צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

עבודת אלילות
לפני 3 שנים • 19 באוג׳ 2020
עבודת אלילות • 19 באוג׳ 2020
יולי, קשה לו להסכים איתך כי זה ויכוח מחנאי כזה. אף אחד לא רוצה להרגיש שהוא אנס, או מטרידן, או עשה דברים שלא ידע שהם לא בסדר באותה השעה. יש גברים שפשוט מנסים להגן על כל ציבור הגברים באשר הם, הם פוחדים להיות אלה שמתלוננים עליהם. הרי מה ההבדל בין סקס לבין אונס/תקיפה/הטרדה? ההסכמה. האם הייתה כאן הסכמה? אם לא הייתה כאן הסכמה מה זה אומר על הסקס שלי עד היום? זה מלחיץ. הדמגוגיה מגנה עליהם כדי שלא לחוש אשמה.
גבר שיודע לוודא הסכמה לא צריך לדאוג. מי שלא, ראוי ורצוי שילחץ.
הסכמה היא לדעת למה את מגיעה, הסכמה היא היעדר מניפולציה, היא שפיות, היא כבוד לגבולות, במיוחד אם מדובר בסשן שליטה. יש שולטים שמאוד נוח להם להשאיר את התחום הזה אפור (לא פלילי וכאלה) כדי להרגיש טוב עם עצמם. יעדיפו להסיט את השיחה לכל מיני נושאים לא רלוונטים, להאשים את הקורבן או לנרנר. אלה מגננות, וככה צריך להתייחס אליהן.
השינוי יקרה, היחס לסקס משתנה, איתם או בלעדיהם.
מישלי
מישלי • 19 באוג׳ 2020
עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:
לא ניסיתי להוציא אותך רעה, אני גם חלילה לא חושב שמה שאמרת מגיע מרוע, אלא מראייה וניתוח שונה של הדברים.
אני בסך הכל ניסיתי להסביר לך למה *בעיניי* חלק מהתגובה שלך לא היה במקום ונתן לגיטימציה למקרה.

"ראייה וניתוח שונה של הדברים."

זה בדיוק שורש העניין!

וזה בדיוק גם שורש הדיון.
גם את התגובות וגם את המקרה, אפשר לראות ולנתח באופן שונה.

ורציתי לכתוב עוד משהו בעניין, אבל זה כבר שוב יהיה עליי...
ותרד עליי ש"אני אני אני" (:

אז מוותרת (:
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 19 באוג׳ 2020
רציתי לכתוב שאם הצלחתי לגרום למישהי להיות בת חוה טובה יותר ופחות מלאה בעצמה אז אני עשיתי את שלי, אבל פחדתי שתקחי אותי ברצינות.

*המשפט למעלה באמת נאמר לגמרי בצחוק*
כל עוד זה לא מקטין את הצד השני או נותן לגיטימציה לדברים שליליים, זה לא מפריע לי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 19, 2020 5:20 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 19 באוג׳ 2020
עבודת אלילות כתב/ה:
יולי, קשה לו להסכים איתך כי זה ויכוח מחנאי כזה. אף אחד לא רוצה להרגיש שהוא אנס, או מטרידן, או עשה דברים שלא ידע שהם לא בסדר באותה השעה. יש גברים שפשוט מנסים להגן על כל ציבור הגברים באשר הם, הם פוחדים להיות אלה שמתלוננים עליהם. הרי מה ההבדל בין סקס לבין אונס/תקיפה/הטרדה? ההסכמה. האם הייתה כאן הסכמה? אם לא הייתה כאן הסכמה מה זה אומר על הסקס שלי עד היום? זה מלחיץ. הדמגוגיה מגנה עליהם כדי שלא לחוש אשמה.
גבר שיודע לוודא הסכמה לא צריך לדאוג. מי שלא, ראוי ורצוי שילחץ.
הסכמה היא לדעת למה את מגיעה, הסכמה היא היעדר מניפולציה, היא שפיות, היא כבוד לגבולות, במיוחד אם מדובר בסשן שליטה. יש שולטים שמאוד נוח להם להשאיר את התחום הזה אפור (לא פלילי וכאלה) כדי להרגיש טוב עם עצמם. יעדיפו להסיט את השיחה לכל מיני נושאים לא רלוונטים, להאשים את הקורבן או לנרנר. אלה מגננות, וככה צריך להתייחס אליהן.
השינוי יקרה, היחס לסקס משתנה, איתם או בלעדיהם.

