בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התלבטות לגבי סשן ראשון (:

קאי רוס​(נשלט)
לפני 3 שנים • 24 בספט׳ 2020

התלבטות לגבי סשן ראשון (:

קאי רוס​(נשלט) • 24 בספט׳ 2020
היי, אז אני עבד צעיר בן 21 ואני מעוניין בלממש את הפטישים שלי בעולם השליטה (בעיקר פוט פטיש והשפלות מילוליות ופיזיות) אז רציתי לשאול את המנוסים שמבניכם האם זה יהיה צעד נכון ללכת למלכה מקצועית בתשלום או לחפש מישהי לא מקצועית כאן או במקום דומה
מה אתם חושבים? ובלי קשר אשמח גם לשמוע מחוויות הבדסמ הראשונות שלכם
meliodas
לפני 3 שנים • 25 בספט׳ 2020
meliodas • 25 בספט׳ 2020
לא נראה לי..
זה כמו סקס ראשון עם נערת ליווי..
זה ירגש אותך.. זה יסעיר אותך..
אבל זה לא "זה"..
תכיר מישהי לאו דווקא מפה (אפילו עדיף שלא מפה) ותתחיל לבנות את זה לאט.. ברמיזות..
קח בחשבון מראש שזה לא יתממש כמו סרט מאקט לאקט.. קח בחשבון שהצד השני לא תתחבר להכל..
אבל בגיל שלך זה נהדר.. יש עוד המון סקרנות מינית (גם לצד השני כמובן) כך שאתה יכול "לעצב" את הפרטנרית שלך לאט לאט..

בהצלחה.. ⁦💪🏼
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 25 בספט׳ 2020
אם אתה מחפש מימוש של פנטזיות ופטישים, יותר סביר שתצליח להשיג את זה עם מלכה בתשלום. זה יהיה אקט נצלני, טכני, עקר, ואתה אולי כלל לא תרגיש בכל אלה כי תהיה מבסוט אש מזה שאתה מממש משהו שרצית.

שולטת לא בתשלום מחפשת מישהו שיתאים לצרכים, פנטזיות ופטישים שלה. היא אישה בשר ודם, ועוד רחמנא ליצלן שולטת, כלומר רחוקה שנות אור ממגשימת פנטזיות של נשלטים.

זה כמו להגיד, יאללה, אני בשל לחתונה. מי מתחתנת איתי מחר?

ברוך הבא לעולם האמיתי.
    התגובה האהובה בשרשור
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 25 בספט׳ 2020
יש פתגם שאומר: "בעל המאה הוא בעל הדעה" ומשמעו הוא שאם אתה משלם, אתה המעסיק, הבוס. אין דבר כזה מין בתשלום. בתשלום יש רק עשיית צרכים
קאי רוס​(נשלט)
קאי רוס​(נשלט) • 25 בספט׳ 2020
Menta כתב/ה:
אם אתה מחפש מימוש של פנטזיות ופטישים, יותר סביר שתצליח להשיג את זה עם מלכה בתשלום. זה יהיה אקט נצלני, טכני, עקר, ואתה אולי כלל לא תרגיש בכל אלה כי תהיה מבסוט אש מזה שאתה מממש משהו שרצית.

שולטת לא בתשלום מחפשת מישהו שיתאים לצרכים, פנטזיות ופטישים שלה. היא אישה בשר ודם, ועוד רחמנא ליצלן שולטת, כלומר רחוקה שנות אור ממגשימת פנטזיות של נשלטים.

זה כמו להגיד, יאללה, אני בשל לחתונה. מי מתחתנת איתי מחר?

ברוך הבא לעולם האמיתי.

