בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

MagisterDolor​(שולט)
לפני 3 שנים • 19 באוג׳ 2020
MagisterDolor​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
יולי Yuli כתב/ה:
בעצם, עוד לפני מילת בטחון ממולכדת.
אתה בכלל מתחיל לקשור מישהי לפני שהיא אמרה שהיא בקטע?
סשן "בהפתעה" בפגישה הראשונה, זה דבר שעושים? זו התנהגות לגיטימית?

למה שמישהי תגיע להיקשר אצלי בבית אם היא לא בקטע?
איזו שאלה משונה.
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 19 באוג׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
NobleSavage כתב/ה:
יש לנו פה אחד שתוהה למה אין נשים ברשימה הזאת.
אחד שבוחר ללגלג ולהעיר הערות עוקצניות כי אין לו באמת מה לומר על זה.
ואני אפילו לא אכנס לתגובה האחרונה שהשאיר פה alphapower שמעידה רק על בורות ומיזוגניה.

למה לא?, כי אתה יודע שאני צודק?
הלקקנות המוגזמת שלך לפמינאציות לא תארגן לך זיונים אז אתה יכול להפסיק כי הן לא ידידותיות כמו שאתה חושב.

עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:
מה לעשות שסטטיסטית יש הבדל תהומי בין מקרי הפגיעה של נשים ע''י גברים מגברים ע''י נשים.
זה שבפוסט שבו אישה נפגעה מגבר לא מגנים כרגע נשים שפוגעות בגברים או תלונות שווא של נשים, לא אומר שבאופן עקרוני לא מגנים גם את התופעה הזו. זה פשוט לא האישיו כאן.

סטטיסטית? אדוני יכול לאמת זאת עם נתונים?,
אני רק אסבר את אוזניך, סטטיסטית אחוזי הפגיעה המינית של נשים גבוהה יותר אבל לא אחוזי הפגיעה של נשים בכללי.
אלימות בקרב נשים כלפיי גברים שווה לאלימות בין גברים כלפיי נשים רק שהתשקורת וארגוני הפמינאציות דואגים להשתיק זאת.
אחוזי תלונות השווא במדינה גבוהים מאוד וממש לא 2% כמו שמפרסמות הפמינאציות, כל "אישה שניה" שמתגרשת בהמלצות עו"ד הולכת ומגישה תלונת שווא כדי לקבל זכויות בגירושין ואין לך מושג כמה שזה עוזר להן(גם שהתיק נסגר עדיין זה לטובתן ואין עונשים על תלונות שווא של נשים), המערכת אונסת את הגברים בגירושין( אתה מוזמן להכנס לקבוצת מלוכדים בפייסבוק כדי ללמוד יותר).
אני אישית מכיר כמה מקורבנות המערכת.

עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:
האשמת הקורבן במיטבה.

אם נניח ושני רכבים נוסעים בכביש דו סטרי בלי גדר הפרדה אחד מול השני, אחד הנהגים פתאום סטה לנתיב הנגדי והנהג השני לא שם לב, אם היה שם לב הוא היה יכול לסטות מעט ולהכנס יותר עמוק בנתיב שלו ולמנוע את התאונה, אבל מה לעשות - הוא לא שם לב. מי אשם?

זה שגם לה הייתה איזו אחריות ונקודת יציאה לא מוריד מזה שהוא בן של זונה שצריך לקחת אחריות על המעשים שלו, שחלק מהם זה לקבל בראש מהחברה.
אם זה היה נגמר באונס ולא רק בחציית גבולות שלה? גם אז היית אומר שהיא אשמה? אז מה בעצם ההבדל בין אשם ללא אשם, התוצאה? לדרך אין משמעות?

בהקשר לדוגמה שלך, אם הוא היה יכול למנוע את התאונה והוא לא שם לב יש לו גם אשמה(גם מבחינה משפטית, רכב שלישי שנכנס ברכב שני והוביל את הרכב השני להיכנס ברכב הראשון כי הוא לא שמר ממנו מספיק מרחק חלק מהאשמה מוטלת על הרכב השני).

אם זה היה נגמר ברצח שלה? רק רצח?, אולי התאבדות שלה כי היא התאכזבה שהוא לא מעוניין בה יותר?
ואולי התאבדות שלו? כי היא איכזבה אותו והוא נשאר עם לב שבור Dicon_confused.gif
ואם ואם ואם?