חבל שהשקעת מאמץ בלחסום אותי, גם ככה אני לא שולח הודעות בכלוב (כמעט).
לענייננו.
אינני מגן על ציבור הגברים, אלא יוצא נגד הכללות.
אנחנו עוסקים כאן בבדס"מ.
אחד הדברים החשובים הם שקיפות והסכמה.
הסיפור הזה לא משקף את המציאות כפי שקרתה,
וכל עוד לא נעשה שימוש במילת הביטחון, מדובר במעשה שנעשה בהסכמה.
אם נתחיל להתייחס להסכמה בצורה הנתונה לפרשנות,
בדס"מ יחדל מלהתקיים.
אף שולט לא ירצה לעשות סשן כלשהו אם ההסכמה שניתנה לו תהפוך בדיעבד על דפי פורום הכלוב, לאי הסכמה.
אני מקבל מספיק הודעות בפרטי (מנשים כמובן) שמצדדות בדעתי, אז אני לא מודאג מהקומץ הרועש כאן בפורום icon_smile.gif
שיהיה בהצלחה! 💜
שרימחמש​(אחר)
"אחד הדברים החשובים הם שקיפות והסכמה"
בדיוק.
שקיפות לא הייתה - רק כשהיא כבר הייתה אצלו בבית.
הסכמה, בעיניי, לא הייתה. היא אמרה/נתנה לו להבין שהיו גבולות שנחצו, לו לא הייתה שום בעיה לחצות אותן ולהגדיל ולהגיד שזה או ככה או שתלכי. פלילי - זה אולי לא, מוסרי - בעיניי, ממש לא. במיוחד לא בפגישה הראשונה, של מישהי שנכנסה לעולם לראשונה, כשההצגה שלך טרם המפגש הייתה שונה לגמרי.
אפשר להקטין ראש ולהגיד - "אני אמרתי, בעיה שלה", או להיות בן אדם ולהבין שאתה פוגע בה ושדבר כזה לא אמור לקרות. תבחר אתה באיזה צד אתה מעדיף לצדד.

לגבי מהימנות הסיפור - לא חושב שזה רלוונטי, אני לא מכיר לא אותה ולא אותו, אני מבקר את הדמויות שמוצגות לי בסיפור. זהו.
MagisterDolor​(שולט)
"אני מבקר את הדמויות שמוצגות לי בסיפור"

מה חבל שאתה לא מבקר אובייקטיבי icon_smile.gif
שרימחמש​(אחר)
תגדיר מבקר אובייקטיבי ומבקר לא אובייקטיבי?

אני לא מכיר אף אחת מהנפשות הפועלות, אני חושב שאני הכי אובייקטיבי. גם אתה.
זה שהדעות וההשקפות שלי שונות משלך לא הופך אותי או אותך לפחות אובייקטיביים.
MagisterDolor​(שולט)
אסביר לך בשמחה.
אתה מקבל סיפור שנכתב כפי שהוא, בגלל שזו נקבה מספרת אותו, זה מספיק לך בשביל לקבלו בלי להטיל דופי או ספק.
לו היית אובייקטיבי, היית אולי קצת יותר ביקורתי כלפי הסיפור עצמו.
ולכן, ידידי, אתה סובייקטיבי בעל דעה מוטה.
לא מעניין אותך לשמוע את הצד השני, כי סיפור של בחורה בפורום מספיק בשבילך לקפוץ להגנתה של חסרת הישע... icon_smile.gif
שרימחמש​(אחר)
אולי זה שאתה קופץ למסקנה שזה שהסיפור סופר מנקודת המבט של האישה אני מוטה הופכת אותך ללא אובייקטיבי עם דעה מוקדמת?

אני שופט את הסיפור לפי איך שהוא נכתב, בלי קשר לזה שזה סופר מצד אחד, מצד האישה או מהצד של הגבר, בגלל שאין לי מושג מי הוא ומי היא, ואנחנו לא נשמע את הצד שלו. לכן אני שופט את הדמויות שהוצגו ומגנה את ההתנהגות של אותה דמות, בעוד אתה בוחר לקחת צד סובייקטיבי ולתת לסיפור רובד נוסף.

אם הייתי מכיר לפחות את אחד מהאנשים בסיפור, אם הם היו מזדהים, אם אלו היו שמות ולא ניקים, הייתי דורש לשמוע את הצד השני. בגלל שאין לי את המידע על אף אחד מהסעיפים האלה, אני שופט דמויות, ולא אנשים.