בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפחות מ- 24 שעות (פוליטי)

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 11 באוק׳ 2020

Re: בפחות מ- 24 שעות (פוליטי)

בת-מלך כתב/ה:
איימו עליי
צעקו עליי
זרקו עליי
ירקו לעברי
קיללו אותי
החוו לעברי תנועת יד
זרקו אותי לים
שלחו אותי לאכול מילקי בברלין (אם רק היה ניתן לטוס)
הציעו לעשות בי מעשי סדום
מעשי סדום על ידי אריתראי
סודני
קנייתי
טנזני
בשלב הזה נדהמתי מהשליטה שלהם במדינות אפריקאיות
אחלו לי למות
אחלו לי למות ממגוון רחב של מחלות
אחלו לי למות בדרכים לא טבעיות
אחלו לי לחיות ולסבול
רק ביבי
ביבי המלך

הפוסט פורסם בבלוג הפרטי שלי ודווח 3 פעמים (ונעלם)
לבי יוצא לכלובי

#לא_אפסיק_עד_שתתפגר(המדווח)_ואמשיך_גם_אחרי_שיתפטר (הנוכל מבלפור)_עד_הכלא

אז איך עבר עליכם/ן שבוע ההפגנות המהמם הזה?

עלי עבר בסדר, תודה ששאלת.
אחת השאיפות שלי זה להזדיין עם מישהו ממקור אפריקאי, אז את תמיד מוזמנת להפנות אלי, אם המדובר בהצעה קונקרטית.
יותר לעניין, עצוב שאנשים לא מסוגלים לבטא דעה בלי הגועל הזה. רק מקווה שזה לא יעצור אותך מלהמשיך להביע אותה (בלי קשר לדעתי האישית בנושא)
המלט
לפני 3 שנים • 12 באוק׳ 2020
המלט • 12 באוק׳ 2020
AlphaPower כתב/ה:
לשמאל אין היגיון והוא גם לא מכיר במי שעלה בצורה דמוקרטית לממשלה אם הוא לא מהזרם שלו.

הנה עוד עשב שוטה שצומח בגינת ההסתה.
מישלי
מישלי • 12 באוק׳ 2020
לא קראתי את כל התגובות, כי מהר מאד נהיה כאן רפש...

אבל אני כן אכתוב את דעתי, לא בנושא, אלא עליו.

כל החלוקה של ימין ושמאל - היא שגויה, בעייתית ובעיקר מיותרת.
אבל היא משרתת משהו, כמו כל חלוקה והפרדה.

אנחנו במצב מסוכן מאד, במדינה ובעולם.
ולא בגלל הוירוס, שאני לא מזלזלת לרגע בחומרתו,
למי שאכן מתמודד איתו כמחלה סימפטומטית קשה, או חלילה איבד יקר/ה.

הופעת הוירוס, נוצלה ומנוצלת ע"י בעלי אינטרסים בארץ ובעולם.
לרווח כספי ולהעצמת השפעה וכוח.
וזה לא רק מסוכן, זה כבר יצר נזק אדיר.
לבריאות הפיזית והנפשית של הפרט, לחינוך, לכלכלה, לתעשיה, למסחר,
בעצם לכל תחום אפשרי.
עשירים התעשרו יותר, עניים מגיעים לחוסר כל.

מופעלים על הציבור מהלכים, שלא בהכרח מובנים וגלויים לו.
(ואני לא אפרט כאן, על כל מהלך איך הוא מתבצע).
בראש ובראשונה הפחדה והחלשה ויצירת חוסר אונים.
יצירת כעס, מצוקה, בלבול, שנאה ועוד.

הפוסט הזה, נוגע בתחום ההתססה.
מישהו מרוויח מזה שנוצרת כאן מלחמת אזרחים.
שמאל/ימין, מזרחי/אשכנזי, נקבות/זכרים וכו'
"הפרש ומשול".
מישהו/ם מרוויח/ים מזה בענק!
ואנחנו האזרחים הקטנים שנופלים למניפולציות,
מפסידים את החיים שלנו, את החופש שלנו,
את הזכויות שלנו, גם הדמוקרטיות וגם הבסיסיות.

