צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונה

ממתקינקי
לפני 3 שנים • 21 באוק׳ 2020
ממתקינקי • 21 באוק׳ 2020
ואלה מכן שאולי טיפה מאותגרות בהיבט של אמפתיה.

בין כל הנשלטים שעברו את כל הניצול הזה שטחן את האמון שלהם בשולטות עד דק אין רק אינסלים, מכוערים, טיפשים, שמנים, נמוכים וקירחים שכל מה שהם יודעים זה לשלוח מסרים מיניים בוטים ויש להם יכולת ורבלית של אמבה.

ביניהם יש גם את אלו שניסו נואשות להגיע אליכן. לאהוב אותן. להיות החברים שלכן. לחלוק עמכן רגעים.

אחד מכם אלה עלול היה להיות האיש שלך. ושלך. וגם שלך. אבל הם לא הגיעו אלייך. וגם לא אלייך. כי הם טבעו בדרך במבול של טינופת.

אז אתן יכולות להמשיך לנבוח על העץ הלא נכון עוד שנים. או שאתן יכולות להבין שיש כאן בעיה שאינכן מודעות אליה, או שאתן מודעות ובוחרות להתעלם ממנה.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 21 באוק׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:

למרות האמירה הנחרצת של Zord אני מנחשת שהוא לא יכול לספק ולו צילום מסך בודד מתוך רשימה כזו שהוא טוען שקיימת, כך שלא ראה אותה במו עיניו וההנחה שלו מתבססת על שמועות ותו לא.

אני יכול להוכיח כל דבר שאי פעם כתבתי פה...אבל זה לא ממש רלוונטי מניסיון עבר, כי תמיד הצד הנגדי יבטל את ההוכחות, זה כולל מחקרים מדעיים גדולים, מבוססים ומצוטטים. תמיד תהיה טענה שיש במידע משהו פגום, תמיד ימצאו משהו פגום כדי להצדיק את הצד שלהם ואז כל אלו שפשוט עוקבים אחרי העדר מכתירים את הצד שלהם למנצח בתגובות בלייקים (על אוטומט).

לגבי הרשימה השחורה, לא אין לי גישה אליה, אני לא מגדיר את עצמי כאישה ולא ניסיתי להסתנן לשום קבוצת שולטות.
מה שאני כן אצליח למצוא לך (בהנחה שאני ארצה להשקיע את הזמן בלנבור פה) אלו פוסטים בבלוגים או פה בפורומים (לא זוכר בדיוק אם פה או שם) של בחורות שסיפרו על אותה רשימה, היו מספר בחורות שונות שדנו בה באותו פוסט בבלוג, אני חושב שזה בפוסט של מישהי פה בשם MELODY אחת עם תלתלים בלונדינים שהיא זו שיצרה את הרשימה וגם עדכנה לגבי מצב ההתפתחות שלה, זה שבחורות משתפות פעולה והרשימה צוברת נפח, היתה גם אחת בכינוי מיצי או משהו כזה שאישרה שהיא קיימת ואיימה על להכניס איזה גבר או 2 שעיצבנו אותה לרשימה שמה.

אם הייתי אשכרה עושה צילום מסך או שומר לינק לכל הפוסטים שבהם אני זוכר צביעות ודאבל סטנדרט מבחורות זה היה יכול להיות מצחיק, כי אנשים עושים את זה פה על ימין ועל שמאל, פשוט לא מתייחסים לזה. מצד שני את האנדרדוג מחפשים בנרות וכל פיפס שלו נבחן לכשלים לוגים, חוסר הוכחות וכ'ו בזמן שהצד השני יכתוב מה שבא לו ואף אחד לא יעיר לו על אותם דברים.
Sm Art{☆Sm}

Psycho- Girls using israely insensitive slaves

Sm Art{☆Sm} • 21 באוק׳ 2020
Omg
הכול צף ועולה עכשיו .🙄😒😒😒😪😪

הכול נכון . העצבות מתגברת
מה שהם עשו לנו ,סיבוב על התחת, על המוח ,ועל הכיס ,ועוד הזרוע והמצח שלהן נטויה אל על .
אין בושה בעולם כלל .
אין שפיות בבדסמ כלל .

