סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות בגילאי העשרים

Adventurist
לפני 3 שנים • 24 באוק׳ 2020
Adventurist • 24 באוק׳ 2020
melodias
החיים שלי מרגישים לי אינטימיים עבורי, אני בטוח שכל אישה שאפגוש אשמח להכיר אותה והיא תשמח להכיר אותי,
לא מרגיש שיש בפורום הזה את האינטימיות הנדרשת ולכן הפרופיל שלי מאוד ממוקד.
הוספתי תמונה , אבל אני חושב שהיסח של הנשים פה מאוד קר , קצת מרגיש כאילו אנחנו הסחורה בשוק. ולא בני אדם .
מה שאני מחפש זה קודם כל בן אדם. אחר כך השאר.
DanisNotaStoner​(נשלטת)
לפני 3 שנים • 24 באוק׳ 2020
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 24 באוק׳ 2020
מעבר למה שכבר ענו לך, תחשוב כמה נדיר זה למצוא "שולטת" בגילאי ה20 כשרוב הנשים (וגברים) בגילאים האלה לא יודעות לשלוט על חשבון הבנק שלהן/משק הבית/עצמן much less על אחרים.
Aim higher
E Boy​(נשלט)
לפני 3 שנים • 13 בנוב׳ 2020
E Boy​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2020
אני אנסה לענות לך ישר ולעניין בלי ציניות כמו אחרים פה ובלי לתקוף אותך או לבקר את הפרופיל כי זה לא מה שרצית.

יש מעט מאוד נשים צעירות שמזדהות כשולטות, ועוד פחות נשים שהשליטה כל כך מרכזית אצלן שהן נכנסות לכלוב באופן תדיר.
נשים נוטות להיות פלואידיות במיניות שלהן. הכוונה היא שבניגוד אלינו גברים, שיודעים בדיוק מה אנחנו אוהבים מגיל 5-10 - נשים ממשיכות להתפתח מינית ולגלות את עצמן כל החיים.
נשים בגיל 20 עד 30 בדרך כלל לא יודעות מה זה שליטה, לא מכירות את העולם ואפילו נרתעות ממנו. רוב הנשים השולטות שדיברתי איתם גילו את העולם השליטה בשנות ה-30 וה-40 שלהן. להרבה היו פנטזיות של שליטה עוד הרבה קודם לכן אבל הן לא לגמרי הבינו אותן ולא מימשו אותן ובטח לא יצאו כשולטות.
מה גם שאצל רוב הנשים השולטות השליטה היא רק חלק מהמיניות. הרבה יכולות לקיים חיים וניליים לכל דבר ועניין או לשלב את השליטה קלות, כשהשליטה היא רק תיבול לחיי מין וזוגיות ולא תחליף.

יש לדעתי מספר עצום של שולטות בפוטנציה - נשים צעירות (בכל גיל) שיכולות להפוך לשולטות נהדרות אם רק יציגו להן את השליטה בחן - כמשהו סופר מיוחד וכיפי, לא שגרתי בקטע טוב.
אבל הנשים האלו פשוט לא נמצאות בכלוב- לראיה יש לא יותר מ-20 עד 30 נשים שולטות בנות 20-30 שפעילות בכלוב מתוך משהו כמו 50,000 חברים (ואני כולל את הרוב שלא מזדהות בגיל בפרופיל שלהן). אם תריץ חיפוש לפי גיל תראה שמהר מאוד אתה מגיע לשולטות שלא נכנסו לכלוב שלושה חודשים או יותר.

ואלה שכן פעילות - במיוחד הצעירות - מפציצים אותן, וזה שוחק. תנסה אתה לענות ל-20 הודעות ביום במשך שנה רצוף

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי נוב' 13, 2020 4:20 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
E Boy​(נשלט)
לפני 3 שנים • 13 בנוב׳ 2020
E Boy​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2020
תוסיף את העובדה שרוב השולטות מכירות מלא נשלטים ולא צריכות לחפש בכלל, אז אין להן סיבה אמיתית להיות פה.

אני בכלל חושב שהכלוב זה מקום גרוע להכיר בו שולטת במיוחד אם אתה צעיר.
השולטות שאני הכרתי נמצאות בכל מקום שהוא לא הכלוב, פשוט צריך להיות יצירתי.

ואם כבר אתה רוצה להכיר פה בכלוב אני לא שאני לא פוסל את זה אז יש לך 2 אופציות:

1. לכתוב על עצמך הרבה יותר . פרופיל מלא . לענות בפורומים. אולי בלוג. ולפנות לבנות בשיא הנימוס ובהודעה מושקעת שתגרום לך לבלוט מעל 99% מהנשלטים.
2. להכיר אנשים דרך הכלוב וללכת למאנצים ומסיבות - ככה יהיה לך הרבה יותר קל להכיר שולטות פנים מול פנים