והפוסט הזה הוא דוגמא מצוינת.
גם פה, נהיה סכסוך.
נמשיך לריב, לזרוק בוץ וחרא ובהמשך גם לנקוט ממש באלימות,
ונשחק הישר לידיהם של אלו שמרוויחים מזה.

עצוב לי ובעיקר מפחיד.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 12 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
שמע, אתה מטומטם עד כדי כך? הוכחה שלשמאל אין היגיון. להסכמי אוסלו היה היגיון, וזה לא קשור לדעות שלנו עליהם או על תוצאותיהם. אתה אפילו שינית מילים מ"אין היגיון" ל"מזיק", כי אתה לא יכול להוכיח שלא היה היגיון בהסכמי אוסלו. או שאולי אתה פשוט לא יודע מה זה היגיון. אבל, יותר מזה - גם אם היית מוכיח שלהסכמי אוסלו לא היה היגיון, הוכחת שמנהיג שמאל אחד עשה משהו לא הגיוני. האם זה מוכיח ש"לשמאל אין היגיון"? לא. וגם לא תצליח להוכיח את זה, כי זאת אמירה מטומטמת, כמו הכותב שלה.
מה שעוד לא הבנת, דיסוננטוש, זה שלא הצגתי טיעונים. לא בדיון השני ולא בדיון הזה. אתה זה שכל הזמן מתעקש שיש לי עמדות מסויימות, זה לא בא ממני. כל מה שאני עושה, זה להראות כמה אתה אידיוט.
אז חוץ מלהראות שהטיעונים שלך שוב ושוב מטומטמים, לא הגיוניים ומבוססים על מה שאתה שולף מהתחת שלך, מה עשיתי, דיסוננטוש?
אז איפה אנחנו עד עכשיו:
1. לשמאל אין היגיון - ניסית להחליף טיעון, אבל אין שום הוכחה
2. השמאל לא מכבד מנהיגים לא מהמחנה שלו - הבאת שניים. אז בינתיים, אין הוכחה שהשמאל לא מכבד מנהיגים ממחנה אחר, רק שהוא קרא לשני אלה להתפטר. ואין הוכחה שהשמאל לא פנה נגד מנהיג של עצמו.
כולנו במתח, דיסוננטוש, לפעם הראשונה שיצליח לך

אתה מערבב בין 2 דברים, לשמאל אין היגיון כי הוא עושה מסיבות הדבקה ב"הפגנות" האלה, אנשים לא שומרים על מסיכות ומרחק למרות שאנחנו במצב קיצוני, וההפגנות האנרכיסטיות האלה לא עוזרות לכלום, יוצרות רק מצב של הדבקה ותחלואה גדולה יותר(והמון שנאה מהעם), במיוחד שמשתתפים שם גם אנשים מאומתים והתראיינו אנשים שאמרו שלא אכפת להם אם יגרמו נזק ואפילו אם סבתא וסבא שלהם ימותו מהקורונה העיקר שביבי לא יהיה בשלטון ועוד כל מיני דברים בנוסח כזה, אני לא צריך להוסיף לך מה אני חושב על אנשים כאלה.
זה שאוסלו היה אסון למדינה זה לא קשור להיגיון, היה בזה היגיון לעשות הסכם למטרת שלום, רק שלא עושים הסכם עם טרוריסטים, ההסכם לא כובד מהרגע הראשון על ידי אש"ף, הייתה כוונה טובה שמראש ידעו שהיא מאוד מסוכנת, מזל שזה נעצר וחבל שלא מוקדם יותר.
Mוטי​(אחר)
Mוטי​(אחר) • 12 באוק׳ 2020
האם זו רק התחושה שלי שרוב ה"שולטים" ימניים? האם זה קשור ברמת האנטיליגנציה המאפיינת קבוצה שמגדירה את עצמה כ"גבר גבר"?
AlphaPower​(שולט)
מישלי כתב/ה:
לא קראתי את כל התגובות, כי מהר מאד נהיה כאן רפש...

