בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנאלי למתחילים

Dingo77
לפני 3 שנים • 7 באוק׳ 2020

אנאלי למתחילים

Dingo77 • 7 באוק׳ 2020
היי,

ניסינו אתמול אנאלי בפעם הראשונה. בדגש על ניסינו, כי החדירה לא ממש צלחה. ולא, לא הכנסתי מיד את הזין. עבדנו ״לפי הספר״, מרחנו חומר סיכוך, ניסיתי להרחיב עם אצבע או שתיים אבל החדירה לא ממש הצליחה.

אנחנו רוצים לנסות שוב בקרוב. אשמח לשמוע טיפים נוספים, האם יש לשלב אביזרים כלשהם לפני כן?

וסתם שאלה, באמת אסור לגמור בתחת מחשש לדלקות או שזו סתם שמועה חסרת בסיס?

תודה מראש לעונים
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 7 באוק׳ 2020
ממליץ בהתחלה ללמוד על פעילות של שרירים טבעתיים ואיך הם עובדים,
ככל שהיא תהיה מתוחה יותר כך יהיו יותר בעיות.
לכן מומלץ להגיע לאנאלי כשרגועים, מאוד רגועים.
במיוחד אם זאת הפעם הראשונה שלה במעמד הזה.
לפי איך שאתה מתאר "הכנה" עם אצבעות היא כמה דקות ולעבודה.
זה לא עובד כך.
הכנה צריכה להיות לתחושה של פעילות הפוכה של שריר טבעתי.
להרגיל את השריר לכניסה ולא ליציאה ולעשות את זה בתצורה של אימון, כמו לאמן שריר ולחזק אותו ולהגמיש אותו כך בדיוק פועל השריר הטבעתי.
תוסיף לזה לחץ מחדירה ראשונה ורצון להיות הכי מוצלחת, נקייה וכו' ואתה מקבל סיטואציה סופר מלחיצה.
אם אני מתחיל עם בתולה אנאלית ההגעה לשם היא תהליך עם המון אחריות על הצד החודר כי בכוח אפשר לעשות שם המון נזק ולעיתים אפילו נזק בלתי הפיך.
תתחילו בפלאג מאוד קטן שיביא אותה למצב שנוח לה שתקוע לה משהו במקום שלא אמור לקבל אלא להוציא.
תוסיף לזה משחקי אצבעות, רימינג וכו.
תן לה להרגיש בנוח עם התחת שלה והנוכחות שלך בקרבה שלו וגם לשים דגש על ההיגיינה.
העניין עם הדלקות מתייחס למעבר מרכיבי צואה לנרתיק ומדבר על חדירה נרתיקית לאחר חדירה אנאלית.
אני אישית מאוד מתנגד כי זה מציב אותה בסכנה וכאמור מתכון מאוד זריז לדלקות.
אתה יכול להתחיל בנרתיק ולהמשיך לתחת אבל לא ההפך.
גמירה אנאלית לא צריכה להיות בעייתית מכיוון שבזרע אין חיידקים כמו שיש במרכיבי צואה אז אם אתה בריא, לא אמורה להיות בעיה.
בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
Dingo77

תודה רבה

Dingo77 • 7 באוק׳ 2020
על ההודעה המפורטת
Kitty frank
Kitty frank • 7 באוק׳ 2020
כל מה שהחתיך מעלי כתב+
לנו זה לקח חודשים עד שקרתה טחינה כוללת ומעמיקה של הזין שלו בתחת שלי.
בנוסף אם שבועיים ומעלה הוא לא עשה אותי בתחת תידרש מערכה מינית של יומיים; כשיום אחד זה אצבעות ופלאגים (כולל אחד לא קטן, כמעט הזין שלו) ורק ביום למחרת זמבורג רציני.
אבל אני ממש בכיינית, זה גם יכול לקרות תוך ימים או שבועות.
מקווה שיהיה לכם פחות קשה, או להפך-שיהיה לכם יותר קשה כי יש לך זין תפלצת.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
לקח לנו עשור שהגענו למצב שהיא ניטחנת בתחת בקלות כמעט בכל פעם שבא לי.

סבלנות. מיכל חומר סיכוך ענק!
אל תתקמצנו. להירגע.
שווה מאד לנסות זווית שהיא על הצד ואתה מאחוריה.

מנסיונינו היא הכי קלה.

תן לה לשלוט בתנועה.

