סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאחר ורה"מ "שלנו" חגג יום הולדת

-X-
-X-
לפני 3 שנים • 1 בנוב׳ 2020
-X- • 1 בנוב׳ 2020
אני יכול.
הנה - אני לוקח אחריות ומפרק את הממשלה.
יאללה בחירות.
הופה! שוב ביבי...
-X-
-X-
-X- • 1 בנוב׳ 2020
נ.ב,

הגל השני באירופה הוא גם בגלל ביבי, הכל כדי להמלט מהמשפט!
-X-
-X-
-X- • 1 בנוב׳ 2020
אם רע לך השלטון, אז עוד מעט יהיו בחירות.
אם באמת לעם נמאס מביבי, הם בעצמם יורידו אותו.
בנתיים הם בחרו בו למרות החסרונות ולמרות כתבי האישום. אז הגיע הזמן להודות שביבי הכי טוב ממה שיש?
לא. אפס פרגון.
במסווה של "לקיחת אחריות" ושאר מכבסת מילים.
תגיד שאתה שונא את ביבי וזהו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 2 בנוב׳ 2020
הממ... בוא נראה. יש לי בחירה בין לגסוס חצי שנה מסרטן ואז למות או למות בשנתי מהתקף לב. אני בוחר בהתקף לב. סימן שצריך לפרגן להתקפי לב ולהלל אותם? לא, ממש לא. כי בחרתי ברע הקטן יותר, לא במשהו טוב. הבחירה הטובה היא לחיות - את החיים אני אהלל.
דבר שני - זה שאנשים מסויימים בוחרים שוב ושוב ביבי, מוכיח מה? שהוא טוב? ממש לא. זה אפילו לא מוכיח שהוא טוב להם. זה מוכיח שאותם אנשים חושבים שהוא טוב. נו, מי אמר שהם צודקים? לפי ההיגיון שלך, אתה אמור לפרגן לרבין, לא? כי הוא היה הכי טוב, הרי הוא נבחר. אז תפרגן לו, קדימה.
עכשיו, אם תראה לי דברים טובים שביבי עשה, תסביר לי למה הם לטובתי או לטובת המדינה - סבבה, אפרגן לו עליהם. הוא נואם מוכשר מאוד, יש לו יכולות בכל מה שקשור ליחסי חוץ, מי אמר שאין לו? זה אומר שאני צריך לרצות אותו? לא, יש עוד אלף דברים שהוא עשה גרוע.
למה שאשנא אותו? הוא חבר שלי? אני מכיר אותו? אני חושב שהוא גורם נזק בלתי רגיל למדינה הזו, בעיקר למארג החברתי שלה ולמערכות האכיפה שלנו, המשטרה והרשות השופטת.
בקיצור, או שעדיין לא הבנת מה הבעיה שלי עם ביבי, או שאתה בכוונה מתעלם מהביקורת שלי עליו. בגלל זה, כל מה שיש לך זה להפיל עלי איזה משהו רגשי כזה, שלא שייך בכלל. מצטער, אתה לא מבין כלום - לא במציאות, ובטח לא במה הולך בראש שלי.
-X-
-X-
-X- • 2 בנוב׳ 2020
אין לי ויכוח איתך על איך אתה רואה את המציאות או על מה שעובר לך בראש.
זה יותר מדי information.
רמפול
רמפול • 2 בנוב׳ 2020
KGB כתב/ה:

בנתיים הם בחרו בו למרות החסרונות ולמרות כתבי האישום. אז הגיע הזמן להודות שביבי הכי טוב ממה שיש?
לא. אפס פרגון.

גם האחים המוסלמים היו הכי טוב שיש בבחירות במצרים. רגע, בעצם, מזיכרוני, ההפיכה של סיסי ייצבה את המדינה ואת האזור ...

ואבו מאזן הוא לא הכי טוב שיש בגדה?

תפרגן גם להם.
-X-
-X-
-X- • 2 בנוב׳ 2020
אין קשר. ישראל היא דמוקרטיה ולא דמוקרטיה למראית עין כמו הגדה או מצריים.
יש הרבה בעיות בשיטה הישראלית להרכבת ממשלה, אבל איאפשר להשוות.
נראה מהתמיהות שלכם שאתם לא מבינים מהי דמוקרטיה.
רמפול
רמפול • 2 בנוב׳ 2020
ציטוט:

נראה שאתה לא מבין איך לקרוא תגובה. רשמת "בנתיים הם בחרו בו למרות החסרונות ולמרות כתבי האישום. אז הגיע הזמן להודות שביבי הכי טוב ממה שיש?" ואני נתתי דוגמאות למנהיגים שבחרו אותה למרות החסרונות שלהם.

מצרים אחרי האביב הערבי לא הייתה דמוקרטיה למראית עין: ב-2012 מורסי נבחר ב-52 אחוז מהקולות. דמוקרטיות למראית עין כמו רוסיה עובדות על 80% מהקולות, לא 52% (כמו פוטין, שנבחר ב-77% ב-2018).

בסדר, לא משכנע אותך. הנה דוגמה יותר טובה: ארדואן, שאולי כעת לא מנהל מדינה דמוקרטית כל כך, אבל כשעלה לשלטון לפני כמעט 20 שנה עשה זאת באופן דמוקרטי לחלוטין. ארדואן קיבל לידיו מדינה דמוקרטית וליברלית, ותוך כ-20 שנה כופף שם את מערכות הצדק, המשפט והצבא. ארדואן הוא מקרה מעניין שכדאי לך לקרוא עליו יותר לעומק: איך מגלומן תאב כוח השתמש בחולשות של המערכת כנגדה לבסס את מעמדו. קצת כמו מה שקורה בארץ.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
KGB כתב/ה:
אין קשר. ישראל היא דמוקרטיה ולא דמוקרטיה למראית עין כמו הגדה או מצריים.
יש הרבה בעיות בשיטה הישראלית להרכבת ממשלה, אבל איאפשר להשוות.

אבל מה עם רבין? שאלתי אותך ולא ענית. איפה הפרגון שלך לרבין, שהיה הכי טוב? או לאהוד ברק, שגם היה הכי טוב? הם נבחרו דמוקרטית, במדינה דמוקרטית, ולפי ההיגיון שלך - או שאתה צריך לפרגן להם, או שאתה אמור להודות שאתה פשוט שונא אותם ברמה אישית.
זה מה שדרשת ממני, לא? ובכן, נאה דורש, נאה מקיים