אבל אני כן אכתוב את דעתי, לא בנושא, אלא עליו.

כל החלוקה של ימין ושמאל - היא שגויה, בעייתית ובעיקר מיותרת.
אבל היא משרתת משהו, כמו כל חלוקה והפרדה.

אנחנו במצב מסוכן מאד, במדינה ובעולם.
ולא בגלל הוירוס, שאני לא מזלזלת לרגע בחומרתו,
למי שאכן מתמודד איתו כמחלה סימפטומטית קשה, או חלילה איבד יקר/ה.

הופעת הוירוס, נוצלה ומנוצלת ע"י בעלי אינטרסים בארץ ובעולם.
לרווח כספי ולהעצמת השפעה וכוח.
וזה לא רק מסוכן, זה כבר יצר נזק אדיר.
לבריאות הפיזית והנפשית של הפרט, לחינוך, לכלכלה, לתעשיה, למסחר,
בעצם לכל תחום אפשרי.
עשירים התעשרו יותר, עניים מגיעים לחוסר כל.

מופעלים על הציבור מהלכים, שלא בהכרח מובנים וגלויים לו.
(ואני לא אפרט כאן, על כל מהלך איך הוא מתבצע).
בראש ובראשונה הפחדה והחלשה ויצירת חוסר אונים.
יצירת כעס, מצוקה, בלבול, שנאה ועוד.

הפוסט הזה, נוגע בתחום ההתססה.
מישהו מרוויח מזה שנוצרת כאן מלחמת אזרחים.
שמאל/ימין, מזרחי/אשכנזי, נקבות/זכרים וכו'
"הפרש ומשול".
מישהו/ם מרוויח/ים מזה בענק!
ואנחנו האזרחים הקטנים שנופלים למניפולציות,
מפסידים את החיים שלנו, את החופש שלנו,
את הזכויות שלנו, גם הדמוקרטיות וגם הבסיסיות.

והפוסט הזה הוא דוגמא מצוינת.
גם פה, נהיה סכסוך.
נמשיך לריב, לזרוק בוץ וחרא ובהמשך גם לנקוט ממש באלימות,
ונשחק הישר לידיהם של אלו שמרוויחים מזה.

עצוב לי ובעיקר מפחיד.

מסכים איתך מאוד הכל עניין של כסף ונוח לאנשים "הגדולים" ליצור מצבים של כעוס, בלבול, וחולשה למטרותיהם, זה שאני ודרקן ראהל​ מתגרים אחד בשני זה בעקבות רומן מדיונים אחרים אני חושב שאם היינו נפגשים במציאות היינו מסתדרים יפה והיה בינינו דיונים מאוד מעניינים ושם הייתי מאמת אותו עם נתונים מדוייקים ומידע כמו שהוא אוהב.

בשורה התחתונה הכל עניין של כסף, כתבתי על זה בדיון אחר ואני אצטט:

"הכל בסוף זה עניין של כסף, אירגוני הנשים מעניין אותם רק כסף כי יש מקרים קיצוניים של אונס ואלימות בחברה הלא יהודית שהם מתעלמים מהם כי אם יפתחו את הפה יקבלו פחות תקציב ותרומות.
הסיכסוך היהודי פלסטיני הוא רק פוליטי למטרות כסף, מבלי הנהגה קיצונית היינו יכולים לחיות בשלום איתם.
הימין והשמאל בארץ, הכל רק כסף. "

(דגש על החלק השני של הציטוט, אני לא מתכוון להכניס לפה גם דיון על אירגוני הנשים).
AlphaPower​(שולט)
Mוטי כתב/ה:
האם זו רק התחושה שלי שרוב ה"שולטים" ימניים? האם זה קשור ברמת האנטיליגנציה המאפיינת קבוצה שמגדירה את עצמה כ"גבר גבר"?

