סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני דתיה ולא יודעת מה קורה איתי

↑ ↓
soni​(נשלט)
לפני שבוע • שני, 16 בנובמבר 2020, בשעה 10:02

Re: אני דתיה ולא יודעת מה קורה איתי

soni​(נשלט) • שני, 16 בנובמבר 2020, בשעה 10:02
נטע הסקרנית כתב/ה:
היי כמו שהבנתם מהכותרת אני דתיה ולמרות שאני לא הכי דוסית שיש אני לא חושבת לחזור בשאלה ולכן אני לא יודעת מה קורה איתי, אני מרגישה שאני חיה בעולם כפול, מצד אחד אני מבלה שעות באתר הזה בקריאת קטעים סוטים ביותר ואפילו מפנטזת עליהם ומצד שני אני דתיה, אני אפילו לא מנוסה מינית (הכי רחוק שהגעתי היה נשיקה על הלחי) אז אני לא יודעת מה קורה איתי אני מרגישה מבולבלת ואני לא יודעת אם בכלל זה בסדר שאני פה ואם אני לא חייבת לעוף מפה רק שהבעיה שאני כל הזמן מנסה וכל פעם חוזרת לכאן...
אוף טוב זה יצא לי ממש מבולגן אבל בתכלס ככה אני מרגישה אני לא יודעת למה אני מפנטזת על דברים נוראיים כמו שראיתי פה מישהו שכתב על HuCows שהגניב אותי ברמות לדמיין שככל שעושים יותר יש יותר חלב ואז זה יותר ויותר ונהיה מלא כל פעם ואני לא יודעת כי זה סטיות שאם המשפחה או החברות היו יודעות על זה אז אני לא יודעת מה
אוף בקיצור אם מישהו יוכל לעזור לי פה או בפרטי אני ממש אשמח
אני בת 18 ובכיתה יב באולפנה דרך אגב ובחיים לא אנסו אותי או פגעו בי מינית
אני גם נראית יחסית טוב ורזה אז יכול להיות שזה בגלל שאני רוצה שמישהו יעריך את היופי שלי? (אולי אני טיפה חיה בסרט חח אבל לפעמים אני מרגישה שיכול להיות שזה מה שאני מרגישה).

היי נטע,
אם אין לך קורונה icon_smile.gif את מוזמנת לשלוח לי מייל ואשמח להתכתב ולשוחח איתך
soni9700@gmail.com
יום טוב,
אדיר
YellowKing​(שולט)
לפני שבוע • שני, 16 בנובמבר 2020, בשעה 19:14
YellowKing​(שולט) • שני, 16 בנובמבר 2020, בשעה 19:14
שלחתי לך בפרטי.
charley
לפני 6 ימים • שישי, 20 בנובמבר 2020, בשעה 13:06

charley • שישי, 20 בנובמבר 2020, בשעה 13:06
היי נטע,
אני מזדהה איתך לגמרי בכל הבלבול שקיים בנו,
מצד אחד אנחנו דתיים/חרדים עובדים את ה' באמת ובתמים ומצד שני הגוף שלנו והיצרים שלנו.

מכיוון שאין דיבור על כל נושא המיניות בחברה שלנו, אנו מייצרים אותם לבד בתוכנו, כל אחד מהמקום והתשוקות שלו.

אני באופן אישי מרגיש את הדיסוננס הזה קיים בי כל הזמן,
מחד, אני רוצה להשאר במקומי החרדי כלפי הקב"ה ומאידך מרגיש ניגוד גמור בגלל היצרים שלי שנראים לי סותרים את המקום הדתי/החרדי שלי.

אז שתדעי לך שאת בסדר גמור! את בן אדם עם יצרים וזה תקין לחלוטין!
כעת מה שעומד בפנייך זאת השאלה:
האם אני יכולה לקיים הפנטזיות שלי בתוך החברה והמגזר שלי?
האם באמונה שלי כלפי הקב"ה אני עושה מה שהוא רוצה וגם נהנית מהגוף שלי "בגבול המותר"?
או שמא את רוצה לבחור אחרת - שזה גם מותר כי אלוקים נתן לנו את הבחירה היכן לבחור..
כך או כך זה לא קל בכלל, כשבוחרים בצד אחד מן הסתם שמפסידים את האחר..

אף אחד כאן לא יכול להגיד לך מה לעשות, כי כל אחד בחר "בחירה" בגלל שיקוליו.
אנו כן יכולים לשתף אותך בבחירות שלנו ובתוצאות שאנו מתמודדים איתן, אך את תבחרי לעצמך מה נכון לך ומה לא.

עצה של בחור שקפץ למים עמוקים, פנטזיות תמיד ניתן להגשים.
רק בשביל אך שלא יהיו לך חרטות בהמשך, תחשבי היטב על הבחירות שלך.