פלאג ממש לא תמיד עוזר. אצלינו אחרי פלאג אין מצב שאכנס.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 7 באוק׳ 2020
ממליץ לא להגזים עם ג'ל כי זה מתיבש מהר ועושה את ההפך
לאמן החדרה בהדרגה של דילדו או פלאג
ובהחדרת זין לתת לה לנוע בהתחלה בקצב שלה ולעשות הפסקה כדי שהשריר ירפה
ויתרגל לזין
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 8 באוק׳ 2020
מנסיוני, כדאי להתחיל את ה"טקס" אחרי מנה מכובדת של פורפליי או תוך כדי סקס. כשהחרמנות בשמיים הכל יותר נחמד וכולם יותר רגועים והכל הולך יותר בקלות, יותר קל להרפות את השרירים וזה בעיני מצב אידאלי לנסות דברים שעלולים לכאוב. הכל פחות כואב כשחרמנים (או לא כואב בכלל). וגם, הכל *פחות מביך* כשחרמנים. ומבוכה זה ה-דבר שיכול לקלקל תוכניות.
כדאי מאד להתחיל עם אצבעות לא בתור "הכנה לאנאלי" אלא בתור דבר מהנה בפני עצמו, להתחיל גם גירוי עדין ולא פולשני ולאט לאט להגביר לפי התגובות. שים אותה בתנוחה שתאפשר לה להעמיק חדירה בעצמה אם היא תרצה. בתרחיש אופטימי היא תתחיל לפמפם את עצמה על היד שלך או לסמן לך שהיא רוצה יותר אצבעות. תוסיף לה עוד גירוי ברקע, אם היא תגמור תוך כדי הכנה זה אחלה, וכשהיא בערך בחצי דרך לשם זה זמן מצויין לנסות להגביר.

העקרון הוא - מתחילים בעדינות, נעים? מגבירים. נעים? מגבירים. נעים? מגבירים.

אם יש לכם פנאי וסבלנות, הייתי משאירה את זה ברמת האצבעות כמה פעמים, פשוט מוסיפה את זה לתוך שגרת הסקס ומרגילה את הגוף לקבל את זה באהבה כשמכניסים לתוכו דברים, לפני שמכניסים דברים גדולים יותר. בנוסף ללשים לב לתגובות שלה וללהקשיב לה אתה גם מרגיש לבד, אתה הרי נוגע בשריר ומרגיש אם יש התנגדות.

כל זה יכול לקרות תוך שעה אחת, כן? או יותר. או ימים. או שבועות. אינדיווידואלי.
העיקר לבוא בכיף ולהנות מהדרך ולא רק לחתור למטרה והכל יהיה בסדר.
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 8 באוק׳ 2020
טוסיק מלוכלך גורם לשריפה בחור אחר כך ולפעמים אפילו לפצעים באזור הטבעת.

אישית ממליץ חוקן לפני עם משחק של אצבעות ואו חוקן בצורה של דילדו מחובר לדוש, במיוחד לחדשים בנושא עם חור רגיש.

מסא'ז לישבן ומשחק עדין עם החדרת אצבעות וסיבוב האצבע מסביב לפי הטבעת בצורה שמרחיבה את החור.

הרבה משחקים עם החור ובאופן תדיר, רמינג ואצבעות עם ג'ל ואולי אפילו שימוש בכפפות לשיפור החדרת האצבעות (שפשוף עור ידיים בפי הטבעת יוצר חיכוך).

מכל הג'לים שאני מכיר KY הכי מחליק אותו פנימה.

לבחור פלאגים מתאימים למצב החור, רצוי גם פלאג מתנפח ואו פלאג שדומה בצורתו לדילדו של פיסטינג.

****** חובה דילדו טבעות !!! רצוי בקוטר שלא יעבור - 3 3.5 ארוך בערך 20 ס"מ ניתן להרכיב על מכונת סקס... החיכוך מייצר אורגזמות פראיות !!!

(לקח לי שלוש שנים להגיע למצב שגומר ממש מאנאלי !!!! לא האמנתי כגבר שאפשר להגיע לגמירות חזקות יותר מאנאלי מאשר מקדימה ושלא לדבר שבערב אני מגיע ל 15-30 גמירות מטורפות לעומת 2-3 גמירות מהזין)

לסטלנים -
מיץ גת !!! גורם לניקיון הגוף ושולח אתכם בתוך כשעה מזמן השתייה לשירותיים והישבן נרגע + עישון מרגיע לגמרי ומאפשר החדרת עוביים עבים הרבה יותר מהרגיל.

אני לא יכול להיות נחדר בלי זה, עם השילוב הזה יכול 4 שעות להחדר על דילדויים עבים וארוכים.

שילוב חזק לאוהבי הפיסטינג !!!

מקווה שעזרתי לכם....
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 8 באוק׳ 2020
זאב בחיי שכשקראתי את התגובה שלך רציתי לצעוק "יש רופא (פרוקטולוג) בקהל?"

ממש מעניין אותי הסכנות והסיכונים שיש במה שאתה מתאר אם ישנן.
כככל כךךךך היתי רוצה לשמוע על זה מרופא מומחה שלא נבהל מבדסמ ומבין בשני מגרשי המשחקים.
זה שריר שאם הוא נחלש יכול להיות צרה צרורה. לא?
ואף אחד לא ילך לרופא כדי להתייעץ לפני. להבין מה בדיוק צריך לעשות.