סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המדריך לאילוף עבדי ניקיון

בנוס​(שולטת)
לפני 3 שנים • 1 בספט׳ 2020
בנוס​(שולטת) • 1 בספט׳ 2020
עבד ניקיון כמו כל עבד , צריך לכבד ולפחד. עבד הניקיון שנכנס לביתי יורד על ארבע ומוריד את המכנסיים. מקבל חמש הצלפות שוט ונשלח לעבודה. כאשר ישבנו גלוי ורועד כל פעם שאני מתקרבת. היה ואם עבודתו לא ראויה , הוא נשלח לעמוד בפינה ומצפה לעונש. זה עובד יפה הם חרוצים ואוהבים לבא שוב.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 1 בספט׳ 2020
לחיות למענך כתב/ה:
Minxy כתב/ה:
חושבת שהם צריכים לתאם ציפיות בכנות וזהו. לא כל אחת רוצה ויש לה כוח לחנך. הרי שהוא אמור לחסוך ולהקל.
הבעיה היא חוסר תיאום ציפיות כנה.

קבלי דוגמא לתיאום ציפיות:

מלכה: "אני מחפשת עבד ניקיון שיבוא, ינקה וילך".
עבד: "מתאים לי. אני רוצה לבוא, לנקות, וללכת, בלי לקבל כלום בתמורה".
מלכה: "אני רוצה שתעשה עבודה טובה ויסודית, לא חפיף".
עבד: "מתאים לי. אני נהנה להשקיע ולתת את כל כולי למען המלכה שלי".
מלכה: "אני מאוד עסוקה. אין לי זמן לחפירות. תגיע ב-20:00 מוכן לעבודה".

האם הבעיה היא חוסר תיאום ציפיות כנה?
כן.
העבד רוצה להגשים את הפנטזיה שלו - הוא נהנה מההכתבות הראשונית עם המלכה, הוא נהנה לכתוב לה שהוא יהיה העבד המושלם, הוא נהנה לקרוא שהיא כותבת לו שהיא רוצה להתייחס אליו כמו עבד לכל דבר.
לעבד לא באמת אכפת מהניקיון עצמו, זה אמצעי להגשמת הפנטזיה בלבד.

האם הפתרון הוא לתאם ציפיות בצורה כנה וזהו?
כן.
מלכה: "אני מחפשת עבד ניקיון שיבוא, ינקה וילך".
עבד: "מתאים לי. אבל אם להיות כנה אני בעיקר נהנה לפנטז על להיות עבד ניקיון, ובפועל כשמגיע הזמן לנקות אז אין לי כל כך חשק לעשות את זה".
מלכה: "אני אעזור לך להגשים את הפנטזיה שלך, אבל אתה תהיה חייב לנקות בפועל".
עבד: "את יכולה לתת לי הרגשה שאני באמת העבד שלך בזמן שאני מנקה?".
מלכה: "כן. בזמן שאתה תנקה אני אשב מול הטלוויזיה ואשתה כוס יין, כמו מלכה אמיתית".
עבד: "הבעיה היא שיהיה לי קשה ליהנות מהפנטזיה הזאת, כי לנקות בפועל זו עבודה שדורשת השקעה, ריכוז ותשומת לב, וזה הורס את המשחקיות והפנטזיה."
מלכה: "האם יש דרך שבה תוכל להגשים את הפנטזיה שלך וגם לנקות בצורה מושקעת ויסודית?"
עבד: "כן. האם את יכולה לגרום לי להרגיש שהייתי עבד אחרי שאסיים לנקות? זה ייתן לי מוטיבציה לסיים את העבודה".
מלכה: "כן. כשתסיים לנקות, לפני שתלך הביתה, אתה תרד על הברכיים, ותנשק לי את הרגל, ואני אטפח לך על הראש כמו שמלטפים כלב שעשה מה שאמרו לו."
עבד: "נהדר. מתי אפשר להגיע?"

וואלה. איזה הרגשה כייפית לנהל שיחה כזו עם "עבד נקיון". (:
יש לי 3 מילים להגיד: 70 ש"ח לשעה.
בלי תיאומים, בלי ליקוקי רגליים מגבר זר, בלי מניפולציות כדי לקבל תשומת לב, בלי להכניס גברים זרים מאתר הכלוב הביתה, בלי לבזבז את כל השעות האלה בלשבת רגל על רגל ולסבול עד שזה יגמר, בלי להבחן ולהמדד אם את "מלכה אמיתית" או לא.
איכשהו, זה כאילו שמדובר בפנטזיות דומות, אבל מקבילות, שלא חיות באותו עולם.
אני ממש לא באה אליך בטענות, או למישהו אחר. אני גם חושבת שכתבת והבהרת מאוד יפה את הדברים, וזה מעניין להתבונן לתוך מנגנון האילוף כפי שאתה מציג אותו. תכלס, לגיטימי שאנשים רוצים לממש את הפנטזיה שלהם ולהתרגש ממנה, רק שככה זה פשוט "עסקת העסקה", דווקא של ה"שולטת", שמקבלת תמורה, לא של עונג, דום ספייס, או ריגוש, אלא תמורה בדמות נקיון בינוני מפנטזיונר שמשתמש בה כניצבת בפנטזיה שלו.