גילוי נאות: אני בחור חבדניק בן 22, למדתי בישיבה קטנה וישיבה גדולה,
עדיין מתוסכל מהמקום בו אני נמצא. מאחל לך רק בהצלחה!!
פחות אבל עוד כואב
לפני 6 ימים • שישי, 20 בנובמבר 2020, בשעה 15:00
פחות אבל עוד כואב • שישי, 20 בנובמבר 2020, בשעה 15:00
היי נטע. שתדעי שאת לא לבד כאן! יש המון המון דתיים כמוך, אני לומד בישיבת הסדר ובא מבית דוסי וזה בסדר,
איך ליישב את הסתירה זה כבר משהו אחר
בכל אופן ממש מוזמנת לפנות בפרטי
IGSman
לפני 5 ימים • שבת, 21 בנובמבר 2020, בשעה 15:54
IGSman • שבת, 21 בנובמבר 2020, בשעה 15:54
אני חושב שאת רוצה לנסות דברים מסוימים וזה טבעי לגמרי. ואני חושב שאת לא רוצה לאכזב את הסביבה שלך שזה גם טבעי לגמרי.

בסופו של דרך את תחיי את החיים שלך ולא הם. אין כאן פתרון חד משמעי אני חושב שהדבר הכי נכון לך הוא מה שאת עושה כרגע. צעד צעד נחשפת לעוד מידע ובסוף תק,לי וודאות יותר גדולה. רק אל לחיצי את עצמך לרצות אף אחד... זה אף פעם לא נגמר סבבה
Angelo
לפני 5 ימים • שבת, 21 בנובמבר 2020, בשעה 18:36
Angelo • שבת, 21 בנובמבר 2020, בשעה 18:36
היי נטע, גם אני כמוך נע בין העולם הדתי לבין העולם הזה כמו כל דבר בחיים זה לא חייב להיות סותר אם מחברים את זה בצורה נכונה
אם תרצי לשוחח על זה אני פה בצ'אט במרחק לחיצה
דולפין 4
לפני 3 ימים • שני, 23 בנובמבר 2020, בשעה 11:40

דולפין 4 • שני, 23 בנובמבר 2020, בשעה 11:40
אתחיל מהשורה התחתונה: לטובתך - עדיף לך להתרחק מהעניין הזה.
הבדסמ הוא כמו סם (במקרה חרוז).
כמו סם - זה חזק ומושך, אבל האמת שזה מסוכן מאוד להמשך החיים שלך.
אם את רוצה לבנות חיי משפחה עם זוגיות יציבה וילדים וכו' - אז הבדסמ הוא נזק גדול, פשוט דבר הרסני.
כמו סם/סיגריות - עדיף לא להתחיל, או להפסיק כמה שיותר מהר.
בתור גבר בתחילת גיל 40, אני יודע שזה נותן חוויה חזקה, אבל מקהה את היכולת ליהנות ממין רגיל. מין רגיל עם בת הזוג הרבה פחות מרגש, ותמיד אני מחפש דברים בחוץ, וזו בעיה...
אני מדבר מניסיון.
דם אם יש כאלה שזה לא כך אצלם (ואני בספק אם זה כך), ברור שהסכנה של משיכה תמידית רק לבדסמ ולגרויים מחוץ למשפחה היא סכנה גדולה מאוד.
אז כמו שאמרתי בהתחלה: אם את רוצה משפחה וזוגיות יציבים בהמשך - תעזבי את עניין הבדסמ כמה שיותר מהר ואל תחזרי אליו. וגם אם תיפלי בזה במקרה ותתענייני - פשוט תעזבי את זה שוב ותמשיכי בחייך

בהצלחה רבה
Sm Art
לפני 3 ימים • שני, 23 בנובמבר 2020, בשעה 12:56
Sm Art • שני, 23 בנובמבר 2020, בשעה 12:56
את לא דתיה ,את נולדת ,לבית ,של הורים, דתיים לאומיים .
והם נולדו ,גם כן ,לבית ,של הורים ,דתיים לאומיים .

את דתיה ,שלא מבחירה .
את דתיה ,שלא מבינה ויודעת ,מהי ,הדת האמיתית .

בכדי , להיות ,דתיה ,את תצטרכי ללמוד את הדת ,בעצמך ,ולהגיע ,למצב שאת אוהבת את הדת .

כל עוד שאין למידה ואהבה אמיתית לדת .
זה שנולדת ,לבית של הורים דתיים ,
זה לא ימנע ממך ,להגיע אל מצב שאת נמשכת אל הבדסמ .
שהבדסמ ,במהותו ,בוא ,היפך הגמור , של הדת .
הבדסמ ,היא ,נישה ,לאנשים בודדים ,ומתבודדים,מטבעם .