סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכופט

זאלופון​(שולט)
לפני 3 שנים • 24 באוג׳ 2020
זאלופון​(שולט) • 24 באוג׳ 2020
אינטראקציות אנושיות אינן צבועות שחור לבן. אני בהחלט יכול לדמיין סיטואציה בה השולט מואס בניסיונותיה של הנשלטת לשלוט מלמטה, כפי שתיאר sunscreen, והוא מבהיר לה שאין בכוונתו להמשיך כך. היא, בחוסר ניסיונה, מפרשת זאת כהכל-או-כלום: או שאת סותמת ונותנת לי לעשות מה שבא לי או החוצה.

למעשה מצב כזה נשמע לי סביר יותר מאשר שממש לאחרונה היתה עוד נשלטת חדשה בכלוב שהגיעה מרחוק לסשן ראשון עם שולט שעצר את הסשן באמצע, הביע גועל מדברים מסוימים בה והיא לא נשארה לישון אצלו בניגוד לתכנון המוקדם.
Sunscreen​(שולט)
Sunscreen​(שולט) • 24 באוג׳ 2020
יולי -
סורי שאני לא עושה ציטוט וכזה לפוסט, תאמיני לי שאין לי מושג איך להגיב להודעה הספציפית שלך.

תראי את זה מהזווית שלי, מישהי שהייתי איתה לפני כמה שבועות סיפרה לחברה שלה את הסיפור מהזווית שלה. החברה פרסמה פוסט שקיבל 300 תגובות, בערך מחציתן קוראות למשהו שעובדתית לא קרה (בהינתן ואיני שקרן) - עבירה פלילית והחצי השנע קללות כאלו ואחרות. אני אדם פרטי בדיוק כמוך, פייר? כשהידידה שלי בתושייתה כתבה לי הבוקר, חצי מהיום שלי הושקע בלנסות לוודא מי מה מו ואם הוא נכתב עלי.

אחרי שהבנתי שיש מצב שהסיטואציה פורשה אחרת ושסביר שהוא נכתב עלי (אגב, עדיין אין לי תשובה מוחלטת וודאית), השקעתי חצי יום לקרוא 300 תגובות לפוסט מלפני שבוע.

פניתי לבחורה כדי לדבר איתה ולבאר איתה את הדברים, היא טרם ענתה. מוכן לשוחח עם כל מי שיכתוב לי בפרטי וירצה לעמת את הפרטים של המקרה.

העיקר בתגובה הציבורית שלי כאן ששום דבר לא נעשה ברוע או זדון. ועדיין, החברה של הבחורה מתארת את זה כאירוע שהשפיע עליה מאוד לרעה.

בקיצור, מכאן והלאה מגיב לכל הודעה בפרטי. מוזמנת לפנות
AlphaPower​(שולט)

Re: האם אני הפסיכופת?

AlphaPower​(שולט) • 24 באוג׳ 2020
Sunscreen כתב/ה:
אני לא יודע באופן וודאי אם אני הפרופיל המדובר כמובן, אבל היי, תשמעו קטע שמאוד תואם לתיאור של הפוסט וקרה לי באותו טווח זמנים.

לפני כמה שבועות הכרתי מישהי באתר, עברנו לטלגרם,
שלחתי תמונות, שיתפתי גם בפייסבוק שלי שכן אמון זה חשוב בהתחלה. היא מבאר שבע, אני מחיפה. באה אלי הבייתה, עצרתי את הסשן והיא הלכה.

אולי אני הפסיכופת?
בואו ואספר לכם את הצד שלי.

היא הייתה חדשה, ודיברתי איתה על העולם הזה, קצת שיתפתי ידע. קצת מי מה מו, השיחות הרגילות של מישהי בתחילת דרכה.

באותו הזמן בערך, פרופיל של מישהי שפנתה אליה כדי לנסות ולמשוך אותה לשלישייה עם האדון שלה, והיא שיתפה אותי בזה, התייעצה איתי לגבי הפרופיל ההוא, דיברנו על זה כמה פעמים - זה היה ברמת ההתייעצות החברית והסבבה.
כך גם שאר השיחות שלנו,
אני והיא דיברנו בטלפון דרך הטלגרם שלוש פעמים, מרביתן על האירוע של הפרופיל שפנה אליה.
פה ושם גם שיחות מיניות,
היא אוננה תוך כדי, אני אוננתי תוך כדי.
והתכתבויות ארוכות. בכל זאת הכיף של השיחות לפני שנפגשים הוא בונה ציפייה ממש.

