בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בת זוג לא רוצה להגשים פטיש עור

Tremble​(אחרת)
לפני 3 שנים • 3 באוק׳ 2020
Tremble​(אחרת) • 3 באוק׳ 2020
קצת קשה עכשיו, אבל אולי כשהעולם ייפתח שוב,
אפשר לצאת לפאב רוק או משהו בסגנון, מקום בו ממש לגיטימי לצאת ככה, לא להפוך את העניין לטאבו, דווקא להנות ממנו ומהאווירה!
זה לא חייב להיות סליזי...
קפקא​(אחר)

אתה שוב חוזר לאותה נקודה

קפקא​(אחר) • 3 באוק׳ 2020
Locomotive Breath כתב/ה:
תודה לכולם על הטיפים. אני רוצה להבהיר כמה דברים כדי למקד יותר את הסיטואציה:

א. העניין פה לדעתי לא הנוחות על הגוף, לא משנה לה מרקם הבד או משהו כזה להבנתי, אלא זה שהיא לא ממש מרגישה בנוח מבחינת הסגנון.

ב. אני מאד אוהב לתת לה בסקס ולהגשים את מה שהיא רוצה, היא מאד ונילה (עם טיפה אהבה לאגרסיביות כמו הרבה בנות), ואני מספק לה כל מה שהיא רוצה ברמה שהיא מאד מסופקת וגומרת הרבה. אני גם נהנה כמובן הסקס ומזה שהיא נהנת, אבל מי שיש לו פטיש באמת חזק יודע שאי אפשר להרגיש שלם באמת בלי זה, ובידיעה שיש משהו כל כך פשןט שעושה לך את זה ואתה פשוט מפספס אותו.

ג. ניסיתי לחקור איתה גם פטישים אחרים, קצת שליטה, קצת משחקים, להתחיל איתה ממש בקטן וממש ברגישות, אבל היא פשוט לא מתחברת לכלום. אפילו לא לתנוחות מיוחדות. היא ונילה בקטע מפחיד וכל שינוי גורם לה להרגיש אי נוחות.

ד. ניסינו כמה פעמים לעשות סקס כשהיא עם פריטי עור, אי הנוחות שלה גוברת על התחושה שאני נהנה. גם רציתי כמה פעמים לנסות שאולי היא תבחר משהו שמתאים לה, היא פשוט לא מתחברת לשום דבר כזה, זה כמו לשאול ילד איזה טעם של גלידה אתה רוצה כשהוא לא אוהב גלידה ולא רוצה שום טעם.

לאחר שמיקדתי קצת את הבעיה, אשמח לעוד עצות.

"לדעתי", "להבנתי", "אוהב לתת לה", אבל מה עם דעתה, הבנתה ומה היא אוהבת ו"עושה לה את זה"? כמו כן, התוספת "עם טיפה אהבה לאגרסיביות כמו הרבה בנות" משקפת הכללה ודעה קדומה. זה כבר מעבר לבדס"מ ופטישים, אלא זו גישה ערכית לחיים בכלל ולנשים בפרט. אתה שוב דורש שהיא תתפשר עם הרצונות שלך במקום שבו אתה לא מוכן להתפשר איתה. אם אתה לא מסוגל ללכת לקראתה ולא מוצא חלופה, לך וחפש מישהי שהמאוויים והפטישים שלה יהלמו את את אלה שלך. אם בנוסף או במקום? קטונתי.
תחת אש
תחת אש • 3 באוק׳ 2020
נסה פטיש אוויר
Metaman
לפני 3 שנים • 5 באוק׳ 2020
Metaman • 5 באוק׳ 2020
קודם כל חשוב לי להגיד לך שזה לא אומר שאתם צריכים להיפרד או שמערכת היחסים שלכם בדרך לכשלון. אני חושב שדווקא זה שהצלחת לזהות את הבעיה ולדבר איתה עלייה כבר מראה על רמת אמון גבוהה.
מיניות היא דבר מורכב והדרך הכי טובה להתמודד עם בעיות בסקס בזוגיות הוא לדבר על זה לבד או עם מטפל זוגי. לפי מה שאתה כותב פה זה נשמע שבת הזוג שלך לא רוצה לקיים איתך דיאלוג בנושא(לא הבנתי אם היא מתביישת או שהיא שמרנית או מה בדיוק הסיבה), לכן הייתי ממליץ לך לקחת את הזמן ולא לנסות לדחוף אותה לדברים שגורמים לה להרגיש איתך לא בנוח.
תנסה רגע לשים את המיניות והפטיש שלך בצד ולעזור לה לגלות את המיניות של עצמה אבל תראה שאתה סבלני וקשוב כי דבר כזה יכול לקחת הרבה מאוד זמן. בנוסף הייתי מנסה להסביר לה מה המשמעות של הקינק הזה בשבילך ואיך הוא גורם לך להרגיש, הרבה מהאנשים בעולם פשוט לא קינקיים וקשה להם להבין מה התחושה שלך לגבי הפטיש הזה לכן אם לא תצליח לבטא את התחושות שלך היא לא תבין.
קפקא​(אחר)
קפקא​(אחר) • 5 באוק׳ 2020
מל(ק)ה כתב/ה:
שתזרוק אותך.

