צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חליבת זרע ראשונה

נשלט ביצים​(נשלט)
לפני 4 שנים • 22 בינו׳ 2020

חליבת זרע ראשונה

נשלט ביצים​(נשלט) • 22 בינו׳ 2020
אם יש עוד משהו שמאוד מושך אותי (שוב אני חוזר לחייתיות שבי) כולנו יודעים שיש חלב בסופר ולתהליך שבו הוא מיוצר וזה בדיוק החלק שמחרמן אותי. הייתי רוצה להרגיש כמו פרה חולבת, כידוע יש לי אשכים והם מייצרים זרע, הוא כרגע מיוצר על מנת שאוכל להתרבות אבל מה אם אגיע לשולט שירצה להשתמש בו למטרה אחרת?
אם מדברים על פנטזיה אז זאת הפנטזיה:
הייתי רוצה להגיע לשולט מסויים, להיבדק באופן פולשני ומביך (אולי גם בפני עוד שולטים) אחרי הבדיקה המשפילה לחזור לשבת ולחכות למשהו שאני עוד לא יודע בכלל (כמו מעין עכבר מעבדה?) קוראים לי בשמי בחזרה לחדר שערכו בו את הבדיקה ואני עוד מבולבל ולא יודע בדיוק לאן הגעתי ומה מטרת הבדיקה. איל שאני נכנס מתחילים לשנות אותי קושרים אותי על ארבע מתחילים מספר אנשים לגלח אותי בכל הגוף, לשים עלי פעמון וקולר שגם יודע לחשמל, לקעקע עלי מספר סידורי (בכל מיני חלקים בגוף כולל על הביצים והבולבול) ובזמן כל הפעולות האלו מגיע מישהו ומסביר לי מה אני בעצם הולך להיות מעטה והלאה, מסביר לי שנבחרתי להיות מייצר זרע כמו פרה למעשה ומכאן יקחו אותי למתקן חליבה והמישהו שמסביר לי מאחל לי בהצלחה ועוזב מכאן מספר גברים לוקחים אותי ברצועה לכיוון משאית מלאה בגברים כמוני מפוחדים ומבולבלים, אני מנסה להתנגד אבל מקבל שוק חשמלי בין הרגליים מהגברים שמכניסים אותי למשאית. אחרי שהכניסו אותי למשאית עם שאר הגברים מגיעים למתקן ומתחילים להוריד אותנו, כל כמה גברים מקבלים אזור קטן משלהם ומחכים בסבלנות ובפחד, עובר לילה ללא אוכל ושתייה בבוקר עוברים בנינו גברים שלאחר מכן מסתר שהם הבעלים שלנו סוף סוף הביאו לנו אוכל ושתייה, אוכל מעט מוזר אבל אכלנו בטירוף כי אנחנו מורעבים, לאחר כמה שעות מגיע גבר עם כפפות עבות מאוד ובגדי עבודה לוקח אותי מהקולר שלי ומוליך אותי לכיוון מבנה אחר ביחד עם עוד כמה גברים, מגיעים למבנה מבולבלים ומפוחדים מעמידים אותנו בשני טורים אחד מול השני וקושרים אותנו על ארבע בפיסוק רחב, ראש כלפי מעלה וללא יכולת לזוז, מתחיל להרגיש מישהו נוגע לי באשכים ובבולבול ואני נלחץ ומעט משתולל ובאותו הרגע מקבל עוד שוק חשמלי ונרגע, מרגיש שמחברים אלי משהו לבולבול ורואה שעושים את אותו הדבר לשאר הגברים בחדר לאחר שכולם היו מחוברים מישהו הפעיל את המתג והתחיל רעש נוראי ותעשייתי מתחיל להרגיש שהבולבול שלי נשאב ונחלב לאט לאט מוציא כמות טובה של זרע, לאחר חצי שעה התחלתי להרגיש מאוד עייף ותשוש והרגשתי שהמתקן שחיברו לי כבר לא מצליח לשאוב זרע ומתחיל להכאיב. גבר נוסף בא אלי ומנתק ממני את המתקן חליבה הסתכלתי לאחור לבדוק מה שלום החבילה שלי כי הרגשתי צורך וראיתי שהבולבול שלי מאוד אדום ונראה שעבד קשה והאשכים קטנים מאוד מאוד כמו שתי גולות משחק קטנות הוליכו אותי בחזרה למקום השינה הקטן והייתי בהלם מפוחד ומבולבל לא יודע מה אמור לבוא לאחר מכן הסתבר שהאוכל להביאו לנו היה למעשה מלא בחומרים שמגבירים את ייצור הזרע והחרמנות וכך החלה שגרה שבה בכל יום היינו ישנים אוכלים ונחלבים הזרע שלנו היה נלקח חלק לצורכי מחקר, חלק להרבעת גברי חליבה נוספים וחלק רב לאנשים פרטיים שזקוקים לחלבון טרי ופרוטאינים לחיזוק השרירים
    התגובה האהובה בשרשור
Boundy​(נשלט)
לפני 4 שנים • 22 במרץ 2020
Boundy​(נשלט) • 22 במרץ 2020
אהבתי מאוד את הפנטזיה. אני גם מתעניין בחליבה
tomer7​(שולט)
לפני 3 שנים • 20 באוק׳ 2020
tomer7​(שולט) • 20 באוק׳ 2020
ממ הכי מחרמן סטרייטים שאוהבים משחקי בצים וחליבהעבדי סטרייטים למשחקי בצים??
Boy Toy
לפני 3 שנים • 20 באוק׳ 2020
Boy Toy • 20 באוק׳ 2020
היו קבוצת בנות בעבר שעשו סירטונים מאוד דומים לפנטזיה שלך, רק בגירסא סטרייטית:
לקחו גברים, קשרו אותם וכיסו את העיניים שלהם, והם קיבלו את התואר ״cow״.
החליבה היתה מתבצעת פעם ב12 שעות למשך 5 שעות ברציפות בכל פעם (אם אני זוכר נכון) כשבמהלך החליבה הם לא גומרים בכלל. הם מגיעים עד לקצה ואז מקבלים שוק חשמלי שמוריד את הזקפה שלהם, ואז שוב החרמנות עולה כי הבנות עושות להם טיזינג, כל גבר ומה שהן יודעות שמדליק אותו.
המטרה היתה לאסוף כמה שיותר pre-cum.
היה לזה איזשהו ערך רציני מבחינת שווי כספי (יש מצב שזה סתם היה קישקוש לצורך הסירטונים), ורמת החרמנות היתה נמדדת על ידי חיישנים שחוברו לאשכים שלהם והציגו את החרמנות בגרף במחשב. ברגע שאותו אדם הגיע ל90% ברמת החרמנות - תוך 3 שניות היה מקבל שוק חשמלי).