הייתי סוכם את זה בשלוש שעות שיחה פר יום, למשך כמה ימים.
היא אהבה השפלות, הגיבה לסגנון הזה מעולה. היא רצתה להרגיש על הרצפה, ביקשה את זה בשיחות בטלפון. והכל טוב זה גם קצת מדבר אלי, אבל זה לא רק הקטע שלי.

תבינו, התאמתי את ה'תמה' של ההשפלות עבורה.

גיפים שנשלחו קיבלו אישורים ואהדה,
תיאורים מילוליים אף הם.
הכל היה שם, בחיי.

רצינו להיפגש, התלבטנו בין אם לקחת חדר באמצע הדרך.
היא אמרה שהיא אמורה לבקר חברה בחדרה בסופש.
אמרתי לה שלא תבוא במיוחד, פעמיים. היא אמרה שבכל מקרה היא ישנה אצלה.
אז מדהים, קבענו אצלי, יום שישי בשעה 22:30.
יצאתי במיוחד מארוחה משפחתית בצפון הארץ כדי להגיע הבייתה בזמן, פייר - לא הייתי צריך לחתוך מוקדם.

היא איחרה. הגיעה ב00:00.

הייתי כבר עייף, גם מלחכות לה וגם מהיום, בכל זאת.
למרות מה שכתבתם על אותו פסיכופת, אנשים עובדים בחייהן ו00:00 זה מזה לא זמן להיפגש לסשן.
גם לא ביום שישי.

נכנסים לדירה שלי,
יושבים במרפסת ומעשנים סיגריה, שותים יין או וויסקי, לא זוכר.

עניין מילת הקוד הוזכר לה שוב, אפילו יותר מזה.
אצלי אני שם 'אדום' בתור מילת בטחון 'וצהוב' בתור מילת ביניים, שגם אם לא סבבה לה יהיה לי לפחות פידבק.

אני תמיד מזכיר את זה לפני סשן.

בערך ב00:45 מתחילים, עייף. אבל היא באה עד לכאן, בכל זאת.
אז יאללה מתחילים, סשן שה'תמה' שלו היא השפלות.
שדובר על זה שזו ה'תמה' שהותאמה למה שמדבר אליה.

הסשן התחיל, הכל התנהל סבבה, ההשפלות הותאמו לשיחות שעשינו לפני.
היא רצתה להיות 'למטה' אבל בכל פעם שאכן הייתה, ביקשה משהו אחר.
חשוב לי להגיד, בשלב הזה היה אך ורק דיבור מלוכלך, מציצה ומספר חד ספרתי של ספנקים.

כעונש - הכנסתי אותה להתקלח בחושך. אפשר להתווכח על הturn on אבל זה היה הקטע של הסשן.
עונש, שהוא משפיל.

היא יצאה ניסיתי שוב, היא שוב ביקשה את זה כן ואת זה לא. אז את מה ש'לא' לא עשיתי, ואת מה ש'כן' גם לא עשיתי.

כבר הייתי לא סבלני, מודה. השעה הייתה 01:00 בלילה
ומלבד החלק של 'תוכנית לבקשתך' הוריד לי לגמרי, בדיעבד, לא נמשכתי אליה ולא הייתי צריך להתחיל איתה את הסשן (למרות שהיא באה מבאר שבע לחדרה ומחדרה לחיפה).

חשוב להגיד.
עד אותו הרגע לא הייתה חדירה, בערך כחצי שעה מתחילת הסשן.
חדרתי אליה כי וויתרתי כבר על הסשן,
היא ואני לא באותו ראש.
רציתי להזדיין ולסיים.
לקחתי אותה למיטה, היא רכבה עלי.

ריח הגוף של נוזלי המין שלה היה מאוד לא נעים (עבורי).
ופייר, לא יכלתי להמשיך ולהזדיין איתה.
פשוט לא יכלתי, זה אישי שלי, אבל לא יכלתי.