Queen Bambi כתב/ה:
אני ממש משועשעת מכל אלו שלא מבינים איך זה באמת עובד.
את נערה תמימה, לא מבינה שום דבר וסומכת על מישהו (כמו שחינכו אותך כי חלילה שתסמכי על עצמך או על נשים אחרות) שידאג לך וישמור עלייך.
את מגיעה לבית של בחור שבאמת התחברת אליו והתעניינת בו, הוא מנצל את חוסר הידע שלך ומציב לך אולטימטום על השלב הראשון של ההכרות ביניכם.
אותך חינכו שאין לך דעה אמיתית, אז את מקשיבה לו.
כמה ימים אחרי זה את מבינה שניצלו אותך.

מבחינתי זה שקול ללגנוב ארנק ממישהו עיוור, כי הוא לא מודע למראה של הגנב.

אני אדייק יותר לדוגמה שלך:
זה כמו שעיוור יבוא לאדם זר ויבקש ממנו שיספור לו את הכסף שיש לעיוור בארנק, האדם הזר יגיד לעיוור שיש לו אלף שח בארנק והוא רוצה לקבל אותם ממנו ואם העיוור לא יביא לו אותם הוא לא ישאר איתו ויארח לו חברה, האיש העיוור לא ירצה שאדם ילך ויגיד לו בסדר תיקח אותם העיקר תישאר איתי ותארח לי חברה.

כמה גיבובי שטויות שוביניסטיים והליכה סחור סחור שוב ושוב כדי לנסות לצאת צודק מבלי להגיב תכלס לדיון עצמו.
כמובן שתמיד כל מי שלא שוביניסט ולא מצדד בצד הגברי מחפש זיון, כמה נוח. רק מראה את דרך החשיבה והפעולה העקומה שלך.

שוב אתה מתייחס לנושאים שלא קשורים לפוסט, מה איכפת לי עכשיו מגירושין ועורכי דין? מדברים על נושא ספציפי.
אני לא אומר שלא צריך לטפל בתלונות שווא ברמה הכי חמורה שיש, אני רק אומר שביחס לכמות התלונות שהן לא תלונות שווא, מקרי האונס (לפי מחקרים שונים הסטטיסטיקה היא 1 ל-5, לא אומר שזה המצב, זה מאוד שונה בין חברה לחברה, אבל אלו המספרים בממוצע), ומקרי הרצח.
יש אחוז מאוד גדול של גברים שחווים אלימות מצד האישה, אבל את כל הנתונים שציינת וציינתי כאן אי אפשר באמת לכמת למספרים שהם באמת נכונים כי רוב המקרים לא מדווחים.
אבל אתה יודע מה כן אתה יכול לכמת? רצח. רובם המוחלט של מקרי הרצח כן מדווחים בסופו של דבר, והנתון הוא שרק 6% ממקרי הרצח בין בני זוג הוא של נשים שרצחו את בן הזוג שלהם. *94%* של גברים שרצחו את בת זוגם. אז אתה תראה את המציאות דרך העיניים השוביניסטיות שלך איך שאתה רוצה.

בנוגע לדוגמת הרכב - אתה שוב מביא לי דוגמאות שלא קשורות לדוגמה שנתתי. בדוגמה שלי אין רכב שלישי, יש 2 רכבים. מי שהיה אולי יכול למנוע את התאונה זה אותו רכב שנפגע, אבל הוא לא זה שגרם לתאונה. תענה ענייני ואל תסלף את הדברים שאני כותב.
שרימחמש​(אחר)
ובעיניי אפשר לסיים את הדיון הזה, אף אחד לא ישנה את הדעה שלו.
אפשר לסכם את זה של"צד שלכם" יש אמת מוסר נמוכה (מרשה לעצמי לומר בהרבה) מאמת המוסר של ה"צד שלנו", ואנחנו לא רואים את הדברים באותה החומרה. מה שלכם נראה משהו שאולי לא לגיטימי, אבל סביר שיקרה - לנו נראה מזעזע.
חבל שזה המצב.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
MagisterDolor כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
בעצם, עוד לפני מילת בטחון ממולכדת.
אתה בכלל מתחיל לקשור מישהי לפני שהיא אמרה שהיא בקטע?
סשן "בהפתעה" בפגישה הראשונה, זה דבר שעושים? זו התנהגות לגיטימית?

