סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאחר ורה"מ "שלנו" חגג יום הולדת

Alas
לפני 3 שנים • 12 בנוב׳ 2020
Alas • 12 בנוב׳ 2020
די להפריע לטרול עם עובדות!
זה מבלבל..
-X-
-X-
לפני 3 שנים • 12 בנוב׳ 2020
-X- • 12 בנוב׳ 2020
Nicknose -

המשמעות של התערבות בג"ץ מבחינה פוליטית היא שנתניהו יכול ללכת לבחירות מאחר ובג"ץ לכל הפחות שינה את ההסכם שנחתם בין הליכוד לכחול-לבן.
מבחינה משפטית המשמעות של התערבות בג"ץ היא שינוי חוק יסוד שעבר בכנסת ברוב של 70 נבחרי ציבור ע"י בית המשפט העליון.
בעקבות החלטת בג״ץ, מוסרת התנועה למשילות ודמוקרטיה: "מצער שבית המשפט לא מבין שכאשר הוא עוסק בחוקי יסוד הוא חותר תחת יסודות סמכותו שלו. בית המשפט פועל מכח חוק יסוד: השפיטה, שאיננו משוריין. אם בית המשפט ירשה לעצמו לזלזל בסמכותה של הכנסת לקבוע חוקי יסוד, לא יהיה לו כל בסיס לדרישה להתייחסות רצינית לפסקי דינו ולעצם מעמדו".
התנועה למשילות ודמוקרטיה סיכמה וקראה: "יש לקוות שנבחרי הציבור בכנסת ובממשלה יבהירו לשופטי בג"ץ שאין בכוונתם להיות שותפים לביזוי חוקי היסוד ולפעולתו של בג"ץ בחוסר סמכות".
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 13 בנוב׳ 2020
KGB כתב/ה:
הנה עוד דוגמא טרייה מהיום לגבי נושא שהתווכחנו עליו בשרשור אחר.
איך שנתניהו, הדיקטטור פוגע במערכת המשפט ובבג"צ המסכנים.
ועד כמה בג"צ חלשים וחסרי יכולת. ועד כמה שהמעמד שלהם נחלש...
היום בג"צ שוקלים לבטל את ההסכם הקואליציוני ובפועל לפרק את הממשלה.
איך זה נקרא, בעיניך?
מהפכה שלטונית אולי?
בשביל מה אנחנו הולכים להצביע?
אם בג"צ יכול להתערב בצורה בוטה כזאת ולשנות אפילו חוקי יסוד, אז בשביל מה יש כנסת? ממשלה?

יש לי תגובה מצויינת, אם רק תפנה אותי למקום בו אמרתי שנתניהו דיקטטור או שבגצ חלשים וחסרי יכולת, ומעמדם נחלש.
והיות ולא אמרתי שום דבר מאלה, הנה תשובתי - לך תזיין ת'שכל למישהו אחר, נשבר מהאנשי קש שלך.
-X-
-X-
-X- • 13 בנוב׳ 2020
אתה כתבת ב2.11 בשרשור של "בפחות מ24 שעות" בעמוד 16:

"אז לא הוכחת כלום לגבי הביקורת שלי עליו. הטענה שהיה גם לפניו לא שווה כלום. אתה סך הכל אומר שאני צודק והוא מפלג ומסית. לגבי כוחה של הפרקליטות ומערכת המשפט - איך מדדת? איך קבעת שהן חזקות מתמיד? וגם אה הן חזקות, זה מוכיח שביבי לא מנסה לפגוע בהן? נגיד, אם אני יורה במישהו ומפספס, אז סימן שלא ניסיתי להרוג אותו? נסה שנית. אהבתי גם את הדגמת הכוח - יש לנו הרבה פושעים, שזה מוכיח ש... יש לנו הרבה פושעים, ולא שום דבר אחר."

-איך זה בתור הדגמת כוח של בג"צ?
Sm Art{☆Sm}

לך קדימה , גבר.

Sm Art{☆Sm} • 13 בנוב׳ 2020
בועז ,סוגר עניין ,ומחדד עניין
בני אדם נתקלים בבעיה .
הם לא מבינים, זה אתגר.
אתגר לפניך !

בעיה מורה על.שלילה .
אתגר מורה על חיוב .

תתגבר ,ונקדם אותך .