בול!
קפקא​(אחר)
קפקא​(אחר) • 5 באוק׳ 2020
Metaman כתב/ה:
קודם כל חשוב לי להגיד לך שזה לא אומר שאתם צריכים להיפרד או שמערכת היחסים שלכם בדרך לכשלון. אני חושב שדווקא זה שהצלחת לזהות את הבעיה ולדבר איתה עלייה כבר מראה על רמת אמון גבוהה.
מיניות היא דבר מורכב והדרך הכי טובה להתמודד עם בעיות בסקס בזוגיות הוא לדבר על זה לבד או עם מטפל זוגי. לפי מה שאתה כותב פה זה נשמע שבת הזוג שלך לא רוצה לקיים איתך דיאלוג בנושא(לא הבנתי אם היא מתביישת או שהיא שמרנית או מה בדיוק הסיבה), לכן הייתי ממליץ לך לקחת את הזמן ולא לנסות לדחוף אותה לדברים שגורמים לה להרגיש איתך לא בנוח.
תנסה רגע לשים את המיניות והפטיש שלך בצד ולעזור לה לגלות את המיניות של עצמה אבל תראה שאתה סבלני וקשוב כי דבר כזה יכול לקחת הרבה מאוד זמן. בנוסף הייתי מנסה להסביר לה מה המשמעות של הקינק הזה בשבילך ואיך הוא גורם לך להרגיש, הרבה מהאנשים בעולם פשוט לא קינקיים וקשה להם להבין מה התחושה שלך לגבי הפטיש הזה לכן אם לא תצליח לבטא את התחושות שלך היא לא תבין.

שיואו! אתם מקשיבים לעצמכם לפעמים? "תעזור לה לגלות את המיניות של עצמה", "תסביר לה". כלומר, מבחינתכם הבחורה דפוקה כי *היא* לא מבינה, ו*היא* עדיין לא גילתה את המיניות שלה, וצריך להסביר *לה*. אז יש לי חדשות: היא גילתה את המיניות שלה ועור לא בא לה טוב בקטע של מיניות, וכנראה בכלל לא!
מחנך ומכאיב
מחנך ומכאיב • 5 באוק׳ 2020
לא יודע מה זה בת זוג בשבילך? אתה רוצה לעשות הכל בשבילה או שהיא תעשה הכל בשבילך?
ובכרטיס שלך כתוב שיש לך בת זוג שאתה אוהב ולא מחפש או כן מחפש? או שהיא נסתרת? לא יודעת?
או שאתה ר6צה שילמדו אותך "לשכנע אותה/ להסביר לה/ לגרום לה" לעשות מה שאתה רוצה כי אתה באמת אוהב אותהicon_smile.gif או שסתם טרול
meliodas
meliodas • 5 באוק׳ 2020
פשוט תסביר לה אחי..
שב איתה על כוס קפה.. לא כשאתה חרמן..
שב איתה על כוס קפה ותסביר לה עד כמה זה חשוב לך..
אם זה חשוב לך ואתה חשוב לה זה יהיה חשוב לה..

אבל..!!!!
עם כל הרצון הטוב שלה אתה צריך להיות מוכן לזה שהיא:
1. לא תסכים.
2. תסכים אבל לא תרגיש בנוח ואתה תרגיש את זה.
בסופו של דבר מדובר בת זוג, לא במלכה בתשלום שעושה הצגה של הנאה לשעה ואז אתה נעלם..
גם אתה צריך לשאוף שיהיה לה טוב.. אם לא טוב לה עם זה, אז.. 😕