למה שמישהי תגיע להיקשר אצלי בבית אם היא לא בקטע?
איזו שאלה משונה.

לדוגמה, אם במקום לכתוב "מוזמנת לבוא אלי להיקשר" היית כותב "מוזמנת לבוא אלי לקפה ועוגה" ואז לפתע שולף חבל?
לא נראה לי שאתה עושה דברים כאלה, לכן שאלתי למה זה נראה לך סביר לכתוב משהו כמו "סשן השפלה שהיא לא ציפתה לו" כאילו שזה נורמלי, לעשות לאנשים סשן שהם "לא מצפים לו".
מישלי
מישלי • 19 באוג׳ 2020
עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:
אפשר לסכם את זה של"צד שלכם" יש אמת מוסר נמוכה (מרשה לעצמי לומר בהרבה) מאמת המוסר של ה"צד שלנו", ואנחנו לא רואים את הדברים באותה החומרה. מה שלכם נראה משהו שאולי לא לגיטימי, אבל סביר שיקרה - לנו נראה מזעזע.
חבל שזה המצב.

אם זה לא היה עצוב, הייתי צוחקת.

יש לך את זה ביותר מתנשא? (:

על החתום:
(לא) נציגת "הצד בעל אמת המוסר הנמוכה (בהרבה)" של האנושות [או לפחות של ה(לא)קהילה].

* משהו בהבנת הנקרא לא עבר... אבל אולי באמת אין טעם.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:

כמה גיבובי שטויות שוביניסטיים והליכה סחור סחור שוב ושוב כדי לנסות לצאת צודק מבלי להגיב תכלס לדיון עצמו.
כמובן שתמיד כל מי שלא שוביניסט ולא מצדד בצד הגברי מחפש זיון, כמה נוח. רק מראה את דרך החשיבה והפעולה העקומה שלך.

שוב אתה מתייחס לנושאים שלא קשורים לפוסט, מה איכפת לי עכשיו מגירושין ועורכי דין? מדברים על נושא ספציפי.
אני לא אומר שלא צריך לטפל בתלונות שווא ברמה הכי חמורה שיש, אני רק אומר שביחס לכמות התלונות שהן לא תלונות שווא, מקרי האונס (לפי מחקרים שונים הסטטיסטיקה היא 1 ל-5, לא אומר שזה המצב, זה מאוד שונה בין חברה לחברה, אבל אלו המספרים בממוצע), ומקרי הרצח.
יש אחוז מאוד גדול של גברים שחווים אלימות מצד האישה, אבל את כל הנתונים שציינת וציינתי כאן אי אפשר באמת לכמת למספרים שהם באמת נכונים כי רוב המקרים לא מדווחים.
אבל אתה יודע מה כן אתה יכול לכמת? רצח. רובם המוחלט של מקרי הרצח כן מדווחים בסופו של דבר, והנתון הוא שרק 6% ממקרי הרצח בין בני זוג הוא של נשים שרצחו את בן הזוג שלהם. *94%* של גברים שרצחו את בת זוגם. אז אתה תראה את המציאות דרך העיניים השוביניסטיות שלך איך שאתה רוצה.

בנוגע לדוגמת הרכב - אתה שוב מביא לי דוגמאות שלא קשורות לדוגמה שנתתי. בדוגמה שלי אין רכב שלישי, יש 2 רכבים. מי שהיה אולי יכול למנוע את התאונה זה אותו רכב שנפגע, אבל הוא לא זה שגרם לתאונה. תענה ענייני ואל תסלף את הדברים שאני כותב.

ראשית כל, בתחילת הדיון עניתי על כל הדברים שקשורים לדיון זה שאתה מגיע בסוף המסיבה וחושב שכולנו נחכה לך לא אומר שזה מה שיהיה.
שנית, יצאת מהדיון לנושאים אחרים אז עניתי לך לגבי זה- אתה לא אוהב שמגיבים לך על השטויות וההתחמקויות שלך?
שלישית עניתי לך לגבי הדוגמה שלך והבאתי לך טיעון משפטי עם דוגמה חדשה שמסבירה למה קיימת אשמה גם שהיא לא האשמה המרכזית.

