סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נ"בכ - הצעה

סווריןן
לפני 3 שנים • 1 בדצמ׳ 2020

נ"בכ - הצעה

סווריןן • 1 בדצמ׳ 2020
בפעם האחרונה שהצליפו בי, הבנתי שהנשלטות שלי שגויה. תגובתי לכאב הייתה מהומהמת, מאופקת, מין 'איי' כזה. ההכרה היכתה בי כברק: אני לא מגיב נכון. אני סתמי מדי עבורה. בימים שחלפו, עברתי במספר אתרי פורנו כדי ללמוד על התגובה של נשלטים לכאב. כמעט ללא יוצא מן הכלל, התגובה הייתה כמו שלי - מין סטואיות סופגת, ששומרת על גבריות נוקשה גם כשהיא מושפלת עד עפר. כשהיה טקסט, ה'אי' לווה ב'תודה גברתי' או משהו גנרי כזה.

הבנתי שהבעיה כללית ועמוקה. הבנתי שאנו הנשלטים תוסרטנו אל תוך צורת תגובה לכאב שהיא מצ'ואיסטית - כאילו שהנשלט אומר במובלע: "נכון שאת דורכת עלי, מצליפה בי, קושרת אותי, מחשמלת את אשכי ומטילה עלי את מימיך... נכון, אבל... מתחת לכל זה אני עדיין לוחם שייטת מחוספס..."

אז זהו. זה קצת דפוק.

אני שואל את עצמי היכן הם, היכן הנשלטים שממררים בבכי, שגועים כמו עגל מבוהל, שצווחים כמו חזיר נשחט, שמתרפסים באופן נלעג ומתחננים שהכאב ייפסק בזעקות לא גבריות בעליל... נראה לי שנשלטות כזו מחרמנת יותר גם עבור הנשלט וגם עבור מי שמתעללת בו, אבל הפורנו, ככל הנראה, לא מסכים איתי.

חיפשתי באתרי הפורנו הצלבות סביב התפלשות, דמעות, זעקות שבר. בהחלט הגעתי לכמה דברים שסגרתי מייד, כי הם הזכירו פחות סקס ויותר חקירת שב"כ לפצצה מתקתקת...

בקיצור, אני מבקש להוסיף לעולם שלנו (המשופע בתתי קטגוריות) מונח חדש: נ"בכ ('נשלטים בכיינים'). נשלט בכייני לא מנסה כלל לשמר על גבריותו כשהוא סובל. להפך, הוא מיילל, זועק, מייבב. הוא גם גאה בכך! אני גם מציע שנשתמש בקטגוריה הזו כמדד. קצת כמו שהומואים מפרסמים מיימדים מדוייקים, גם אנחנו נאמוד את מדד הנב"כיות שלנו. במקום לתאר את עצמך בפרופיל במונחים של מה שאתה מוכן לבצע עבור השולטת המתאימה, תוסיף מילה או שתיים על טווח הנב"כיות שלך: 'מאוד', 'לפעמים', 'בכלל לא'.

אשמח להצעות בונות בכיוון זה, או הכוונה אל כתיבה/צפייה שכוללת נב"כים או נב"כיות, או כל עזרה בהפצת המסר.
    התגובה האהובה בשרשור
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 1 בדצמ׳ 2020
גבר סטואי מצ'ואיסטי שבוכה זה מהמם בעיניי.

*פורנו זה לא מקום ללמוד אחשלי.
בוא אלי במקום 😈😈😈

#פותחת_בצפר
תמרעה המרטשת​(שולטת)
ממש לא עושה לי את זה נשלטים שמתבכיינים סתם, כלומר אובר דרמטיים ופורנו לייק.
אני אוהבת לראות רגש אמיתי.
ומה גם לפעמים לראות גבר חזק שמנסה להסוות את הכאב זה הרבה יותר מדליק.
אז מה שאני אומרת זה שללמוד לבטא רגש כמו במשחק בתאטרון, אולי ידליק פעם אחת, אבל זה לא ירגש או יעשה לך משהו לטווח ארוך, כי זה מזויף.

