שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה חשוב לכם כשאתם בוחרים שוט?

שוטים למכירה{בעבודת יד}
לפני 3 שנים • 1 בדצמ׳ 2020

מה חשוב לכם כשאתם בוחרים שוט?

היי כולם icon_smile.gif

החלטתי לנסות להפוך את לימון הקורונה לימונצ'לו, ולהגשים חלום ישן: לפתוח חנות אי-קומרס קטנה לשוטים ואביזרי סאדו בעבודת יד.

בניסיון להעריך את הביקוש, ועד כמה ההשקעה בתחום הזה יכולה להניב פירות, הייתי שמחה לשמוע מכם כמה שוטים יצא לכם לרכוש במהלך חייכם הבדס"מים, ואם יש משמעות רבה לדעתכם לצבע השוט (במידה וכן, באילו צבעים אתם מעדיפים את השוטים שלכם?), ובאופן כללי - מה הדברים הכי חשובים לכם כשאתם בוחרים שוט, פלוגר, או אביזר דומה אחר.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 1 בדצמ׳ 2020
השוטים שלך מהממים. בהחלט אנסה אחד מהם כשיהיה רלוונטי. בהצלחה.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2020
שהוא יהיה לא כואב ונעים.
שוטים יפים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
שחור זה מובן מאליו. אדום זה סקסי. צבעי גאווה זה אסון, אבל היום חייבים, ומישהו כבר יעוף על זה בתור הדבר ה-כ-י מגניב בעולם.
ידית זה קריטי - אחיזה טובה, לא מחליק גם בזיעה.
חובבי הסימנים והדם אולי ירצו משהו קוצני, ויש את חובבי הפלוגרים ממתכת.
אני אוהב אתרים שמקטלגים מוצרים לפי thud (אין לי מילה בעברית, סליחה) מול צורב, אבל נראה לי זה יותר רלוונטי למחבטים (לפלוגר זה יכול להיות רלוונטי, לא?)
אין לי ניסיון עם whips, אז נראה לי נגמרו לי העצות.
בהצלחה עם הלימונדה
Bent
לפני 3 שנים • 2 בדצמ׳ 2020
Bent • 2 בדצמ׳ 2020
מה חשוב,

למה ולמי אני קונה אותו. או סוג השימוש ומי המטרה.

איכות עבודת היוצר.

מחיר.

אחר כך התאמה טכנית, משקל, איזון, הרגשה, חומרים.

אסטטיקה אחרון כי לרוב כי אם כל הכתוב למעלה קיים, השוט יהיה יפה בכל מקרה, ונותר רק הגימור, צבעים וכן הלאה.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 2 בדצמ׳ 2020
לגבי פלוגר- ככל שמספר הזנבות נמוך, האימפקט חזק. כלומר פלוגר סבוך זנבות נראה אולי מרשים אבל מסורבל ולא מכאיב.
תודבר לגבי רוחב כל זנב. עדיף (עבורי) ידית קטנה וקלה. עדיף פלוגר שלא יתפוס הרבה מקום באחסון.
חשוב להתאים יחסי משקל נכונים בין אורך הזנבות ומשקל הידית ליצירת מומנט הנפה נכון וטוב. רצוי עור איכותי ועמיד.
מציע ליצור דברים כשיש רפרנס טוב להתיחס לגביו.

לגבי שוט- הוצע לי שוט מדהים בגרמניה במחיר 800 יורו . הוא היה מדהים ולמה, העדפתי שוט קצר של מטר כי לא הייתי מיומן בשוטים ארוכים
וצריך לדעת איך לתפעל שוט לפני שקונים אותו. יחס המשקל של הידית והשוט היה מדוייק , הוא לא היה כבד מדי ולא קל מדי.
היה מוקפד מאד מבחינת עיצוב ופרטים. אני חושב ששוט הוא סוג של הארכה שלנו ויש איזה אלמנט של חיבור רגשי איתו. כמו אותו רגש
כשמרגישים שנכנסים לנכס שאנחנו רוצים לגור בו. הגרמני ואני התחברנו רגשיתicon_smile.gif

נפרדנו בעצבות והוא נשאר בחנות.

אבל התחברתי לדברים אחרים שאינם שוטים במחיר סביר יותר.
טיפ ידידותי - לא קונים פלוגר או שוט אונליין או לפני שניסיתם במציאות
SWAY
SWAY • 2 בדצמ׳ 2020
ציוד מעולה, בדקתי חלק מהפריטים ואני ממליץ בחום.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
נוחות אחיזה, התחושה שנוצרת בהצלפה (בודקת על עצמי), חומר גלם, מחיר. בסדר הזה.
מסכימה עם בנט, אם עשוי היטב אז כנראה שהוא כבר יפה. מעדיפה צבעי שחור/אדום אבל זה לא כזה קריטי. לא הייתי קונה שוט מעפן רק על זה שהוא מהמם ביופיו, וכן הייתי קונה שוט לא הכי יפה רק על זה שהוא מאד נעים.

אם הייתי קונה באינטרנט אז הייתי רוצה לדעת כמה זנבות, מה האורך שלהם, מה העובי, מאיזה חומר, באיזה גימור, מידות הידית, משקל, ותיאור של התחושה ועוצמת הכאב שגורם, אם מתאים למתחילים או מתקדמים. קיצר, מפרט טכני 🙂
אבל ככל שהאופציה קיימת תמיד אעדיף לא לקנות שוט שלא החזקתי ביד.

אבל כן הייתי קונה באינטרנט כשזה ליופי. נגיד אם זה מיועד לצילומים, אז יהיה לי פחות אכפת מהאיכות ויותר מהנראות. אבל אז גם אקנה בדולר באלי אקספרס 😜

עוד נקודה לגבי חומרים - ככל שקיים מוצר דמוי עור באיכות שמזכירה עור אמיתי - אעדיף את המזויף. יש הרבה אנשים שזה חשוב להם אז אם יהיו מוצרים כאלה כדאי להדגיש את זה ולוודא שלקוחות יודעים.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
יש חנות צעצועים שנקראת uberkinky. הם מספקים מדריכים לסוגי צעצועים שונים, ואז מתוך המדריך מפנים למוצרים. יעני - מדריך על הצלפות וסוגי שוט עם לינק לכל שוט שמסבירים עליו.
מציע לך להעיף מבט על החנות, אולי תקבל השראה