אתה שוב יוצא לנושאים אחרים(ואחרי זה תאשים אותי בזה) אבל אני אענה לך, בנוגע לאחוזי מקרי הרצח של נשים על ידי גברים שהם ממוצא יהודי אתה תגלה שכמעט יש שיוויון בין נשים שרצחו גבר לגבר שרצח אישה ושוב אני אחזור על מה שכתבתי לפני כמה עמודים, אדם שרוצח אדם הוא רוצח וזה לא משנה מה המין שלו או מין הנרצח, אם גבר רצח את אישתו מדובר על רוצח וזה לא משנה מה המין שלו, אותו רוצח מנוול היה יכול לרצוח אדם אחר שהתווכח איתו על החניה.
לא כל גבר הוא רוצח ולא כל רוצח הוא גבר.
ולא כל מי שלא באותה הדעה שלך הוא שובניסט.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:
חבל שזה המצב.

ההתנשאות שלך לא הופכת אותך לצודק, אתה פשוט צריך לעבוד על חוסר הביטחון שלך וזה יעבור לך.
אמת יש אחת, עבירה פלילית לכאורה לא התקיימה שם.
לגבי רמת המוסר שהתקיימה שם זה נתון לויכוח.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אלפא, שורה תחתונה - בעיניך ההתנהגות שמתוארת בהודעה הראשונה, מצד השולט - לגיטימית או לא? יש או אין פגם מוסרי?
שרימחמש​(אחר)
מישלי כתב/ה:
עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:
חבל שזה המצב.

אם זה לא היה עצוב, הייתי צוחקת.

יש לך את זה ביותר מתנשא? (:

על החתום:
(לא) נציגת "הצד בעל אמת המוסר הנמוכה (בהרבה)" של האנושות [או לפחות של ה(לא)קהילה].

* משהו בהבנת הנקרא לא עבר... אבל אולי באמת אין טעם.

מדברת זו שבמקום לגנות את הגבר בסיפור בחרה לשים דגש על האשמה של הבחורה בסיפור ולהאדיר ולפאר את עצמה בזה שלעומתה היא כן הצליחה ללכת מהמקום הלא טוב שהיא הייתה בו?
בהשוואה לאיך שאתם מתייחסים למקרים כאלה? בוודאי שיש לי את זה ביותר מתנשא, זה היה מאוד עדין שלי (:

למר אלפא, קראתי את כל מה שכתבת בתחילת הדיון, הבעיה המרכזית בטענה שלך, היא שהיא לא קשורה בשום צורה לדוגמה שלי, וש"מבחינה משפטית", בדוגמה שלי הצד הפוגע היה נמצא האשם הבלעדי. זה שקיימת אשמה שהיא לא האשמה המרכזית זה ידוע, אבל היא לא קשורה בתכלית לדוגמה שנתתי.

אתה כל הזמן טועה ומטעה עם נתונים מופרכים שלא קשורים למציאות, תעשה שיעורי בית.
אם תבדוק לדוגמה את מספר הרציחות בין השנים 2013-2016 תגלה שחצי מהנרצחות ע''י בני זוגן היו יהודיות. גם אם נעשה ממוצע וניקח את כל האחוזים ונכפיל את 6% - תקבל 12% מול 50%.

אני לא אמרתי שמה שקרה שם זו עבירה פלילית, אל תכניס לי מילים לפה. הפעם היחידה שבה כמעט אמרתי משהו כזה הוספתי "אולי אפילו".
שרימחמש​(אחר)
AlphaPower כתב/ה:
עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:
חבל שזה המצב.

ההתנשאות שלך לא הופכת אותך לצודק, אתה פשוט צריך לעבוד על חוסר הביטחון שלך וזה יעבור לך.
אמת יש אחת, עבירה פלילית לכאורה לא התקיימה שם.
לגבי רמת המוסר שהתקיימה שם זה נתון לויכוח.

כי לגנות גבר אלים מעיד על חולשה וחוסר ביטחון.
שוב, רק מעיד על תפיסת העולם העקומה שלך. אדון עחזר.