העבדים תמיד חוטפים .ואף פעם לא משיבים ,
זאבי ערבה בודדים שכמעט לא ישנים ,בחייהם .
היו אלפים שנרדמו על המחשב בציפיה לתשובה שלא הגיעה מעולם.

תפתח קיק.
תפתח פיי פאל .
תפתח צ'ט בגוגל .
תפתח ICQ
תפתח מסנג'ר.
תפתח טלגרם.
תזמין מהטלגראס.
תגיע לאשקלון תתמקם במלון בצורת פטריה.
מול הים . הרלינגטון.
תעבור דירה לאשדוד .
תסי ע אותי לצימר עם 3 חברות סוטות,הודיות מרמלה, לצימר של עבד בצפון המדינה עם מצלמות בצימר .
ותלך הביתה .
תגיע לגינה ב"נשר" עם פינלנדיה ,ובירות, תמתין תכף נחזור .
תגיע לחולון עם 6 קופסאות סגריות .
תעשה העברה בנקאית ,להוכחת אמינות .

והיו קוקסינליות שלא הזדהו שהם קוקס ועשו ,פאלש לעבדים .
שמו משחה בין הרגליים .
וצעקו על עבדים תגמור גבר יזבל ..ימושפל יא עבד תגמור ..

יש הרבה צרות לעבדים.
על צרות של עבדים אפשר לעשות אנציקלופדיה עם 18 כרכים..
היה פעם פורון צרות של עבדים .
מרוב צרות האתר קרס .
מהפורום מרוב דמעות התייבש.
ובעלי האתר עד היום לוקח תרופות נגד צער ועוגמת נפש
עצוב ונורא מה שעבדים צריכים לחוות .
מהשולטות ,מהשולטים, מגייז, מהדת,מהקוקס,מהטראנס, מהלס, וגם מסטרייגעטים, הסרסורים ושותפים לפשע .

עבד זה אדם בודד בעולם .כאשר כל העולם נגדו .

שיר ניחומים .לציבור העבדים, שנפגעו נפש ,וכיס,מעצם הההחפצה לאובייקט וירטורלי נייד וזמין לשימוש חד פעמי .

https://youtu.be/ngyHIHVrOrU
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ממתקינקי, כבר ציינו כמה פעמים שאנשי הקש שלך מאד בולטים, לא חבל על הטרחה?

זורד, אם אפשר שאלה - מה גורם לך לחשוב על הודעה כלשהי בפורום שהיא אמת או שהיא שקר? כלומר, אתה קורא מישהי כותבת "יש לי רשימה שחורה" ומישהי אחרת כותבת "יש לי רגל מעץ" והשלישית אומרת "יש לי דוברמן בחצר", איך אתה מחליט עם עצמך שפלונית כנראה משקרת ואלמונית כנראה דוברת אמת?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוק' 21, 2020 5:39 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ממתקינקי
ממתקינקי • 21 באוק׳ 2020
הנקודה היא אחרת. הרי אי אפשר לעשות על כל הסיפורים הללו משפט הוכחות חותכות מפני שמדובר על קליקות שונות של אנשים, בעלי כוונות שונות והשקפות שונות וגם רמות אתיקה ומוסר שונות. אני חושב שאם יש או אין קליקה זו או אחרת של אנשים שמתנהגים בצורה מפתיעה לרעה, עד שקשה להאמין לה, וזה נשמע כמו מעשיה זה לא מה שישנה את המצב.

כל מי שאינה חלק מקליקה כזאת, ולא חשופה לתופעה, הדבר לא נמצא כלל בתחום האחריות שלה, כי יש לה דברים יותר חשובים לעשות בחיים.

כלומר, גם אם תסופק הוכחה חותכת לקיום קליקה כזאת, ואת לא חלק ממנה, מה תעשי עם המידע הזה? תעטפי בו דגים?

