אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגובות / לייקים - הסקר הגדול!

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 3 שנים • 24 בספט׳ 2020
מל(ק)ה כתב/ה:
אני לא מבינה אנשים ששולחים לי הודעה על פוסט שקראו אבל לא עשו לייק או הגיבו בבלוג. למה?

כי לפעמים הפוסטים של אחרים מעוררים בנו רגשות אינטימיים, רגשות שלא נועדו לעיני כל. במקרה כזה או שנשתוק ולא נגיב כלל, או שנכתוב לבעל הבלוג בפרטי. בנוסף, ביטוי פומבי אינו נחלת הכלל. אנשים רבים צריכים לעבור מחסום כדי להתבטא בפומבי. בטח פגשת אנשים שהיו מאוד נבונים ושהיה להם מה לומר, אבל בכל זאת לא התבלטו ונשארו בשולי המפגש החברתי בו השתתפו. אנשים כאלה, למשל, לפעמים יבחרו שלא להגיב בבלוג פומבי, או לא להגיב תגובה כנה ומלאה ויעדיפו לעשות את זה מאחורי הקלעים. קיימות עוד הרבה מאוד סיבות נוספות כמובן, כמו החשש להעליב אותך ולהנזף בפומבי, או להעליב מגיב אחר ולהנזף על ידו, מישהו פעם אמר לי שהוא לא מגיב לשולטות בפומבי כדי לא ליצור רושם שהוא מחזר אחרי כולן וכך לפסול את עצמו בעיניי פוטנציאלית. אבל לדעתי רוב המגיבים בפרטי משתייך לשקטים והלא מתבלטים שמטבעם מעדיפים להשאר בין הצללים. ולמה לא לייק? אולי כי אפילו הלייק מאיים על פרטיותם.
טבע חופשי פראי​(שולט)
לפני 3 שנים • 29 בספט׳ 2020

בהחלט תגובה עדיפה.

בהחלט תגובה עדיפה, יש מה להשמיע ולא "לצאת מדי חובה" לעיתים מבלי להתעמק בפוסט.
מישלי
מישלי • 29 בספט׳ 2020
חד משמעית תגובות!

עברתי וסימנתי לייקים והייתי מסתפקת בזה.
אבל אז, יוצא שאני מוכיחה את ההיפך...
אז הנה גם תגובה! (:
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 29 בספט׳ 2020
בעיניי המסקנה היא שצריך לשמור את השרשור הזה במועדפים, ולהיכנס אליו כל פעם שקוראים משהו טוב בבלוג, כדי לדעת לפי העדפת הכותב/ת אם עדיף תגובה או לייק.
Snitch
Snitch • 29 בספט׳ 2020
לייקים, בעיקר בגלל שצריך לפעמים להגיב בחזרה על אותן תגובות בבלוג וזה יכול להתיש.
אגב, זה מאד תלוי גם בסגנון הפוסט/בלוג. אני מניח שאם הייתי כותב דברים בעלי עומק, התגובות היו יותר קריטיות
תחת אש
תחת אש • 29 בספט׳ 2020
הלייקים מראים מי יותר טוב.
hrgiger
hrgiger • 29 בספט׳ 2020
מוסיפה עוד סיבה לתגובות - ככה אני רואה עם מי אני לא רוצה לדבר.
תחת אש
תחת אש • 29 בספט׳ 2020
Leah Key כתב/ה:
הלייקים מראים מי יותר טוב.

תודה
שרף אורנים​(אחר)
לפני 3 שנים • 30 בספט׳ 2020
שרף אורנים​(אחר) • 30 בספט׳ 2020
אני מודה שאני מעדיף תגובות... מתחשק לי לדעת מה הצד השני חושב, מה זה עשה לו או לה, מתחשק לי לשמוע את נקודת המבט של מי שקרא ואת החוויה הפרטית שלו או שלה.
אני משתדל להגיב, גם אם זה משפט קצר, שיהיה משהו אישי, אבל לא תמיד יש לי מהשהו חכם להגיד אז מסתפק גם בלייק.
אבל הכי מפתיע אותי זה שמישהו או מישהי חופרים לי בבלוג ואפילו לא פירגנו בלייק אחד או באיזה תגובה גנרית... בזבזת עליי את הזמן שלך, לא תפרגן קצת ?! לדוגמא הבוקר, השעה 6:10 ויש לי יותר צפיות מבדרך כלל ואין תגובות, אין לייקים, אין הודעה, כלום... תנו לי קצת צומי בבקשה