אז אני עצרתי את הסשן.
יצאתי איתה למרפסת לדבר קצת,
שתינו עוד קצת יין, עישנו עוד סיגריה.

והסברתי לה באופן מאוד ברור שבבדסם, כמו בחיים, יש כימיה ולפעמים היא פשוט לא תואמת.
אמרתי לה מפורשות שאני לא רוצה להמשיך סתם כי התחלנו ואם לא טוב, אז פשוט לא חייבים.

היא שאלה למה, אמרתי לה. והיא גם אמרה שהיה לה סטוץ פעם עם מישהו שלא היה כיף תוך כדי מבחינת ריחות ובדיעבד, הייתה צריכה לעצור את זה.

הצעתי לה לישון בכל זאת,
השעה הייתה 01:30 כזה.
היא אמרה שסבבה לה לנהוג ושהיא ערנית.

והיא נסעה בחזרה לחברה לישון,
נפרדו דרכינו.

ברור לי שיצאתי בעיניה דושבג, מודה.
אולי אפילו דושבג על חלל,
אבל לא פסיכופת, ובטח שלא משהו מהאווירה הפלילית.

SSC כובד,
מילות קוד לא נאמרו (לא האדום המוחלט ולא הצהוב ביניים).
הכלים שלקחו חלק בתהליך היו:
1. טוש במקלחת
2. ספנקר עם הקצוות המפוצלים הללו

החדירה לאבר מינה נמשכה אולי שלוש דקות. ואל תטעו, במהלכה לא אני ולא היא גמרנו.

חשוב לי להגיד.
אני לא יודע אם אני הפסיכופת,
אולי מדובר במישהו מירושלים, ומבחורה מתל אביב.
הסיבה היחידה שנכנסתי לכתוב כאן היא כי יש לי ידידה שאמרה לי שהיא שמעה מבחורה אחרת שפרופיל של הפסיכופת זה אני.

אז אם אכן אני 'הפסיכופת', חשוב לי להגיד לאותה A.

A יקרה, אם את קוראת את זה.
מתנצל שכך התפתחו העניינים,
הייתי צריך לא לעלות איתך לדירה.
או לחזלש כשנפגשנו מאוחר.

סורי שלא עמדתי בציפיות, סליחה אם יצאת בטעם חמוץ מהמפגש הזה. מאחל לך רק טוב. באמת.

ראשית כל תמיד צריך לשמוע את 2 הצדדים והתגובה שלך הגיע באיחור של 33 עמודים 😨
שנית נשים ידועות בהוספת תבלינים כדי להרגיש טוב עם עצמן ושהסיפור מגיע דרך צד שלישי, רביעי, חמישי.. יש יותר תבלינים מתבשיל.
אמרת את שלך תשחרר כי לא משנה מה תגיד "יולי" תמיד תנסה להוציא להוציא אותך לא בסדר בכל מצב, אתה לא צריך לענות לה ולהצטדק, זה לפחות מה שאני הבנתי מהדיון הזה היא ו"חבריה" תמיד יחפשו את הרע בטוב.
תחת אש

תחת אש • 24 באוג׳ 2020
Sunscreen כתב/ה:
אני לא יודע באופן וודאי אם אני הפרופיל המדובר כמובן, אבל היי, תשמעו קטע שמאוד תואם לתיאור של הפוסט וקרה לי באותו טווח זמנים.

שלחתי תמונות, שיתפתי גם בפייסבוק שלי שכן אמון זה חשוב בהתחלה. היא מבאר שבע, אני מחיפה. באה אלי הבייתה, עצרתי את הסשן והיא הלכה.

אולי אני הפסיכופת?

היא הייתה חדשה, ודיברתי איתה על העולם הזה, קצת שיתפתי ידע. קצת מי מה מו, השיחות הרגילות של מישהי בתחילת דרכה.

באותו הזמן בערך, פרופיל של מישהי שפנתה אליה כדי לנסות ולמשוך אותה לשלישייה עם האדון שלה, והיא שיתפה אותי בזה, התייעצה איתי לגבי הפרופיל ההוא, דיברנו על זה כמה פעמים - זה היה ברמת ההתייעצות החברית והסבבה.
כך גם שאר השיחות שלנו,
אני והיא דיברנו בטלפון דרך הטלגרם שלוש פעמים, מרביתן על האירוע של הפרופיל שפנה אליה.
פה ושם גם שיחות מיניות,

היא אהבה השפלות, הגיבה לסגנון הזה מעולה. היא רצתה להרגיש על הרצפה, ביקשה את זה בשיחות בטלפון. והכל טוב זה גם קצת מדבר אלי, אבל זה לא רק הקטע שלי.