ונזכרתי בזה, זה עדיין משעשע -
https://thecage.co.il/magazine,3406.html
קוקו הכלבלב
קוקו הכלבלב • 1 בספט׳ 2020
וואו מדהים, אהבתי לגמרי . יש כאן מלכה שתסכים לנסות עלי את צורת האילוף הזו ?
אפילו חד פעמי רק כדי לחוות איך זה עובד .
לחיות למענך
לחיות למענך • 1 בספט׳ 2020
בכוח המוח כתב/ה:

וואלה. איזה הרגשה כייפית לנהל שיחה כזו עם "עבד נקיון". (:
יש לי 3 מילים להגיד: 70 ש"ח לשעה.
בלי תיאומים, בלי ליקוקי רגליים מגבר זר, בלי מניפולציות כדי לקבל תשומת לב, בלי להכניס גברים זרים מאתר הכלוב הביתה, בלי לבזבז את כל השעות האלה בלשבת רגל על רגל ולסבול עד שזה יגמר, בלי להבחן ולהמדד אם את "מלכה אמיתית" או לא.
איכשהו, זה כאילו שמדובר בפנטזיות דומות, אבל מקבילות, שלא חיות באותו עולם.
אני ממש לא באה אליך בטענות, או למישהו אחר. אני גם חושבת שכתבת והבהרת מאוד יפה את הדברים, וזה מעניין להתבונן לתוך מנגנון האילוף כפי שאתה מציג אותו. תכלס, לגיטימי שאנשים רוצים לממש את הפנטזיה שלהם ולהתרגש ממנה, רק שככה זה פשוט "עסקת העסקה", דווקא של ה"שולטת", שמקבלת תמורה, לא של עונג, דום ספייס, או ריגוש, אלא תמורה בדמות נקיון בינוני מפנטזיונר שמשתמש בה כניצבת בפנטזיה שלו.

ונזכרתי בזה, זה עדיין משעשע -
https://thecage.co.il/magazine,3406.html

מסכים שזה לא כיפי לנהל כזאת שיחה. אבל הסיטואציה של עבד שבא למלכה הביתה ומנקה לה את הבית היא סיטואציה מורכבת. בגלל זה קורים פעם אחר פעם דברים הזויים בסגנון הפוסט ששלחת.

למשל "עבד נהג" זה משהו שעובד די בהצלחה - המלכה כותבת למתי היא צריכה, ומישהו בא ולוקח אותה. אין דרך טובה או לא טובה לעשות את זה, רק צריך שהעבד יגיע בזמן. ומבחינת העבד, העבד נהנה כי הוא קרוב פיזית למלכה, וכי לנהוג זה כיף, לנקות זה לא כיף.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 1 בספט׳ 2020
בנים: אני רוצה לנקות כדי להרגיש מושפל ועלוב.
בנות: אני רוצה בית נקי.

עדיין לא הבנתם למה אין חפיפה?
Sm Art{☆Sm}

אנשים שלא מנגבים ת'תחת, הם ינקו לך את הבית ?

Sm Art{☆Sm} • 1 בספט׳ 2020
בשביל ללקק תחת של אלמנה, גרושה,פנויה,לא צריך ,לשם כך ,שום דוקטורט.
כמו"כ, בשביל לעבוד חינם ,אין כסף ,בעבור ,אלמנה,גרושה ,פנויה,לא צריך ,
לשם כך ,שום דוקטורט .

המניע של שני הצדדים .
הוא מוס'ח.
שניהם מוסח'ים.
ומוס'ח לא סתם הולך, אל מוסח'ה, שהבית שלה מוסח '.

הוא מוסח ' ,שהוא רוצה בחינם .
והיא מוסח'ה ,שלא קמה לעבוד,או ,להתנדב ,באיכילוב.

כל מי שיבוא ,יהיה ,עוד מוסח',כמו ,המוסח', שהיה לפניו ,והמוסח'ים שיגיעו אחריו.

והבית תמיד ישאר מוסח'.

זה המצב .

עושה הרושם, שאני היחידי, שמלכות מתחננות,למשהו מיני ,ואני מסרב להן .
כי אני,פשוט,לא, רוצה לשים את הלשון שלי ,במקום שחצי קהילה לוקלוקה ,שמה , לוקלוק ...

טוב זזתי למנחה ומעריב באיכילוב.
בניין סורסקי ,קומה 1

נשתמע
בנוס​(שולטת)
בנוס​(שולטת) • 1 בספט׳ 2020
האמת במערומיה. אני לא זקוקה לעבד שינקה את ביתי זה טיפשי . לשם כך יש לי עוזרת בית.. הסיפוק שלי הוא לראות גבר נחמד עושה זאת עם תחת גלוי ומקבל הצלפה מדי פעם. ויש לי כבר מספר מעומדים המצפים לשוט על התחת תוך כדי שטיפת כלים.
TheStrider​(סדיסט)
לפני 3 שנים • 7 בספט׳ 2020
TheStrider​(סדיסט) • 7 בספט׳ 2020
לאלו שמעוניינים בעבדי ניקיון שעושים להם את זה, אשריכם תמשיכו בענייניכם.
אך למי שמעוניין בבית נקי ותו לא אלה הם הצעדים:
1. אל תזמינו עבד ניקיון
2. כן תזמינו מנקה שמקבל/ת תשלום על עבודתם.
3. חזרו על הפעולות עד לקבלת התוצאה הרצויה.