הן עשו המון סירטונים בסגנון, מצרף לפה דוגמא אחת ומשם תוכלו להתגלגל הלאה, אם תרצו:

http://www.femdomtb.com/videos/5776/bratprincess-alexa-lola-amadahy-cow-teased-during-erection-removal-parts-1/
Marceline
לפני 3 שנים • 21 באוק׳ 2020
Marceline • 21 באוק׳ 2020
האמת שיש גם חליבה שנעשית דרך הפרוסטטה
https://www.medicalnewstoday.com/articles/prostate-milking

אם רוצים להיות ממש מרושעים אפשר לשלב את זה עם סאונדינג icon_smile.gif
earth​(שולט)
לפני 3 שנים • 26 באוק׳ 2020
earth​(שולט) • 26 באוק׳ 2020
יש סרט מד"ב שיש בו סצינה כזו
לא זוכר את שמו
מתמסר​(נשלט)
לפני 3 שנים • 26 באוק׳ 2020
מתמסר​(נשלט) • 26 באוק׳ 2020
הסצינה הכי חזקה של חליבה שזכורה לי היא אחת שבה השולטת חולבת את הנשלט שלה
שוב ושוב ושוב
עד ששום דבר לא נשאר
עד שהאיבר שלו לא יכול להזדקף שוב עד שיתאושש
ואז לוקחת אותו איתה למסיבת חילופי זוגות
הולכת להנות ואומרת לו שהוא יכול לשכב עם מי שירצה...
ישבן סקסי{אוהב ביצים}
לפני 3 שנים • 25 בינו׳ 2021