אני מבין את מה שאת מתכוונת אבל כרגע אני יותר בכיוון של חיפוש דייט ראשון
אני פשוט מחפש להגשים את הפנטזיות שלי כדי להתחיל לראות את עולם הבדסמ כי מעולם לא עשיתי דברים כאלה ולהיות במערכת יחסים עם שולטת נראה לי רחוק. אז חשבתי שאתחיל בסשן עם מישהי מקצועית כדי שלאחר מכן גם אהיה מרוצה מכך שעשיתי מה שרציתי וגם אלמד על העולם הזה.
החלום הכי גדול שלי (הרבה יותר מהפנטזיות) זה בת זוג שתהיה מה שאני מחפש מבחינת אופי וגם שתתחבר לעולם הבדסמ
Menta​(שולטת)
אז ענית לעצמך. בהצלחה!
נ.ב.
סשן אינו דייט ודייט אינו סשן.
אתה לא מחפש דייט. אתה מחפש סשן.
נ. ב. 2
להגיד אני מחפש להגשים פנטזיות במקום אני רוצה להתחיל להתנסות בעולם הבדסמ זה מאד בעייתי. זה מראה שאתה מסתכל על העולם הזה כעל עולם שבו מגשימים לך פנטזיות. ואין כך הדבר. העולם הזה מורכב מאנשים. ומנשים. כל אחד מגיע אליו מהרצון והצורך שלו.
אם אתה לא בשל למערכת יחסים עם שולטת, זה בסדר גמור. רק אל תשדר אחרת. ואם תיתקל בהמון דחיות ערב כך, אל תתחיל להוליך שולל שולטות כדי לקבל מה שאתה רוצה. לפעמים צריך להבין שלא כל פנטזיה אפשר להגשים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ספט' 25, 2020 12:47 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
קאי רוס​(נשלט)
קאי רוס​(נשלט) • 25 בספט׳ 2020
זה ברור לי שסשן לא דייט, זו הייתה רק דוגמה ל"חתונה" שחשבת שאני רוצה.
ואם הייתי עונה לעצמי לא הייתי שואל את השאלה הזאת בפורום הזה. אני רק רציתי לשתף אותכם בהתלבטות שלי ולשאול האם אתם חושבים שזה באמת הצעד הנכון ללכת למלכה מקצועית בתשלום
כי אתם עברתם כמה דברים בחיים ובתחום הבדסמ
Menta​(שולטת)
לא חשבתי שאתה רוצה חתונה. זו היתה אנלוגיה. נניח שמישהו מרגיש בשל למשהו. סשן, חתונה, ווטאבר. זה שהוא בשל זה רק חלק מהעניין. צריך שיהיה אדם מנגד שגם יהיה בשל וירצה.

ןאם אתה אומר שאתה לא בשל למערכת יחסים של שליטה, אז הסיכוי שלך למצוא שולטת שתרצה לסשן חסר ניסיון בן 21 חד פעמית הוא נמוך מאד. זה מותיר את האופציה של שולטת בתשלום. כל עוד יש לך כסף, לא תהיה לך בעיה למצוא. בגלל זה אמרתי שענית לעצמך.
ArchAngel​(שולטת)

Re: התלבטות לגבי סשן ראשון (:

ArchAngel​(שולטת) • 25 בספט׳ 2020
Foot Slave DFG כתב/ה:

....אז חשבתי שאתחיל בסשן עם מישהי מקצועית כדי שלאחר מכן גם אהיה מרוצה מכך שעשיתי מה שרציתי וגם אלמד על העולם הזה.
החלום הכי גדול שלי (הרבה יותר מהפנטזיות) זה בת זוג שתהיה מה שאני מחפש מבחינת אופי וגם שתתחבר לעולם הבדסמ

זה כמו לחשוב שאם תלך לזונה אז תלמד איך מתנהלים בקשר ונילי או איך מענגים בת זוג שיש לה צרכים משלה ולא משרתת עבורך פונקציה.

אז קודם כל, אין כזה דבר "מישהי מקצועית".
זה לא שיש לה איזו הכשרה מהמכללה הלא קיימת לבדס"מ.
אין באמת דרך "נכונה" לחוות בדס"מ, אף אחד לא יכול להגיד שהוא "מקצוען" במשהו כל כך אינדיבידואלי שמשתנה מאדם לאדם, שאין בו "נכון" ו"לא נכון" אלא "מתאים לי אישית" או "לא מתאים לי אישית".
זה יומרני ואנשים יומרניים שמשוכנעים שהחוויה האישית שלהם היא עובדה חקוקה בסלע שאמורה להיות רלוונטית עבור כולם הם סימן אזהרה אדום, בטח כשזה נוגע לבדס"מ והיהירות הזו לא עוזרת לריסון העצמי שאמור למנוע ממך לחצות גבולות של אחרים.