תיאורים מילוליים אף הם.
הכל היה שם, בחיי.

יצאתי במיוחד מארוחה משפחתית בצפון הארץ כדי להגיע הבייתה בזמן, פייר - לא הייתי צריך לחתוך מוקדם.

למרות מה שכתבתם על אותו פסיכופת, אנשים עובדים בחייהן ו00:00 זה מזה לא זמן להיפגש לסשן.
גם לא ביום שישי.

נכנסים לדירה שלי,

אצלי אני שם 'אדום' בתור מילת בטחון 'וצהוב' בתור מילת ביניים, שגם אם לא סבבה לה יהיה לי לפחות פידבק.

חשוב לי להגיד, בשלב הזה היה אך ורק דיבור מלוכלך, מציצה ומספר חד ספרתי של ספנקים.

כעונש - הכנסתי אותה להתקלח בחושך. אפשר להתווכח על הturn on אבל זה היה הקטע של הסשן.
עונש, שהוא משפיל.

היא יצאה ניסיתי שוב, היא שוב ביקשה את זה כן ואת זה לא. אז את מה ש'לא' לא עשיתי, ואת מה ש'כן' גם לא עשיתי.

ומלבד החלק של 'תוכנית לבקשתך' הוריד לי לגמרי, בדיעבד, לא נמשכתי אליה ולא הייתי צריך להתחיל איתה את הסשן (למרות שהיא באה מבאר שבע לחדרה ומחדרה לחיפה).

חשוב להגיד.
היא ואני לא באותו ראש.
רציתי להזדיין ולסיים.

אז אני עצרתי את הסשן.

והסברתי לה באופן מאוד ברור שבבדסם, כמו בחיים, יש כימיה ולפעמים היא פשוט לא תואמת.
אמרתי לה מפורשות שאני לא רוצה להמשיך סתם כי התחלנו ואם לא טוב, אז פשוט לא חייבים.

היא שאלה למה, אמרתי לה. והיא גם אמרה שהיה לה סטוץ פעם עם מישהו שלא היה כיף תוך כדי מבחינת ריחות ובדיעבד, הייתה צריכה לעצור את זה.

הצעתי לה לישון בכל זאת,

נפרדו דרכינו.

אולי אפילו דושבג על חלל,

SSC כובד,
1. טוש במקלחת

חשוב לי להגיד.
הסיבה היחידה שנכנסתי לכתוב כאן היא כי יש לי ידידה שאמרה לי שהיא שמעה מבחורה אחרת שפרופיל של הפסיכופת זה אני.

או לחזלש כשנפגשנו מאוחר.

סורי שלא עמדתי בציפיות, סליחה אם יצאת בטעם חמוץ מהמפגש הזה. מאחל לך רק טוב. באמת.

אתה דוחה ברמות. אף אחד לא הוציא אותך מהארון והפוסט דן בסוגיה מבלי לחשוף אותך.
מה שהיה מבחינת סשן זה דבר אחד וניתן לפירושים שונים אבל לדבר על ריח גוף של מישהי ועל כמה זה היה "עייף" זה משהו אחר ורק מוכיח שאתה סכנה מהלכת ואסור לסמוך עליך.

אתה מסוכן מאוד בין אם עליך מדובר ובין אם לא.
ושוב זה מוכיח את הטענה שלי שעדיפים 20 פרופילים מזויפים מאשר פרופיל אחד "אמיתי" של פסיכופט.
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 24 באוג׳ 2020
עזוב מילת ביטחון הייתה לא הייתה,
לא ראיתי אפטרקייר בסיפור שלך.
אתה עולה על טיל בועדת משמעת פה icon_smile.gif

על אי סיפוק הנשלטת ואי ציות להוראותיה זה עונש בנפרד.
תישאר בבידוד עד למסקנות הוועדה.

נ.ב:
אם זה לא אתה בסיפור המקורי ואותה אישה בסיפור שלך תחליט שהיא גם מתלוננת
אז יהיה עוד עניין.

