בוכה, פעם צוחקת, היא זזה, היא מכניסה את החיים, יש בה הרבה יותר תנועה.. כמו מים. ולקחת את האישה ולגרום לה להפסיק להיות אישה, זה לא אותו אקט 'דרמתי' כמו שאישה תעשה את זה לגבר.. כי אנחנו הרבה יותר חופשיות וחשופות מלכתחילה. במיוחד מול הגבר שלנו, שהוא באמת זה שאנחנו פורקות בפניו את הכל והוא עומד איתן (מיכל שמחזיק) מול הכל.
אז זו אותה סיטואציה, אבל התגובה היא שונה כי אנחנו שונות מהם פשוט. הרבה פחות משפיל אותנו להפסיק להיות אישה מולם ולהיחשף כמו שמשפיל אותם לא להיות ה'גבר' מולנו.
לאפע
לאפע • 14 באוג׳ 2020
זה לא חייב להיות זלזול בנשים. אולי פשוט ארצה לנייש מישהו כי ככה אני אמשיך אליה פי מאה והיא תהיה הכי יפה בעיני ותקבל יחס מדהים ואוהב בלי השפלות.
יכול להיות גם שמישהו ירצה את הניוש כדי 'לכפות' על עצמה את הזהות הנשית שלו/ה.
זיקפת הבוקר​(שולט)
זיקפת הבוקר​(שולט) • 14 באוג׳ 2020
סָטירה כתב/ה:
יפה. הדיון הזה הוא לונג אובר דו מבחינתי. כשדיברתי על כך עם נשלטים בעבר הם נעשו אפולוגטיים מאד, שללו במהירות וחשבו שהאמירה השחוקה 'אני מעריץ נשים' היא טיעון מנצח.

וכן, המקרה ההפוך אכן נדיר באופן קיצוני, אבל כשנתקלים בזה, זה קריפי לא פחות:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=889202&blog_id=87081

אז כל הבסיס של השרשור הוא בסוג תובנה אישית שמנסה להשליך על העולם כולו...
sm69​(שולט)
לפני 3 שנים • 15 באוג׳ 2020
sm69​(שולט) • 15 באוג׳ 2020
לדעתי צריך לחשוב על זה באופן הבא:
אישה נשלטת- לא משנה את מהותה הנשית.
אישה שולטת- גם אם היא משתמשת במאפיינים גבריים, עדיין היא באה ממקום נשי ולא משנה את מהותה הנשית.
גבר שולט- לא משנה את מהותו הגברית ואף מעצים אותה.

אבל גבר מנוייש- כשמו כן הוא, הוא משנה את מהותו הגברית והופך לנקבה לא רק מעצם הנחדרות, אלא גם מעצם המהות.

בעצם גבר מנוייש זה המצב היחידי שבו אדם משנה את מהותו המקדמית..
ועצם השינוי זה לב העניין.
אנאלון​(נשלט)
אנאלון​(נשלט) • 15 באוג׳ 2020
לדעתי ממש לו
גבר מנויש רוצה בסך הכל לממש פנטזיה בעיקר מינית של להיות ולהרגיש כמו אשה
ואין בזה שום השפלה למין הנשי, וחוץ מזה מנסין יותר ממה שהגבר רוצה להיות מנויש השולטת רוצה לנייש אותו
zytry​(שולט)
zytry​(שולט) • 15 באוג׳ 2020
ניוש מהבחינה המינית. לא הדקורטיבית , אישה מתלבשת בכדי שהגבר ירצה להפשיט אותה. כשעבד פונה אלי ומבקש ניוש , אני מסביר לו שניוש פירושו שאתה מתמסר לגבר. אם ברצונך להופיע בפני בלבוש נשי זה או אחר. זה לשחק אותה אישה לשעה קלה .. זה מצחיק ולא מעבר לכך.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 15 באוג׳ 2020
אגב, נקודה למחשבה, על אותו המשקל - חישבי שהכותרת הייתה "ההבדל בין השפלה לבין זלזול במין הנשי" והאשכול היה בפורום המיילדום.
TomahDav​(פמית מתחלפת){ShayDav}
רוב המנוישים והמתלבשות שאני מכירה לא באים לזה ממקום של השפלה, אלא ממקום של העצמה- להעצים בהם צד שלרוב מודחק או מוחבא בגלל הדרך שהחברה מתייחסת אליו.
כמעט כל החברות שלי מהתחום פשוט מרגישות יפות, סקסיות ואחרות כשהן מתלבשות. ולפעמים זה שמישהי אחרת מאפרת, מלבישה ועוזרת עם המניירות רק גורם להן להרגיש יותר לגיטימיות בזהות הלא בינאריות הזאת.

כמו שחברות שלי שמזדהות כנשים מרגישות יפות בבגדים יפים, איפור ואווירה חושנית, כך גם א.נשים עם זהויות אחרות שאוהבים את האסתטיקה והתחושה.