אבל אם תפתחי את הראש שלך בראיה יותר מערכתית, פחות פדנטית לכשל זה או אחר בנתונים, תסתכלי על מגמות כלליות תראי שהאתר לא מסביר פנים לנשלטים, שהם ממילא בעמדת נחיתות והם ממילא לא רוצים להציג תדמית של ״בראט״ שמעז לקרוא תיגר על שולטים, ולהטיל ספק בדבריהן.

כל שזאת לא סביבה מאוזנת, רגילה, קהילה שבה כל אחד יכול לשתף מהחוויה האישית שלו, והדבר יתקבל באופן מכיל וקשוב.

אם את רוצה לראות, אבל רק אם את רוצה לראות, יש כאן כן מגמה של סתימת פיות והשפלת אנשים בשל דיעות שהם מעזים להשמיע.

ואז בתוך הקונטקסט הזה, דברים הולכים רק לכיוון של הקצנה. לא של אמפתיה. לא של חיבור. לא של רצון טוב.

כל התארגנות של ״אישה תומכת באישה״ בהקשר של ״יש גבר שמתווכח״ בגישה של ״בוא נראה לו מאיפה משתין הדג״ גורם לקוראים פסיביים עוד יותר לפחד לפצות פה. להביא עדויות. לשפוך אור על תופעות שאתן מתעקשות שהן בדיות או מקרים שקרו רק לגברים מטומטמים במיוחד.

וכל זה קורה בתוך ההקשר שדווקא נשלטים, יותר מכל סוג של גבר בכל ספקטרום קינקי אחר, הוא הקרבן האולטימטיבי לכל האנשים הרעים, המתחזים, השואבים סיפוק מהשפלה של אדם אקראי, הסתלבטנים ושאר מריעין בישין.

כל עוד אינכן רוצות גבר נשלט (או אחר) בחייכן, אין כל בעיה. שיישרפו כל הנשלטים עם כל דברי הבכיינות הבדויים שלהם וילכו לעזאזל. זה לגמרי לא הבעיה שלכן.

אבל כל עוד יש לכן רצון לגבר נשלט בחייכן, שיהיה שונה מזה שמסוגל לשרוד בתוך בור ביוב, תרצו או לא, זה משליך עליכן.

וזה אפקטיבי יותר עבורכן מאשר לדרוש הוכחה חותכת מכל מי שמציג דעה שונה מזאת שנוח לכן, שהתרגלתן לחשוב, שמצריכה מכן מינימום ראש פתוח ומקסימום התבצרות בצדקת דרככן.
ממתקינקי
ממתקינקי • 21 באוק׳ 2020
״ממתקינקי, כבר ציינו כמה פעמים שאנשי הקש שלך מאד בולטים, לא חבל על הטרחה?״

האמת? חבל. יש גבול לאהבת החינם שלי ולאופן שבו אני מנסה לשפוך אור ולהציף דברים שעלולים לעזור לאנשים אחרים
*כאשר לי אין כל אינטרס אישי בכך*
קרי
אני לא מחפש שולטת
אני לא מחפש יחסי נשלט-שולטת
אני לא מחפש למצוא חן בעיני אף אחת כאן
אני לא מנסה לייחצן את עצמי

את צודקת. התגובות כאן ממשיכות להידבק כמו קרציה לטפל, ולפספס כל פעם מחדש את העיקר.

שכנעת אותי שחמור נשאר חמור. בהצלחה בהמשך הדרך.

אני פרשתי.
ממתקינקי
ממתקינקי • 21 באוק׳ 2020
ו-Zord
צדקת. גם אני זקן מדי כדי לנסות לעזור לאנשים שלא רוצים לעזור לעצמם.

אני מניח שיום אחד יהיה נושא לפיד צעיר חדש. או שלא. התוצאה תהיה זהה.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 21 באוק׳ 2020
יולי Yuli כתב/ה:
ממתקינקי, כבר ציינו כמה פעמים שאנשי הקש שלך מאד בולטים, לא חבל על הטרחה?

זורד, אם אפשר שאלה - מה גורם לך לחשוב על הודעה כלשהי בפורום שהיא אמת או שהיא שקר? כלומר, אתה קורא מישהי כותבת "יש לי רשימה שחורה" ומישהי אחרת כותבת "יש לי רגל מעץ" והשלישית אומרת "יש לי דוברמן בחצר", איך אתה מחליט עם עצמך שפלונית כנראה משקרת ואלמונית כנראה דוברת אמת?

