לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדו שיח פה

Astrix
לפני 3 שנים • 21 באוג׳ 2020
Astrix • 21 באוג׳ 2020
" קראתי את הפרופיל ואת כל הבלוג שלך והתחברתי להכל. את כותבת מדהים"

מה הבעיה עם המשפט הזה? לפרגן למישהי גם בלי ציפייה שהיא תענה "בוא תיקח אותי"- נשמע לי הודעה לגיטימית מאוד לכל הדעות. גם שמפרגנים בצורה מכובדת זה לא טוב אני מבין.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 21 באוג׳ 2020
לי יש בלוג בן שש שנים. לקרוא את כולו לוקח חודש. להגיד שהתחברת לכל אות זה בולשיט.
הצהרות גורפות פחות אמינות ופחות נכונות מהצהרות מסויגות. והן מאפיינות אנשים לא רציניים ומגזימנים.
לציין פוסט שמצא חן בעיניך מראה שבאמת עברת על הבלוג וקראת אותו. להגיד למה התחברת בפרופיל מראה שבאמת קראת אותו.
Astrix
Astrix • 21 באוג׳ 2020
עדיין לא מבין מה הקשר בין זה לבין דו שיח יפה ומכובד?

זה שבאולימפוס של השולטות צריך לדייק בכל מילה ובכל אות בהודעה שנשלחת אליהן לא אומר שלא מדובר פה בשיח מכובד. ועל זה נאמר - קצת צניעות - כולנו שווים (גם אם רשום משהו בין הסוגריים בניק)
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 21 באוג׳ 2020
אני משתפת אותך בניסיון של נשים בכלוב. מתוך עשר פניות, תשע הן לא אישיות ומוגזמות.
זה מרגיל אותנו לחוסר אמון.
כשמישהו כותב ככה, ושואלים אותו שאלה כמו למה התחברת, והוא עונה הכל, ושואלים ספציפית למה, ואין לו תשובה, זה מראה שהוא מבלשט.
שאלת איך לבדל את עצמך, עניתי לך. תעשה עם זה מה שאתה רוצה.

וספציפית, כתבתי הודעה אישית, מכבדת ועניינית. את הדוגמה הזו הבאתי כדוגמה לפנייה אישית. לא לפנייה מכבדת. אתה זה שלקח אותה והפך אותה למשהו שקשור למשתנה של מכבדת או לא.
לא סתם
לא סתם • 21 באוג׳ 2020
יש ויש, יש פה חבר'ה שחושבים שהם מוכרחים לדעת מאיפה אני, מאין סבתא שלי, בת כמה אני, בת כמה סבתא, באיזה מוסד אני לומדת, למה אני לומדת, למה אני לומדת את מה שאני לומדת, למה אני לומדת את מה שאתה לא לומד, וכיוצא בזאת. איך אומרים בעגה של הכלוב, שאלות מהטיזי, משפטים מהרקטום.
אז קחו את זה בהומור, אבל בעיקר לתשומת לבכם. יש להכיר, ויש לחפור בנשמה, הגבול דק.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 21 באוג׳ 2020
במידה ומצוין בפרופיל נוסח כזה או אחר שמבקש לא לפנות ובכל זאת בוחרים לפנות (לא משנה מאיזו סיבה), תגובה לא נעימה לגיטימית בעיני. בכל שאר המקרים אין סיבה לא לענות בנימוס.
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 21 באוג׳ 2020
כל אחד ואחת והסיבות שלו/ה. כולנו באים מרקעים שונים, עם ניסיון חיים שונה ועם ציפיות שונות. מה שלאחד נראה מכבד עלול לזעזע את האחר; מה שנראה כתגובה מנומסת, ייקרא כמו דחיה מגעילה. אין דרך להיות בסדר עם כולם. יש הכל מהכל, וצריך לדעת לקחת דברים בפרופורציה - מישהו באינטרנט טועה! זה קורה כל הזמן, ואין לנו שום שליטה על זה, די להיעלב מאותיות וירטואליות, בחייכם.
אביב נעורים
לפני 3 שנים • 22 באוג׳ 2020
אביב נעורים • 22 באוג׳ 2020
יש יותר שיחים מאשר דו שיח icon_smile.gif
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 22 באוג׳ 2020
Astrix כתב/ה:
" קראתי את הפרופיל ואת כל הבלוג שלך והתחברתי להכל. את כותבת מדהים"

מה הבעיה עם המשפט הזה? לפרגן למישהי גם בלי ציפייה שהיא תענה "בוא תיקח אותי"- נשמע לי הודעה לגיטימית מאוד לכל הדעות. גם שמפרגנים בצורה מכובדת זה לא טוב אני מבין.

היא התייחסה להודעות שנועדו להתחיל שיחה של הכרות. סתם לפרגן למישהי או מישהו ולהרים להם זה אחלה יופי ואני מאד בעד, העניין הוא שרוב המפרגנים כן מנסים להתחיל שיחה אחר כך כי הם רוצים להכיר ואז כמו שמנטה אמרה הם מתגלים כזייני שכל או וואטאבר וזה מבאס וגורם לכל הודעה להיות חשודה.
meliodas
meliodas • 22 באוג׳ 2020
הגברים פה אשמים בשני המקרים..!
1. יש פה אפסים שברגע שמקבלים "לא" הם מתהפכים כאילו מישהי חייבת להם משהו.
ככה שהרבה גברים פה לא מחוברים בכלל לBDSM אלא פשוט אוהבים לזלזל באישה שמולם והפורמט פה הופך את זה ל"לגיטימי" ואז יוצרים טראומה לנשלטות חדשות שמרגישות מחוללות אחרי הניסיון הראשון שלהן בעולם הזה.

2. הגברים אשמים גם באף גבוה של חלק מהשולטות (לא כולן), שמוכנים "לעשות הכל בשבילה" מבלי שאו אותה או דיברו איתה..
* עשיתי פעם ניסוי עם יזיזה ופתחתי לה פרופיל פה.. עוד לא סיימתי למלא את הפרופיל והיו כבר קרוב ל10 הודעות מגברים שרובם הציעו עצמם כשטיח רגליים, אסלה ועבדים כלליים..
פתאום מ"סתם עוד בחורה" היא הופכת לאלילה נחשקת..

בקיצור.. הסיבה שאתה (לא אישית אתה) מקבל תגובות כאלה ואחרות, היא כי אחרים הרוויחו אותן..