נ.ב 2: יכולת לחתוך החוצה את סיפור הריח גוף.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוג' 24, 2020 6:57 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Sunscreen כתב/ה:
יולי -
סורי שאני לא עושה ציטוט וכזה לפוסט, תאמיני לי שאין לי מושג איך להגיב להודעה הספציפית שלך.

תראי את זה מהזווית שלי, מישהי שהייתי איתה לפני כמה שבועות סיפרה לחברה שלה את הסיפור מהזווית שלה. החברה פרסמה פוסט שקיבל 300 תגובות, בערך מחציתן קוראות למשהו שעובדתית לא קרה (בהינתן ואיני שקרן) - עבירה פלילית והחצי השנע קללות כאלו ואחרות. אני אדם פרטי בדיוק כמוך, פייר? כשהידידה שלי בתושייתה כתבה לי הבוקר, חצי מהיום שלי הושקע בלנסות לוודא מי מה מו ואם הוא נכתב עלי.

אחרי שהבנתי שיש מצב שהסיטואציה פורשה אחרת ושסביר שהוא נכתב עלי (אגב, עדיין אין לי תשובה מוחלטת וודאית), השקעתי חצי יום לקרוא 300 תגובות לפוסט מלפני שבוע.

פניתי לבחורה כדי לדבר איתה ולבאר איתה את הדברים, היא טרם ענתה. מוכן לשוחח עם כל מי שיכתוב לי בפרטי וירצה לעמת את הפרטים של המקרה.

העיקר בתגובה הציבורית שלי כאן ששום דבר לא נעשה ברוע או זדון. ועדיין, החברה של הבחורה מתארת את זה כאירוע שהשפיע עליה מאוד לרעה.

בקיצור, מכאן והלאה מגיב לכל הודעה בפרטי. מוזמנת לפנות

מצד אחד לא ברור אם זה בכלל עליך ומצד שני אתה בא ומביא את הצד שלך במקרה שקרה לך. אתה לא רואה את המוזרות?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוג' 24, 2020 7:07 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
שרימחמש​(אחר)

שרימחמש​(אחר) • 24 באוג׳ 2020
"ראשית כל תמיד צריך לשמוע את 2 הצדדים והתגובה שלך הגיע באיחור של 33 עמודים 😨
שנית נשים ידועות בהוספת תבלינים כדי להרגיש טוב עם עצמן ושהסיפור מגיע דרך צד שלישי, רביעי, חמישי.. יש יותר תבלינים מתבשיל.
אמרת את שלך תשחרר כי לא משנה מה תגיד "יולי" תמיד תנסה להוציא להוציא אותך לא בסדר בכל מצב, אתה לא צריך לענות לה ולהצטדק, זה לפחות מה שאני הבנתי מהדיון הזה היא ו"חבריה" תמיד יחפשו את הרע בטוב."

איבדת אותי ב"נשים ידועות בהוספת תבלינים כדי להרגיש טוב עם עצמן". רק מהמשפט הזה אפשר להבין מאיזה מקום מגיעות הדעות שלך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
זאלופון כתב/ה:
אינטראקציות אנושיות אינן צבועות שחור לבן. אני בהחלט יכול לדמיין סיטואציה בה השולט מואס בניסיונותיה של הנשלטת לשלוט מלמטה, כפי שתיאר sunscreen, והוא מבהיר לה שאין בכוונתו להמשיך כך. היא, בחוסר ניסיונה, מפרשת זאת כהכל-או-כלום: או שאת סותמת ונותנת לי לעשות מה שבא לי או החוצה.

למעשה מצב כזה נשמע לי סביר יותר מאשר שממש לאחרונה היתה עוד נשלטת חדשה בכלוב שהגיעה מרחוק לסשן ראשון עם שולט שעצר את הסשן באמצע, הביע גועל מדברים מסוימים בה והיא לא נשארה לישון אצלו בניגוד לתכנון המוקדם.

תיאוריה יפה אך אומר שוב: או שהמשפט הנ"ל נאמר, או שלא נאמר.
בין מה שסנסקרין מתאר לבין התיאור הראשון יש פער גדול. זאת לא יכולה להיות סתם אי הבנה. או שכל אחד מדבר על אירוע אחר או שאחד מהם משקר.