ישבן דורש

הזיון הראשון שלי שזיינו אותי היה בגיל 21 בארה"ב הייתי בן 21 מיד אחרי הצבא נראה עדין רזה חלק מאד כול מי שראה אותי נתן לי לא יותר מגיל 13 -14 וכול מקום הייתי צריך להציג תעודה . גרתי בדירה בארה"ב עם ידידה טובה שהייתה לי וחברה שלה . יום אחד חבר של הידידה שלי בצחוק נתן לי סטירה עם היד על הישבן שלי וקפצתי אולי מטר לגובה והחברה של הידידה שלי צחקה ואמרה שאלה אותי את מתרגש שנוגעים לך בישבן ? אמרתי לא מה פתאום . אז היא ענתה לי מעניין למה קפצת ככה כמו נקבה . אמרתי לה נבהלתי . אמרה טוב בסדר . האמת שקפצתי מהפלקה שנתן לי בישבן מהתרגשות . יום אחד נכנסתי לחנות ווידואו סקס וקניתי דילדו . והחבאתי אותו ,למחרת אמרתי להם שאני לא מרגיש טוב שילכו לעבודה בלעדיי . והם יצאו ונשארתי בבית התפשטתי מצצתי את הדילדו ודחפתי אותו לתחת פתאום אני רואה את החברה של הידידה שלי עומדת מאחוריי ואומרת לי זה בסדר אל תפריע לעצמך תהנה מהחיים שחכתי את הפתחות של הרכב אני רציתי לקבור את עצמי . בערב שהן חזרו מהעבודה הידידה שלי נותנת לי את התחתון שלה חולצת משי תחרה שלה נעלי עקב ואודם ורוד ואומרת לי יאללה מתוקה תתקלחי תתלבשי תתאפרי אנחנו יוצאות לבלות ואני התחלתי לבכות כמו תינוק וצעקתי לה מה נראה לך שאני הומו קוקסינל ? והחברה שלה אומרת לי חמודה את לא צריכה לדחוף לתחת כול מיני פלסטיקים את תבואי אתנו ונדאג לך לזיון של החיים שלך כבר אמרתי נזרום אתן התלבשתי והידידה שלי שמה לי אודם בשפתיים ונתנה לי מין כיס כזה עם רצועות ואבזמים שנסגרים כמו סנדל שאלתי אותה מה זה אמרה לי תקשור את הבולבול עם הביצים שלך עם זה לירך או כלפי מעלה לבטן יצאנו לאכול במסעדה פעם ראשונה בחיים שלי שאני רואה את כול המסעדה או אנשים ברחוב מסתכלים עלי ומעירים הערות . גמרנו לאכול והן לקחו אותי למועדון גיייז השותפה שחיה איתנו בדירה חברה של ידידה שלי אומרת לי תתחיל ללכת בין האנשים וטענז עם התחת שלך .לא הספקתי לעשות את זה וכבר הרגשתי מישהו עם תחתונים מתחכך עם הזיין שלו בישבן שלי ותופס אותי בכוח ודוחף לי אצבעות לחור דל התחת הייתי לבוש רק עם התחתון שידידה שלי נתנה לי והחולצה תחרה שלה ונעלי עקב כך שהרגשתי טוב מאד את הזיין שלו הוא דוחף לי אצבעות לתחת ואני מתפתל לא יכולתי לנשום מרוב התרגשות אני מסתכל אני רואה כושי אולי 2וחצי מטר ולובש תחתון ישר ראיתי שיש לו ביצים ענקיות ומשהו עבה וגדול מתחת לתחתונים התחלתי להיכנס ללחץ ולגמגם ולקרוא לידידה שלי אורית אורית תעזרי לי מה אני עושה ? והיא צוחקת לי תירגעי הוא לא יאכל אותך והיא אומרת לכושי הזה בלי להתבלבל הזונה זקוקה לחינוך טוב . והכושי אומר לה בשביל זה אנחנו כאן וידידה שלי שואלת אותו מי זה אנחנו ? אתה לא לבד אמר לה לא באתי עם עוד חמש ושני חברות אמר לנו שהוא חוזר תוך כמה רגעים וחזר עם החברה שלו הם היו 4 כושים אפרו אמרקאים ושניים היו לבנים ושני הבחורת שאיתם לבנות אחת שיער מסולסל שחור בת 18 וחצי נראית ילדה עםחצי תחת בחוץ וכול השדיים שלה קטנות יוצאות מהצדדים של הגופיה שלה ואחת בת 35 בלונדנית לבושה שמלת מיני ושמתי לב שלא היו לה תחתונים בכלל שהיא התיישבה בכסא בר ראיתי את כול הכוס שלה מםה לשם ההיא הצעירה בת ה18 ניגשת אלינו ואומרת לנו אם אתם מעוניינים לחגוג תסיעו אחורינו והחברה של אורית הידידה שלי אומרת לה זה לא אנחנו חוגגות המסיבה בשבילו התחת שלו צריך חינוך טוב והיא הבחורה האמרקאית מלטפת לי את הישבן ועושה קולות מממממ אני מבינה . יצאנו מהמועדון נכנסו לרכב ונסענו אחריהם רבע שעה נסיעה עד שהגענו לווילה נכנסנו נתנו לנו לשתות ופתאום שני השותפות שלי לדירה אומרות לי אנחנו הולכות נבוא לאסוף אותך בבוקר . אמרתי להן מה זה הולכות משאירות אותי לבד עם אנשים זרים