בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התלבטות לגבי סשן ראשון (:

Menta​(שולטת)
לפני 3 שנים • 25 בספט׳ 2020
Menta​(שולטת) • 25 בספט׳ 2020
מלכה בתשלום לעיתים מאד רחוקות תקיים יחסי מין עם לקוח.
אם כבר נותנים לפותח השרשור עצות, שיהיו מדויקות. שלא יחשוב שמלכה בתשלום היא חסרת גבולות ושהוא יכול לביים הכל. גם בתחום המלכות בתשלום יש ביקוש והצע, תהליך חיפוש, מישהי שתיראה לטעמו ועוד המון משתנים.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 25 בספט׳ 2020
Mistress Tamarao כתב/ה:
וואלה בכנות לא נמאס לנו לענות לשאלות כאלה כבר?

נמאס, ברור. אבל התקןוה להצליח לכוון מישהו חדש בכיוון הנכון גוברת על המיאוס.
קאי רוס​(נשלט)

Re: התלבטות לגבי סשן ראשון (:

קאי רוס​(נשלט) • 25 בספט׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:
Foot Slave DFG כתב/ה:

....אז חשבתי שאתחיל בסשן עם מישהי מקצועית כדי שלאחר מכן גם אהיה מרוצה מכך שעשיתי מה שרציתי וגם אלמד על העולם הזה.
החלום הכי גדול שלי (הרבה יותר מהפנטזיות) זה בת זוג שתהיה מה שאני מחפש מבחינת אופי וגם שתתחבר לעולם הבדסמ

זה כמו לחשוב שאם תלך לזונה אז תלמד איך מתנהלים בקשר ונילי או איך מענגים בת זוג שיש לה צרכים משלה ולא משרתת עבורך פונקציה.

אז קודם כל, אין כזה דבר "מישהי מקצועית".
זה לא שיש לה איזו הכשרה מהמכללה הלא קיימת לבדס"מ.
אין באמת דרך "נכונה" לחוות בדס"מ, אף אחד לא יכול להגיד שהוא "מקצוען" במשהו כל כך אינדיבידואלי שמשתנה מאדם לאדם, שאין בו "נכון" ו"לא נכון" אלא "מתאים לי אישית" או "לא מתאים לי אישית".
זה יומרני ואנשים יומרניים שמשוכנעים שהחוויה האישית שלהם היא עובדה חקוקה בסלע שאמורה להיות רלוונטית עבור כולם הם סימן אזהרה אדום, בטח כשזה נוגע לבדס"מ והיהירות הזו לא עוזרת לריסון העצמי שאמור למנוע ממך לחצות גבולות של אחרים.

בסה"כ מדובר באישה שלוקחת כסף על גילום תפקיד והפכה את זה למקצוע, אבל זה לא הופך אותה ל"מקצועית".
גם ברמה הטכנית של האקטים, ברמת ה"לדעת איפה מותר להצליף ואיפה אסור"- זה שמישהי לוקחת ממך כסף לא אומר שהיא בהכרח יודעת מה היא עושה, בטח כשמדובר בתעשיית המין וכל אחת יכולה להחליט שמהיום היא מלכה בתשלום מבלי שהיא נדרשת לידע מקדים כלשהו.
(ותזכור: מישהי שלא אכפת לה ממך במיוחד + הרצון לתקתק כסף מלקוח ללקוח + היעדר ידע = התנהגות רשלנית שיכולה לפגוע בך).

וברמה המנטאלית של החוויה, כפי שכבר כתבתי- אין כללים אחידים, כל מה שנדמה לך שאתה יודע על בדס"מ ישתנה אצלך מקשר לקשר, מאישה לאישה.
הדבר היחיד שאתה צריך ללמוד הוא איך להתנהל בצורה הדדית מול אישה כך שתבסס איתה מסגרת שתאפשר לשניכם ליצוק את המיניות שלכם לתוכה, ואת זה לחלוטין לא לומדים אצל שולטת בתשלום שממש לא מתקיימת איתה אינטרקציה הדדית ובטח שלא אותנטית.

אז לא, אתה לא לומד מזה. ובמיוחד אם אין לך ניסיון קודם אתה רק מקבל אשליה שככה נראה פמדום- עם איזו מישהי שלא נמשכת אליך ולא באמת רוצה בך, שרק משחקת תפקיד שלא בהכרח עושה לה את זה בלי שום פידבק אמיתי לאיך שאתה מתנהל ואיך אתה גורם לה להרגיש, שלא מבטאת שום רצון אם הוא לא חופף לשלך, שתקדלם ותבצע כל פעולה שרק תבקש כי היא פשוט נועדה לשרת אותך יותר מאשר אתה אותה.

אז אם אתה רוצה לא ללמוד על איך מנהלים קשר בדס"מי עם אינטרקציה הדדית ולוודא שאישה שולטת שבאמת אוהבת לשלוט ולקבוע ולא לשחק תפקיד לבקשת הלקוח, שבאמת מעוניינת בקשר שבו גם צרכיה נענים (שלא נאמר, רחמנא ליצלן, גם נמצאים בקדמת הבמה מתוקף היותה שולטת) תמהר לפסול אותך, לך על שולטת בתשלום והמנטאליות של "השולטת נועדה לשרת אותי" שתתגבש אצלך כתוצאה מהחוויה הזו תבטיח שזה מה שיקרה.

