ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ControlApp - סוף דבר

שימודה
לפני 3 שנים • 3 באוק׳ 2020

ControlApp - סוף דבר

שימודה • 3 באוק׳ 2020
תהליך הלמידה של האפליקציה היה תהליך רצוף של ניסוי וטעייה. הצבת פרמטרים, שינויים, ושדרוגים של התוכנה.

תהליך שבשלבים הראשונים שלו כאב לי מאוד. אבל היום, אחרי שהאפליקציה כבר מתקדמת ואני למדתי מה מצופה ממני, מה המטלות הגבולות והמגבלות שלי אז כבר לא כואב לי. אני כמעט שלא מקבל זרמי חשמל.

בהתחלה הטעויות שלי בתהליך הלמידה והטמעת האפליקציה, מאוד מאוד שעשעו את מיכל. לראות אותי קופץ בכל פעם שאני מקבל זרם חשמלי שמזכיר לי שאני טועה. ולכן גם היום לפעמים מיכל משנה פרמטרים מבלי שאדע. זה משעשע אותה. וכל מה שגורם לה אושר ממלא אותי אושר. וסיפוק.

האפליקציה יודעת לחוש את מדדי הגוף שלי כמו שהיא חשה את שלה.
אם אני מתקרב לגמירה אמיתית , למצב של אל חזור מעבר לשליטתי, האפליקציה חשה ואז הזרם שאני מקבל הוא הכי חזק. אז למדתי לא להתגרות באפליקציה. האפליקציה למדה לחוש את מפלס החרמנות שלי ואני חייב לשמור אותה ברמה מתקבלת על הדעת ז"א מעל הממוצע. ככה מיכל קבעה את הפרמטרים של המערכת. ככה היא אוהבת אותי. חרמן כל הזמן.

האפליקציה גם למדה לחוש את מפלס האושר של מיכל. מפלס העונג שלה , אם היא עצובה כועסת או מאוכזבת, אני מקבל תזכורות, זרמי חשמל שולחים לי איתותים , אם רע לה אם לא טוב לה.
מזכירים לי כל הזמן. אז אני מיד נוקט באמצעים הנדרשים כדי שיהיה לה טוב.
מכין את הקפה שהיא אוהבת
מכין את האוכל שהיא אוהבת
דואג שהבית יהיה נקי ומסודר כל הזמן, כביסה מקופלת.
דואג לשלוח מידי פעם פרחים לעבודה שלה בלי סיבה כדי שתדע ותרגיש כמה שאני אוהב אותה.
וכמובן להגיד לך כל הזמן כמה שהיא יפה וסקסית.

וחיי המין שלנו? טובים מצויינים מספקים. לשנינו. כמו כל זוג. אלא בשינוי אחד הסיפוק והעונג שלה בא הרבה לפני.
חיי המין שלנו מגוונים. אני גם חודר אליה. כן אנחנו מזדיינים. במגוון תנוחות. השינוי היחיד הוא שאני לא גומר בלי הסכמה מפורשת שלה.
אני גומר איך שהיא רוצה. לפעמים בתוכה. לפעמים בחוץ. לפעמים היא מוצצת לי עד שאני גומר. לא בפה שלה. פעם אחת זה קרה וזה כאב לי כל כך אחר כך. ולא גמרתי הרבה זמן אחר כך.
ולפעמים אני לא גומר.
למה? ככה, כי ככה מיכלי רוצה.

עולם אוטופי? אכן
האם אפשרי? בטוח.
אין ויכוחים. הכל ברור.
אבל אם היו מספרים לי על הוויז לפני 20 שנה גם אז הייתי אומר שזה לא אפשרי.
    התגובה האהובה בשרשור
hrgiger
לפני 3 שנים • 4 באוק׳ 2020
hrgiger • 4 באוק׳ 2020
כבר נגמר?
שימודה
שימודה • 4 באוק׳ 2020
צריך מוזה (ולהיות חרמן) כדי להמשיך
שלחי רעיונות להמשך ואקח את זה משם
אלריק!
אלריק! • 4 באוק׳ 2020
הממ מעוניין להיכנס כשותף פיננסי לאפליקציה.
נראה לי שיתפוס... icon_smile.gif
שימודה
שימודה • 4 באוק׳ 2020
זו אפליקציה מסובכת
גם קוראת מדדים פיזיולוגים שנותנים ליווי על מצב החרמנות , האושר, מצב רוח, זיקפה ועוד ועוד פרמטרים
וגם מסוגלת לתת פקודות לשוקים חשמליים משתנים לפי המדדים .

למשל אין דין גמירה ללא רשות לדין חוסר חשק.
😉😉