והשותפה שלנו לדירה חברה שלה אומרת לי תרגע ילחוץ מה שמעניין אותם כרגע זה התחת שלך . איך שהן הלכו החברה שם התחילו להתפשט כל ה6 גברים אני מסתכל על הזיין והביצים שלהם ומתחיל לבכות כמו ילד בן 7 מהפחד מהגודל של האשכים והזין שהיה להם . הצעירה הרגיעה אותי לטפה לי את הפנים הורידה לי את התחתון ואת החולצה ואמרה לי תוך כדי זה אני לא אשקר לך הם הולכים להכאיב לך מאוד ואתה תבכה ותצרח וזה בסדר אני אומר לה מאיפה את יודעת שהם יכאיבן לי אולי הם יהיו עדינים אז היא אומרת לי אני יודעת כי הם אמרו שהם מתכוונים לזיין אותך כמו זונה תוך כדי שהיא מדברת איתי אותו כושי שהתחכך מאוחריי במועדון הגייז תופס לי את העורף בכוח מתכופף אליי נותן לי נשיקה צרפתית מכניס את כול הלשון שלו לתוך הפה שלי ויורק לי בוחטה של רוק לגרון נתן לי פלקה לישבן כול הישבן שלי שרף ונהיה אדום והכניס לי אצבע את האגודל שלו אחר כך עוד עשני אצבעות עמוק לתחת והרים אותי עם האצבעות שלו בתוך התחת שלי באוויר יד אחת מחזיק אותי כמו שמחזיקים תינוק שמרימים אותו בישבן ויד השניה שלו חפר לי עם אצבעות לחור של התחת פתאום נתתי צעקה כזאת אמאאאא בעברית הוא החזיק אותי במותניים שאני באוויר הפך אותי ככה שהפרצוף שלי היה מול הזין והאשכים שלו והישבן שלי מול הפרצוף שלו ושיפד לי את הזין שלו לתוך הפה שלי ותוך כדי הרחיב לי את החור וחפר לי עם האצבעות שלו וכול כמה רגעים מרחיב את החור בעזרת האצבעות ויורק לי בוחטות דל רוק לתוך החור של התחת בינתיים אני הספקתי לגמור אולי יותר מ10 פעמים הוא התיישב החברה השניים הרימו אותי מהירכיים והושיבו אותי על הזין שלו היא הרים לי את הרגלים באוויר והתחיל להכניס את הזין שלו לתוך הכוס שלי רק הכניס לא הרבה את הראש הכיפה של הזין נתתי כזאת צרחה עצר רגע ואז התחיל לזיין בפראות צרחתי ובכיתי מי יתר האחרים התחילו להכניס לי את הזין שלהם בםה שלי וכול אחד זיין אותי וגמר לפי תור תוך כדי אני רואה את הבחורה הבוגרת יותר משחקת לעצמה עם הפיטמות והצעירה גבר שישב לידה דוחף לה אצבעות לכוס לקראת בוקר הם הכניסו לי שני אברי מין לתחת במכה אחת בהתחלה הייתי בעילפון חושים הגוף שלי לא עיכל פתאום אני מרגיש את כול הפנים שלי מתנפחות וכולי מרגיש אדום בפנים ולא הבנתי למה כולי רועד לא עברו חצי דקה התחלתי לצרוח צרחות כאלה ובכיתי הבחורה הבוגרת יותר באה מתחתתינו והתחילה ללקק ולמצוץ את האשכים של השנייים שהזיין שלהם בתוך התחת שלי וגם דחפה להם אצבעות לתחת זה שיגע אותם והם השתוללו לי על התחת עוד יותר יאני צורח צורח ובוכה ו מרביץ לזה שדוחף לי זין לפה ותוך כדי אני רואה ששניים מזיינים את הבחורה הצעירה אחד בתחת ואחד בכוס בסוף השכיבו אותי על הגב הרימו לי את הרגליים שלי עד לראש שלי אחד דחף את כול הזין שלו בפה שלי טגמר לי בגרון והשאר הביאו ביד מדי פעם דחפו זין לחור והוציאו לגמרי ודוב דחפו והוציאו ואז גמרו וכל אחד לפי תור השפיך בחור של התחת שהם הראו לי את החור שלי פתוח אני אבדתי את השיווי משקל שלי לרגע חשבתי שאני חולם הם פתחו אותי ככה שהחור של התחת שלי היה כמו קוטר של ספל או כוס הם הקימו אותי אמרו לי לך תשב בספה ותוך כדי שאני הולך אני הולך עם רגליים מפושקות כולי רעדתי ברגליים לא מצליח להצמיד אותם בקושי הלכתי וכאבי תופת בכול הרגליים הבטן ואז התחלתי להרגיש את הכאבים בחור של התחת כאבי תופת ואני מרגיש תוך כדי הליכה שיוצא ומשפריץ לי שפיך מהחור של התחת מאותו יום איך שהתקשרתי לידידה שלי שתבוא לקחת אותי הבית איך שיצאתי מאותו וילה של החברה האלה שזיינו אותי התחלתי ללכת כמו קוקסינל ולעשות תנועות כמו נקבה עד היום ושאני הולך אני מענטז אם הישבן בלי שאני ירצה אפילו מאותו יום אחרי אותו זיון הבנתי שהפכתי להיות זונה ממין זכר

י

.