לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן צילום בדס"מי

נח יאור​(שולט)
לפני 3 שנים • 16 באוג׳ 2020

סשן צילום בדס"מי

נח יאור​(שולט) • 16 באוג׳ 2020
בשנים האחרונות אני מצלם יותר ויותר. זה התחיל כמשחק עם מישהי שהייתי איתה - היא הייתה נהנית להשתעשע בלהיות דוגמנית ואני נהניתי לצלם אותה. אחריה זה התפתח לתחביב של ממש. השתדרגתי מצילום בסמארטפון, קניתי מצלמה אמיתית והתחלתי לצלם נוף, פרחים, עצים, בניינים - כל דבר שנראה לי מעניין ויפה. אחר כך התחלתי לצלם גם אנשים - זרים ברחוב, חברים, משפחה, כל מי שהצלחתי לשים עליו את העדשה שלי.

היום יש לי סטודיו צילום בדרום תל אביב, קצת ציוד וקצת נסיון והייתי רוצה לנסות לעשות משהו קצת יותר מאתגר ואישי. הייתי רוצה לנסות לצלם מתוך נקודת המבט הבדס"מית שלי. לנסות לתרגם לתמונה את המורכבות והעוצמה שיש בחוויה הזאת ואולי ליצור משהו יפה ואחר. אם זה נשמע לכם מעניין לקחת חלק בכזה דבר בבקשה צרו איתי קשר.

כמובן שאעשה הכל כדי לשמור על הפרטיות של המצולמים - אפשר להשתמש במסיכות (זה אפילו יכול להיות מעניין), נעבור בסוף הסשן על התמונות ביחד כדי לוודא שלא צולם שום דבר שלא רוצים ונחליט ביחד אם, מה ואיפה לפרסם.
    התגובה האהובה בשרשור
הוא​(שולט)
לפני 3 שנים • 16 באוג׳ 2020
הוא​(שולט) • 16 באוג׳ 2020
יש לינק לעבודות רלוונטיות?
לייזי
לפני 3 שנים • 17 באוג׳ 2020
לייזי • 17 באוג׳ 2020
אחד מהדברים שאני אוהבת זה להצטלם עם מסיכות ופאות. לצערי לא אוכל להשתתף בכזה מיזם... תהנה!!!
ME-TOREFET
ME-TOREFET • 17 באוג׳ 2020
רוברט מייפלתורפ עשה זאת בשנות ה70.
תמונות שהפכו אייקוניות שגם היום, אחרי 40 שנה ייגרמו לרוב האנשים לזוז באי נחת על הכסא.
השראה עצומה.
בהצלחה
kareena​(נשלט)

Re: סשן צילום בדס"מי

kareena​(נשלט) • 17 באוג׳ 2020
נח יאור כתב/ה:
בשנים האחרונות אני מצלם יותר ויותר. זה התחיל כמשחק עם מישהי שהייתי איתה - היא הייתה נהנית להשתעשע בלהיות דוגמנית ואני נהניתי לצלם אותה. אחריה זה התפתח לתחביב של ממש. השתדרגתי מצילום בסמארטפון, קניתי מצלמה אמיתית והתחלתי לצלם נוף, פרחים, עצים, בניינים - כל דבר שנראה לי מעניין ויפה. אחר כך התחלתי לצלם גם אנשים - זרים ברחוב, חברים, משפחה, כל מי שהצלחתי לשים עליו את העדשה שלי.

היום יש לי סטודיו צילום בדרום תל אביב, קצת ציוד וקצת נסיון והייתי רוצה לנסות לעשות משהו קצת יותר מאתגר ואישי. הייתי רוצה לנסות לצלם מתוך נקודת המבט הבדס"מית שלי. לנסות לתרגם לתמונה את המורכבות והעוצמה שיש בחוויה הזאת ואולי ליצור משהו יפה ואחר. אם זה נשמע לכם מעניין לקחת חלק בכזה דבר בבקשה צרו איתי קשר.

כמובן שאעשה הכל כדי לשמור על הפרטיות של המצולמים - אפשר להשתמש במסיכות (זה אפילו יכול להיות מעניין), נעבור בסוף הסשן על התמונות ביחד כדי לוודא שלא צולם שום דבר שלא רוצים ונחליט ביחד אם, מה ואיפה לפרסם.

אשמח כל עוד נשמרת האנונימיות
אשת הזאב
אשת הזאב • 17 באוג׳ 2020
בהצלחה
נח יאור​(שולט)
נח יאור​(שולט) • 17 באוג׳ 2020
הוא כתב/ה:
יש לינק לעבודות רלוונטיות?

כאמור זה לא דבר שתנסיתי בו עדיין אז אין לי עבודות "בסגנון" להראות.
זה אתר עם עבודות שלי שהם לא בסגנון:
https://maromlevi81.wixsite.com/mrom
נח יאור​(שולט)
וורמוקס כתב/ה:
אחד מהדברים שאני אוהבת זה להצטלם עם מסיכות ופאות. לצערי לא אוכל להשתתף בכזה מיזם... תהנה!!!

תודה רבה. אשמח ד"א לשמוע למה את לא יכולה להשתתף.
נח יאור​(שולט)
ME-TOREFET כתב/ה:
רוברט מייפלתורפ עשה זאת בשנות ה70.
תמונות שהפכו אייקוניות שגם היום, אחרי 40 שנה ייגרמו לרוב האנשים לזוז באי נחת על הכסא.
השראה עצומה.
בהצלחה

מעניין, אסתכל על עבודות שלו כרפרנס. תודה.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 17 באוג׳ 2020
תודה בהצלחה