כן זה בדיוק מה שאני עושה, אנא הסבירי לי את הכשל הלוגי בדרך מחשבתי.

הייתי לוקח אותך ברצינות אם היית מסיימת את מה שכתבת אחרי המילה כלומר(פסיק).

ולגבי הפיתרון לנשלטים האינסלים מההודעה הקודמת, אם תקראי מה שרשמתי, אז את תקראי שרשמתי ש: 1. גברים צריכים להתאחד כמו נשים 2. למצוא פתרון לאותה קבוצה של גברים שהיא בבעיה, בסיעור מוחות.
קודם כל מתאחדים אחרי זה חושבים על פתרון.
אני לבד לא יכול לחשוב על פתרון, רק לזרוק לאוויר רעיונות.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
הראש שלי פתוח, וזה שאני פדנטית לא סוגר אותו אפילו קצת. להיפך, זה שאני אני מקפידה לדייק בדבריי ולבדוק את העובדות לפני שאני קופצת עם מסקנות, רק עוזר לאופקים שלי להתרחב יותר מידי יום.

המושג "סתימת פיות" מגוחך בעיני. אני לא יכולה לסתום פה של אף אחד גם אם מאד אשתדל. אני יכולה לכתוב פה מאה פעם "אנא סתום את פיך" וזו עדיין תהיה בחירה שלך ורק שלך אם לסתום אותו או לא. כשמישהו ממליץ לך לשתוק - זו המלצה ולא כפיה. אתה רשאי להתעלם ממנה (למעשה כבר הוכחת שאתה מודע היטב לזכות הזאת אז לא ברור למה העלית את זה בכלל).

אמרת "דברים הולכים רק לכיוון של הקצנה. לא של אמפתיה. לא של חיבור. לא של רצון טוב". זה מצחיק, כי זה בדיוק מה שאני אומרת לך. אתה בא עם רצון טוב? אתה בא לפתוח את הראש והלב ולדבר? אתה מניח תום לב של הזולת?

כי בינתיים אני רואה אותך מתווכח עם אנשי קש, ממציא קליקות כלשהן (דרך אגב, האם אני לדעתך חלק מקליקה כלשהי?), חוזר בניסוחים שונים על ההכרזה שלא אכפת לך איזה רושם אתה עושה על האנשים כאן ומשתמש במילות גנאי. בשביל מה? אולי תורי לשאול - מה יוצא לך מזה? למה שתרצה בכוונה לייצר שיחה אגרסיבית שאף אחד לא לומד ממנה כלום?

ועוד שאלה, מקווה שתענה לי בכנות. האם לדעתך הייתה התארגנות יזומה או תיאום מאחורי הקלעים של מי מהמגיבות בשרשור הזה? האם יש כאן תגובות שנכתבו לאחר תיאום בינינו?
ממתקינקי
ממתקינקי • 21 באוק׳ 2020
אם היית טורחת לא רק לקפוץ על הטיעונים שמוצאים אותך חכמה גדולה, אלא דווקא על הטיעונים שמאתגרים אותך יותר, היית שמה לב שכתבתי שקיום או אי קיום הקליקה הזאת אינו באמת תורם לנקודה שנשלטים באתר הזה איבדו מזמן את האמון בשולטות, והטובים ביותר הם אלו שנדחקים החוצה, כלומר, דווקא אלו אף פעם לא יגיעו לשולטות שראויות לכך.

זאת הפואנטה הכי חשובה שעלולה להועיל לך, אם תשכילי לחשוב עליה מספיק.

אבל את תמשיכי באופן עקבי לטעון שהפדנטיות שלך היא ראש פתוח. הניסיון העיקש הטכני להפריך כל כשל בטענות של הצד השני, היא דרך להגיע לאמת.

עד כמה האמת שלך משרתת אותך? את מקבלת מהאתר את מה שאת רוצה? את מרוצה? טוב לך?

אם כן, מה זה משנה מה אני כותב.

וכן, את מטומטמת.