שבת שלום..

https://youtu.be/2YFJAsLcPvI
nicknose​(מתחלף)
nicknose​(מתחלף) • 13 בנוב׳ 2020
KGB כתב/ה:
Nicknose -

המשמעות של התערבות בג"ץ מבחינה פוליטית היא שנתניהו יכול ללכת לבחירות מאחר ובג"ץ לכל הפחות שינה את ההסכם שנחתם בין הליכוד לכחול-לבן.
מבחינה משפטית המשמעות של התערבות בג"ץ היא שינוי חוק יסוד שעבר בכנסת ברוב של 70 נבחרי ציבור ע"י בית המשפט העליון.
בעקבות החלטת בג״ץ, מוסרת התנועה למשילות ודמוקרטיה: "מצער שבית המשפט לא מבין שכאשר הוא עוסק בחוקי יסוד הוא חותר תחת יסודות סמכותו שלו. בית המשפט פועל מכח חוק יסוד: השפיטה, שאיננו משוריין. אם בית המשפט ירשה לעצמו לזלזל בסמכותה של הכנסת לקבוע חוקי יסוד, לא יהיה לו כל בסיס לדרישה להתייחסות רצינית לפסקי דינו ולעצם מעמדו".
התנועה למשילות ודמוקרטיה סיכמה וקראה: "יש לקוות שנבחרי הציבור בכנסת ובממשלה יבהירו לשופטי בג"ץ שאין בכוונתם להיות שותפים לביזוי חוקי היסוד ולפעולתו של בג"ץ בחוסר סמכות".

בפעם האחרונה: בג"ץ לא התערב. בג"ץ הוא חלק בראשיתי מכל הדיון הזה, וטוב שכך, במדינה בה אין חוקה שמסדירה את היחסים בין הרשויות.

תחשוב באמת על הרשויות ונמשיך משם: הרשויות המחוקקת והמבצעת נוטות מאוד לכיוון מסוים, והרשות השופטת מגיבה קודם כל בדרישה לקבלת הסבר, הצדקה, נימוק, משהו שיוכיח שהנטייה הזו לא מוגזמת ופוגענית.

זה שאתה לא מאמין מראש לבית המשפט לא מקדם אותנו הרבה. אם זו התגובה שאתה מתחיל להקליד, אתה מוזמן לוותר.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
KGB כתב/ה:
אתה כתבת ב2.11 בשרשור של "בפחות מ24 שעות" בעמוד 16:

"אז לא הוכחת כלום לגבי הביקורת שלי עליו. הטענה שהיה גם לפניו לא שווה כלום. אתה סך הכל אומר שאני צודק והוא מפלג ומסית. לגבי כוחה של הפרקליטות ומערכת המשפט - איך מדדת? איך קבעת שהן חזקות מתמיד? וגם אה הן חזקות, זה מוכיח שביבי לא מנסה לפגוע בהן? נגיד, אם אני יורה במישהו ומפספס, אז סימן שלא ניסיתי להרוג אותו? נסה שנית. אהבתי גם את הדגמת הכוח - יש לנו הרבה פושעים, שזה מוכיח ש... יש לנו הרבה פושעים, ולא שום דבר אחר."

-איך זה בתור הדגמת כוח של בג"צ?

כתוב כאן שביבי דיקטטור ובגצ חלשים ומסכנים? לא. כבר אמרתי לך ללכת לבלבל ת'מוח למישהו אחר, נכון?
Yo217​(שולט)
לפני 3 שנים • 7 בדצמ׳ 2020
Yo217​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2020
הוא מנוי ?
הטופר המפשר
לפני 3 שנים • 7 בדצמ׳ 2020
הטופר המפשר • 7 בדצמ׳ 2020
alljobs לחברת תקשורת גדולה דרושים:
אנשי תקשורת, מעצבי דעת קהל ,תותחי טוקבק !
דרישות התפקיד:
- עבודה מול משרד ראש הממשלה ועבודה עם דף מסרים,
- כתיבה נמרצת בפורומים, טוקבקים, ופלטפורמות ניו מדיה שונות.
- יכולת חיפוש ואיתור מידע על קהילות אינטרנטיות מנוגדות לדף המסרים.
- לא נדרש תואר אקדמאי ורצוי תעודת בורות בתוקף.

עבודה מהבית, ושכר טוב למתאימים + בונוסים ותנאים סוציאלים !
(מחברת הקבלן מלניקובסקי בע"מ).

קו"ח יש לשלוח ל: natan-eshel@gov.co.il