בסה"כ מדובר באישה שלוקחת כסף על גילום תפקיד והפכה את זה למקצוע, אבל זה לא הופך אותה ל"מקצועית".
גם ברמה הטכנית של האקטים, ברמת ה"לדעת איפה מותר להצליף ואיפה אסור"- זה שמישהי לוקחת ממך כסף לא אומר שהיא בהכרח יודעת מה היא עושה, בטח כשמדובר בתעשיית המין וכל אחת יכולה להחליט שמהיום היא מלכה בתשלום מבלי שהיא נדרשת לידע מקדים כלשהו.
(ותזכור: מישהי שלא אכפת לה ממך במיוחד + הרצון לתקתק כסף מלקוח ללקוח + היעדר ידע = התנהגות רשלנית שיכולה לפגוע בך).

וברמה המנטאלית של החוויה, כפי שכבר כתבתי- אין כללים אחידים, כל מה שנדמה לך שאתה יודע על בדס"מ ישתנה אצלך מקשר לקשר, מאישה לאישה.
הדבר היחיד שאתה צריך ללמוד הוא איך להתנהל בצורה הדדית מול אישה כך שתבסס איתה מסגרת שתאפשר לשניכם ליצוק את המיניות שלכם לתוכה, ואת זה לחלוטין לא לומדים אצל שולטת בתשלום שממש לא מתקיימת איתה אינטרקציה הדדית ובטח שלא אותנטית.

אז לא, אתה לא לומד מזה. ובמיוחד אם אין לך ניסיון קודם אתה רק מקבל אשליה שככה נראה פמדום- עם איזו מישהי שלא נמשכת אליך ולא באמת רוצה בך, שרק משחקת תפקיד שלא בהכרח עושה לה את זה בלי שום פידבק אמיתי לאיך שאתה מתנהל ואיך אתה גורם לה להרגיש, שלא מבטאת שום רצון אם הוא לא חופף לשלך, שתקדלם ותבצע כל פעולה שרק תבקש כי היא פשוט נועדה לשרת אותך יותר מאשר אתה אותה.

אז אם אתה רוצה לא ללמוד על איך מנהלים קשר בדס"מי עם אינטרקציה הדדית ולוודא שאישה שולטת שבאמת אוהבת לשלוט ולקבוע ולא לשחק תפקיד לבקשת הלקוח, שבאמת מעוניינת בקשר שבו גם צרכיה נענים (שלא נאמר, רחמנא ליצלן, גם נמצאים בקדמת הבמה מתוקף היותה שולטת) תמהר לפסול אותך, לך על שולטת בתשלום והמנטאליות של "השולטת נועדה לשרת אותי" שתתגבש אצלך כתוצאה מהחוויה הזו תבטיח שזה מה שיקרה.
Bagel
Bagel • 25 בספט׳ 2020
ממליץ לך ללכת למלכה בתשלום בכדי לחקור את הפנטזיות שלך בהקשר הבדס״מי, זה מה שאני עשיתי וזה לימד אותי המון על עצמי ועל הנטיות שלי. אפשר לקיים חלק מהפנטזיות עם בת זוג או מישהי מפה אבל זה לא אותו הדבר ומבחינת חקר הפנטזיה ובדיקת גבולות הפנטזיה עדיף לעשות את זה עם מישהי מקצועית.

אם היית מעוניין לעשות אהבה הייתי ממליץ לך על בת זוג ולא על זונה כי מין בתוך קשר אינטימי הוא גדול מסך חלקיו, אבל פטיש זה משהו אחר, זהו גירוד תובעני שמתחולל אצלך בראש באופן פרטי. פטיש אתה עושה עם אובייקט מיני ולכן יותר פשוט ונכון לעשות את זה עם אישה מקצועית שתגשים לך את הפנטזיות בלי לעשות יותר מדי עניינים.

אתה תבחר את סוג הפעילות, תבחר את פריטי הלבוש שלה, דברים שאתה אוהב, תגיד לה מה אתה רוצה שהיא תגיד לך, לסשן יהיו גבולות ברורים, בקיצר יש הרבה יתרונות. אתה רק צריך ללכת למישהי שהיא באמת טובה במה שהיא עושה ואז תהיה לך חוויה שתוכל ללמוד ממנה על עצמך.

כמובן שאפשר גם לנסות ולהכיר מישהי פה או במסיבת פטיש אבל למיטב נסיוני תצא לך הנשמה עד שתצליח ועד אז אין מניעה שתחקור את המיניות שלך עם מישהי שמספקת שירותים. למרות מה שכתוב פה (נגד זנות, נגד דומינטריקס וכו) אין שום דבר רע או לא מוסרי בללכת למלכה בתשלום.