זה נראה שכל מה שאני אומר מנסים להפוך את זה למשמעות שלילית או מטופשת
אז בשביל זה אני רוצה לדייק ולומר כשאמרתי מישהי מקצועית התכוונתי למישהי שכבר עשתה הרבה סשנים עם נשלטים שונים ולמדה מזה ולא אחת מתחילה שהרגע החליטה להיות מלכה.
האשליה הזאת שאמרת שבסשן בתשלום זה די דומה לאדם שצופה בסרט או סדרה. הרי זה ברור שכל זה לא אמיתי אך אנחנו נהנים מזה (לפחות יכול לומר על עצמי)
לגבי קשר בדס"מי אני מאוד מעוניין אבל כנראה שקודם אצטרך להכיר מישהי כזאת וזה יכול לקחת זמן
שלגי
שלגי • 25 בספט׳ 2020
אתה בן 21 והצטרפת לכלוב ב 2013?...
OneChance​(מתחלף)
לפני 3 שנים • 29 בספט׳ 2020
OneChance​(מתחלף) • 29 בספט׳ 2020
בואו נעשה את זה מעניין, אני בן 22 ורוצה להתנסות בעולם הזה, יש פה מישהי שהייתה מוכנה לקחת אותי בחינם תחת חסותה?
TheStrider​(סדיסט)

Re: התלבטות לגבי סשן ראשון (:

TheStrider​(סדיסט) • 29 בספט׳ 2020
Foot Slave DFG כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
Foot Slave DFG כתב/ה:

....אז חשבתי שאתחיל בסשן עם מישהי מקצועית כדי שלאחר מכן גם אהיה מרוצה מכך שעשיתי מה שרציתי וגם אלמד על העולם הזה.
החלום הכי גדול שלי (הרבה יותר מהפנטזיות) זה בת זוג שתהיה מה שאני מחפש מבחינת אופי וגם שתתחבר לעולם הבדסמ

זה כמו לחשוב שאם תלך לזונה אז תלמד איך מתנהלים בקשר ונילי או איך מענגים בת זוג שיש לה צרכים משלה ולא משרתת עבורך פונקציה...

זה נראה שכל מה שאני אומר מנסים להפוך את זה למשמעות שלילית או מטופשת
אז בשביל זה אני רוצה לדייק ולומר כשאמרתי מישהי מקצועית התכוונתי למישהי שכבר עשתה הרבה סשנים עם נשלטים שונים ולמדה מזה ולא אחת מתחילה שהרגע החליטה להיות מלכה.
האשליה הזאת שאמרת שבסשן בתשלום זה די דומה לאדם שצופה בסרט או סדרה. הרי זה ברור שכל זה לא אמיתי אך אנחנו נהנים מזה (לפחות יכול לומר על עצמי)
לגבי קשר בדס"מי אני מאוד מעוניין אבל כנראה שקודם אצטרך להכיר מישהי כזאת וזה יכול לקחת זמן

הסיבה שבגללה כל כך הרבה מהמגיבים מתייחסים לשאלתך באופן שלילי היא כי היא שלילית, היא רעה, היא נובעת מהמקום העמוק ביותר של ניצול, חיפצון נשים ובאופן כללי יחס די נוראי לתפקידם של בני אדם בחייך.

מה שאתה מחפש הוא אנשים שימלאו לך פונקציות אישיות בחיים, הטיעון שאין הבדל בין ללכת למלכה בתשלום להעסקת על מקצוען אחר הועלה בכלוב בעבר והוא תמיד נראה די מגוחך. במיוחד בהתחשב שזה לא המקצועיות שלה אותה אתה מחפש. זה ההסכמה שלה, אותה אתה קונה בכסף כי אתה חסר סבלנות או עצלן מכדי להמתין ליצירת קשר אמיתי.

אני בהחלט מבין שמציאת קשר בדסמי הינה חוויה מתסכלת אבל מה שאתה שואל זה האם זה רעיון טוב שבמקום למצוא קשר אינטימי אתה תזייף אותו עם מישהי שככל הנראה לא תהיה מקצוענית במה שהיא עושה או תראה עניין מיוחד בך או בבריאותך.

אז לא, זה לא רעיון טוב.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 29 בספט׳ 2020
צעיר וחזק 22 כתב/ה:
בואו נעשה את זה מעניין, אני בן 22 ורוצה להתנסות בעולם הזה, יש פה מישהי שהייתה מוכנה לקחת אותי בחינם תחת חסותה?

אתה מכיר הרבה אנשים שהתחתנו לאחר שאחד מהם התחיל עם השני במשפט "תרצי להיות הבת זוג שלי בחינם?"
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 29 בספט׳ 2020
תקציב לעצמך תקופת זמן X שבה אתה מנסה להשיג מישהי, אם לא מצליח אז תלך לזונה.