בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זרמו איתי רגע על עולם אוטופי...

The Green Fairy
לפני 3 שנים • 17 בינו׳ 2021
The Green Fairy • 17 בינו׳ 2021
טבע. פשוט טבע.
וושי
לפני 3 שנים • 17 בינו׳ 2021
וושי • 17 בינו׳ 2021
יוצא לעשר דקות החוצה .
נתקע בפקקים
שומע ערסים מצפצפים
רואה את ערימות האשפה
מתייאש .
חוזר לזום icon_smile.gif
a מק
לפני 3 שנים • 19 בינו׳ 2021
a מק • 19 בינו׳ 2021
אכול ככל יכולתך ביומנגס ואז מהר לישון ביחד אצל מי שהדירה שלו הכי קרובה
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 19 בינו׳ 2021
דווקא בלילה סוער
נמל תל אביב עם מעיל חם, כובע צמר וכוס קפה חם ביד
לעמוד צמודים על המזח הגבוה ולראות את הגלים מתנפצים על החוף
פוסי אס​(נשלט)
פוסי אס​(נשלט) • 19 בינו׳ 2021
יער קקל צפוף ומבודד
מדורה קטנה עם תפוחי אדמה קטנים
וכוס יין אדום חם
מפית​(אחר)
לפני 3 שנים • 24 בינו׳ 2021
מפית​(אחר) • 24 בינו׳ 2021
סתם לשבת באיזה פאב, חסר.
Qcandy​(נשלטת)
Qcandy​(נשלטת) • 24 בינו׳ 2021
אני אחרי שהתפטרתי מהעבודה הנוכחית שלי.
עם קנבס כן ציור מכחולים וצבעים ביער אחרי הגשם...
Er dan​(נשלט)

מסיבת פטיש אחר כך סשן משפיל בתשלום

Er dan​(נשלט) • 24 בינו׳ 2021
יאללה אני כבר מחכה לזה
מהפכן מכורבל בערסל
לפני 3 שנים • 26 בינו׳ 2021
מהפכן מכורבל בערסל • 26 בינו׳ 2021
אני דווקא בקטע של לסכור את הערוץ שלך לרגע.

עולם אוטופי ?

העולם לפני גל השפעת הסינית על שם העיר וואהן לא היה אוטופי בכלל. עברה רק שנה מאז - אני זוכר די טוב.

אולי רק בפרשנות הפרטית שלי אבל זה מרגיש שאתה מתייחס לחיים , שגרת החיים והעולם שהיו לפני מתקפת טרור הקורונה הגלובליסטי כאילו זה מינימום" חיים על המאדים".
אתה יודע, זה בסך הכל הפיך אפשר , ודי מהר, לחזור למשהו כמו 90- 95% מ" החיים האוטופיים על מאדים שהיו פה פעם" לכולנו בלי להשקיע בחלליות , אלון מאסקים וכאלו - למעשה זה רק יכניס כסף לעולם ולאחותו סוך סוף , לא עוד הוצאת הון עתק מופרכת שכבר באמת ובכל העולם ולכל העולם אין מי , מה ומאיפה להחזיר.

כמו שזה ניראה כרגע , שכח מזה, לא יקרה,לא קסמים, לא פיות ואפילו לא קים קארדאשיאן. חבל לך לבזבז זמן בלפנטז על דייטים ומפגשים עם יונקים. המוטאציות מגיעות, למעשה רק התחלנו עם תת פטנט המוטאציות, חכו כמו שאומרים. כל עוד רוב ציבור העמחה הגלובלי ימשיך להיות משותק ולא יעצור , ירסן וידרוש דין וחשבון מהאוליגארכים המטורללים ומנהיגי עולם שכירהם ועושי דבריהם כולנו בדיסוטופיה מהונדסת היטב.

אני מבטיח שאם, וכאשר, ואולי ( ובכנות זה לא ניראה ככה) יחזרו החיים לשגרה אני הולך קפה קפה בעיר מגורי עם מגאפון ומכריז:

"
,אני מתנצל על כל פעם בעבר - לפני הקורונה - שקראתי לכולכם דור זבל'ה של מיזנטרופים מנותקים שיושבים כל היום בבתי קפה מפקיעי מחירים תקועים כל אחד לעצמו נואשות בתוך מסכי המדיות החברתיות, אפליקציות שטיפת המוח וכל החרא הבינארי שאתם צורכים מטיקטוק.

כייף לראות אתכם שוב הופכים את עצמכם לעבדי צריכה גלובליסטים מרצון ! תענוג לראות שהגסטפו חזר לתחנות שלו ובכנות אפילו אם תשימו שירים שיצאו ב20 השנים האחרונות , מהשמחה שהחזירו לכם את מה שלקחו ממכם אני ארקוד !

"