לא שאני מציעה שנברר את זה פה, כן? אני לא חושבת שזה המקום שלנו, להיות בורר. אבל יש לנו סיפור מפי צד ג' ויש לנו עוד סיפור מפי מישהו שאולי היה שם ואולי לא. אנחנו לא השופט וזה לא ריאלי (וגם לא נראה לי ראוי) שנתעסק פה בשאלה אם כל העובדות נכונות או לא נכונות. אף אחד פה לא העלה את שמו של סנסקרין עד שהוא בעצמו הצטרף לדיון ביוזמתו.

האשה הנ"ל לא נמצאת פה כרגע והאמת שהנחתי שכבר ביססנו את ההנחה שאין באמת דרך לדעת אם כל זה אמיתי או לא וכל מה שנשאר לנו זה להגיב ב"אם כל זה באמת קרה, אז...".
ואני מקווה שנשאיר את זה בזה ולא נתדרדר לשיח של מועצת זקנים.

מדובר בשני אנשים ש*אף אחד מהם* לא נמצא איתנו בדיון כרגע.
(סנסקרין ממשיך להגיד שהוא לא יודע אם זה הוא או לא, אז עד הודעה חדשה אני לא מתייחסת לאפשרות הלא-מאומתת הזאת).
AlphaPower​(שולט)

AlphaPower​(שולט) • 24 באוג׳ 2020
dark enlightment כתב/ה:
עזוב מילת ביטחון הייתה לא הייתה,
לא ראיתי אפטרקייר בסיפור שלך.
אתה עולה על טיל בועדת משמעת פה icon_smile.gif

על אי סיפוק הנשלטת ואי ציות להוראותיה זה עונש בנפרד.
תישאר בבידוד עד למסקנות הוועדה.

נ.ב:
אם זה לא אתה בסיפור המקורי ואותה אישה בסיפור שלך תחליט שהיא גם מתלוננת
אז יהיה עוד עניין.

נ.ב 2: יכולת לחתוך החוצה את סיפור הריח גוף.

כשבית המשפט בפגרה, בית המשפט של הכלוב פתוח וזמין 24/7, וידו של בית המשפט של הכלוב קלה על ההדק, מספיק זה שאתה גבר כדי להרשיע אותך.

במידה וזה הוא הכוכב הראשי בסיפור, צלבו וחתכו אותו מכל כיוון אפשרי והוא יכול לספר כל פרט כדי להפריך את הטיעונים נגדו.

עשרים וחמישה ס''מ כתב/ה:

איבדת אותי ב"נשים ידועות בהוספת תבלינים כדי להרגיש טוב עם עצמן". רק מהמשפט הזה אפשר להבין מאיזה מקום מגיעות הדעות שלך.

באמת? ואני חשבתי שאיבדתי אותך בתגובה הראשונה שלי בדיון
עבודת אלילות

עבודת אלילות • 24 באוג׳ 2020
Sunscreen כתב/ה:

אולי אני הפסיכופת?

כך גם שאר השיחות שלנו,
פה ושם גם שיחות מיניות,

תיאורים מילוליים אף הם.
הכל היה שם, בחיי.

גם לא ביום שישי.

נכנסים לדירה שלי,

עונש, שהוא משפיל.

חשוב להגיד.
היא ואני לא באותו ראש.
רציתי להזדיין ולסיים.

אז אני עצרתי את הסשן.

הצעתי לה לישון בכל זאת,

נפרדו דרכינו.

אולי אפילו דושבג על חלל,

SSC כובד,
1. טוש במקלחת

חשוב לי להגיד.

או לחזלש כשנפגשנו מאוחר.

היי, תודה על השיתוף קודם כל.
כמו שיולי כתבה, מדובר פה במקרה שונה במהותו. קורה שלא הולך, וקורה שנפגעות ונפגעים מזה, זה חלק מהחיים.
שמחה שיש שולטים שבוחרים לנהוג כמו שתיארת.
הויכוח כאן היה על אלמנטים שלא ביצעת על פי מה שפרטת אם אתה סבבה עם לבדוק גבולות והסכמה אז הכל טוב. יש כאלה שלא סבבה עם זה, ואת אלה אני מרגישה בנוח לקלל.