בכי וכאב אמיתי לעומת זאת...😍
סווריןן
סווריןן • 1 בדצמ׳ 2020
[quote="Mistress Tamarao"]

אז זהו, שאני לא מדבר על קלינט איסטוודים שנשברים... אני מדבר על התייפחות מביכה (עם או בלי נזלת), על יבבות בלי מעצורים, קולות לא סדורים. לא 'איה' אלא 'כואב לי נורא' או 'די די מתי זה יפסק?' ו-'בבקשה, בבקשה תפסיקי...'

כאלה...
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2020
לא יודע, נשלטים כאן דיי בכיינים.. כל שני וחמישי פוסט
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 1 בדצמ׳ 2020
התחלתי לכתוב שלא יצא לי לבכות בשליטה ושגם סה"כ לא יצא לי להשלט יותר מדי פעמים אבל נזכרתי שפגשתי חברה מפה אחרי פרידה שהייתה לי בקשר מאוד משמעותי.
כשהיא הכאיבה לי לא בכיתי, אבל בשלב מסויים הראש שלי היה על הברכיים שלה והיא ליטפה אותי.
זה לא שפרצתי בבכי, אבל הדמעות התחילו לזלוג מעצמן.
אם אני חושב על התחושה שהייתה לי כשבכיתי. אני זוכר שהייתי אסיר תודה על הרגש.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2020
Mistress Tamarao כתב/ה:
ממש לא עושה לי את זה נשלטים שמתבכיינים סתם, כלומר אובר דרמטיים ופורנו לייק.
אני אוהבת לראות רגש אמיתי.
אז מה שאני אומרת זה שללמוד לבטא רגש כמו במשחק בתאטרון, אולי ידליק פעם אחת, אבל זה לא ירגש או יעשה לך משהו לטווח ארוך, כי זה מזויף.

בכי וכאב אמיתי לעומת זאת...😍

אני לא בטוח שזה תאטרון, פשוט לא לעצור את זה, בין אם זה כאב או גניחות או משהו אחר,
מרוב שלגברים אסור לבטא את זה זה כבר אוטומטי, אבל אם פותחים את הדלת יצאו דברים אותנטיים לא?
סווריןן
סווריןן • 1 בדצמ׳ 2020
tight_mike כתב/ה:
התחלתי לכתוב שלא יצא לי לבכות בשליטה ושגם סה"כ לא יצא לי להשלט יותר מדי פעמים אבל נזכרתי שפגשתי חברה מפה אחרי פרידה שהייתה לי בקשר מאוד משמעותי.
כשהיא הכאיבה לי לא בכיתי, אבל בשלב מסויים הראש שלי היה על הברכיים שלה והיא ליטפה אותי.
זה לא שפרצתי בבכי, אבל הדמעות התחילו לזלוג מעצמן.
אם אני חושב על התחושה שהייתה לי כשבכיתי. אני זוכר שהייתי אסיר תודה על הרגש.

תאור יפה. באמת. נראה שהיה שם משהו אמיתי בינך לבינה. אבל מבלי לקחת מזה משהו... אתה יוצא מאוד גברי מכל זה. משהו כמו ניק נולטה וסטרייסנד ב'נסיך הגאות והשפל' (נדמה לי). נב"כ אמיתי היה מתייפח, גועה בבכי לא פוטוגני בעליל... להתפרקות המביכה יותר הזו אני מכוון
מטפורה
מטפורה • 1 בדצמ׳ 2020
הו, ידידי הקטן, קורא התיגר. לפעמים נראה שרק אני ואתה עוד שומרים על המצודה.

הרעיון שלך יפה ולא חשבתי על זה ככה. אני לא מצויה כל כך בפורנו נשלטים חוטפי מכות אבל הממצא שלך לא מפתיע אותי. אני תוהה מה הדמות המשלימה בסיטואציה שאתה מתאר- איך שולטת 'מתוקנת' (במובן זה) תגיב לבכי של נשלט 'מתוקן'?
כי כאילו, מה התגובה של דמות שולטת הפורנו שלך לשלווה המעושה של הנשלט הסטואי? התעלמות? ניסיון לשבור עוד? אז איך שולטת תוכל לצאת ממעגל קריאת התגר על הגבריות דרך אישושה ולהיפך הלוך ושוב? אני שואלת בשביל חברה. icon_smile.gif

בקיצור, אני מצטרפת להמלצה. בשוכבי כs type אני בהחלט ניהנית לייבב ולהתפנק. מומלץ לכולם וכולן.