לפי מה שאתה אומר אז הימנים מהקבוצה של ה"גבר גבר" והשמאלנים הם מהקבוצה של הנשלטים הסמרטוט סמרטוט? ממה שאני שם לב שהשמאלנים חושבים שהם גברים ומנסים לשנות על ידי אנרכיה ואלימות את מה שעלה בצורה דמוקרטית לשלטון.

ולא אני לא חושב שיש קשר בין עמדה פוליטית למאפיינים מיניים, יש כאן גם שולטים מהשמאל...
Mוטי​(אחר)
Mוטי​(אחר) • 12 באוק׳ 2020
AlphaPower​(שולט)

1. האם יש רק שתי אפשרויות? "גבר גבר" או "סמרטוט סמרטוט"? נראה כמו עולם עצוב משהו.
2. אתה מצטט מסרים מבלפור וזה קצת חבל. תקרא קצת על דמוקרטיה - היא הרבה מעבר לשלטון הרוב.
3. well done על התשובה העניינית למרות המסר הפרובוקטיבי מצידי icon_wink.gif
רמפול
רמפול • 12 באוק׳ 2020
מי שמכיר את מערכת החוק מקרוב יודע שחוקים נועדו לאנשים שומרי חוק, ולא לאנשים שמפירים אותו. העבריין שיפרוץ לבית שלכם יפרוץ אליו בין אם יהיה ובין אם לא יהיה חוק שיאסור עליו.

ההפגנות האלה, שבעצם נועדו לכפות נורמות מוסרית על מישהו שמצפצף עליהן, עושות משהו דומה. מצד אחד, יש קבוצה של אזרחים שאכפת להם מממשל תקין, והיא עומדת מחוץ לבית של מישהו שלא אכפת לו מכל זה. וכך, כמו שהחוק לא מעניין את העבריין, כך הממשל התקין לא מעניין את בנימין נתניהו. כמה הפגנות לפה או לשם לא ממש ישנו אותו.

למעשה, אני מנבא שההפגנות האלה ישיגו בדיוק את ההיפך. הנורמה שהשתרשה כאן - שזה לגיטימי להפגין מול בית פרטי של בן-אדם, כמו מנדלבליט או גנץ, שאיתו אתם לא מסכימים פוליטית - רק תמנע מאנשים נורמלים ושפויים להיכנס לפוליטיקה. לא מאשים אותם. ישארו רק אלה שלא אכפת להם, אנשים כמו ביבי וכמו מיקי זוהר, שבלחיצת כפתור יפעילו את המשטרה ויסלקו את המפגינים בלי להפסיד דקת שינה.

הפגנות ושינוי עושים בקלפי, או לכל היותר בכיכר ציבורית גדולה כמו כיכר רבין*, ולא מול בית פרטי של איש ציבור. הקטע העצוב הוא שעם כל התיקים, כל ההפגנות, כל הכתבות, עדיין המפגינים מקבלים פעם אחר פעם סטירה עם המה-שמו לפרצוף מספר רב של פעמים, ולא מבינים למה.

*(ואולי קצת מקוריות בפעם הבאה? אפשר גם להתכנס בירוחם ולא בת"א בכל פעם.)
AlphaPower​(שולט)
Mוטי כתב/ה:
AlphaPower​(שולט)

1. האם יש רק שתי אפשרויות? "גבר גבר" או "סמרטוט סמרטוט"? נראה כמו עולם עצוב משהו.
2. אתה מצטט מסרים מבלפור וזה קצת חבל. תקרא קצת על דמוקרטיה - היא הרבה מעבר לשלטון הרוב.
3. well done על התשובה העניינית למרות המסר הפרובוקטיבי מצידי icon_wink.gif

1. כשאתה מציג את זה בצורה כזאת אז קיים רק צד אחד קיצוני לצד השני, הכל תלוי בצורת ההצגה.
2. אני יודע על הדמוקרטיה אבל זאת לא הדרך לבצע מחאה ובטח שלא בדרכים אנרכיסטיות ובצורה של הדבקות המוניות וחוסר שמירה על הכללים שיגמרו לנזקים לאזרחים(ובעיקר לאוכלוסיה המבוגרת).
3. icon_smile.gif